Sprawdź, które urządzenie iOS jest kompatybilne z nowymi AirPods


Wrześniowe wydarzenie Apple nadeszło i minęło wraz z zapowiedzią nowego iPhone’a 7. Najnowszy iPhone z pewnością ma kilka imponujących funkcji, ale ludzie nie mogą przestać mówić o innym najnowszym produkcie Apple; AirPods. AirPods są okrzyknięte zarówno niewiarygodnie innowacyjnym i odważnym krokiem w kierunku przedefiniowania technologii, jak i całkowicie idiotycznym posunięciem. AirPods wyglądają całkiem fajnie, ale są małe i bardzo łatwe do zgubienia. Ludzie mogą w rzeczywistości wolą rozplątać swoje słuchawki niż stracić nową parę AirPodów za 159 USD, które trzeba kupić osobno. Podczas prezentacji wspomniano również o technologii, która posłużyła do opracowania tego nowego akcesorium, co rodzi pytanie o kompatybilność. Które urządzenia iOS mogą faktycznie obsługiwać nowe AirPods?

AirPods to zasadniczo małe głośniki Bluetooth, które mogą robić wiele rzeczy, np. Rozpoznawać dotyk i powiedzieć, kiedy znajdują się w uchu, czy nie. Logiczne jest założenie, że każde urządzenie z systemem iOS, które ma Bluetooth, może łączyć się z AirPods i jest to prawie poprawne.

Według strony internetowej Apple, iPhone 5 i nowsze będą mogły łączyć się z AirPods. To znaczne wsparcie dla starszych wersji Apple. Obsługują go również wszystkie modele iPada Air i iPada mini 2 lub nowszego. IPad Pro jest również kompatybilny, podobnie jak iPod Touch 6. generacji oraz modele z obudową zegarka 38 mm i 42 mm.

kompatybilność z airpod

AirPod jest przeznaczony do pracy z urządzeniem z systemem iOS, ale jak wskazaliśmy wcześniej, działa przez Bluetooth, co oznacza, że ​​jest również kompatybilny z urządzeniami innymi niż iOS. W szczególności AirPod może również współpracować z telefonami z Androidem. Ponieważ na rynku jest zbyt wiele zestawów Androida, nie można powiedzieć, z którymi z nich będzie kompatybilny. Nowsze telefony nie powinny mieć problemu. Będą również współpracować z komputerami iMac, chociaż lista zgodności firmy Apple nie obejmuje systemów komputerowych.

Obecnie spora część Internetu debatuje, czy ten produkt to żart, czy nie. Niektórzy ludzie są wściekli, że tradycyjne gniazdo telefoniczne zostało usunięte, podczas gdy inni mówią, że w końcu musiało się to stać. Jury jest mniej więcej w tej sprawie. Czy będziesz kupować nowe AirPods?