Uzyskaj klucz OEM systemu Windows 10 Pro za mniej niż 14 USD z dużym rabatem

Lato to jeden z najlepszych okresów w roku na zakup oprogramowania. Wyprzedaże w tym czasie oferują nie tylko duże rabaty, ale także trwają tygodnie. Jeśli chciałeś kupić nową grę, lato to czas na zakupy.

SCDKey od dawna jest niezawodnym źródłem oryginalnych, przecenionych gier, a nawet legalnych licencji na system operacyjny Windows, a także pakiet aplikacji firmy Microsoft – Office.

Tego lata oferują 18% zniżki na klucze do systemu Windows 10 Pro oraz licencje Office 2016 i 2019, a także dodatkowe 3% ZNIŻKI na gry takie jak Warhammer Chaosbane i The Elder Scrolls Online Elsweyr (które są już przecenione o 41% i 35% odpowiednio).

18% ZNIŻKI na oprogramowanie Microsoft

Gry nie są jedynym rodzajem treści cyfrowych, które trafiają do sprzedaży latem, jednak rzadko zdarza się, aby przeceniono coś takiego jak systemy operacyjne. To powiedziawszy, SCDKeys oferuje 18% zniżki na już zdyskontowane licencje na Windows 10 Pro oraz licencje Office 2016 i 2019.

Aby skorzystać ze zniżki, użyj kodu kuponu ADT przy kasie. Pamiętaj, że poniższe linki nie zastosują automatycznie kodu, będziesz musiał dodać go samodzielnie przy kasie.

Microsoft Windows 10 Pro

Oryginalna cena: 16,80 USD
Cena sprzedaży: 13,78 USD

Klucz Office 2016 Professional Plus

Oryginalna cena: 40,34 USD
Cena sprzedaży: $ 33.08

Klucz Office 2019 Professional Plus

Oryginalna cena: 62,76 USD
Cena sprzedaży: 51,46 USD

Klucze systemu Windows 10 i klucze pakietu Office nie są tanie. Często najlepszym rozwiązaniem jest zakup laptopa z oryginalną licencją OEM, ale nie wszystkie laptopy są z nią dostarczane i po wyjęciu z pudełka, licencja z łatwością kosztuje ponad 200 USD na jeden komputer. W takim przypadku wielu użytkowników polega na uruchamianiu kompilacji Insider, które regularnie wygasają i muszą być stale aktualizowane. Dla tych, którzy nie mogą ryzykować korzystania z potencjalnie niestabilnego systemu operacyjnego, piractwo jest często odpowiedzią i wiąże się z ryzykiem.

Jeśli chcesz kupić oryginalną licencję na system Windows 10, pakiet aplikacji Office lub oba, jest to jedna z najlepszych ofert, jakie otrzymasz. Jeśli interesuje Cię klucz Home systemu Windows 10, ten Pro będzie miał wszystkie funkcje obsługiwane przez Home i kilka dodatkowych. Dla początkujących konstruktorów komputerów PC, a nawet weteranów komputerów PC, jest to świetny sposób na zaoszczędzenie na systemie operacyjnym, który będzie działał na twoim komputerze.

Dodatkowe 3% ZNIŻKI na tytuły gier

Aby skorzystać z dodatkowej 3% zniżki na tytuły gier, czytelnicy newsblog.pl mogą skorzystać z kodu kuponu ADT3 przy kasie. Pamiętaj, że poniższe linki nie zastosują automatycznie kodu, będziesz musiał dodać go samodzielnie przy kasie. Tytuły z rabatem, z ich oryginalnymi i obniżonymi cenami, są;

Klucz Steam do Warhammer Chaosbane

Cena sprzedaży: 28,80 USD

Klucz do The Elder Scrolls Online Elsweyr Standard Edition

Cena sprzedaży: 35,33 USD

x