Super Drag przyspiesza przeglądanie w Firefoksie za pomocą akcji Drag & Drop

Super Drag to doskonały dodatek do przeglądarki Firefox, który pozwala łatwo i natychmiastowo wybrać sposób ładowania linków do dowolnej witryny za pomocą prostego przeciągania i upuszczania. Oznacza to, że zamiast otwierać łącze lub wchodzić w interakcję z tekstem i obrazami w konwencjonalny sposób, jeśli przeciągniesz je nieco poza ich pozycję, zostanie wyświetlony panel poleceń, z którego możesz szybko otwierać łącza na pierwszym planie, w tle lub w tym samym , prześlij podświetlony tekst jako zapytanie do wyszukiwarek lub zapisz obrazy w pamięci lokalnej. Rozszerzenie działa prawie wszędzie w sieci, o ile na stronie znajduje się klikalny link. Szczegóły do ​​naśladowania.

Rozszerzenie nie wymaga ponownego uruchomienia, więc możesz zacząć go używać zaraz po zainstalowaniu. Oto jak go używać: kiedy musisz wykonać jedną z wyżej wymienionych czynności na łączu, po prostu przeciągnij go nieco poza jego pozycję w dowolnym kierunku, a panel poleceń Super Drag pojawi się tuż obok kursora myszy.

Super Drag_Google

Oto lista czynności, które możesz wykonać:

Linki można otwierać w tle, na pierwszym planie lub w bieżącej karcie.
Tekst można wyszukiwać w tle, na pierwszym planie lub w bieżącej karcie.
Obrazy można otwierać na karcie w tle lub na pierwszym planie lub zapisywać w pamięci lokalnej.

Super Drag_Open

Pozycje można przeszukiwać we wszystkich wyszukiwarkach dodanych do paska wyszukiwania Firefoksa. Kiedy puścisz kursor myszy nad jednym z przycisków wyszukiwania (tło, pierwszy plan i bieżący), pojawi się małe menu kontekstowe, w którym możesz wybrać preferowaną wyszukiwarkę.

Super Drag_Search

Rozszerzenie oferuje również kilka opcji dostosowywania. W jego oknie Opcje możesz na przykład określić domyślną akcję, która ma być wykonywana za każdym razem, gdy zwolnisz przycisk myszy po przeciągnięciu elementu. Możesz określić różne domyślne działania dla linków, wyszukiwania i obrazów.

Możesz także dostosować położenie odsunięcia samego panelu poleceń, czyli odległość w pikselach między kursorem myszy a panelem, wraz z kilkoma nowymi ustawieniami zachowania zakładek.

Opcje Super Drag

Głównym celem Super Drag jest zwiększenie szybkości i wygody przeglądania Internetu. Znacząco redukuje kliknięcia i ruchy myszą, dając więcej czasu na skonsumowanie zawartości, jednocześnie skracając czas potrzebny na nawigację.

Możesz go pobrać do swojej przeglądarki, korzystając z linku podanego poniżej.

Zainstaluj Super Drag dla przeglądarki Firefox