Top 9 witryn wprowadzających rewolucyjną zmianę w urządzeniach do kontroli stanu zdrowia

Udostępnij teraz w social media:

Ogromny postęp techniczny w sektorze opieki zdrowotnej szybko przesuwa się w kierunku urządzeń do noszenia na ciele i urządzeń do kontroli stanu zdrowia.

Wiele osób obwinia postęp technologiczny za siedzący tryb życia, jaki prowadzi osoba zapalona w dzisiejszych czasach. Pojęcie to nie jest całkowicie fałszywe, ponieważ lepszy transport, łatwiejszy dostęp do artykułów spożywczych, a produkty rewolucji IT mają na celu jedynie ułatwienie życia i zmniejszenie gorączki. Możesz uzyskać dostęp do jedzenia, miejsca pracy i rozmawiać z bliskimi, siedząc na kanapie przez cały dzień. Chociaż te postępy sprawiają, że życie jest wykładniczo łatwiejsze do opanowania, zmuszają one wielu beneficjentów do prowadzenia leniwego stylu życia.

Postęp techniczny w sektorze opieki zdrowotnej doprowadził do powstania inteligentnych urządzeń do noszenia na ciele i urządzeń do kontroli stanu zdrowia. Urządzenia te wnoszą wartość do Twojego życia, informując Cię o stanie Twojego zdrowia w czasie rzeczywistym i uświadamiając Ci, że prowadzisz siedzący tryb życia.

W jaki sposób urządzenia do noszenia w zdrowiu poprawiają Twoją kondycję?

Pamiętasz, jak bardzo dbasz o zdrowie, gdy ktoś wskazuje, że jesteś w złej formie? Nagle zaczynasz myśleć o tym, jak zadbać o formę i w końcu zacząć działać. Healthwearables i urządzenia do kontroli stanu zdrowia stale pokazują istotne parametry zdrowotne Twojego ciała i pomagają Ci wykonać ruch.

Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było zaplanować wizytę u lekarza, aby zmierzyć poziom tlenu we krwi, tętno lub liczbę kalorii. Możesz to wszystko i wiele więcej zrobić, korzystając z innowacyjnych urządzeń do kontroli stanu zdrowia i urządzeń do noszenia na ciele w ciągu kilku chwil bez konsultacji z profesjonalistą. Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych witryn, które wprowadzają rewolucyjną zmianę w urządzeniach do noszenia na ciele i urządzeniach do kontroli stanu zdrowia, dzięki którym zawsze będziesz najlepszy.

Witki

Withings oferuje szeroką gamę urządzeń do noszenia i kontroli zdrowia, w tym smartwatche, wagi, monitory ciśnienia krwi, analizatory snu i inteligentne termometry. Wszystkie te produkty zapewniają doskonałą funkcjonalność, a jednocześnie świetnie wyglądają. Niektóre z ich produktów to:

Stal HR

Withings oferuje szeroką gamę urządzeń do noszenia na ciele, w tym smartwatche i inteligentne opaski. Steel HR to hybrydowy smartwatch z domu Withings, który jest wyposażony w inteligentną technologię budzenia i żywy ekran OLED. Inteligentne urządzenie do noszenia w zdrowiu łączy się ze smartfonem i wyświetla inteligentne powiadomienia wraz z tętnem w czasie rzeczywistym i szacowanym pułapem tlenowym. Obsługa GPS umożliwia dokładne liczenie kroków, śledząc lokalizację urządzenia. Urządzenie posiada wodoodporność do 50 metrów, co zwiększa jego trwałość.

Skanuj zegarek

Zegarek do skanowania firmy Withings jest wyposażony w inteligentny monitor aktywności i monitor snu wbudowany w urządzenie do noszenia na ciele. Zegarek jest wyposażony w najwyższej klasy ekran PMOLED, który pokazuje inteligentne powiadomienia, monitorowanie tętna, szacowanie VO2 i wynik sprawności. Zegarek Scan jest wyposażony w 30-dniową kopię zapasową baterii, która pozwala zapomnieć o noszeniu ładowarki przez cały dzień.

Wynik kondycji bierze pod uwagę mnóstwo parametrów do ilościowego podsumowania stanu zdrowia. Poza tymi funkcjami zegarek jest wyposażony w monitor EKG i pulsoksymetr, aby lepiej poznać poziom tlenu we krwi i tętno. Szafirowe szkło na górze zapewnia ochronę zegarka przed zarysowaniami podczas długotrwałego użytkowania.

Ciało+

Musisz znać wagę, która informuje o Twojej wadze, gdy na niej stoisz. Twoja waga jest niejasnym parametrem, chyba że zostanie połączona z innymi cennymi parametrami, takimi jak BMI, masa kostna, masa tłuszczowa, procent wody i inne. Kiedy uzyskasz wszystkie te połączone informacje, otrzymasz obszerny raport o swoim stanie zdrowia i będziesz pracować na rzecz zdrowszego siebie.

The Ciało + inteligentna waga monitoruje twoje ciało i podaje w czasie rzeczywistym całą kompozycję ciała, w tym tkankę tłuszczową, zawartość wody, masę mięśniową i masę kostną. Skala pozwala również śledzić spożycie składników odżywczych z uwzględnieniem docelowej wagi i kalorii. Najlepszą częścią wagi Body+ jest możliwość synchronizacji całego raportu o stanie zdrowia z aplikacją mobilną Health Mate przez Wi-Fi. Możesz przeglądać swoje ostatnie raporty o stanie zdrowia i śledzić ogólny postęp w samej aplikacji. Body+ jest idealny dla rodzin wieloosobowych, ponieważ inteligentna waga automatycznie rozpoznaje użytkownika i generuje jego unikalny raport w aplikacji Health Mate.

Kardio ciała

The Kardio ciała Scale firmy Withings ma na celu zapewnienie pełnej kontroli sercowo-naczyniowej bez konsultacji z profesjonalistą. Skala pokazuje kompleksowy raport o sercu na podstawie parametru wieku naczyniowego w aplikacji Health Mate. W intuicyjny graficzny sposób można również zobaczyć trendy wieku naczyń przy długotrwałym stosowaniu.

  Jak zaplanować spotkanie w Google Meet

Skład ciała, trendy wagowe, zawartość tkanki tłuszczowej i zawartość wody są zsynchronizowane z aplikacją Health Mate, gdy tylko wejdziesz na wagę Body Cardio. Jest również wyposażony w doskonałą funkcję dla kobiet w ciąży, zwaną śledzeniem ciąży. Ta funkcja pozwala monitorować wagę dziecka w łonie matki.

Tryb sportowca to kolejna świetna funkcja, która spełnia Twoje specyficzne potrzeby w zależności od Twojego ciała.

Dopasuj utwór

Dopasuj utwór produkuje inteligentne wagi, które pozwalają monitorować stan zdrowia za pomocą różnych parametrów życiowych. Oferują dwie inteligentne wagi o nazwach Dara i Beebo, ale możesz również wybrać pakiet rodzinny dla dowolnej z dwóch wag. Przyjrzyjmy się szczegółowo cechom obu rankingów.

Dara

Skala Dara firmy Fit Track skanuje Twoje ciało za pomocą 17 parametrów życiowych, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć swoje ciało. Waga wysyła przez stopy niski sygnał elektryczny z metalowych płytek wagi, aby mierzyć wszystkie krytyczne parametry zdrowotne, takie jak procent tkanki tłuszczowej, zawartość białka, zawartość wody w organizmie, masa mięśniowa, tempo mięśni, podstawowy tempo metabolizmu i wiele innych. Możesz później przeglądać te parametry w intuicyjny sposób za pomocą aplikacji mobilnej Fit Track.

Aplikacja jest wyposażona w funkcję wyznaczania własnych celów fitness, a następnie śledzenia postępów w porównaniu z celami. Funkcja spersonalizowanego coachingu pomaga znaleźć poparte naukowo informacje o tym, jak schudnąć, prawidłowo się odżywiać, ćwiczyć i optymalizować sen w zależności od stanu zdrowia. Aplikacja umożliwia również śledzenie postępów za pomocą tygodniowych i miesięcznych wykresów oraz trendów. Później możesz udostępniać te raporty swoim lekarzom i trenerowi bezpośrednio w aplikacji Fit Track.

Beebo

Beebo to idealna waga dla Ciebie, jeśli chcesz dokładnie monitorować stan zdrowia swojego i dziecka podczas ciąży. Wyjątkowo szeroka inteligentna waga śledzi Twoje zdrowie i wagę podczas ciąży oraz pokazuje szczegółowe informacje na temat Twojego zdrowia. Wyjątkowe funkcje ciążowe w Beebo zapewniają bezpieczne śledzenie cotygodniowych postępów w każdym trymestrze ciąży. Następnie waga wyświetla szczegółową analizę stanu zdrowia Twojego niemowlęcia poprzez jego parametry wzrostu i wagi. Możesz zobaczyć tę analizę w aplikacji Fit Track i udostępniać szczegóły w mediach społecznościowych bezpośrednio przez aplikację.

Matka może również zobaczyć szczegółową analizę swojego ogólnego stanu zdrowia poprzez ważne parametry życiowe organizmu, takie jak skład wody i wskaźnik masy ciała. Waga może rozpoznać do 8 osób, które z niej korzystają, co czyni ją idealnym towarzyszem dużej rodziny. Możesz zobaczyć różne profile dla każdej osoby, która używa wagi do monitorowania swojego zdrowia w aplikacji Fit Track.

Kardio

Kardio projektuje innowacyjne urządzenia do noszenia na ciele i urządzenia do kontroli zdrowia, które pasują do nowoczesnego stylu życia. Wszystkie urządzenia Qardio są testowane klinicznie i charakteryzują się wielokrotnie nagradzaną doskonałością. Ich innowacyjne rozwiązania zdrowotne obejmują inteligentne ciśnieniomierze, bezprzewodowe inteligentne wagi i monitory EKG klasy medycznej. Dowiedzmy się więcej o ich produktach.

Ramię Qardio

Qardio Arm to inteligentny ciśnieniomierz, który rejestruje ciśnienie krwi bez pomocy personelu medycznego i wysyła raporty bezpośrednio na telefon komórkowy. Testowany klinicznie produkt zapewnia najdokładniejsze raporty dotyczące ciśnienia krwi, wykonując średnio trzy pomiary ciśnienia krwi. Co więcej, urządzenie dobrze integruje się z Apple Health i S Health, aby łatwo zarządzać raportami zdrowotnymi.

Qardio Arm automatycznie wykrywa nieregularne bicie serca i ostrzega o możliwych problemach zdrowotnych po pomyślnym wykryciu. Te wyrafinowane detekcje są niemożliwe w przypadku konwencjonalnych ciśnieniomierzy bez pomocy personelu medycznego. Co więcej, możesz przeglądać trendy swojego tętna za pomocą wykresów i wykresów i łatwo udostępniać je swojemu lekarzowi za pośrednictwem aplikacji.

Rdzeń Qardio

Qardio Core jest idealnym zamiennikiem pełnoprawnego aparatu EKG. Inteligentne urządzenie do noszenia na ciele umożliwia śledzenie zdrowia serca za pomocą elektrokardiografu, aby uzyskać głębszy wgląd w stan zdrowia. Najlepszą częścią Qardio Core jest jego kompaktowa i prosta konstrukcja; urządzenie do noszenia zdrowotnego jest dostarczane bez przewodów i łatek i pozostaje całkowicie niezauważone nawet podczas sesji treningowej.

Urządzenie rejestruje ponad 20 milionów punktów danych każdego dnia, aby zapewnić doskonały wgląd w zarządzanie stanem serca i poprawę treningu cardio. Qardio Core może dostarczać dokładne raporty EKG w całym intensywnym stylu życia bez zacięć i przeszkód.

Inteligentne urządzenie monitoruje ciągły bezprzewodowy EKG, tętno, częstość oddechów, temperaturę skóry, zmienność tętna, śledzenie aktywności i wiele innych oraz wysyła raporty bezpośrednio do aplikacji mobilnej w czasie rzeczywistym. Co więcej, możesz korzystać z urządzenia podczas treningu lub pływania, nie martwiąc się o uszkodzenie przez wodę, ponieważ Qardio Core ma stopień wodoodporności IP65.

Tanita

Tanita przedstawia szeroką gamę wag do monitorowania ciała i innego sprzętu do kontroli stanu zdrowia o zróżnicowanym zastosowaniu. Możesz znaleźć mnóstwo profesjonalnych wag, wag klasy konsumenckiej i miniwag firmy Tanita, które znajdują zastosowanie w różnych sferach życia. Wagi Tanita są znane z najwyższego poziomu dokładności klinicznej i przełomowych badań. Poznajmy niektóre z ich najlepszych skal kontroli zdrowia.

  Jak podkręcić pamięć RAM komputera

BC-1500 Skaner wewnętrzny Pro

Tanita tworzy jedyną na świecie linię wag klasy konsumenckiej, która jest wyposażona w czujniki wieloczęstotliwościowe dla lepszej dokładności, a BC-1500 Inner Scan Pro jest jednym z tej ekskluzywnej linii. Inteligentna waga monitoruje parametry życiowe organizmu poprzez 30 pomiarów całego ciała i segmentowych wraz z tętnem. Waga zatwierdzona przez FDA jest wyposażona w BIA (analizę impedancji bioelektrycznej), która wykorzystuje bezprzewodową technologię radiową ANT+ dla lepszej precyzji raportów.

Technologia BIA zapewnia kompleksową analizę masy mięśniowej, % wody w organizmie, podstawowej przemiany materii (BMR), wieku metabolicznego, masy kostnej, tłuszczu trzewnego i budowy ciała. Możesz dodatkowo podłączyć BC-1500 do komputera z systemem Windows i monitorować wgląd w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Healthy Edge Lite przy użyciu protokołu ANT+.

Ręczny monitor aktywności AM-121E

AM-121E to inteligentne urządzenie do noszenia na ciele firmy Tanita, które pokazuje szczegółową analizę zdrowia w codziennej rutynie. Inteligentne urządzenie wykorzystuje 3-osiowe monitory aktywności do monitorowania najmniejszych ruchów, które wykonujesz w ciągu dnia. Oprócz 24-godzinnego wykresu aktywności AM-121E pokazuje inne cenne informacje, takie jak liczba kroków, liczba kalorii, monitor odległości, monitor czasu chodzenia i zegar z pamięcią na 14 dni.

Lekki, inteligentny gadżet działa jak narzędzie motywacyjne, które zachęca do zwiększania poziomu aktywności. Wyraźnie pokazuje Twój MET (metaboliczny ekwiwalent zadania), przebyte kroki w ciągu dnia i liczbę spalonych kalorii w oparciu o BMR (podstawowy wskaźnik metabolizmu). Wyniki z AM-121E pochodzą z bardzo skomplikowanych obliczeń uwzględniających pomiary VO2 i VCO2. Możesz nosić inteligentne zdrowie, które można nosić wokół dłoni, lub możesz trzymać je w kieszeniach; produkt zapewnia dokładne odczyty w każdym przypadku.

Fitness

Zrozumienie swojego ciała i poddanie się testom pod kątem parametrów życiowych ciała staje się kluczowe, szczególnie przed zaprojektowaniem całkowitego remontu żywieniowego lub ukierunkowaniem się na większy cel zdrowotny. Fitness upewnia się, że zapewnia najbardziej dogłębną analizę parametrów życiowych organizmu poprzez profesjonalnie dostosowane testy wellness. Testy te dają wgląd w skład ciała i tempo metabolizmu. Przyjrzyjmy się niektórym testom z Fitnescity.

DEXA Scan dla składu ciała

DEXA (Dual Energy X-Ray Absorptiometry) zapewnia szczegółową analizę składu ciała, tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej masy ciała. Później test pokazuje pełną dystrybucję tłuszczu i różne części ciała, takie jak ręce, nogi, android i gynoid. Test jest doskonały w identyfikowaniu wielu możliwych zagrożeń dla zdrowia we wczesnych stadiach i wskazywaniu problemów w ciele, zanim staną się zauważalne.

Testy metabolizmu (RMR)

Znajomość metabolizmu jest kluczowym krokiem przed zaplanowaniem jakiegokolwiek głównego celu zdrowotnego. Znajomość ilości energii zużywanej w spoczynku pomaga lepiej zaplanować dietę, niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, przytyć, czy utrzymać wagę. Test RMR (Resting Metabolic Rate) daje wgląd w ilość energii zużywanej przez organizm podczas odpoczynku. Test zależy od parametrów życiowych organizmu, takich jak tkanka tłuszczowa, mięśnie, wiek, płeć, ilość wykonywanych ćwiczeń i inne czynniki zewnętrzne, takie jak palenie lub picie.

Później test pokazuje również stosunek spalania tłuszczu do węglowodanów, analizując poziomy VO2 i VCO2. Wykonanie testu RMR znacznie ułatwia dietetykom zaprojektowanie diety i planu treningowego.

Opieka zdrowotna firmy Omron

Opieka zdrowotna firmy Omron produkuje kilka urządzeń do noszenia na ciele i kompaktowe urządzenia do kontroli zdrowia do monitorowania parametrów życiowych organizmu. Monitory składu ciała i bezprzewodowe ciśnieniomierze zapewniają dużą funkcjonalność, a jednocześnie są łatwe w użyciu. Co więcej, możesz stworzyć cały ekosystem produktów Omron, ponieważ każdy z nich może sparować się ze smartfonem i dodać więcej punktów danych dotyczących Twojego zdrowia. Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych urządzeń zdrowotnych firmy Omron.

Przewodnik po sercu

Elegancko wyglądające, inteligentne urządzenia zdrowotne firmy Omron, znanej również jako Heart Guide, to doskonałe narzędzie do kontrolowania parametrów życiowych organizmu w podróży. Heart Guide zapewnia klinicznie dokładny odczyt ciśnienia krwi przy użyciu wiodącej technologii precyzyjnego testowania firmy OMRON i wyświetla go na tarczy zegarka. Możesz oglądać odczyty ciśnienia krwi podczas wykonywania codziennych zadań i otrzymywać powiadomienia, jeśli wykryjesz jakiekolwiek nieprawidłowości.

Co więcej, urządzenie do noszenia na ciele śledzi liczbę kroków i pokazuje kalorie, które spalasz w ciągu dnia. Śledzenie snu to kolejna świetna funkcja, która pokazuje ilość i jakość snu ostatniej nocy w aplikacji Omron Connect. Smartwatch działa również jako drugi wyświetlacz dla powiadomień ze smartfona, SMS-ów, e-maili i przypomnień.

Ciśnieniomierz serii 5

Ciśnieniomierz serii 5 firmy Omron Healthcare to jeden z najbardziej zaawansowanych ciśnieniomierzy cyfrowych do użytku konsumenckiego. Monitor mierzy pięć razy więcej punktów danych, aby uzyskać lepszą precyzję pomiarów ciśnienia krwi. Zmniejsza również ryzyko błędów związanych z oddychaniem lub ruchem podczas testu. Co więcej, można podłączyć urządzenie inteligentne do aplikacji Omron Connect, aby monitorować trendy ciśnienia krwi podczas długotrwałego użytkowania. Urządzenie wykrywa również nieregularne bicie serca i nadciśnienie podczas badania ciśnienia krwi i ostrzega o możliwych problemach zdrowotnych.

  Jak wyłączyć śledzenie linków wychodzących Reddit

Fitbit

Fitbit jest wiodącą marką w branży inteligentnych urządzeń do noszenia na ciele, produkującą wiele smartwatchów i trackerów. Bycie stylowym przy jednoczesnym zapewnieniu wiodącej w branży wydajności to cecha charakteru każdego produktu Fitbit. Przyjrzyjmy się niektórym z ich najlepszych produktów, które oferują najlepszą wartość.

Zmysł Fitbit

Fitbit Sense to najbardziej zaawansowana oferta Fitbit, która zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, a jednocześnie świetnie wygląda na Twoim nadgarstku. Jest wyposażony w aż sześć dni pracy na baterii podczas ciągłego użytkowania i jest dostarczany z sześciomiesięczną subskrypcją premium Calm i Fitbit po wyjęciu z pudełka. Spokój to aplikacja numer jeden do snu, medytacji i relaksu. Inteligentne, zdrowotne urządzenie do noszenia jest wyposażone w doskonałe funkcje, takie jak wynik zarządzania stresem i wynik dziennej gotowości, które zapewniają wgląd w zdolność radzenia sobie ze stresem i zmęczenie treningowe.

Co więcej, skan EDA na nadgarstku pokazuje aktywność elektrodermalną twojego ciała na samym zegarku. Zegarek jest wyposażony w 20 trybów ćwiczeń opartych na celach, takich jak pływanie, chodzenie, bieganie i inne. Możesz także używać zegarka jako szybkiego termometru z wbudowanym czujnikiem temperatury skóry na nadgarstku.

Fitbit opłata 5

Fitbit Charge 5 to najbardziej zaawansowany inteligentny tracker Fitbit, który zaznacza każde pole wyboru, jakie możesz sobie wyobrazić dla inteligentnego trackera. Jest wyposażony w doskonałe parowanie powiadomień ze smartfonem i używa Google Fast Pair do szybkiej konfiguracji urządzenia. Żywy kolorowy wyświetlacz staje się jeszcze lepszy dzięki funkcji ciągłego wyświetlania dzięki Fitbit Charge 5. Zegarek zapewnia aż siedem dni pracy na baterii podczas ciągłego użytkowania.

Co więcej, zegarek oferuje długą listę funkcji, takich jak śledzenie cyklu miesiączkowego, poziom sprawności cardio, przypomnienia o zdrowiu i dobrym samopoczuciu, śledzenie temperatury skóry, zmienność tętna, monitorowanie SpO2 i wiele innych. Wbudowany GPS zwiększa dokładność licznika kroków i lepiej wykrywa ruchy. Posiada również ocenę dziennej gotowości i wbudowaną aplikację EDA (Electrodermal Activity) do pomiarów radzenia sobie ze stresem.

Eufy

Eufy to znana marka produkująca szeroką gamę inteligentnych urządzeń do użytku konsumenckiego. Ich genialna linia produktów zdrowotnych składa się ze stylowych inteligentnych wag, które pomagają lepiej monitorować stan zdrowia. Najlepsze w tych wagach jest to, że można ich używać ze wszystkimi ważnymi aplikacjami zdrowotnymi i nie potrzebujesz specjalnej aplikacji, aby śledzić swoje zdrowie. Spójrzmy na ich najlepszą inteligentną wagę i jej funkcje.

Inteligentna waga P1

Smart Scale P1 mierzy czternaście cennych informacji, takich jak waga, procent tkanki tłuszczowej, BMI, masa tkanki tłuszczowej, beztłuszczowa masa ciała, białko, podstawowa przemiana materii, tłuszcz trzewny, mięśnie, kości, wiek ciała, skład wody i inne. Możesz otrzymywać raporty zdrowotne w dowolnej z ulubionych aplikacji zdrowotnych, takich jak Apple Health, Google Fit i Fitbit. Czujniki na Smart Scale P1 mają lepszą dokładność dzięki dwóm parom superczułych czujników w kształcie litery G dodanych do inteligentnej wagi. Możesz użyć inteligentnego urządzenia medycznego do pomiaru raportów zdrowotnych dla 16 osób, dzięki czemu jest idealne dla dużej rodziny.

Renpho

Renpho tworzy najbardziej kreatywne inteligentne urządzenia, integrując IoT (Internet rzeczy) z przedmiotami codziennego użytku. Ich Smart Jump Rope, Smart AI Bike i Smart Body Massager to świetne przykłady ich kreatywnej gamy produktów. Przyjrzyjmy się niektórym z ich najlepszych urządzeń do kontroli stanu zdrowia.

Inteligentny rower AI

Rower AI Smart firmy Renpho to elegancki i stylowy sposób na ćwiczenia. Możesz ustawić własny poziom trudności i uzyskać dostęp do ponad 70 kursów fitness za pomocą inteligentnego roweru. Rower jest również wyposażony w bezpłatną aplikację AI Gym, która pokazuje najnowsze trendy i schematy treningowe.

Technologia tłumienia silnika Smart zapewnia płynną jazdę i automatycznie dodaje opór w zależności od wybranej trudności. Co więcej, FTP (Funkcjonalna moc progowa) ocenia Twoją indywidualną moc jazdy na rowerze, a następnie odpowiednio dostosowuje treningi.

Pulsoksymetr przenośny

Pulsoksymetr jest niezbędnym urządzeniem do pomiaru poziomu tlenu we krwi w drodze. Przenośny pulsoksymetr firmy Renpho pokazuje natychmiastowy odczyt poziomu tlenu we krwi w ciągu 5 sekund od podłączenia palca. Urządzenie jest również wyposażone w oszczędzanie baterii i doczepianą smycz, aby zapewnić długotrwałą pracę z urządzeniem. Co więcej, otrzymasz również ostrzeżenia SpO2/puls, jeśli użytkownik ma krytycznie niskie tętno.

Ostatnia uwaga 👨‍🏫

Technologia przynosi ogromną rewolucję w urządzeniach do noszenia na ciele i urządzeniach do kontroli stanu zdrowia. Następuje coraz większa zmiana w kierunku kompaktowych urządzeń do kontroli stanu zdrowia, które nie wymagają obsługi przez lekarza. W powyższym artykule wymieniono kilka inteligentnych urządzeń zdrowotnych, takich jak inteligentne wagi, smartwatche, monitory tlenu we krwi i inne. Sprawdź je i przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem.

Możesz także sprawdzić Top Smart Health Trackers dla lepszego życia.

x