Udostępnij teraz w social media:

Ludzie uwielbiają robić zrzuty ekranu na swoich urządzeniach z Androidem, czy to po to, aby pochwalić się konfiguracją ekranu głównego na DeviantART i MyColorScreen, szukać pomocy technicznej w społecznościach takich jak XDA-Developers lub pisać recenzje aplikacji, takie jak my. Ale są chwile, kiedy trzeba wprowadzić kilka modyfikacji w oryginalnym obrazie przed udostępnieniem go online. Jeśli nie chcesz używać do tego celu żadnych skomplikowanych narzędzi do edycji, Ashampoo ma dla Ciebie odpowiednie narzędzie w nowej aplikacji Ashampoo Snap na Androida. Korzystając z tej przyzwoicie zaprojektowanej aplikacji, możesz łatwo robić zrzuty ekranu i od razu dodawać do nich adnotacje w najprostszy sposób. Potężny wbudowany edytor obrazów umożliwia dodawanie kształtów, emotikonów, klipartów, tekstów, strzałek itp. Do obrazu i udostępnianie go za pośrednictwem natywnej opcji udostępniania systemu Android.

Sprawdź -   Jak robić zrzuty ekranu z terminala Linux za pomocą Scrota

Interfejs użytkownika Snap jest dość prosty, a proces przechwytywania i edycji zrzutów ekranu w podróży jest równie prosty. Oto jak to działa.

Aby rozpocząć, po prostu zrób zrzut ekranu w normalny sposób (na większości urządzeń działa funkcja Power + Volume Down). Obraz jest następnie automatycznie eksportowany do obszaru roboczego edycji Snap, gdzie proste gesty, takie jak szczypanie i przeciąganie, umożliwiają powiększanie lub zmianę położenia obrazu w dowolny sposób.

Możesz również alternatywnie zaimportować obraz bezpośrednio z Galerii lub przechwycić go za pomocą aparatu urządzenia. Na ekranie podglądu obrazu Snap umożliwia modyfikowanie obrazu na wiele sposobów. Aby wyświetlić dostępne opcje edycji, musisz najpierw dotknąć przycisku małej strzałki w lewym dolnym rogu.

Sprawdź -   Jak sfałszować swoją lokalizację na Androidzie, rozwiązanie bez rootowania

Ashampoo Snap Darmowe Screenshot_MainAshampoo Snap Darmowe Screenshot_ToolsAshampoo Snap Darmowe Screenshot_Draw

Pojawiający się minipasek boczny zawiera różne opcje edycji, takie jak dodawanie kształtów, takich jak okręgi, kwadraty lub linie, narzędzia markera i ołówka do podświetlania lub rysowania czegoś, emotikony i pola tekstowe. Obraz można również przyciąć do niestandardowego rozmiaru, a Snap umożliwia szybkie cofnięcie wszelkich zmian za pomocą przycisku Cofnij.

Możesz zapisać plik wyjściowy w formacie JPEG lub PNG. Parametry jakości obu tych obsługiwanych formatów można kontrolować z poziomu ekranu ustawień, który umożliwia również przełączanie trwałej ikony Snap na pasku powiadomień, wysyłanie danych użytkowania do programistów w celu wprowadzenia ulepszeń w przyszłych aktualizacjach oraz automatyczne importowanie przechwyconych zrzutów ekranu do edycji Snap berło.

Sprawdź -   Graj w Boga, wypełniając ziemię zwierzętami [Paid]

Ashampoo Snap Darmowe Screenshot_CropAshampoo Snap Darmowe Screenshot_EmoticonsAshampoo Snap Darmowe Screenshot_Settings

Darmowa wersja Snap zawiera reklamy, chociaż aktualizacja do wersji Pro w aplikacji nie tylko sprawia, że ​​jest wolna od reklam, ale także dodaje dodatkowe funkcje, takie jak skalowanie obrazu, możliwość przesyłania obrazu do AshWeb oraz więcej clipartów i kształtów.

Zainstaluj Ashampoo Snap ze Sklepu Play