Usuń niechciane elementy z interfejsu iOS 7 za pomocą HideMe7

Udostępnij teraz w social media:

Na pewno znajdziesz poprawki Cydii nawet dla najdrobniejszych części iOS, szczególnie jeśli chcesz wprowadzić wizualne zmiany w określonym elemencie interfejsu użytkownika. Nawet jeśli modyfikacja nie jest zbyt wyspecjalizowana tylko w jednym aspekcie iOS, często kończy się skupieniem na jednym obszarze oprogramowania układowego, takim jak ekran blokady lub ikony. CustomLS i Transparency to tylko dwa przykłady takich specyficznych poprawek Cydii, pomimo faktu, że oba są wyposażone w dużą liczbę opcji dostosowywania. HideMe7 jest podobnym ulepszeniem, ale jego największa zaleta polega na tym, że umożliwia wprowadzanie zmian we wszystkich ważnych częściach iOS. Dzięki temu pakietowi możesz ukryć elementy UI z ekranu blokady, Springboard, folderów, Centrum powiadomień i Centrum sterowania.

  Jak sprawdzić, czy aktualizacja Fall Creators jest dostępna

HideMe7 iOS LockScreen Ustawienia HideMe7 iOS SpringBoard Ustawienia

HideMe7 dodaje własne rozbudowane menu do aplikacji Ustawienia zapasów. Istnieją oddzielne sekcje dla różnych obszarów iOS 7, a konfiguracja opcji nie jest wcale skomplikowana. Użytkownicy mają do dyspozycji tablicę przełączników, a stan tych przełączników określa widoczność poszczególnych elementów interfejsu użytkownika. Na ekranie blokady można ukryć chwytak kamery, chwytak CC, chwytak NC, cały NC, aktualną datę i stan ładowania. Ponieważ HideMe7 ukrywa tylko elementy, żadna z wprowadzonych przez niego zmian nie sprawia, że ​​Twój iPhone wygląda zupełnie obco. Zmiany w Trampolinie są nieco bardziej widoczne, ale nadal nie są przesadnie. Możesz wyłączyć etykiety ikon, odznaki, tło folderu i kropki na stronach. Inną interesującą opcją w tej sekcji jest możliwość ukrycia flasha zrzutu ekranu.

  Jak znaleźć grupy w telegramie

HideMe7 iOS Ustawienia paska stanu HideMe7 iOS Ustawienia wiadomości

Najbardziej zapełniona sekcja menu HideMe7 to ta, która obsługuje pasek stanu. Zasadniczo można ukryć każdą ikonę, która może pojawić się na pasku stanu. Możesz także przełączyć procent baterii w sekcji paska stanu HideMe7. SMS-y są tak integralną częścią codziennego życia, że ​​HideMe7 zawiera osobną sekcję Wiadomości. Dzięki dostępnym tam opcjom możesz wprowadzać zmiany w dymkach SMS, sygnaturach czasowych i innych aspektach wizualnych aplikacji Wiadomości w systemie iOS 7.

Dla tych z Was, którzy nienawidzą przypadkowego naciskania przycisku Sklep podczas słuchania muzyki na iPhonie, HideMe7 oferuje również opcję całkowitego ukrycia tego przycisku.

HideMe7 iOS LockScreen HideMe7 iOS Folder

HideMe7 to przydatna poprawka, ale jest tylko jedna drobna zmiana, której rozpaczliwie potrzebuje. Większość zmian wprowadzonych za pomocą HideMe7 nie jest zaimplementowanych, chyba że wrócisz do urządzenia, ale poprawka nie odbija się automatycznie ani nie ma przycisku respring! Tak więc, dopóki HideMe7 nie zostanie zaktualizowany, będziesz musiał ręcznie odpisywać swoje urządzenie za pomocą innych środków (użyliśmy do tego WinterBoard). Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenie jest całkowicie warte posiadania. Możesz zrobić to samodzielnie, zaglądając do repozytorium BigBoss i wydając 0,99 $.

  Jak poprawić jakość dźwięku notatek głosowych na iPhonie i iPadzie

x