CALCU to potężna aplikacja kalkulatora na Androida z gestami i motywami

Dla większości użytkowników kalkulatory należą zwykle do najrzadziej używanych aplikacji na smartfony, ale ponieważ są one jednym z podstawowych, wszystkie obecne główne mobilne systemy operacyjne są wyposażone w jeden. Chociaż, czy to Android, iOS czy Windows Phone, aplikacja Kalkulator zapasów jest dość prosta. Przedstawiliśmy kilka potężnych i unikalnych alternatyw dla systemu Android, takich jak DLD Calc, MyScript Calculator i AirCalc, z których wszystkie zapewniają wyjątkową funkcjonalność. Z drugiej strony nowy dodatek do tego gatunku o nazwie CALCU: The Ultimate Calculator ma na celu ponowne przemyślenie całego doświadczenia. CALCU istnieje już od kilku dni i już otrzymał entuzjastyczne recenzje od użytkowników. Oprócz wykonywania wszelkiego rodzaju obliczeń, aplikacja obsługuje gesty, motywy i dostosowywanie interfejsu.

Interfejs jest dość elegancki i dobrze wykonany, a między obliczeniami pojawiają się płynne animacje. Następnie dostępnych jest 12 dodatkowych skórek, które umożliwiają szybką zmianę wyglądu aplikacji, a sam interfejs użytkownika można dostosować na kilka sposobów. Układ można w mgnieniu oka przekonwertować ze standardowego na naukowy w ustawieniach aplikacji.

CALCU Ostateczny kalkulator CALCU Ostateczny kalkulator_Full

Obsługa gestów nie jest rozbudowana; aplikacja obsługuje kilka gestów dla dodatkowych funkcji, z których użytkownicy mogą chcieć korzystać wielokrotnie, oraz kilka innych dla wykonywania i czyszczenia obliczeń (można je włączyć w Ustawieniach> Laboratorium). Możesz przesunąć klawiaturę w dół, aby wykonać obliczenia, i przesuń palcem w górę, aby wyczyścić wszystko. Stuknięcie w obszar wyników kopiuje go do schowka.

CALCU-for-Android-gest obliczeniowyCALCU-dla-Android-gest kopiowania-do-schowka

Przeciągnięcie palcem w dół po polu wyników pokazuje historię wszystkich poprzednich obliczeń, które można wyczyścić pojedynczo lub wszystkie naraz.

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje konwencjonalnego kalkulatora naukowego. Możesz także dodać operatory lub stałe, których domyślnie nie ma na klawiaturze / klawiaturze, i usunąć te, których nie używasz zbyt często. Aby to zrobić, przesuń palcem w górę od dolnej krawędzi ekranu, dotknij przycisku „+” na następnym ekranie i określ, co chcesz dodać.

Możesz zdefiniować własne stałe lub wybrać spośród głównych, które są dostarczane z aplikacją, podzielonych na kategorie „Matematyka”, „Fizyka”, „Procent” i „Inne”.

CALCU Ostateczny kalkulator_Historia CALCU Ostateczny kalkulator_add Nowość CALCU Ostateczny kalkulator_Add

Wbudowane motywy są dość stylowe i pozwalają całkowicie zmienić interfejs jednym dotknięciem. Zmiany dotyczą nie tylko klawiatury, ale także wszystkich innych sekcji aplikacji.

Ekran Ustawienia, oprócz przenoszenia wszystkich motywów, pozwala przełączać wyżej wymienione gesty obliczeniowe w „ Laboratorium ”, wybrać preferowaną jednostkę trygonometryczną (radian lub stopień) i włączyć inne parametry, takie jak pełny układ klawiatury, separator tysięcy, zaokrąglanie dziesiętne i haptyczny informacje zwrotne.

CALCU Ostateczny kalkulator_Themes CALCU Ostateczne ustawienia kalkulatora CALCU Ostateczny kalkulator_Labs

Podsumowując, CALCU jest miłym dodatkiem do swojego gatunku. Jest nie tylko potężny, ale także wprowadza kilka nowych funkcji. Jest dostępny bezpłatnie w sklepie Google Play.

Zainstaluj CALCU: The Ultimate Calculator ze Sklepu Play