Przenieś WhatsApp z iPhone'a na Androida lub z Androida na iPhone'a

Podczas WhatsApp jest ulubionym posłańcem, ma jedną dużą wadę. Nie można przywrócić czatów i obrazów, jeśli przełączasz się między platformami. Jeśli używasz Androidi planujesz przenieść się do iPhone, nie możesz prowadzić ze sobą rozmowy, nawet jeśli używasz tego samego numeru telefonu.

Przenieś WhatsApp między iPhone'em a Androidem

Głównym powodem, dla którego nie możesz przełączyć i nadal prowadzić czatu, jest sposób zaprojektowania systemu tworzenia kopii zapasowych. W systemie Android cała rozmowa jest przechowywana na Dysku Google połączonym z podstawowym kontem Gmail. Gdy używasz iPhone'a, twoja kopia zapasowa jest przechowywana na iCloud połączonym z kontem Apple lub iTunes.

Tak więc jedyną opcją jest użycie oprogramowania innej firmy, aby uzyskać transfer czatu WhatsApp z iPhone'a na Androida i odwrotnie. Polecamy rzucić okiem na dr.fone – Przywróć aplikację społecznościową. Ta aplikacja może nie tylko zrobić to dla WhatsApp, ale może również wykonać kopię zapasową czatu LINE / Kik / Viber / Wechat.

Przenieś WhatsApp z iPhone'a na iPhone'a / Androida

Po pierwsze, przygotuj oba telefony z WhatsApp i zainstaluj oprogramowanie na swoim komputerze. Uruchom go, a powinieneś mieć ekran jak poniżej.

dr.fone - Przywróć aplikację społecznościową

1) Uruchom zestaw narzędzi dr.fone i przejdź do Przywróć aplikację społecznościową.

2) Z lewego panelu przejdź do kolumny WhatsApp i wybierz „Przenieś wiadomości WhatsApp”. Masz również opcje dla innej sieci społecznościowej.

3) Podłącz oba urządzenia do systemu. Poczekaj, aż system wykryje oba telefony. Musisz wybrać urządzenie źródłowe i docelowe. Dokonaj wyboru ostrożnie.Dr Fone Transfer wiadomości WhatsApp

4) Kliknij przycisk „Transfer”, aby rozpocząć. Ostrzeże Cię przed zastąpieniem. Zaakceptuj komunikaty ostrzegawcze, ponieważ spowoduje to usunięcie istniejących danych WhatsApp na urządzeniu docelowym.

5) Rozpocznie się proces przesyłania WhatsApp. Po zakończeniu uruchom WhatsApp na nowym urządzeniu, a automatycznie znajdzie kopię zapasową. Poprosi Cię o przywrócenie ich z kopii zapasowej.

Ostatni krok umożliwia przywrócenie z lokalnej kopii zapasowej, która została przeniesiona na nowe urządzenie. WhatsApp utrzymuje lokalną kopię zapasową w telefonie. W przypadku przypadkowego odinstalowania aplikacji i ponownej instalacji, lokalna kopia zapasowa jest używana, jeśli liczba jest taka sama. Ponieważ lokalny format kopii zapasowej jest taki sam na wszystkich platformach, możliwe jest przywracanie na różnych urządzeniach.

Twórz kopie zapasowe wiadomości WhatsApp za pomocą dr.fone

Przenieś WhatsApp między iPhone'em a Androidem

Oprogramowanie to nie tylko przesyłanie wiadomości. Może tworzyć kopie zapasowe wszystkich wiadomości lokalnie na twoim komputerze. Więc jeśli kiedykolwiek stracisz kopię zapasową online lub lokalną, nadal możesz użyć przywracania usuniętych wiadomości WhatsApp.

Uruchom oprogramowanie i przejdź do sekcji Aplikacja społecznościowa. Tutaj możesz wybrać WhatsApp, a następnie kliknąć opcję kopii zapasowej. Jedną z najważniejszych zalet korzystania z tego oprogramowania jest możliwość przechowywania wielu kopii zapasowych. Możesz przywrócić wiadomości w dowolnym momencie, ale przegapisz przyszłe wiadomości.

Wyświetl kopie zapasowe wiadomości WhatsApp

Dr fone Przywróć indywidualne wiadomości WhatsApp

Jedną z istotnych zalet korzystania z kopii zapasowej jest to, że możesz wyświetlić wszystkie wiadomości, które masz w kopii zapasowej. Oprogramowanie oferuje tryb przeglądania, w którym możesz wybrać substytut i przeglądać poszczególne numery wiadomości według numerów. Jeśli chcesz przywrócić określony czat i obrazy WhatsApp, możesz to zrobić.

dr.fone – Restore Social App to potężne narzędzie, które jest wybawieniem dla wielu osób, które zmieniają platformy. Chociaż naprawdę chcielibyśmy, aby WhatsApp mógł zaoferować opcję wyboru miejsca przechowywania kopii zapasowej, ale nie wygląda na to, że nastąpi to w najbliższym czasie. Możesz go pobrać z wondershare.com.

dr.fone – Przywróć aplikację społecznościową

19,95 $

Funkcjonalność i interfejs użytkownika


8,8 / 10

Jakość przywracania danych


9,5 / 10

Plusy

  • Sklonuje wszystko tak, jak jest