01/18/2022

Utwórz niestandardowe klucze do wprowadzania adresu e-mail, numeru telefonu i nazw [Paid]

Udostępnij teraz w social media:

Wraz z rozwojem telefonów ogólna klawiatura, której używaliśmy do pisania tekstów, została wkrótce zastąpiona. Najpierw za pomocą fizycznych klawiatur QWERTY, a następnie klawiatur ekranowych, które wraz z powiększaniem się ekranów telefonów sprawiają, że pisanie staje się wygodniejsze. Wraz z pojawieniem się klawiatur ekranowych i otwartych systemów, takich jak Android, wymyślono nowsze sposoby na ułatwienie pisania, sygnalizując początek klawiatur innych firm. Programiści stworzyli klawiatury, które miały dodane funkcje ułatwiające pisanie, a OftenType to doskonała próba stworzenia klawiatury, która ułatwia wprowadzanie zbędnych informacji, takich jak numer telefonu lub adres. Jest to aplikacja na iOS za 1,99 USD (wymaga systemu iOS 8.1 lub nowszego), która umożliwia tworzenie niestandardowych kluczy dla numerów telefonów, adresów, nazw i innych. Proste dotknięcie klawisza umożliwia wprowadzenie adresu e-mail lub adresu bez konieczności wpisywania wszystkiego.

Sprawdź -   Jak utworzyć niestandardowe tło powiększenia

Po zainstalowaniu programu CzęstoType należy przyznać pełny dostęp w aplikacji Ustawienia w obszarze Ogólne> Klawiatura. Następnie należy go skonfigurować, tj. Musisz utworzyć własne klucze z interfejsu aplikacji. Aplikacja umożliwia również tworzenie wielu rozszerzeń tego samego adresu e-mail, np. Jeśli masz adres e-mail z różnymi usługami o tym samym identyfikatorze, ale z różnymi domenami, możesz dodać je wszystkie do jednego klucza.

CzęstoType_ext

Stuknij „dodaj klucz”, a następnie wybierz rodzaj informacji, które chcesz wprowadzić. Możesz zapisywać e-maile, nazwiska i numery telefonów oraz adresy i przypisywać je do klawiszy niestandardowych. Naciśnij klawisz informacji, które chcesz zapisać, wprowadź go i dotknij Gotowe. Po przełączeniu się na klawiaturę na klawiaturze pojawiają się tylko klawisze, z którymi są skojarzone informacje.

Sprawdź -   Jak odłączyć swój numer telefonu od RCS na Androidzie

CzęstoType_textCzęsto Wpisz kb

Często Typ jest całkiem niezły; jest to coś w rodzaju ekspandera tekstu dla ważnych informacji, które musisz wprowadzić, ale w znacznie bardziej wyrafinowanej formie. To powiedziawszy, klawiatura mogłaby zrobić z niewielkimi ulepszeniami. Ponieważ pozwala na zapisywanie wielu e-maili i numerów telefonów, a nawet adresów do wielu klawiszy, powinien istnieć sposób, aby określić, które informacje są zapisane w klawiszu, po prostu patrząc na to na klawiaturze. Może to być coś tak prostego, jak dotknięcie i przytrzymanie klawisza, aby wyświetlić podgląd informacji. Poza tym OpenType jest całkiem niesamowity i świetny przykład tego, co sprawia, że ​​klawiatury innych firm są tak ważne dla smartfonów.

Sprawdź -   Jak szybko zamienić wiadomości e-mail w zadania

Zainstaluj OftenType z App Store

x