Weatheroux⁺ jest tak proste i przejrzyste, jak tylko aplikacja pogodowa [Android]


Android Lollipop jest już dostępny, a Material Design to bardzo realna i dziejąca się rzecz. Możesz przeczytać o wielu wspaniałych nowych funkcjach Androida L w naszym poście dotyczącym funkcji tutaj. Material design wkrótce zmieni wygląd aplikacji na Androida i na cześć prostego projektu, oto doskonała aplikacja pogodowa dla Ciebie; Weatheroux⁺. Sprawdzamy tak wiele aplikacji pogodowych, że prawdopodobnie moglibyśmy stworzyć listę dziesięciu najlepszych z nich, ale każda z nich jest wybrana pod kątem jednej wyjątkowej funkcji, która może spodobać się użytkownikowi. Dzięki Weatheroux⁺ uwielbiamy projekt i proste wykonanie. Jest używany i nawigowany w całości za jednym dotknięciem palca. Jeśli to nie jest proste i minimalne, nie wiem, co to jest.

Uruchom aplikację i wprowadź swoją aktualną lokalizację. Weatheroux⁺ podaje pogodę tylko dla jednego miasta i nie wykrywa automatycznie Twojej bieżącej lokalizacji. Po wpisaniu nazwy również znalezienie odpowiedniego miasta zajmuje trochę czasu, ale stamtąd płynie gładko.

Dzięki Weatheroux⁺ musisz dowiedzieć się, gdzie znajdują się punkty zaczepienia. Dotknij prognozy pogody, w której mówi się, że jest pogodnie lub pochmurnie, i zmieni się na prognozę na następny dzień. Aby wyświetlić prognozy na następne dwa dni, wystarczy je dotknąć.

U dołu ekranu wyświetlany jest odczyt temperatury, który można dotknąć, aby zmienić stopnie Fahrenheita i Celsjusza. Upewnij się, że dotknąłeś wartości liczbowej jednostki, a nie innych informacji o pogodzie. Stuknięcie informacji o pogodzie spowoduje wyświetlenie dodatkowych informacji, takich jak wysokie i niskie temperatury w danym dniu.

Jednostki Weatheroux

Weatheroux⁺ zmienia kolor tła, aby odzwierciedlić rodzaj pogody, której będziesz doświadczać, z czerwonymi i pomarańczowymi zarezerwowanymi na jasne i / lub słoneczne dni, a niebieski na deszczowy dzień. Aplikacja podpowiada również, co robić tego dnia, np. Na piknik. Czasami przypomni ci o zabraniu parasola. Aplikacja nie zawiera reklam, ale nie ma też widżetu do ekranu głównego ani ekranu blokady.

Pobierz Weatheroux⁺ ze sklepu Google Play

x