Udostępnij teraz w social media:

Snapchat działa w poczuciu pilności, strachu, że przegapisz, jeśli chcesz. Znikają komunikaty, tj. Snapy zmuszają użytkowników do interakcji z nim, gdy pojawi się nowa aktywność. Snapchat nie przypomina innych aplikacji społecznościowych, w których możesz wrócić do powiadomienia, gdy masz czas. Zawsze tak było i tak naprawdę było to, co było wyjątkowe w tej aplikacji. Te wygasające wiadomości i limit ich dostępności zostały skopiowane przez Facebooka na Messengerze, Instagramie i Whatsapp. Snapchat właśnie dokonał istotnej zmiany w sposobie udostępniania snapów. Możesz teraz kontrolować, jak długo twoje zatrzaski są widoczne na Snapchacie. Domyślny czas to 3 sekundy, ale można go zwiększyć o jedną sekundę do dziesięciu sekund lub ustawić tak, aby był widoczny w nieskończoność.

Sprawdź -   Najlepsze aplikacje do pracy w domu na iPhone'a i Androida

Zaktualizuj aplikację, aby ustawić, jak długo snapy są widoczne w Snapchacie. To nowa funkcja dodana poprzez aktualizację aplikacji. Otwórz aplikację i zrób zdjęcie tak, jak zwykle. Dotknij przycisku Edytuj, aby edytować przystawkę przed jej wysłaniem.

Opcje edycji mają teraz całkiem sporo nowych elementów sterujących. W naszym celu dotknij małej ikony stopera z cyfrą 3. Domyślnie Snapchat umożliwia znajomym przeglądanie jednego obrazu przez 3 sekundy, a następnie znika automatycznie.

Na ekranie licznika czasu wybierz, jak długo zdjęcia będą widoczne dla Twoich znajomych, a następnie wróć do ekranu edycji.

Ta funkcja wymaga małego wyjaśnienia. Twoje zatrzaski będą nadal widoczne tylko raz. To zmienia tylko to, jak długo są widoczne. Na przykład, kiedy twoi znajomi zobaczyli pstryknięcie, mogli patrzeć na to dokładnie przez trzy sekundy, a potem nigdy więcej. Po obu stronach nie było w tej sprawie żadnego wyboru, bo zbyt długi trzask byłby widoczny.

Sprawdź -   Jak korzystać z przypomnień Slack (tworzenie, edycja, usuwanie i wyświetlanie przypomnień)

Zmieniając czas widoczności, możesz kontrolować, jak długo znajomi mogą wyświetlać przystawkę, zanim wygaśnie. Jeśli ustawisz wartość od jednej do dziesięciu sekund, przystawka wygaśnie automatycznie. Jeśli jednak ustawisz go na nieskończony, przystawka pozostanie widoczna, dopóki Twoi znajomi nie odejdą od niego.

Przyciąganie będzie nadal widoczne tylko raz. Twoi znajomi nie będą mogli wrócić i wyświetlić go wiele razy. Zasadniczo zatrzaski są nadal autodestrukcyjne, ale możesz dostosować na nich licznik czasu. Jest to niewielka równowaga w poczuciu pilności, które możesz mieć podczas oglądania przystawki. Jest to również dobre, jeśli lubisz poświęcić trochę czasu na oglądanie szczególnie zajętego obrazu.

Sprawdź -   Jak w prosty sposób nagrać pulpit Linux za pomocą Kazam