7 najlepszych generatorów coverów utworów AI do odtwarzania ulubionych

Przyznajmy, że wszyscy zastanawialiśmy się, jak brzmiałyby nasze ulubione piosenki, gdyby śpiewali je inni artyści. Wyobraź sobie Rihannę śpiewającą rap Drake’a lub Eminema śpiewającego melodię Celine Dion.

Te szalone myśli jakiś czas temu ograniczały się do zwykłej wyobraźni, ale generatory coverów piosenek AI umożliwiły urzeczywistnienie tych myśli.

Oto tabela zawierająca najlepsze generatory coverów utworów AI, którym przyjrzymy się szczegółowo:

Godne uwagi cechy produktuOkładki.aiProfesjonalne klonowanie głosu, ulepszanie dźwięku.DobrzeUdostępnijModele głosu AI, zmiana głosu, tworzenie piosenek AI.Voicify.aiWysokiej jakości wyjścia AI, niestandardowe modele głosu.Muzyczna sztuczna inteligencjaOgraniczone modele AI, funkcje ulepszania dźwięku.MusicfyEdytuj okładki AI, dostosuj wysokość dźwięku i dostosuj jakość dźwięku.Voicedub.aiPonad 100 modeli AI, konwersja tekstu na audio, szkolenie głosowe.ArtykułowaćWysokiej jakości okładki AI, ograniczony wybór artystów, wymagane napisy.

Jak więc działają generatory głosu AI? Choć oczywiście model sztucznej inteligencji nie dotrze do Eminema i nie zmusi go do śpiewania na siłę „My heart will go on”. W rzeczywistości modele AI trenują na ogromnych ilościach danych wejściowych, którymi w tym przypadku są wcześniejsze prace artysty.

Magia polega na tym, że model sztucznej inteligencji może następnie zmusić artystę do śpiewania dowolnego gatunku muzyki, czy to rapu, rocka, czy nawet kołysanek. Sztuczna inteligencja okazała się bardzo wszechstronna w branży muzycznej, o czym mogą poświadczyć generatory muzyki AI i użytkownicy generatorów piosenek!

Jeśli ten pomysł brzmi intrygująco, uwolnijmy naszą kreatywność i stwórzmy ekscytujące covery, korzystając z najlepszych generatorów piosenek AI.

Okładki.ai

Okładki.ai może zrobić z ciebie artystę minus Pamiętasz, jak wspominaliśmy o tworzeniu coverów z głosami innych artystów poprzez klonowanie głosów? Co powiesz na to, mając jednocześnie swobodę odtwarzania utworów swoim głosem?

Wiem, co myślisz, po co Ci narzędzie AI do generowania coverów w Twoim głosie? Można to zrobić również za pomocą mikrofonu i karaoke. Jednak Covers.ai może usunąć wszelkie niedoskonałości Twojego coveru i sprawić, że zabrzmi tak profesjonalnie, jak to tylko możliwe.

Co więcej, możesz użyć próbki swojego głosu, aby Covers.ai wykonał dla Ciebie cover dowolnej piosenki na świecie. Najlepsze jest to, że próbka głosu nie musi być godzinną przemową, ale jedynie 3–5-minutowym dźwiękiem.

Ponieważ tworzenie unikalnego modelu głosu AI jest procesem czasochłonnym, może minąć do 2 dni, zanim będzie można go faktycznie wykorzystać do tworzenia różnych okładek.

Oprócz tworzenia własnych modeli głosu AI, możesz także korzystać z istniejących, które obejmują mnóstwo popularnych celebrytów, polityków, graczy, a nawet memów. Z mojego użytkowania wynika, że ​​generator głosu Covers.ai zawiera nawet popularne głosy, takie jak KSI, Jake Paul, Arnold Schwarzenegger, a nawet Donald Trump.

DobrzeUdostępnij

DobrzeUdostępnij nie ogranicza się tylko do tworzenia coverów, ale można go używać na mnóstwo różnych sposobów. Na początek możesz używać dostępnych modeli głosu AI jako zmieniaczy głosu, aby nagrywać dźwięk innym głosem, a nawet tworzyć przy ich użyciu utwory AI.

Biblioteka modeli głosu AI zawiera popularne modele głosu, takie jak Ariana Grande, SpongeBob, Michael Jackson i wiele innych. Możesz bezpośrednio wyszukiwać swoje ulubione modele głosu z paska wyszukiwania lub sortować modele głosu według kategorii piosenkarza, rapera lub postaci.

Jeśli nie znajdziesz modelu głosu AI swojej ulubionej gwiazdy, zawsze możesz poprosić o jej modele na samej platformie FineShare. Singify to kolejna platforma FineShare, która zawiera wiele coverów AI stworzonych przez innych użytkowników. Te, które uznaliśmy za interesujące, to Bruno Mars”Kiedy byłem twoim facetem’ głosem Michaela Jacksona i coverem Billie Eilish ’Zagubiony w Tobie.

Voicify.ai

Voicify.ai to narzędzie, które ma na zapleczu jeden z najlepszych modeli uczenia AI, a wyniki Twoich utworów mają znacznie większą szansę na zachowanie większości elementów oryginalnego utworu lub pliku audio.

Jeśli chodzi o jego funkcje, możesz tworzyć niestandardowe modele głosu AI, korzystając z danych treningowych w formie nagrania audio. Gdy Voicity.ai utworzy ten tryb niestandardowy, możesz go użyć do tworzenia coverów wszystkich swoich ulubionych utworów.

Ale dlaczego modele głosu są tak ważne? Cóż, duża część doświadczenia z modelem głosu AI zależy od tego, jak dobrze narzędzie AI obsługuje wejściowe i wyjściowe próbki audio. Nagraniom głosowym, które mogą być piosenkami lub prostymi nagraniami dźwiękowymi, często brakuje jakości oryginalnego dźwięku.

Może to być wynikiem stłumionych próbek audio, szumu tła w dźwięku lub złych modeli szkoleniowych AI na zapleczu. Chociaż sugerujemy używanie wyraźnego dźwięku do generowania niestandardowych modeli głosu AI, wybór dobrego narzędzia do generowania utworów AI może również znacząco różnić się w wynikach.

Co więcej, możesz używać modeli głosu z ogromnej biblioteki ponad 6400 modeli do eksperymentowania i tworzenia własnej muzyki. Niektóre godne uwagi to Drake, Plankton i Eric Theodore z South Park.

Muzyczna sztuczna inteligencja

The Muzyczna sztuczna inteligencja narzędzie ma mnóstwo funkcji związanych z muzyką, w tym te przeznaczone dla bardziej profesjonalnych użytkowników. Jeśli chodzi o część dotyczącą generatora osłon AI, jest ona wciąż w początkowej fazie, ale Music AI wykonuje swoje zadanie.

Obecnie narzędzie zawiera tylko około 10 modeli głosu AI, w tym Drake, The Weeknd, Taylor Swift i inne. Jednak modele AI są najwyższej jakości, a covery piosenek promocyjnych zapowiadane przez Music AI brzmią interesująco. Odkryliśmy, że okładka Starboy AI Taylor Swift jest bardzo zbliżona do tego, jak mogłaby brzmieć w rzeczywistości.

Chociaż Muzyczna AI może nie być tak dojrzała jak inne generatory okładek AI, wiele przemawia za Muzyczną AI. Jego funkcje, takie jak usuwanie wokalu, tekst na utwór, kompozycja AI i pakiet ulepszeń dźwięku, zapewniają mu przewagę konkurencyjną.

Jedynym minusem jest to, że przed wypróbowaniem funkcji musisz pobrać i zainstalować aplikację Music AI na komputerze, a nie w przeglądarce, którą zapewniają inne generatory okładek. Utrudnia to wypróbowanie narzędzia i całkowicie ogranicza użytkowników korzystających wyłącznie ze smartfonów.

Musicfy

Musicfy zapewnia wszystko, co oferuje większość generatorów okładek AI, a także więcej z opcjami edycji! Chociaż proces tworzenia osłony AI jest dość spójny w przypadku większości dostępnych generatorów osłon AI.

Podajesz wejściowy plik audio w postaci nagrania na żywo, pliku mp3/wav, a nawet filmu z YouTube. Następnie wybierasz artystę, który ma być głosem na Twojej okładce.

Następnie generator okładek tworzy dla Ciebie okładkę, którą możesz pobrać lub udostępnić według własnego uznania. Jednak w ostatecznym wyniku niewiele można edytować. Jeśli naprawdę chcesz edytować lub modyfikować dźwięk, będziesz potrzebować do tego innego zestawu narzędzi do ulepszania dźwięku. Właśnie w tym miejscu Musicfy trafia w sedno.

Możesz zmodyfikować sporo charakterystyk wyjściowych, potwierdzając ustawienia osłony AI. Obejmują one modyfikację wysokości dźwięku i usunięcie instrumentów z ostatecznej okładki. Możesz także ustawić jakość na Maset, która po zakupie subskrypcji Pro jest domyślnie ustawiona na Standard.

Istniejące wcześniej modele głosu AI w Musicfy są świetne, ale nie zawierają popularnych nazw. Biblioteka modeli głosu AI składa się głównie z modeli głosu członków społeczności.

Voicedub.ai

Voicedub.ai posiada wszystkie cechy, które powinien posiadać dobry generator osłon AI; ma dobrą kolekcję istniejących modeli głosu, w tym znanych artystów, możesz z łatwością stworzyć własny model głosu, a wyjścia są dobrej jakości.

Co więcej, interfejs użytkownika jest świetny i umożliwia łatwe poruszanie się między różnymi opcjami.

Zawiera ponad 100 modeli głosu AI, w tym Johna F. Kennedy’ego, Ariana Grande, Kanye West, a także niektóre modele ogólne, takie jak modele niemowląt, lekarzy i inżynierów. Oprócz tworzenia coverów piosenek, Voicedub.AI posiada interesującą funkcję konwersji pliku tekstowego na dźwięk z głosem preferowanych artystów.

Co więcej, możesz przyuczyć swój głos w systemie, a następnie z łatwością odczytać nim dowolny plik tekstowy. Sekcja trendów jest również świetna i pozwala łatwo dotrzeć do modeli głosu AI, które są obecnie popularne wśród mas.

Artykułować

Artykułować w chwili pisania tego artykułu mogło pracować tylko garstka artystów zajmujących się sztuczną inteligencją, ale rezultaty są niezwykle niesamowite. Poniżej znajduje się wideo, na którym OG Freddie Mercury śpiewa „Rolling in the Deep” i może to być nasz ulubiony jam przez dłuższy czas.

Wynik ma charakter Freddiego Mercury’ego i zachowuje wszystkie instrumenty z oryginalnego utworu. Okładki AI brzmią nadzwyczajnie, ale mała liczba artystów jest jedną z największych wad. W chwili obecnej Kanye West, Bruno Mars, Drake i Jungkook to kilka godnych uwagi nazwisk spośród nielicznych artystów dostępnych na platformie.

Jeśli chodzi o generator okładek, interfejs użytkownika jest dość prosty i zawiera opcje wyboru artysty AI, wejściowego pliku audio i przełącznika ustawień tonu. Jednak zanim będziesz mógł wypróbować Vocalize, będziesz musiał się zalogować i kupić trochę kredytów.

Ogólnie rzecz biorąc, produkt jest na dość wczesnym etapie i potrzebuje znacznie więcej głosów AI, aby dorównać konkurencji. Jednak początkowy produkt wydaje się świetny i ekscytujące będzie zobaczyć, co wydarzy się w przyszłości.

Kilka zabawnych okładek, które powinieneś wypróbować!

Powyższa lista obejmuje jedne z najlepszych generatorów okładek AI w branży, jednak wszystko sprowadza się do Twojej kreatywności, która tworzy najlepsze okładki, które wybuchają w Internecie. Oto kilka pomysłów, które wypróbowaliśmy i Ty też możesz spróbować:

#1. Wszystkiego najlepszego głosem Ponurego Żniwiarza!

Wyobraź sobie, że składasz życzenia urodzinowe swojemu najlepszemu przyjacielowi, ale głosem Ponurego Żniwiarza. 👻

Jesteśmy pewni, że wywoła to uśmiech i zdziwienie na twarzach. Wypróbowaliśmy tę okładkę za pomocą Covers.ai, a jako dane wejściowe użyliśmy ogólnego tonu z okazji urodzin z YouTube. Wyniki były świetne i zdecydowanie polecamy.

Posłuchaj🎧: Wszystkiego najlepszego w głosie Ponurego Żniwiarza

#2. Moje serce będzie trwać w głosie Eminema

Dręczyliśmy się tym pomysłem również we wstępie, a to dlatego, że wynik jest cholernie zabawny.

Bóg rapu śpiewający „My Heart Will Go On” brzmi niezamierzenie zabawnie. Za każdym razem, gdy Em zaczynał nową zwrotkę, brzmiało to tak, jakby miał zamiar rozpocząć nową zwrotkę rapową, a dźwięk stawał się jeszcze zabawniejszy. Do tej okładki użyliśmy programu FineShare i wyniki były tak dobre, jak to tylko możliwe.

Posłuchaj🎧: Moje serce będzie trwać w głosie Eminema

Ostatnie słowa

Powyższa lista zawiera najlepsze generatory osłon AI, które koniecznie powinieneś wypróbować. Chociaż większość z nich potrzebuje subskrypcji, aby stale tworzyć okładki, na liście znajduje się kilka narzędzi, które pozwalają wypróbować niektóre okładki przed podjęciem decyzji o planie subskrypcji. Co więcej, chociaż narzędzie AI pomoże w generowaniu głosu, będziesz potrzebować narzędzia do przycinania dźwięku, jeśli chcesz poprawić jakość edycji.

Każdy z powyższych generatorów okładek umożliwia wykorzystanie plików audio, co jest świetne, ale pamiętaj, aby używać próbek z jak najmniejszymi zniekształceniami dźwięku i szumami tła. Jeśli potrzebujesz okładki utworu, najlepszym rozwiązaniem będzie wklejenie adresu URL YouTube.

Wreszcie, to Twoja kreatywność sprawia, że ​​te okładki są wyjątkowe. Uwolnij więc swoje kreatywne umysły i stwórz najbardziej nieoczekiwane, zabawne i interesujące okładki, o których nikt wcześniej nie pomyślał.

Już jesteś uzależniony od AI? Sprawdź także listę najpotężniejszych narzędzi AI, którą możesz dodać do zakładek na później.

x