iOS

Sprawdź, które urządzenie iOS jest kompatybilne z nowymi AirPods

Udostępnij teraz w social media:


Wrześniowe wydarzenie Apple nadeszło i minęło wraz z zapowiedzią nowego iPhone’a 7. Najnowszy iPhone z pewnością ma kilka imponujących funkcji, ale ludzie nie mogą przestać mówić o innym najnowszym produkcie Apple; AirPods. AirPods są okrzyknięte zarówno niewiarygodnie innowacyjnym i odważnym krokiem w kierunku przedefiniowania technologii, jak i całkowicie idiotycznym posunięciem. AirPods wyglądają całkiem fajnie, ale są małe i bardzo łatwe do zgubienia. Ludzie mogą w rzeczywistości wolą rozplątać swoje słuchawki niż stracić nową parę AirPodów za 159 USD, które trzeba kupić osobno. Podczas prezentacji wspomniano również o technologii, która posłużyła do opracowania tego nowego akcesorium, co rodzi pytanie o kompatybilność. Które urządzenia iOS mogą faktycznie obsługiwać nowe AirPods?

  Jak wyłączyć zintegrowane połączenia dla połączeń Skype w systemie iOS 10

AirPods to zasadniczo małe głośniki Bluetooth, które mogą robić wiele rzeczy, np. Rozpoznawać dotyk i powiedzieć, kiedy znajdują się w uchu, czy nie. Logiczne jest założenie, że każde urządzenie z systemem iOS, które ma Bluetooth, może łączyć się z AirPods i jest to prawie poprawne.

Według strony internetowej Apple, iPhone 5 i nowsze będą mogły łączyć się z AirPods. To znaczne wsparcie dla starszych wersji Apple. Obsługują go również wszystkie modele iPada Air i iPada mini 2 lub nowszego. IPad Pro jest również kompatybilny, podobnie jak iPod Touch 6. generacji oraz modele z obudową zegarka 38 mm i 42 mm.

AirPod jest przeznaczony do pracy z urządzeniem z systemem iOS, ale jak wskazaliśmy wcześniej, działa przez Bluetooth, co oznacza, że ​​jest również kompatybilny z urządzeniami innymi niż iOS. W szczególności AirPod może również współpracować z telefonami z Androidem. Ponieważ na rynku jest zbyt wiele zestawów Androida, nie można powiedzieć, z którymi z nich będzie kompatybilny. Nowsze telefony nie powinny mieć problemu. Będą również współpracować z komputerami iMac, chociaż lista zgodności firmy Apple nie obejmuje systemów komputerowych.

  Jak transmitować na żywo na Facebooku z iOS i Androida

Obecnie spora część Internetu debatuje, czy ten produkt to żart, czy nie. Niektórzy ludzie są wściekli, że tradycyjne gniazdo telefoniczne zostało usunięte, podczas gdy inni mówią, że w końcu musiało się to stać. Jury jest mniej więcej w tej sprawie. Czy będziesz kupować nowe AirPods?

x