Udostępnij teraz w social media:

Wcześniej omawialiśmy mnóstwo aplikacji do zarządzania kontaktami na Androida, w tym Go Contacts, Hoiio Live i Contact Analyzer, żeby wymienić tylko kilka. Zaletą korzystania z zewnętrznych menedżerów kontaktów w stosunku do rozwiązania natywnego jest zwykle to, że zapewniają one użytkownikom dodatkowe funkcje, których nie ma w ofercie akcji. PureContact to jedno z takich rozwiązań, które pozwala użytkownikom łatwo wysyłać wiadomości tekstowe i e-maile lub wykonywać połączenia telefoniczne, uzyskując dostęp do wielu aplikacji, w tym Whatsapp, Viber itp., Pod jednym dachem, za pomocą prostych gestów szybkiego wybierania, które można również zaprogramować zgodnie z własnymi upodobaniami. Szczegóły po skoku.

Sprawdź -   Jak skonfigurować kontrolę rodzicielską w aplikacji YouTube Kids

Nawigacja PureContact jest super prosta dzięki prostemu interfejsowi użytkownika, który jest pozbawiony uciążliwych funkcji, które mogą Cię zmylić. Po uruchomieniu PureContact przeprowadzi Cię przez kreatora krótkich instrukcji, aby zapoznać się z jego działaniem. Aplikacja obsługuje wiele programowalnych gestów do wykonywania różnych czynności. Na przykład dotknięcie i przytrzymanie palcem pustego obszaru na ekranie głównym umożliwia wstawianie nowych kontaktów szybkiego wybierania. Podobnie, dotknięcie i przytrzymanie istniejącego szybkiego wybierania umożliwia edycję odpowiednich informacji kontaktowych, takich jak zmiana nazwy lub usunięcie wybranego elementu oraz modyfikacja jego numeru, zdjęcia lub adresu e-mail itp.

PureContact_InsertPureContact_EditPureContact_Save

Podczas tworzenia nowego szybkiego wybierania PureContact importuje wszystkie dane, które są połączone z wybranym elementem z domyślnej bazy danych kontaktów, w tym zdjęcie, imię i nazwisko, numer, adres e-mail i wszelkie inne szczegóły. Po wypełnieniu listy kontaktów możesz użyć dowolnego z obsługiwanych gestów, aby wykonać dowolną określoną akcję. Musisz jednak najpierw skonfigurować te gesty na ekranie Ustawienia.

Sprawdź -   Google i Amazon zabijają Smarthome Hub i to świetnie

Możesz na przykład przypisać gest machnięcia w lewo do szybkiego wybierania, aby otworzyć nową wiadomość tekstową lub wysłać wiadomość e-mail. Podobnie, możesz użyć przesunięcia w górę od dołu, aby zadzwonić do tego kontaktu, lub przesunięcia w prawo, aby wysłać wiadomość za pośrednictwem Viber, WhatsApp lub aplikacji do obsługi wiadomości. Każdy gest można indywidualnie zaprogramować na ekranie ustawień. Możesz także wyłączyć gest, wybierając „Nic” z listy czynności. Im więcej typów gestów będziesz mieć na pokładzie, tym łatwiej będziesz w stanie wykonać wiele czynności. Ekran Ustawienia umożliwia również przełączanie motywu PureContact między Pure i Dark.

PureContact_GesturesPureContact_ActionPureContact_Theme

Aplikacja ma również płatny wariant dubebd PureContact + z dodatkowymi funkcjami. Linki do pobierania obu wersji znajdują się poniżej.

Sprawdź -   Jak korzystać z gestów edycji tekstu na iPhonie i iPadzie

Zainstaluj PureContact ze Sklepu Play (Wolny)

Zainstaluj PureContact + ze Sklepu Play (Płatny)