Udostępnij teraz w social media:


Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem randek online, czy nie, prawdopodobnie słyszałeś o Tinderze. Aplikacja jako sposób na udany związek lub okazjonalne połączenie może być świetna lub nie, ale sposób interakcji użytkowników z aplikacją z pewnością zyskał popularność. Wiele aplikacji naśladuje metodę przesuwania w prawo i w lewo, aby polubić lub nie lubić treści, czy to wiadomości, czy w przypadku Choosic, muzyki. Choosic to bezpłatna aplikacja do odkrywania muzyki na iOS, w której możesz wybrać ulubione gatunki muzyczne, a następnie odtwarzać utwory należące do jednego z nich. Przesuń w prawo, jeśli podoba Ci się piosenka i została dodana do Twojej listy odtwarzania, przesuń palcem w lewo, jeśli nie lubisz utworu i nigdy więcej jej nie usłyszysz.

Sprawdź -   Jak otrzymywać regularne przypomnienia o myciu rąk w systemie iOS

Uruchom aplikację, zaloguj się na Facebooku, a następnie wybierz co najmniej trzy gatunki, które naprawdę lubisz. W tym też czasie odkryjesz wokalistkę, a Shoegaze to gatunek, ale nieważne. Jeśli podoba Ci się piosenka, przesuń palcem w prawo lub dotknij przycisku małego serca, aby ją dodać do ulubionych. Jest automatycznie dodawany do Twojej listy odtwarzania. Jeśli nie podoba ci się piosenka, przesuń palcem w lewo lub dotknij przycisku X, aby ją odrzucić. Upewnij się, że przesuwasz przycisk odtwarzania / pauzy.

choosic_play

Otwórz panel nawigacyjny aplikacji, aby uzyskać dostęp do ustawień, w których możesz edytować wybór gatunku i uzyskać dostęp do listy odtwarzania. Utwór podczas odtwarzania można udostępnić na Facebooku i obejrzeć na Soundcloud.

Sprawdź -   Jak grać w YouTube w tle w iOS

choosic_playlistchoosic_settings

Pozostaje tylko pytanie, jak świetne są sugestie. Zależy to od tego, jak bardzo jesteś otwarty na muzykę, nawet w określonym gatunku. Jeśli chodzi o mnie, i prawdopodobnie jestem konserwatystą, lubię tylko rzeczy, które są już niezwykle popularne, nie mogłem znaleźć nowego artysty, którego chciałbym bardziej szczegółowo sprawdzić. To powiedziawszy, jest to darmowa aplikacja, więc spróbuj.

Zainstaluj Choosic z App Store