Proca została wydana i wymaga Twojego numeru telefonu

Nowa aplikacja Facebooka Slingshot jest teraz dostępna w App Store i Google Play Store odpowiednio na iOS i Androida. Wygląda na to, że aplikacja została na razie udostępniona użytkownikom w Stanach Zjednoczonych, więc jeśli mieszkasz gdzie indziej, musisz trochę dłużej czekać. Zanim przejdziemy do naszej recenzji aplikacji, porozmawiamy trochę o prywatności i co oznacza używanie Slingshot. Sama aplikacja jest rzeczywiście konkurentem Snapchata, o którym wszyscy myśleli, że będzie, a dzięki dużej firmie, takiej jak Facebook, za nią stoi, projekt jest na równi.

Prywatność

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, że nigdy, przenigdy, za milion lat, nie podasz Facebookowi swojego numeru telefonu, możesz pożegnać się z tym zobowiązaniem lub nie używać Slingshot. Pomimo tego, że łączy się z Twoim kontem na Facebooku, aby znaleźć znajomych, musisz najpierw dodać swój numer telefonu do konta, a następnie użyć go do zalogowania się do Slingshot. Aplikacja sprawdzi, czy używasz tego numeru w telefonie, a karta SIM musi być włożona do telefonu, którego używasz.

Potwierdź procę

Jak to działa

Możesz nagrywać i udostępniać filmy i zdjęcia znajomym, którzy aktualnie używają Slingshot. Po zalogowaniu się zarejestruj się, możesz zrobić swoje pierwsze zdjęcie. Slingshot przechowuje zdjęcia okupu dla twoich przyjaciół; chyba że też wyślą, nie zobaczą, co udostępniłeś. Każde zdjęcie ma nakładkę z pikselami, więc odbiorca nie zobaczy zdjęcia. Nowe słowo określające udostępnianie to „proca”. Prawdopodobnie jest to próba ze strony Facebooka, aby zmienić Sling w czasownik, podobnie jak Snapchat czy Google. Robisz zdjęcie lub nagrywasz wideo, aplikacja działa zarówno z przednim, jak i tylnym aparatem. Tryb przedniego aparatu nosi nazwę Selfie. Możesz dodać tekst do zdjęcia i rysować na nim, jeśli chcesz. Gdy skończysz, dotknij Użyj.

Strzelaj z procyTekst procy

Przekazujesz teraz zdjęcie znajomemu, a jeśli żaden z Twoich znajomych jeszcze nie korzysta z aplikacji, możesz udostępnić je (proszę werblować) załodze Slingshot. Zasadniczo kogoś, z kim możesz wypróbować aplikację, dopóki Twoi znajomi nie dołączą do zabawy. The Slingshot Crew, został dodany przez Facebooka, abyś mógł korzystać z aplikacji.

Slingshot ma fajną funkcję „ Reakcja ”, która w zasadzie polega na wysyłaniu odpowiedzi na zdjęcie lub wideo w odpowiedzi na otrzymaną. To dobry sposób na śledzenie rozmowy fotograficznej. Zdjęcie, które otrzymałeś, pojawia się w pierwszej połowie ekranu, podczas gdy zdjęcie reakcji pojawia się poniżej, abyś Ty i Twój odbiorca wiedzieli, na jaką reakcję zareagował.

Proca do procy Reakcje procy

Możesz zaprosić znajomych do korzystania z aplikacji przez SMS, a aplikacja może przeszukiwać znajomych z Facebooka, aby poinformować Cię, kto korzysta z Slingshot. Na marginesie, wypróbowałem aplikację na telefonie z Androidem, a dokładniej na Nexusie 5 i było śmieszne, jak bardzo telefon się nagrzewał. Nawet w porównaniu do tego, jak bardzo telefon się nagrzewa, gdy robię panoramę za pomocą aplikacji Aparat Google i trybu rybiego oka, ta aplikacja naprawdę podkręciła temperaturę w tym telefonie.

Zainstaluj Slingshot ze sklepu Google Play

Zainstaluj Slingshot z App Store

x