sprawdź swój sprzęt przed rozmową

Spotkanie online wymaga dwóch rzeczy, aby dobrze działać; usługa, która dobrze radzi sobie ze strumieniami audio i wideo oraz stabilnym połączeniem internetowym. Od użytkownika zależy znalezienie usługi, która będzie w stanie dobrze obsługiwać połączenia audio i wideo. Jeśli planujesz używać Zoom do spotkań, możesz sprawdzić, czy Twoje połączenie internetowe obsługuje przesyłanie strumieniowe audio i wideo.

Spotkanie testowe Zoom

Zoom może być używany za darmo i dzięki temu zawsze możesz rozpocząć przypadkowe spotkanie z zerową liczbą uczestników i sprawdzić, czy wszystko działa. To powiedziawszy, jeśli nie masz konta Zoom lub mimo wszystko chcesz spróbować swoich sił na spotkaniu testowym, Zoom Cię obejmuje.

Rozpocznij spotkanie testowe Zoom – Desktop

Aby rozpocząć spotkanie testowe Zoom, wykonaj następujące kroki.

Otwórz nowoczesną przeglądarkę internetową, taką jak Chrome, Firefox, Edge lub Safari.
Odwiedzić Spotkanie testowe Zoom strona.
Kliknij Dołącz.
Po wyświetleniu monitu otwórz klienta Zoom.
Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji Zoom, odrzuć monit i kliknij Uruchom spotkanie.
Zoom zapyta, czy widzisz siebie w aparacie, odtwarzasz dźwięk przez głośniki i czy mówisz do mikrofonu.
Jeśli sprzęt działa, możesz rozpocząć spotkanie.

Rozpocznij spotkanie testowe Zoom – mobile

Aby rozpocząć spotkanie testowe Zoom na urządzeniu mobilnym, musisz mieć zainstalowaną oficjalną aplikację Zoom na swoim telefonie. Jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS.

Na telefonie odwiedź visit Strona spotkania testowego Zoom w Twojej przeglądarce.
Kliknij Dołącz.
Kliknij Rozpocznij spotkanie.
Zezwól przeglądarce na otwieranie aplikacji Zoom.
Przetestuj dźwięk i wideo.
Jeśli wszystko działa, zakończ spotkanie.

Sprawdź prędkość internetu

Spotkanie testowe Zoom sprawdza twój sprzęt, ale jeśli chcesz sprawdzić prędkość Internetu. zalecamy dwa narzędzia, które powinieneś wypróbować.

Speed.net to narzędzie do sprawdzania szybkości Internetu. Wejdź na stronę i kliknij Idź. Powinieneś mieć przyzwoitą prędkość i niski ping.

Jest też Fast od Netflixa. Ma to na celu sprawdzenie, czy Twój internet obsługuje przesyłanie strumieniowe z Netflix, ale jest to świetne narzędzie do sprawdzenia, czy prędkość Internetu pozwoli Ci również zorganizować spotkanie online. Jeśli Twoje połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie dla Netflix, będzie wystarczająco szybkie na spotkanie online.

Wniosek

Zawsze dobrze jest przetestować Zoom out na spotkaniu, zwłaszcza jeśli właśnie zainstalowałeś aplikację lub planujesz używać jej w systemie, którego nie znasz. Rozmowa testowa jest bezpłatna, ale działa jako świetna kontrola przed rozmową. Jeśli coś jest nie tak, masz czas, zanim spotkanie zacznie to naprawić.

x