Wybiórczo wyświetlaj powiadomienia z aplikacji na ekranie głównym i ekranie blokady [Android]

Jedną z kluczowych zalet Androida zawsze był system powiadomień. Istnieje od wczesnych dni systemu operacyjnego, ale minęło całe życie, zanim stało się dobre. Niestety, niektórzy twórcy aplikacji wydają się nadużywać go, aby spamować Cię wiadomościami promocyjnymi, reklamami lub bezcelowymi aktualizacjami. Podczas gdy innym razem jest kilka powiadomień z aplikacji, których po prostu nie możesz przegapić. Jeśli chcesz umieścić najważniejsze informacje o powiadomieniach bezpośrednio na ekranie głównym lub ekranie blokady za pomocą minimalnego widżetu, który nie obniża wydajności urządzenia, powiadom! to wszystko czego potrzebujesz. Prosta aplikacja wyświetla powiadomienia przychodzące w dowolnym obszarze obsługiwanym przez widżety i umożliwia dostęp do nich za pomocą jednego dotknięcia ekranu.

Notyfikować! działa tylko na urządzeniach z Androidem 4.3 i nowszym i wymaga wcześniejszego przyznania uprawnień dostępu do powiadomień, aby mógł otrzymywać powiadomienia przychodzące z określonych aplikacji. Nie denerwować! sam proces jest dość prosty. Aby przyznać uprawnienia, otwórz aplikację i dotknij banera „Wymagane jest uprawnienie dostępu do powiadomień” znajdującego się u góry. Po wejściu na ekran Dostęp do powiadomień włącz go i dotknij OK po wyświetleniu monitu i naciśnij ponownie.

Powiadom_2 Notify_Notification włączone

Wracając do aplikacji, Notify składa się z prostego widżetu o zmiennym rozmiarze, który przenosi zegar i automatycznie wyświetla przychodzące powiadomienia. Widżet można dostosować bezpośrednio z ekranu Ustawienia, który pozwala dostosować jego układ (tylko wersja płatna), zmienić zegar i rozmiar czcionki daty za pomocą małego suwaka regulacji, określić format daty, a także włączyć lub wyłączyć aplikacje, które chcesz chcesz dodać lub usunąć. Łatwa nawigacja po aplikacji to kolejna wspaniała rzecz, ponieważ możesz po prostu uzyskać dostęp do różnych ustawień, przesuwając palcem w lewo lub w prawo po ekranie.

Powiadomienia dla aplikacji można włączyć lub wyłączyć na ekranie o nazwie Notify! Cation, gdzie włączone wyskakują z pozostałych.

Notify_Settings Notify_Apps

Po dostosowaniu widżetu zgodnie z własnymi wymaganiami możesz zamknąć aplikację i umieścić widżet w dowolnym obsługiwanym obszarze; ekran blokady i / lub ekran główny.

Notify_widget 1 Notify_Widget 2

Chociaż nie jest to najbardziej funkcjonalna aplikacja w okolicy, Powiadom! zapewnia intuicyjne rozwiązanie do otrzymywania powiadomień z wybranej grupy aplikacji i przeglądania ich na ekranie blokady i ekranie głównym.

Zainstaluj Powiadom! ze Sklepu Play