Przeszukuj strony na Facebooku, które lubisz, i miej fizyczny adres na mapie

Zaletą posiadania sieci społecznościowej, która każdego miesiąca dociera do ponad miliarda ludzi, jest to, że można znaleźć wszelkiego rodzaju interesujące informacje, korzystając z danych udostępnionych przez użytkowników. Zgadza się, mam na myśli nic innego jak Facebooka, oprócz udostępniania selfie w łazience, Facebook to niesamowite miejsce do skutecznego promowania Twojej firmy na wiele potężnych sposobów, z których jednym jest możliwość dołączenia fizycznego adresu jego lokalizacji. Wiele stron, które lubimy na Facebooku, może mieć adres fizyczny, ale Facebook nie oferuje sposobu na ich zlokalizowanie za pomocą swoistej interaktywnej mapy. Dlatego kiedy wypróbowałem Like Map, aplikację internetową, która umożliwia znajdowanie ulubionych stron lub wyszukiwanie nowych za pomocą interfejsu API Map Google, od razu się zakochałem. Pozwala to nie tylko używać Facebooka jako czegoś w rodzaju żółtych stron do znajdowania adresu, ale także bardzo ułatwia znalezienie innych miejsc w pobliżu tych, które już odwiedziłeś.

Możesz wziąć Like Map jako dodatkowy luksus, który niekoniecznie jest potrzebny, ale zapewnia prosty sposób na ponowne odwiedzenie swoich polubień, które zawierają informacje o rzeczywistej lokalizacji, lub jeśli po prostu nie lubisz domyślnego wyszukiwania na Facebooku, jest to przydatna alternatywa używać. Aplikacja posiada również dobry i zrozumiały interfejs. Oto jak to działa.

Po odwiedzeniu Like Map możesz kliknąć duży niebieski przycisk „Połącz i idź”, aby rozpocząć. Aplikacja połączy się z Twoim kontem na Facebooku. Nie zapomnij kliknąć „OK” w oknie potwierdzenia, które zapyta o zezwolenie Like Map na dostęp do informacji w Twoim profilu.

Podobnie jak mapa

Następnie pojawia się główny obszar mapy, który automatycznie skanuje wszystkie Twoje polubienia na Facebooku i umieszcza je na mapie. Interfejs mapy zawiera również pole wyszukiwania, które pozwala ręcznie znaleźć dodatkowe strony, które mają adres fizyczny.

Polubienia map

Mapę można oczywiście łatwo powiększać i pomniejszać, a także można swobodnie poruszać się po polubionych stronach z różnych części świata i eksplorować je. Po kliknięciu przycisku „ Lubię to ”, Like Map pokazuje informacje o swojej lokalizacji, a także umożliwia bezpośrednie odwiedzanie odpowiedniej strony na Facebooku, klikając ją.

Polub Mapa Więcej informacji

Jak wspomniano wcześniej, możesz łatwo wyszukiwać nowe strony za pomocą zintegrowanego paska wyszukiwania, co, szczerze mówiąc, wydaje mi się dość szybkie i funkcjonalne. Pole wyszukiwania jest zasilane przez wyszukiwarkę Google, co po prostu oznacza, że ​​indeksowanie działa z zawrotną prędkością. To powiedziawszy, po kliknięciu łącza aplikacja internetowa od razu pokazuje swoją lokalizację wraz z innymi istotnymi informacjami.

Podobnie jak Map_Search

Podsumowując, mała i funkcjonalna aplikacja, która pomaga znaleźć informacje o lokalizacji stron biznesowych na Facebooku.

Odwiedź Like Map