Tweetz Desktop to potężny, czysty klient Twittera dla systemu Windows

Kiedy mówimy o mikroblogowaniu, przychodzi na myśl Twitter. Popularna sieć mediów społecznościowych zyskała wiele pochwał od samego początku, oferując celebrytom, firmom, sportowcom i zwykłym użytkownikom wszechobecne miejsce, w którym można łatwo łączyć się ze sobą i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami. W Twitterze wciąż brakuje standardowej aplikacji komputerowej dla systemu Windows. Na szczęście dostępnych jest wielu zewnętrznych klientów Twittera, a jednym całkiem dobrym klientem jest Tweetz Desktop. Klient zapewnia dostęp do Twojego konta na Twitterze, umożliwia przeglądanie osi czasu, wzmianek, wiadomości, tweetów i tworzenie nowych tweetów.

Uwaga redaktora: plik instalacyjny Tweetz Desktop zawiera niechciane oprogramowanie i próbuje je zainstalować podczas kreatora instalacji. Nie zapomnij więc odznaczyć lub odrzucić takich ofert, zanim klikniesz przycisk Zakończ.

Tweetz Desktop_Setup

Kiedy uruchamiasz Tweetz po raz pierwszy, wymaga on autoryzacji Twittera do twojego konta. Aby autoryzować aplikację, kliknij „ Uzyskaj PIN ”, jak pokazano na zrzucie ekranu, a po przekierowaniu do Twittera 'Zaloguj się na swoje konto i kliknij przycisk Autoryzuj, aby uzyskać aktywacyjny kod PIN.

Tweetz Desktop_Pin

Teraz wprowadź ten kod PIN w odpowiednim polu w Tweetz i kliknij Zaloguj się, aby zalogować się do Twittera.

Tweetz Desktop_Pin Enter

Tweetz Desktop ma naprawdę prosty i minimalistyczny interfejs do tego stopnia, że ​​wygląda bardziej jak widżet na pulpicie niż pełnoprawna aplikacja. Górny pasek zawiera zestaw przycisków, które umożliwiają przechodzenie do osi czasu na Twitterze, przeglądanie wzmianek, czytanie wiadomości, wyświetlanie ulubionych, wyszukiwanie użytkowników na Twitterze lub według hashtagów, dostęp do ustawień i tworzenie tweeta.

Jeśli chodzi o tweety, automatycznie aktualizuje nowe tweety bez konieczności interwencji użytkownika. Każdemu tweetowi towarzyszy zdjęcie użytkownika, uchwyt twittera i sam tweet.

Tweetz Desktop_Light

Tweetz pozwala również na natychmiastowe tworzenie nowych tweetów, retweetowanie lub dodawanie tego samego do ulubionych. Mówiąc więcej o interfejsie, możesz także zmienić domyślną skórkę Tweetz z domyślnego „Jasnego” na „Ciemny” w oknie Ustawienia, co pozwala również zmienić rozmiar czcionki, a także wylogować się z Tweetz.

Tweetz Desktop_Dark

Ogólnie rzecz biorąc, Tweetz Desktop to naprawdę fajny, pełen funkcji klient Twittera dla systemu Windows. Działa na wszystkich najnowszych wersjach systemu operacyjnego Windows. Możesz go pobrać bezpłatnie, korzystając z poniższego łącza.

Pobierz Tweetz Desktop