Top 12 Smart Health Tracker dla lepszego życia

Udostępnij teraz w social media:

Kto nie chce żyć zdrowo?

Każdy to robi!

Ale w jaki sposób upewniasz się, że wszyscy jesteście sprawni i zdrowi i żyjcie bez żadnych niebezpiecznych schorzeń? Zwłaszcza, gdy jesteś tak zajęty bieganiem w pośpiechu, próbując sprawdzić wszystkie pola na liście rzeczy do zrobienia na dany dzień, co oczywiście powtarza się w nieskończonym cyklu.

Znalezienie czasu na wizytę u lekarza w celu potwierdzenia Twojej kondycji jest prawie niemożliwe przy tak napiętych harmonogramach czekających na Ciebie każdego dnia.

Więc jaka jest alternatywa?

Ten artykuł jest o tym wszystkim.

Dziś mamy listę urządzeń, które mogą monitorować Twoje zdrowie. Te urządzenia śledzące stan zdrowia zostały zaprojektowane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii, aby śledzić, jak sobie radzisz w codziennym życiu. Za każdym razem, gdy wykryta zostanie usterka, natychmiast Cię powiadomi, dzięki czemu możesz zobaczyć się z lekarzem, gdy jest to potrzebne.

Kardio ciała

Uzyskaj całościowy obraz ogólnego stanu zdrowia za pomocą Kardio ciała przez Withings. Zapewnia bardzo precyzyjne BMI, wagę, zawartość tkanki tłuszczowej, procent wody, a także masę kostną i mięśniową. Urządzenie może również sprawdzić stan układu krążenia poprzez tętno stojące.

Ważysz mądrzej z Body Cardio, śledząc cały skład swojego ciała, zamiast tylko mierzyć wagę, co pomaga skierować wysiłki zdrowotne we właściwym kierunku. Wykorzystaj ich aplikację Health Mate; możesz ustawić swój cel fitness i szukać od niego zachęty i wskazówek. Możesz zainstalować aplikację na smartfonie lub tablecie i śledzić różne parametry zdrowotne oprócz tego, co działa, aby osiągnąć swoje cele fitness.

Mówiąc o materiale i konstrukcji urządzenia, wykorzystuje solidną podstawę wykonaną z aluminium i ma grubość 0,7 cala. Jego rewolucyjna konstrukcja o większej stabilności i smukłości dobrze dopasowuje się do różnych powierzchni, od grubych dywanów po twarde podłogi.

Urządzenie może automatycznie rozpoznać do 8 użytkowników, a ich dane zostaną zsynchronizowane z odpowiednimi profilami w Health Mate. Obsługuje wagi od 5 kg do 180 kg i przechowuje ponad 15 odczytów. Body Cardio zawiera synchronizację Wi-Fi i ma akumulator.

Pokazuje lokalną prognozę pogody wraz z krokami z poprzedniego dnia z trackera aktywności. Możesz również skorzystać z funkcji śledzenia ciąży, ważenia dziecka i trybu sportowca, aby zaspokoić swoje wyjątkowe potrzeby.

Body Cardio kosztuje 149,95 USD z roczną gwarancją, w tym 30-dniowym zwrotem.

WięcejPro

SmartWatch firmy MorePro to świetna opcja do śledzenia poziomu tlenu we krwi, ciśnienia krwi, tętna, wzorców snu i kondycji. Jest kompatybilny zarówno z telefonami z systemem iOS, jak i Android, a także wysyła przypomnienia.

To wyjątkowe urządzenie do noszenia zapewnia profesjonalną analizę tętna. W tym celu musisz oprzeć palce na czujnikach przez około 30 sekund. Następnie natychmiast pokaże wynik po aplikacji, bez potrzeby stosowania żeli lub drucików. Smartwatch ma kolorowy ekran HD o przekątnej 1,14 cala, który umożliwia czytanie nawet na słońcu, jeśli dostosujesz jasność.

Posiada wodoodporność IP68, dzięki czemu można ją nosić podczas mycia rąk, uprawiania lekkich sportów wodnych oraz pod prysznicem. Zegarek monitorujący zdrowie 24/7 działa nie tylko w nocy, aby śledzić twoje wzorce snu, ale także podczas drzemek w ciągu dnia. Dba o Ciebie, dostarczając szczegółowe statystyki snu, takie jak sen głęboki lub sen lekki.

Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu dzięki podwójnemu wykrywaniu na podczerwień oraz zielonemu wskaźnikowi ciśnienia krwi i tętna dzięki spersonalizowanemu raportowi w aplikacji. Smartwatch można łatwo sparować z trackerem aktywności, aby śledzić przebytą odległość, spalone kalorie, liczbę kroków, czas aktywności itp.

  Jak skonfigurować i korzystać z tunelowania SSH

Raporty o stanie zdrowia są dostępne w aplikacji przez 30 dni. Ma szeroką kompatybilność z urządzeniami, w tym wszystkimi urządzeniami z systemem iOS w wersji 8.0 lub nowszej oraz Androidem 4.4 lub nowszym, a także ma dłuższą żywotność baterii.

Inteligentna opaska GoBe3

Kolekcja HEALBE GoBe to jedna z najpopularniejszych na rynku inteligentnych opasek do wydajnego monitorowania stanu zdrowia. Ta inteligentna opaska współpracuje z technologią Flow, która monitoruje zmiany poziomu glukozy oraz czujnikiem impedancji, który wysyła sygnały do ​​pomiaru częstotliwości płynu w komórkach.

Inteligentna opaska HEALBE GoBe3 to zaawansowany sprzęt do noszenia, który może z łatwością śledzić poziom stresu, odżywianie, sen, nawodnienie i poprawiać samopoczucie użytkowników. Oferuje pulpit nawigacyjny całego ciała do wydajnego śledzenia stanu zdrowia.

Istotnymi cechami inteligentnej opaski HEALBE GoBe 3 są:

 • Autonomiczne śledzenie kalorii z wykorzystaniem technologii Flow
 • Lekka i wygodna konstrukcja
 • Stały pomiar impulsu
 • Przypomnienia o napojach bio-uziemnionych
 • Kroki i miara odległości
 • Balans energetyczny

GoBe korzysta z zaawansowanych algorytmów, które mogą łatwo wskazać niedobór, jeśli spożywanych jest mniej kalorii niż spalonych.

Monitor fitness 3D

Ten monitor fitness firmy Moov Now to trener audio w czasie rzeczywistym, który informuje o wadze ciała, boksie cardio, jeździe na rowerze i bieganiu. Wykorzystuje wyrafinowany monitor pływania, dostarczając liczniki i typy ruchów oraz analizę okrążeń i rekomendując sposoby poprawy statystyk.

Poręczny tracker 3D może również monitorować czas snu i aktywności, ruchy ciała, śledzić postępy i zachęcać do osiągania celów fitness. Jego opaska jest przewiewna i lekka, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na nadgarstku podczas pływania.

Noś tracker na kostce podczas jazdy na rowerze lub biegania, natomiast noś 2 z nich w przypadku cardio boxingu. Lokalizator jest wodoodporny i objęty 6 miesięczną gwarancją. Fascynujące w trackerze jest to, że wykorzystuje czujniki ruchu, które zapewniają lepsze wykrywanie niż standardowe trackery. Reprezentuje również dane wnikliwie lub w dowolnym kolorze.

Pierścień Oury

Popraw swoje zdrowie, rozumiejąc ruchy swojego ciała za pomocą Pierścień Oury. Health tracker to jedyny sprawdzony przez ekspertów tracker w kształcie pierścienia. Może wykrywać temperaturę i śledzić sen, dzięki czemu można utrzymać zdrowie fizyczne i psychiczne.

Wyczynowi sportowcy i sportowcy mogą również używać pierścienia Oura, aby kontrolować swoje wyniki. Uosabia wysoką jakość techniczną w swojej eleganckiej i małej powierzchni z inteligentnym gromadzeniem danych. Urządzenie śledzące każdego ranka dostarcza szczegółowy raport na temat snu, gotowości i aktywności, dzięki czemu możesz lepiej zaplanować cały dzień.

Czyni to poprzez interpretację sygnałów wysyłanych przez twoje ciało podczas snu, aby zapewnić parametry, takie jak tętno, temperatura ciała itp. Oura Ring mapuje informacje dotyczące zdrowia w nadgodzinach, inaczej zwane trendami zdrowotnymi, aby skupić się na długoterminowych wzorcach i spostrzeżeniach które pomagają utrzymać zdrowe praktyki każdego dnia.

Zdrowie Samsung

Utrzymuj optymalne warunki ciała, korzystając z zaawansowanej technologii Zdrowie Samsung. Pomaga ustawić cele aktywności, takie jak intensywność treningu, ilość wody, spożycie kalorii i jakość snu, a także śledzić codzienne postępy.

Jeśli masz zegarek Galaxy Watch, możesz ćwiczyć z większą efektywnością dzięki CoreHealth, Technogym i Life Fitness. Korzystając z urządzenia, możesz również śledzić całkowitą liczbę kroków i pięter, na które wspięłeś się, oraz śledzić wskaźniki pompek ściennych.

Wspiera również zdrowie kobiet, śledząc ich cykle menstruacyjne, zarządzanie objawami, a także spersonalizowane treści i spostrzeżenia. Samsung Health zawiera filmy przygotowane przez doświadczonych trenerów dla programów fitness, takich jak odchudzanie, rozciąganie, trening wytrzymałościowy itp.

Utrzymanie sprawności nie jest już nudne, przynajmniej nie z Samsung Health. Ponieważ pozwala rzucić wyzwanie rodzinie i przyjaciołom w interaktywny i zabawny sposób, dzięki czemu wszyscy bliscy pozostaną w dobrej formie. Samsung Health obsługuje integrację z aplikacjami innych firm w celu uzyskania dodatkowych zasobów, takich jak przewodniki fitness i monitory diety.

  Jak zmienić oś Y w programie Excel?

Możesz również zsynchronizować go z ważnymi narzędziami, takimi jak monitory glukozy, aby dodatkowo zadbać o swoje zdrowie. Wszystkie informacje o Twoim zdrowiu są bezpieczne dzięki Samsung Knox. Pobierz aplikację w Google Play Store lub Apple Store.

Zegarek Apple

Odkryj nowe spostrzeżenia i doświadczenia dotyczące kondycji oparte na intuicyjnym Zegarek Apple. Trenuj i śledź swoje wyniki na iPhonie, Apple TV i iPadzie. Teraz oferują również 3 miesiące całkowicie za darmo na zakup zegarków Apple.

Do wyboru są trzy warianty:

 • Apple Watch Series 6, dostępny w cenie 399 USD

Powiadamia o wysokich i niskich tętnach oraz nieregularnych rytmach serca. Zegarek obsługuje również konfigurację rodzinną oraz GPS + Cellular GPS. Jest wodoodporny i ma rozmiar obudowy 44 lub 40 mm wraz z wyświetlaczem Always-on Retina. Jest również wyposażony w aplikacje do EKG i tlenu we krwi.

 • Apple Watch SE, dostępny w cenie 279

Ten zegarek ma kopertę o wielkości 44-40 mm i wyświetla podobne powiadomienia jak Series 6 dotyczące tętna. Ma wszystkie te same funkcje, z wyjątkiem standardowego wyświetlacza siatkówki i braku aplikacji do EKG i tlenu we krwi.

 • Apple Watch Series 3, dostępny w cenie 199 USD

Zegarek ma kopertę o rozmiarze 42-38 mm, a powiadomienia dla serca są takie same, jak w pozostałych dwóch wariantach. Jest również wodoodporny i wyposażony w wyświetlacz Retina i GPS.

WYDAĆ OKRZYK RADOŚCI

Otrzymuj spersonalizowane statystyki dotyczące kondycji, snu i regeneracji dostarczane codziennie WYDAĆ OKRZYK RADOŚCI w czasie rzeczywistym. Dołącz do członkostwa WHOOP za jedyne 30 USD.

Otrzymujesz pasek WHOOP za darmo, który cały czas gromadzi dane fizjologiczne, aby zapewnić Ci precyzyjne informacje. WHOOP jest wodoodporny, lekki i ma wydłużoną żywotność baterii, która wystarcza na 5 dni, oprócz BLE connect.

Może śledzić codzienne czynności i sen, aby raportować w aplikacjach komputerowych i mobilnych. Trener snu poprowadzi Cię, jak długo potrzebujesz wysokiej jakości snu i pokaże Ci, jak możesz go zsynchronizować z rutyną.

Możesz dołączyć do osób o podobnych poglądach, rodziny i przyjaciół za pośrednictwem zespołów WHOOP. Poza tym możesz również stworzyć swój niestandardowy zespół zgodnie z zajęciami, grupami treningowymi, zainteresowaniami itp. To sprawia, że ​​​​Twój cel zdrowotny jest zabawny i pozostajesz zmotywowany przez nagrody i wyzwania.

Zdrowie Mate

Withings mądry przyjaciel zdrowia, który powinieneś rozważyć, aby mieć zdrową i szczęśliwszą przyszłość. Jest idealnym partnerem, który pozwoli Ci podjąć właściwe działania, aby zachować zdrowie. Od śledzenia wagi, wzorców snu, tętna i wielu innych, Withings oferuje tak wiele opcji, aby poinformować Cię o każdym szczególe Twojego ciała.

Wyznaczaj cele co tydzień i spraw, aby Withings ci o tym przypominały, chyba że je osiągniesz. Kiedyś nagrodziłeś się, aby utrzymać motywację. Możesz także szukać inspiracji, kontaktując się ze znajomymi lub rodziną za pośrednictwem aplikacji.

Nie tylko to, pozwala nawet śledzić stan zdrowia dziecka, a także oferuje coaching podczas ciąży. Możesz także monitorować swoje wzorce snu i upewnić się, że używasz Withings, aby obudzić się w optymalnym momencie, tak abyś był wypoczęty na rozpoczęcie dnia.

Daje również inne ważne informacje o twoim ciele, takie jak temperatura, ciśnienie krwi itp. To tylko kilka funkcji. Oferuje więcej.

Fitbit Charge 4

Wypróbuj monitor zdrowia Fitbit i trzymaj się z dala od wszelkich napięć związanych ze swoim zdrowiem. Fitbit tracker został wybrany Trackerem roku 2018 przez „Wearables”. Oznacza to, że jest to fantastyczne urządzenie, a ludzie pokochali je za jego funkcje i łatwość użytkowania.

  Jak anulować subskrypcję HBO Max

Możesz go nosić jak zwykły zegarek i uzyskać kompleksowy wgląd w swoją kondycję i zdrowie. Zegarek może być używany do siedmiu dni bez ponownego ładowania baterii. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi tętna i algorytmowi możesz również odkryć znaczące informacje na temat swojego serca.

Informuje również o dokładnej ilości kalorii spalanych każdego dnia. I oczywiście, podobnie jak większość innych urządzeń do śledzenia zdrowia, ten również śledzi twój schemat snu, tętno w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

Jeśli jesteś użytkownikiem FitBit dla kobiet, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz odinstalować wszystkie swoje kobiece aplikacje, ponieważ obejmuje to wszystko. Od śledzenia cyklu miesiączkowego po szacowanie okresu owulacji i płodności, smart FitBit robi wszystko, aby Twoje życie było lepsze.

Czakra liści

The Czakra liści to piękna biżuteria, zaprojektowana specjalnie dla kobiet, które chcą zadbać o siebie w najmodniejszy sposób. To coś więcej niż elegancka biżuteria, która natychmiast poprawi Twój wygląd.

Występuje w dwóch różnych stylach – jeden z kamieniem Rose Quartz, który promuje pozytywne nastawienie do siebie i innych. Drugi jest zaprojektowany z użyciem Oxyn, który chroni Cię przed wszelką negatywnością i pomaga zachować koncentrację i równowagę.

Możesz użyć tego jako naszyjnika lub klipsa i pozwolić mu działać jako monitor zdrowia, aby wykorzystać naturalną energię, abyś poczuł się pozytywnie i szczęśliwy. Baterie są ładowalne i mogą być używane do 6 miesięcy bez ich wymiany. Jest wodoodporny, a aplikacja jest kompatybilna zarówno z iOS, jak i Androidem.

Zegarki fitness Garmin

Z ponad 20 zegarkami fitness w kolekcji, Garmin działa w branży już od jakiegoś czasu i jeszcze nie zawiedli. Ich zegarki występują w różnych modnych stylach, a cechy każdego z nich wprawiają nas w całkowity podziw.

Na przykład ich najnowsza wersja o nazwie Venu ma takie funkcje, jak:

 • Z obsługą GPS
 • Ponad 20 fabrycznie załadowanych aplikacji sportowych
 • Monitoruj swój poziom energii
 • Śledzi poziom stresu i w razie potrzeby sugeruje ulepszenia, takie jak spokojny oddech
 • Śledzi cykle menstruacyjne
 • Przypomina o nawodnieniu
 • Pomaga poprawić wzorzec oddychania
 • Monitoruje Twój sen pod kątem poprawy w przyszłości
 • Monitoruje tętno
 • Pełny zestaw ćwiczeń w zabawnym stylu animacji
 • Działa do 5 dni po pełnym naładowaniu

Przy tych wszystkich wspaniałych funkcjach skłamałbym, gdybym powiedział, że nie są drogie. Tak, są, ale funkcje całkowicie to rekompensują. Krótko mówiąc, masz dostęp do wszystkich informacji o zdrowiu i stylu życia w zegarku.

Wniosek

To były niektóre z urządzeń zdrowotnych i fitness, których możesz chcieć użyć, aby zachować siłę i zdrowie. Największą korzyścią z korzystania z tych urządzeń jest poznanie najmniejszych komplikacji w organizmie, jeszcze zanim organizm zacznie wykazywać objawy.

Tak więc przez cały czas jesteś monitorowany i pozbywasz się całego cierpienia, które w przeciwnym razie by się pojawiło. Ponieważ mając przy sobie odpowiednie urządzenie, zawsze możesz skupić się na swoim zdrowiu i podjąć działania zapobiegawcze dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne.

Następnie poznaj jedne z najlepszych systemów bezpieczeństwa w domu, aby zapewnić bezpieczeństwo w domu!

x