Udostępnij teraz w social media:

Stack Exchange to popularna sieć różnych witryn z pytaniami i odpowiedziami, obejmująca szeroki wachlarz tematów, w tym gotowanie, fotografię, programowanie, biznes, tworzenie stron internetowych, gry, sztukę i inne. Każda witryna jest tworzona jako społeczność, aby zachęcać użytkowników do zadawania pytań i odpowiadania na nie, a co za tym idzie, zdobywać reputację i odznaki w oparciu o ich aktywność w witrynach. Główny pomysł rozpoczął się wraz z uruchomieniem Stack Overflow – pierwszej witryny sieci – która stopniowo rozszerzyła się na kilka innych, takich jak Super User, Arqade, Webmasters i tak dalej. Jak dotąd jedynym brakującym elementem układanki była dobra aplikacja mobilna, która teraz ostatecznie zmienia się wraz z oficjalnym wydaniem aplikacji Stack Exchange na Androida, a wkrótce pojawi się wersja na iOS.

Sprawdź -   Jak sprawić, by aplikacje KDE wyglądały normalnie na Gnome z motywem Adwaita-Qt

Aplikacja na Androida zapewnia dostęp do wszystkich witryn w sieci Stack Exchange i ma naprawdę elegancki i zgrabny interfejs użytkownika. Jeśli chcesz, możesz korzystać z aplikacji bez konta i przeglądać pytania i odpowiedzi innych użytkowników bez żadnych ograniczeń, ale nie będziesz w stanie zadawać pytań ani odpowiadać na nie w ten sposób. Utworzenie nowego konta w aplikacji jest jednak dość łatwe i możesz użyć swojego konta Google, aby szybko rozpocząć. Nie trzeba dodawać, że ci, którzy mają już konto, mogą go używać do logowania.

Po wylądowaniu na głównym ekranie Stack Exchange zobaczysz swój kanał, który wyświetla listę tematów z subskrybowanych witryn. Ta nowa funkcja kanału jest bardzo pomocna w przeglądaniu wszystkich tematów zainteresowań ze wszystkich witryn sieci pod jednym dachem. Możesz przewijać kanał w pionie, aby wyświetlić więcej tematów, a przesuwanie w lewo obok tematu powoduje wyświetlenie większej liczby pytań w tym samym czasie. Proces zadawania nowego pytania jest również dość szybki, dzięki przyciskowi Q znajdującemu się w prawym górnym rogu.

Sprawdź -   Jak wysłać wiadomość na Whatsapp

Stos Exchange_Zarejestruj sięStos Exchange_Main

Po dotknięciu tematu zostanie wyświetlone pełne pytanie, na którym możesz wyświetlić odpowiedzi innych użytkowników, a także szybko wyrazić swoją opinię na dany temat. Stack Exchange pozwala użytkownikom głosować za odpowiedziami, które uznają za przydatne, z kolei pozwalając osobie, która opuściła tę odpowiedź, zyskać pozytywną reputację.

Stos Exchange_QsStos Exchange_Ans

Stack Exchange umożliwia także dodawanie witryn, które najczęściej czytasz, aby mieć do nich szybki dostęp. Oprócz natychmiastowego udostępniania, umożliwia także wysyłanie własnych pytań do subskrybowanych. Dostęp do listy aktualnie subskrybowanych witryn można uzyskać poprzez szufladę nawigacji. Pomijając listę witryn, możesz też szybko wyszukiwać niestandardowe pytania za pomocą pola wyszukiwania.

Sprawdź -   Zautomatyzuj przełączanie między niestandardowymi profilami w systemie Android z profilem TF

Stack Exchange obsługuje również powiadomienia o odpowiedziach na odpowiedzi, tematy, czaty itp. Powiadomienia te można dostosować, a także ustawić ciszę nocną, a także przełączać wibracje i dźwięk.

Stos Exchange_SidebarStos Exchange_SitesStos Exchange_SuperUser

Aplikacja Stack Exchange na Androida działa na Androidzie 4.0 i nowszych. Możesz go pobrać bezpłatnie z Google Play.

Zainstaluj Stack Exchange ze Sklepu Play