Twórz listy odtwarzania na podstawie utworów sugerowanych przez znajomych z Facebooka

Czy kiedykolwiek miałeś problem ze znalezieniem muzyki do odtwarzania, gdy jesteś razem ze znajomymi? Każdy ma swój własny wybór muzyki, a zaspokojenie tego wszystkiego nie jest łatwe. Lista przebojów to aplikacja na Androida do pobierania sugestii muzycznych od znajomych z Facebooka i dodawania ich do listy odtwarzania. Aplikacja jest pełnoprawnym odtwarzaczem muzyki dla lokalnych plików i umożliwia tworzenie list odtwarzania, powtarzanie i odtwarzanie utworów w kolejności losowej. Aby otrzymywać sugestie od znajomych z Facebooka, muszą mieć zainstalowaną aplikację na swoich urządzeniach. Możesz wybrać, od kogo chcesz otrzymywać sugestie dotyczące utworów, a następnie dodać je do swojej listy odtwarzania.

Połącz swoje konto na Facebooku i od razu możesz zacząć tworzyć listy odtwarzania. Jeśli nie odtwarzasz muzyki z urządzenia, do korzystania z aplikacji będzie potrzebne połączenie internetowe. Lista przebojów czule nazywa swoje listy odtwarzania listą trafień i możesz utworzyć nową lub edytować istniejącą.

Lista przebojów

Możesz zacząć od utworzenia listy odtwarzania lub wybrania znajomych na Facebooku, od których chcesz otrzymywać sugestie muzyczne. Możesz dodać muzykę z urządzenia lub z SoundCloud.

Pierwsze kroki z listą trafień Lista hitów dodaj muzykę

Aplikacja może przeskanować urządzenie w poszukiwaniu muzyki, chociaż podczas testów trwało to wyjątkowo długo i ostatecznie postanowiłem sam przeglądać muzykę. Aby przeglądać muzykę na urządzeniu, aplikacja przekierowuje do aplikacji menedżera plików i możesz wybrać utwory, które chcesz dodać. Dodawanie piosenek jest ponownie błędnym procesem i aplikacja wymaga kilku dotknięć, aby poprawnie zareagować. Pasek wyszukiwania działa lepiej niż funkcja skanowania aplikacji. Dodawanie utworów z SoundCloud jest równie łatwe, chociaż wrażenia słuchowe są dalekie od tego, co dostajesz w domyślnej aplikacji SoundCloud, a ładowanie utworu trwa zbyt długo.

Piosenki z listy przebojów Zaproszenie do listy hitów

Interfejs aplikacji jest całkiem niezły. Nie ma motywów, o których można by mówić, ale nie ma nic odstręczającego w interfejsie użytkownika, co sprawiłoby, że chciałbyś mieć inny motyw. Lista hitów umożliwia edycję listy odtwarzania. W tej chwili pracujemy nad funkcją pobierania muzyki online. Zobaczysz opcję pobierania muzyki, jeśli dotkniesz przycisku edycji na pasku akcji na ekranie głównym aplikacji, ale nie będzie można jej pobrać.

Lista hitów jest w fazie beta, więc spodziewaj się błędów. Poza tym, że aplikacja powoli dodaje wybrane utwory i skanuje urządzenie w poszukiwaniu muzyki, jedyny poważny błąd, którego doświadczyliśmy, choć zdarzył się tylko raz, polegał na tym, że piosenka nadal grała, mimo że została zatrzymana w samej aplikacji. Muzyka przestała grać dopiero po ręcznym zatrzymaniu aplikacji. Podsumowując, to dobra koncepcja aplikacji, a po usunięciu błędów może być dobrym narzędziem do zarządzania muzyką na imprezach.

Zainstaluj listę hitów ze sklepu Google Play

x