Przesuń palcem w lewo, w prawo lub od dołu, aby uzyskać dostęp do aplikacji i kontaktów Snype

Jedną z najlepszych rzeczy, które lubię w Androidzie, jest jego niesamowita obsługa wielu zadań. Oczywiście, jeśli chodzi o wielozadaniowość, ważne jest, aby mieć natychmiastowy dostęp do aplikacji, a Snype – App & Contact Launcher to niezwykle potężne narzędzie do wielozadaniowości. Snype robi na Androida to, co aplikacje takie jak Sidebar Plus od tak dawna robią dla mobilnego systemu operacyjnego Google. Korzystając z Snype, możesz po prostu uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji lub kontaktu w telefonie w dowolnym momencie, zamiast wykonywać inne zadania. Zintegrowana, superszybka funkcja wyszukiwania umożliwia szybkie znajdowanie kontaktów i aplikacji po prostu wpisując kilka liter słowa. Ale bardziej interesujący jest fakt, że możesz aktywować Snype na wiele sposobów.

Istnieją trzy różne sposoby otwierania Snype. Pierwszym jest po prostu umieszczenie skrótu do aplikacji na ekranie głównym. Innym sposobem uzyskania dostępu do Snype jest zastąpienie Google Now Snype na urządzeniach, które go obsługują. Po aktywowaniu Google Now możesz po prostu określić Snype jako domyślną aplikację, która będzie używana zawsze przy następnym uruchomieniu Google Now.

Snype_Activate Snype_Main Snype_Search

Trzecia metoda polega na użyciu opcji „Panel boczny” aplikacji, która umożliwia jej aktywację, przesuwając palcem od lewej lub prawej krawędzi ekranu. Lewa krawędź wyświetla listę aplikacji, a przeciągnięcie palcem od prawej strony wyświetla kontakty. Oczywiście możesz dostosować sposób działania paneli bocznych na ekranie ustawień Snype. Na przykład możesz dostosować rozmiar i położenie obszaru aktywacji, a także określić inne parametry, takie jak kolor wskaźnika, ikona powiadomienia i inne.

Gdy funkcja panelu bocznego jest aktywna, możesz uruchomić Snype na dowolnej innej aplikacji, ale możesz także umieścić na czarnej liście niektóre aplikacje, na których nie chcesz, aby działały, takie jak gra.

Snype_In App Snype_Settings Panele Snype_Side

Holo-UI w Snype uzupełnia interfejs Androida, ale możesz zmienić domyślną skórkę między ciemną, jasną, czarną i czarną przezroczystą w sekcji Motywy w Ustawieniach.

Snype_Theme Snype_Color Tryb Snype_Dual

Snype ma również wersję premium, która pozwala dostosować listy aplikacji i kontaktów. Ta funkcja dostosowywania obejmuje tryb siatki, umożliwiający dopasowanie większej liczby aplikacji i kontaktów na ekranie.

Podsumowując, pokazałbym Snype’owi kciuki do góry. Jego główną zaletą jest prostota i szybkość. Innymi słowy, jeśli masz ochotę na wielozadaniowość na Androidzie, pokochasz Snype.

Zainstaluj Snype – program uruchamiający aplikacje i kontakty ze Sklepu Play