Pierwszy w branży laptop z procesorem Intel Core Ultra 7

Najlepsze i najnowsze technologie, gadżety i inteligentne urządzenia są prezentowane przez wiodące firmy technologiczne podczas Mobile World Congress (MWC) 2024, który odbędzie się w Barcelonie w dniach 26–29 lutego 2024 r. Jednym z wyjątkowych produktów zaprezentowanych w tym roku był Megabook T16 Pro firmy TECNO Laptop Ultra 2024, łączący w sobie najnowsze procesory Intel, najlepsze w swojej klasie możliwości sztucznej inteligencji, potężną wydajność i wiodącą w branży żywotność baterii.

TECNO to globalna marka innowacyjnych technologii, działająca w ponad 70 krajach na całym świecie. Megabook T16 Pro 2024 Ultra został opracowany zgodnie z istotą marki „Stop At Nothing”, czyli zaangażowaniem TECNO w udostępnianie najlepszych i najnowszych technologii osobom patrzącym w przyszłość, inspirując ich, aby nigdy nie przestawali realizować swoich celów i swojej wizji dla najlepszej przyszłości.

Wydajny wykonawca z wyjątkowymi możliwościami sztucznej inteligencji dla profesjonalistów

Ponieważ sztuczna inteligencja jest powszechna w każdym aspekcie naszego życia, Megabook T16 Pro 2024 został stworzony z myślą o integracji aplikacji branżowych AI z codziennym życiem ludzi. Wbudowany menedżer komputera Megabooka współpracuje z procesorem Intel Core Ultra i procesorem NPU, zwiększając produktywność przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i elastyczności użytkownika. Jako użytkownik będziesz mógł uzyskać obraz AI, konferencje AI, klonowanie komputerów PC i optymalizację systemu itp. w lokalizacji operacyjnej. Megabook T16 Pro 2024 Ultra obsługuje także system Windows 11 z Microsoft Copilot.

Megabook T16 Pro 2024 Ultra jest dostępny w opcji z procesorami Intel Core Ultra 7 i Ultra 5, do 32 GB pamięci RAM LPddr5 i 1 TB pamięci masowej SSD PCIE 4.0. Możesz z łatwością wykonywać nawet najbardziej wymagające zadania dzięki niezwykle wyraźnemu i nieograniczonemu 16-calowemu ekranowi o rozdzielczości 2,5K, odwzorowaniu kolorów w 100% RGB i jasności na poziomie 400 nitów.

Stylowy, elegancki, kompaktowy i lekki Megabook T16 Pro 2024 Ultra to niezawodny towarzysz pracy dla profesjonalistów w biznesie i kreatywnych. Co więcej, wiodący w branży akumulator o pojemności 99,99 Wh zapewni nieprzerwane działanie przez 20,5 godziny. Co więcej, dzięki szybkiej ładowarce o mocy 100 W błyskawicznie zaczniesz działać.

Dzięki wielu portom zapewniającym lepszą łączność i kamerze 2 MP 1080 HP, TECNO Megabook T16 Pro 2024 Ultra został zbudowany, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych gier, produktywności i tworzenia treści, zwłaszcza przy użyciu sztucznej inteligencji.

To jest post sponsorowany. Wybór produktów i opinie wyrażone w tym artykule pochodzą od sponsora i nie odzwierciedlają wskazówek redakcyjnych MakeUseOf ani jego personelu.