Uzyskaj lepsze wrażenia z ChatGPT dzięki tym 7 aplikacjom mobilnym ChatGPT

Zadawanie każdego pytania, które przyjdzie Ci do głowy, może być uzależniające. Zaufaj mi, zadawałem mu najgłupsze pytania; gdyby to była prawdziwa osoba, zablokowałaby mnie dla własnego zdrowia psychicznego.

Jednak nie możesz tego robić przez cały czas w wersji komputerowej; potrzebujesz rozwiązania w dłoni. Na szczęście OpenAI uruchomiło już aplikację ChatGPT na iOS, a wersja na Androida jest w drodze.

Niestety aplikacja jest bardzo prosta i ma ograniczone funkcje podobne do wersji na komputery. Jeśli chcesz uzyskać lepsze wrażenia, będziesz potrzebować pomocy niektórych aplikacji innych firm. Istnieje wiele alternatywnych aplikacji, które używają API ChatGPT 3.5 i 4.0, aby zapewnić tę samą moc ChatGPT, ale we własnym ulepszonym interfejsie.

Jeśli chcesz mieć lepszą obsługę ChatGPT na swoim telefonie, czytaj dalej, ponieważ ujawniam niektóre z najlepszych aplikacji mobilnych ChatGPT.

Dlaczego warto korzystać z alternatywnej aplikacji mobilnej ChatGPT?

Przynajmniej obecnie aplikacja mobilna ChatGPT jest tylko mobilną wersją aplikacji komputerowej. Jedynym dużym dodatkiem jest możliwość zadawania pytań za pomocą wprowadzania głosowego.

Z drugiej strony wiele dobrze znanych aplikacji innych firm ma mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak niestandardowe monity, obsługa rozpoznawania obrazów, generowanie obrazów AI, wyjście głosowe i lepszy interfejs.

Ogólnie rzecz biorąc, zachowują tę samą użyteczność ChatGPT, jednocześnie poprawiając Twoje wrażenia dzięki dodatkowym funkcjom.

Uwaga: większość z tych aplikacji ma bardzo ograniczoną bezpłatną wersję, która nadaje się tylko do testowania. Aby w pełni korzystać z aplikacji, musisz wykupić cykliczną subskrypcję.

AI Chat Open Assistant Chatbot

AI Chat Open Assistant Chatbot ma 3 zakładki, z których każda ma własne dodatkowe funkcje poprawiające wrażenia z ChatGPT. Na karcie głównej możesz zadawać pytania tak, jak zwykle. Pozwala jednak również przesyłać zdjęcia i zadawać pytania. Możesz poprosić ChatGPT, aby powiedział, co lub kto znajduje się na obrazie, lub po prostu uzyskać więcej informacji o czymś.

Dostępna jest zakładka umożliwiająca pełną interakcję z chatbotem za pomocą wprowadzania głosowego. Możesz wypowiedzieć swoje pytania, a on odpowie odpowiedzią.

Trzecia zakładka to miejsce, w którym leży cała moc. Tutaj możesz wykorzystać moc ChatGPT do pisania wysoce konfigurowalnych treści. Istnieje ogólna kategoria pisania wraz z kategorią biznesową i przeprowadzania wywiadów.

Mówiąc o dużej możliwości dostosowania. Kategoria pisania pozwala wybrać ton pisania, cel, długość i technikę. Można to dodatkowo dostosować jako nowy zapis, odpowiedź lub ulepszenie pisania.

Wyróżnij funkcje

 • Obsługa obrazów.
 • Wejście głosowe.
 • Wysoce konfigurowalne monity.
 • Konfigurowalny interfejs ze słodkimi ikonami zwierząt i motywami.
 • Przełączaj się między ChatGPT 3.5 a GPT-4.

Pobierz na Androida

AI ChatBot Postać AI Friend

AI ChatBot Postać AI Friend nadaje chatbotowi nieco więcej charakteru za pomocą animowanych osobowości robotów. Możesz wybierać spośród różnych osobowości, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, używając innego tonu.

Możesz użyć wprowadzania głosowego, aby wypowiedzieć swoje pytanie, a odpowiedzi można również czytać na głos. Co ważniejsze, w wersji pro jest grupa „ekspertów”, w których możesz zadawać pytania botom z ukierunkowaniem.

Na przykład jest ekspert w dziedzinie poezji, fitnessu, filozofii, języka, doradztwa zawodowego i kilku innych.

Oprócz dedykowanych botów do różnych celów, aplikacja jest również dość konfigurowalna. Możesz zmieniać dymki tekstowe, interfejs czatu, zarządzać efektami dźwiękowymi itp.

Wyróżnij funkcje

 • Wbudowane tony.
 • Uzyskaj odpowiedzi od ekspertów botów w określonej dziedzinie.
 • Animowane boty dla lepszego doświadczenia.
 • Wejście głosowe.

Pobierz na Androida | iOS

VoiceGPT: Asystent głosowy AI

Jest to w zasadzie bardzo potężna skórka dla ChatGPT, w której możesz używać własnego konta ChatGPT, ale w interfejsie VoiceGPT. Będziesz musiał zalogować się na swoje konto OpenAI, które załaduje interfejs ChatGPT z dodatkowymi funkcjami.

Niektóre z dodatkowych funkcji, które dodaje, obejmują zamianę tekstu na mowę, usuwanie wszystkich przycisków, przyciski kontynuacji, wyszukiwanie w Google oraz możliwość powiększania lub pomniejszania.

Jest też fajna sekcja monitów z mnóstwem monitów. Większość z nich jest dobrze przemyślana; wystarczy wypełnić pole tekstowe, aby uzyskać powiązane wyniki. Chociaż nie pozwala kopiować ani edytować monitu, więc jest to trochę kłopotliwe.

Ponieważ korzysta z Twojego konta ChatGPT, może korzystać zarówno z wersji bezpłatnej, jak i ChatGPT Plus bez konieczności płacenia twórcy aplikacji. Co najlepsze, wszystkie funkcje aplikacji są bezpłatne, o ile możesz poradzić sobie z subtelnymi reklamami. Płatna subskrypcja usuwa tylko reklamy.

Wyróżnij funkcje

 • Użyj swojego osobistego konta ChatGPT.
 • Dodaje dodatkowe funkcje do głównego interfejsu ChatGPT.
 • Obsługuje podpowiedzi.
 • Wejście i wyjście głosowe.
 • Wsparcie OCR.
 • Obsługa DALL·E 2 do generowania obrazów AI.
 • Zastąp Asystenta Google, aby zamiast tego uruchomić ChatGPT.
 • W pełni funkcjonalna darmowa wersja z reklamami.

Pobierz na Androida

Nowa sztuczna inteligencja

Osobiście bardzo podobał mi się elegancki interfejs tej aplikacji z dużą ilością miejsca do łatwego pisania i uzyskiwania odpowiedzi. Ma wbudowany OCR do wyodrębniania tekstu z obrazów w celu automatycznego wprowadzania go na czacie, co jest naprawdę przydatne, ponieważ nie potrzebujesz do tego dodatkowej aplikacji.

Jest też fajna sekcja podpowiedzi z mnóstwem podpowiedzi związanych z podróżami, pomysłami, stylem życia i nauką. Jednak monity są bardzo proste; najlepsze, co możesz z nich wyciągnąć, to pomysł na własne poszukiwania.

Co więcej, ma również integrację z Asystentem Google i Wear OS, więc możesz używać go na swoim smartwatchu lub używać wprowadzania głosowego Asystenta Google, aby bezpośrednio zadawać pytania Nova AI. Co ciekawe, płatną subskrypcję można również zdobyć, polecając znajomych.

Wyróżnij funkcje

 • Wbudowana obsługa OCR.
 • Wbudowane monity.
 • Asystent Google i integracja Wear OS.
 • Obsługa zamiany tekstu na mowę.

Pobierz na Androida | iOS

Dżin – AI Chatbot

Genie oferuje wiele sposobów wyszukiwania innych niż tekst. Możesz przesyłać zdjęcia, pliki PDF i adresy URL, aby się o nich dowiedzieć. Zwykle opisy są dobrze napisane i starają się objąć wszystko, co widać.

Bardzo podobała mi się jego funkcja skanowania obrazu, ponieważ starała się być jak najbardziej opisowa. Próbował odgadnąć, z której aplikacji pochodzi zdjęcie i próbował opisać wszystko, nawet jeśli było to trochę widoczne.

Jestem pewien, że sekcja podpowiedzi również okaże się przydatna. Dostępnych jest wiele przydatnych monitów, podzielonych na kategorie. Niestety nie ma wielu opcji dostosowywania; możesz podać tylko słowa kluczowe i dźwięk odpowiedzi. Jeśli wolisz coś prostszego, jego obszerna lista monitów czyni go znacznie lepszym niż inne.

Wyróżnij funkcje

 • Wiele sposobów zadawania pytań.
 • Mnóstwo podpowiedzi.
 • 10 darmowych wiadomości dziennie w darmowej wersji.
 • Specjalny dział poświęcony historii.
 • Wiele przykładów, aby zorientować się, o co pytać.

Pobierz na Androida | iOS

ChatAi GDT- Ai Chat

Chociaż ogranicza się tylko do wprowadzania tekstu i głosu, nadrabia to możliwością generowania grafiki AI. Jego główny interfejs składa się głównie z wielu prostych monitów, które bardziej przypominają pomysły niż monity, które można dostosować. Musisz sam podać pełny kontekst pytania.

Sekcja sztuki AI ma wiele kategorii do generowania różnych rodzajów sztuki. Musisz tylko podać to, czego chcesz, a sztuczna inteligencja zajmie się resztą. Obrazy, które wygenerowałem, były dość interesujące i związane z moim zapytaniem.

Jednak sztuczna inteligencja dodaje własne akcenty, które mogą być trafione lub chybione. Na szczęście wyjaśnia w tekście dokładnie, co próbował narysować, więc możesz pominąć to, co ci się nie podobało przy następnej próbie.

Istnieje również sekcja, w której można uzyskać odpowiedzi w stylu / tonie znanych postaci. Na przykład odpowiedzi w stylu Alberta Einsteina to zazwyczaj kroki z instrukcjami i właściwymi wnioskami.

Wyróżnij funkcje

 • Wbudowane monity.
 • Generuj grafikę AI.
 • Uzyskaj odpowiedzi w tonie celebrytów.
 • Obsługa wprowadzania głosowego.

Pobierz na Androida

Zapytaj AI

Najbardziej podstawowa aplikacja na tej liście, po prostu umożliwia dostęp do ChatGPT we własnym interfejsie. To, co sprawiło, że warto było znaleźć się na tej liście, to obszerne i przemyślane podpowiedzi lub „sugestie” w przypadku tej aplikacji.

Ask AI ma łącznie 11 kategorii podpowiedzi, z których każda zawiera kilkanaście rodzajów podpowiedzi. Każdy monit jest szczegółowy i obejmuje wszystkie aspekty związane z pytaniem. Na przykład podczas pisania eseju poinformuje ChatGPT o liczbie słów, tonie pisania, stylu cytowania, temacie i innych powiązanych informacjach.

Co najlepsze, monit jest w pełni edytowalny, w przeciwieństwie do innych aplikacji, które po prostu dają ci pole tekstowe do wypełnienia zapytaniem. Monit można edytować, aby dodać lub usunąć potrzebne informacje.

Wyróżnij funkcje

 • Obszerna lista monitów.
 • Monity obejmują wszystkie aspekty zapytania.
 • Monity można edytować przed wysłaniem.

Pobierz na Androida | iOS

Ostatnie słowa ✍️

VoiceGPT może nie mieć fajnego interfejsu, ale jest to zdecydowanie najlepsza opcja, jeśli chodzi o funkcje i brak blokady za zaporą płatną. Chociaż jeśli będę musiał wyjąć portfel, wybiorę Genie ze względu na jego dokładnie przemyślane funkcje.

Jeśli podoba Ci się ChatGPT, jestem pewien, że zechcesz też wypróbować Google Bard. Jest kilka powodów, dla których jest lepszy niż ChatGPT.