Prognoza godzinowa i dwutygodniowa dla wielu miast

Aplikacje pogodowe nigdy się nie zestarzeją, zawsze będzie nowy sposób wyświetlania, sprawdzania i śledzenia pogody. Niektórzy ludzie lubią estetyczne aplikacje, takie jak Yahoo Weather, inni lubią prostotę. W końcu wszyscy szukamy, czy będziemy potrzebować kremu przeciwsłonecznego lub parasola, jeśli zdecydujemy się wyjść. Wemple Weather to aplikacja pogodowa, jak sama nazwa wskazuje, na Androida, która umożliwia śledzenie pogody w wielu lokalizacjach, w tym w bieżącej. Prognoza dla każdego miasta, które chcesz śledzić, jest podzielona na trzy zakładki; teraz, co godzinę i prognoza.

Uruchom aplikację i przeciągnij przez wprowadzenie, aby poznać podstawowe funkcje aplikacji. Pierwszym krokiem jest dodanie swojej bieżącej lokalizacji z ekranu głównego aplikacji. Dotknij przycisku lokalizacji, a aplikacja wykryje, gdzie jesteś, natychmiast ładując aktualną pogodę dla Twojej lokalizacji. W przypadku aktualnej pogody aplikacja podaje temperaturę, wilgotność, prędkość i kierunek wiatru, stopień zachmurzenia i ciśnienie powietrza. Jeśli nie rozumiesz używanych symboli, po prostu dotknij jednego z wskaźników, a aplikacja powie Ci, do czego służy.

Moja lokacjaWemple Weather teraz

Przesuń, aby wyświetlić prognozę godzinową i dwutygodniową w odpowiednich zakładkach.

cogodzinny prognoza

Aby dodać nową lokalizację, przejdź do ekranu głównego, na którym znajduje się Twoje obecne miasto, i dotknij „Dodaj lokalizację”. Możesz dodać miasto lub użyć mapy, aby je wyszukać. Niezależnie od wybranej metody dodawanie lokalizacji jest banalnie proste. Nowa lokalizacja zostanie dodana pod bieżącą i musisz ją wybrać, zanim przesuniesz palcem do innej karty, w przeciwnym razie zobaczysz pogodę dla Twojej bieżącej lokalizacji.

Aplikacja jest podstawowa, a to, co częściej widzimy w przypadku podstawowych aplikacji, to brak dostosowania, ale Wemple Weather nie spełnia tego. Aplikacja pozwala wybrać, czy ma aktualizować pogodę, gdy działa w tle, pozwala wybrać interwał odświeżania, a także pozwala wybrać jednostki dla temperatury i prędkości wiatru.

Ustawienia pogody WempleWemple Interwał aktualizacji pogody

Wreszcie interfejs, który jest bardzo podobny do karty Google Now. Nie byłoby właściwe nazywanie tego repliką, ale element karty zdecydowanie tam jest i został wystarczająco dobrze wykonany. Wady tej aplikacji to żadne; działa dobrze, chociaż była mała usterka przy zmianie bieżącej lokalizacji, ale zdarzyło się to tylko raz. Jeśli chodzi o listę życzeń funkcji, wyobrażam sobie aplikację, która ma tak ładny wygląd, jak ta, która miałaby podobnie dobrze zaprojektowany widget, ale nie ma żadnego. Chciałbym również zobaczyć opcję wyboru miejsca, z którego pobierana jest prognoza pogody.

Zainstaluj Wemple Weather ze sklepu Google Play