Przypinaj tweety dzięki nowemu profilowi ​​na Twitterze już dostępnemu dla wszystkich

Wiele słyszeliśmy o nowych profilach na Twitterze, które przypominają profile na Facebooku i są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników. Nowy profil na Twitterze jest rzeczywiście podobny do tego, co ma do zaoferowania Facebook, z większym zdjęciem na okładkę nazwanym zdjęciem nagłówka. Dostępna jest również interesująca nowa funkcja, która umożliwia przypięcie tweeta na górze profilu, który został wprowadzony wraz z przeprojektowaniem. Na razie możesz wyrazić zgodę na nowy widok profilu, ale nie ma opcji, aby z niego zrezygnować. Jeśli zdecydujesz się na zmianę, jest to trwałe, chociaż w nadchodzących dniach będziemy badać opcje przywrócenia go do starego projektu lub rezygnacji po zaakceptowaniu nowego projektu. Pomijając miłość / nienawiść do nowego projektu, nowa funkcja przypinania tweeta na górze profilu ma potencjał, a my szczegółowo opisaliśmy, jak możesz przypiąć tweet, a także sposoby, w jakie mogą go używać zarówno osoby fizyczne, jak i marki.

Po zalogowaniu się na Twitterze w przeglądarce zobaczysz coś takiego. Kliknij „ Spójrz ”, aby zanurzyć się.

nowy profil na Twitterze

Otrzymasz możliwość zapoznania się z nowymi materiałami, w tym większym zdjęciem nagłówkowym o wymiarach 1500 × 500, zdjęciem profilowym o wymiarach 400 × 400 oraz możliwością edycji profilu na stronie profilu. Przewodnik pokazuje również, jak możesz przypiąć swój pierwszy tweet.

Aby przypiąć tweeta, rozwiń opcje tweeta i wybierz „Przypnij do swojej strony profilu”. Twitter potwierdzi, że chcesz przypiąć tweet, a także ostrzeże Cię, że przypięcie tweeta spowoduje odpięcie poprzedniego.

pinezka tweet

Oto jak wygląda przypięty tweet; zwróć uwagę na ikonę pinezki, która wskazuje, że tweet jest przypięty.

przypięty tweet

Dlaczego miałbym przypiąć tweeta?

Przypinanie tweeta jest bardzo przydatne, ponieważ pozwala zachować wiadomość na wierzchu i kontynuować tweetowanie jak zwykle. Jeśli szukasz opinii na temat projektu lub aplikacji, możesz przypiąć tweet z prośbą o to samo u góry swojego profilu, aby inni użytkownicy mogli go łatwo znaleźć.

Jeśli reprezentujesz markę, która prowadzi specjalną promocję, możesz przypiąć tweeta ze szczegółami na górze swojego profilu. Nie będzie się to wielokrotnie pojawiać na osiach czasu Twoich obserwujących, ale dla każdego, kto odwiedza Twój profil, jest to łatwy sposób na przeglądanie trwających promocji bez konieczności przechodzenia przez jeden dzień lub tydzień tweetów.

Przypięty tweet może również posłużyć jako sposób na poszerzenie informacji podanych w profilu. Możesz tweetować łącze do swojego CV i przypiąć je do swojego profilu, możesz tweetować łącze do swojego portfolio online i przypiąć je. Pozwala podzielić biografię na dwie części; rzeczywiste Bio jest częścią statyczną, a każdy tweet, który przypniesz, jest częścią dynamiczną.

Co sądzisz o nowym profilu i czy uważasz, że funkcja przypinania będzie przydatna dla przeciętnego użytkownika Twittera? Daj nam w komentarzach.