Zautomatyzuj zadania HR z Freshteam i popraw wydajność

Udostępnij teraz w social media:

Kierownicy zasobów ludzkich (HR) na całym świecie używają różnych narzędzi online lub offline do zarządzania zadaniami, przestrzegając zasad biznesowych. Jednym z takich narzędzi jest Freshteam. Ale jest bardziej solidny i zawiera wszystkie funkcje, których potrzebuje Twój zespół HR.

Znalezienie odpowiedniego systemu zarządzania zasobami ludzkimi, który jest łatwy w obsłudze i przystępny cenowo, zajmuje dużo czasu i wysiłku. Rynek zalewa się narzędziami HRMS i nie wszystkie z nich są niezawodne. Przeszliśmy przez wiele z nich, a Freshteam zwrócił naszą uwagę.

Poniżej zwięzły przegląd narzędzia Freshteam HRMS. Czytaj do końca, aby dowiedzieć się, czy Freshteam jest odpowiednim narzędziem HR dla Twojej firmy.

Wyzwania dla HR: zadania i obciążenia

#1. Przestrzegaj przepisów i praw

Osoba zajmująca się zasobami ludzkimi musi podjąć każdy krok po przejrzeniu wszystkich korporacji i rządów. Przepisy prawne. Ale naprawdę trudno jest zapamiętać wszystkie zasady, których musisz przestrzegać jako HR.

#2. Zatrudnianie odpowiedniego talentu

Rynki pracy są pełne osób poszukujących pracy, ale brakuje utalentowanych ludzi, którzy są w stanie osiągnąć wyniki już następnego dnia po wejściu na rynek. Odkrywanie tych talentów wymaga potężnych możliwości wyszukiwania.

#3. Wdrażanie pracowników

Firmy z szybkimi procesami rekrutacyjnymi rozważają wprowadzenie wąskiego gardła w przepływie pracy rekrutacyjnej.

#4. Oddelegowanie personelu

Odejście pracownika jest również uciążliwe, ponieważ w celu wystawienia pełnego i ostatecznego rozliczenia trzeba przejrzeć różne wyciągi z konta, karty czasu pracy itp.

#5. Świadczenia pracownicze i odszkodowania

Konstruowanie odpowiednich pakietów wynagrodzeń, dodatków, świadczeń zdrowotnych itp. jest również wyzwaniem.

#6. Rozwój i szkolenie pracowników

HR musi również opracować strategie szkolenia pracowników, aby mogli rozwijać zaawansowane umiejętności, z których firma może skorzystać. Wybór odpowiedniego zasobu, zapisanie go na szkolenie, wydawanie certyfikatów itp. to główne problemy.

Freshteam pomaga HR pokonywać wyzwania

Powyższe zadania HR są trudne, ponieważ większość z nich może nie mieć zautomatyzowanych narzędzi do zarządzania nimi. Niektóre zadania mają narzędzia, ale są wyciszone i ograniczone.

Freshteam łączy wszystkie te fragmentaryczne narzędzia HR w jednym miejscu. W przeszłości do tych zadań HR nie było narzędzi; Freshteam opracował nowe aplikacje.

Krótko mówiąc, masz wszystkie funkcje HR w jednym miejscu. Ponadto HRMS jest odpowiedni dla małych, średnich i przedsiębiorstw na poziomie przedsiębiorstw. Dzięki temu, gdy Twój zespół HR się zapozna, nie musisz w przyszłości ponownie szkolić go z innym narzędziem.

Co to jest Freshteam?

Freshteam to oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi dla rozwijających się firm i przedsiębiorstw. Zawiera wszystkie narzędzia HR, których HR potrzebuje, aby dokładnie i skutecznie wypełniać swoje obowiązki. Będąc HR, możesz skonfigurować go dla swojej firmy w mniej niż 10 minut. Tak, to jest takie szybkie!

  Które repozytorium użyć w 2022 roku

Aplikację można uruchomić za pomocą popularnych przeglądarek internetowych, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Microsoft Edge itp. Nie ma konieczności instalowania żadnego oprogramowania ani serwera na miejscu. Jest również dostępna jako aplikacja na smartfony, dzięki czemu HR może zabrać ze sobą całe biuro podczas podróży służbowych.

Pobierz: Freshteam na Androida | iOS

Freshteam to popularna aplikacja HRMS przede wszystkim dlatego, że łączy wszystkie funkcje HR w jednym oprogramowaniu w chmurze. HR nie muszą przeskakiwać przez obręcze między wieloma narzędziami. Mogą skupić się na pracy tylko w jednej aplikacji.

Możesz także dostosować moduły i funkcje HR podczas początkowej konfiguracji. Większość firm nie korzysta ze wszystkich modułów dowolnego narzędzia HRMS. W związku z tym zmodyfikowany interfejs narzędzi daje kierownikom działów HR poczucie kontroli i wolnego od bałaganu oprogramowania.

Nie wspominając o tym, że jego zespół obsługi klienta jest po to, aby odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące narzędzia jako HR.

Jak Freshteam pomaga HR?

#1. Łączy cały zespół HR

Menedżerowie i liderzy HR mogą swobodnie oddychać, ponieważ Freshteam utrzymuje cały zespół HR na bieżąco. W zależności od roli i poświadczenia bezpieczeństwa, każdy personel HR może uzyskać dostęp do niezbędnych informacji z tego narzędzia.

#2. Proste i kontekstowe nazwy

Nazwy różnych narzędzi, funkcjonalności i opcji są zgodne z zadaniem i kontekstem procesu HR. Dlatego nowi lub eksperci HR mogą łatwo zrozumieć terminologię używaną w tym narzędziu.

#3. Przyjazny dla budżetu

Menedżerowie HR muszą kontrolować cały dział HR przy napiętym budżecie. Ponieważ aplikacja Freshteam jest bardzo elastyczna i skalowalna, możesz zacząć od niskich cen. Następnie możesz zwiększać poziom wraz ze wzrostem budżetu.

#4. Szybsze zwalnianie harmonogramu HR

Narzędzie automatyzuje wiele powtarzalnych i ręcznych zadań, które w przeciwnym razie zajęłyby od 3 do 4 godzin codziennej rutyny HR. W związku z tym HR mogą więcej inwestować w tworzenie polityki, badania rynku pracy, zadania przywódcze itp.

#5. Połącz się z tablicami ogłoszeń

Freshteam oferuje wiele integracji z tablicami ogłoszeń. Jednym kliknięciem możesz szybko utworzyć ofertę pracy i opublikować ją na najlepszych rynkach pracy.

#6. Migracja danych z innych narzędzi HRMS

To tylko spacer po parku, gdy musisz przenieść istniejące dane działu HR ze starego narzędzia HRMS do Freshteam.

7. Łatwe zarządzanie pracownikami

Freshteam to scentralizowane narzędzie do śledzenia grafików pracy, generowania list płac, wypłacania pracownikom, śledzenia świadczeń, wdrażania nowych osób, odchodzących na emeryturę, zarządzania konfliktami, zgodności, śledzenia wydajności i nie tylko.

Krótko mówiąc, pracownicy działu HR otrzymują to, czego potrzebują bezpośrednio na swojej stacji roboczej. Dzięki temu HR pozostają szczęśliwi i produktywni.

#8. Brak krzywej uczenia się

HR mogą z łatwością zacząć korzystać z aplikacji internetowych i mobilnych Freashteam bez długich sesji szkoleniowych. Posiada również rozbudowaną bibliotekę pomocy składającą się z zasobów HR, blogów i artykułów wsparcia, do których możesz uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym, jeśli napotkasz jakikolwiek impas.

Korzyści z Freshteam

#1. Całkowite dane pracowników w jednej aplikacji

Przechowuje dane pracownika od momentu wejścia do organizacji aż do wyjścia. I to jest dla wszystkich. Pracownicy HR mogą aktualizować odpowiednie dane bezpośrednio w aplikacji. Nie musisz zarządzać ręczną papierkową robotą.

  Wypróbuj te 10 bezpłatnych programów do zarządzania zadaniami i projektami

Zawsze, gdy upoważnieni HR chcą uzyskać dostęp do danych pracowników, mają taką możliwość. To zależy od wykonywanego zadania. HR nie ma dostępu do nieautoryzowanych danych pracowników.

#2. Uproszczony ATS

Narzędzie Freshteam ATS sprawia, że ​​HR, kandydaci i ankieterzy są zadowoleni, ponieważ przechodzą przez niewątpliwy proces.

ATS automatyzuje większość zadań związanych z zatrudnianiem, takich jak publikowanie ofert pracy, sprawdzanie kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, zarządzanie ofertami i końcowe onboarding.

#3. samoobsługa pracowników

Portal samoobsługowy dla pracowników Freshteam przenosi biurko HR na stanowiska pracowników. Personel może zarządzać zwykłymi zadaniami HR, takimi jak wnioskowanie o urlopy, składanie wydatków, wypełnianie kart czasu pracy, zapisywanie się na szkolenia, aktualizowanie strony świadczeń itp.

#4. Analizy HR

Moduł analityczny Freshteam dostarcza spostrzeżenia, które nigdy wcześniej nie były dla Ciebie dostępne. Możesz zrozumieć wzorce urlopów, wydajność pracowników, częstotliwość zatrudniania i tak dalej. W związku z tym możesz dostosować swoje procesy HR, aby zminimalizować wycieki budżetowe.

#5. Zarządzanie pracownikami bez błędów

Błędy ludzkie w zarządzaniu pracownikami to duże wyzwanie dla firm. Firmy płacą miliony dolarów w procesach, odszkodowaniach, błędach płacowych itp. Dzięki Freashteam HRMS unikasz takich wydatków.

#6. Rozbudowane środki bezpieczeństwa

Freshteam wykorzystuje zaawansowane protokoły szyfrowania danych, aby chronić Twoje dane przed hakerami. Posiada również kontrole i salda, aby zapobiec przypadkowemu usunięciu danych, manipulacji itp.

Funkcje Freshteam

System Informacji Kadrowej (HRIS)

HRIS to system bazy danych pracowników firmy Freshteam. Zawiera funkcje na szerszym poziomie, takie jak:

 • Dostępny katalog pracowników
 • Wydajna samoobsługa pracownicza
 • Łatwe w użyciu schematy organizacyjne
 • Bezpieczne zarządzanie dokumentami
 • Synchronizacja danych płacowych

Wszystkie zadania związane z wprowadzaniem danych w tym module wykonujesz po wprowadzeniu nowego pracownika, awansowaniu istniejącego personelu lub odejściu pracownika na emeryturę.

Zarządzanie dostawcami

Freshteam zawiera portal z piaskownicą tylko dla dostawców i wykonawców. Jeśli prowadzisz dużą firmę, możesz zlecić na zewnątrz operacje HR, takie jak sprawdzanie kandydatów, planowanie rozmów kwalifikacyjnych itp.

Sprzedawcy mają dostęp do swojego portalu i stamtąd mogą wykonywać swoją pracę. Twoje dane i dane dostawców pozostają całkowicie odizolowane. Ale kiedy tylko chcesz, możesz uzyskać dostęp do danych dostawców.

Zarządzanie rekrutacją

Freshteam oferuje również różne narzędzia systemu zarządzania rekrutacją (RMS), takie jak:

 • Weryfikacja wniosków rekrutacyjnych
 • Publikowanie ofert pracy
 • Udostępnij swoją ofertę pracy na różnych platformach
 • Zarządzanie kandydatami i zaangażowanie
 • Poszukiwanie menedżerów do rozmów technicznych
 • Planowanie wywiadów

Jest to kompleksowe rozwiązanie do rekrutacji pracowników dla dowolnego działu w firmie.

HR w dowolnym miejscu dzięki aplikacji mobilnej

Jego aplikacja mobilna jest dostępna zarówno dla zespołu HR, jak i innych pracowników. Personel generalny może korzystać z aplikacji mobilnej do wpisywania czasu pracy, składania wniosków o wydatki, wniosków o urlop, planowania urlopów itp.

HR może używać aplikacji mobilnej do zatwierdzania wydatków, przyznawania urlopów, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, zarządzania wdrażaniem nowych pracowników itp.

Opracuj zasoby HR

Freshteam oferuje również rozszerzającą się bibliotekę treści HR do nauki i rozwoju jako HR. Na przykład możesz uzyskać dostęp do Glosariusza HR, aby zrozumieć niektóre terminy branżowe, których nie znałeś podczas szkolenia HR.

Istnieje również portal zasobów HR, w którym otrzymujesz wysokiej jakości treści dotyczące Delighting Candidates, Delighting Employees, ebooków HR, webinariów HR itp.

System śledzenia kandydatów

Firmy mogą korzystać z narzędzia ATS w celu uproszczenia procesu rekrutacji. Pomaga we wszystkich fazach zatrudniania, w tym:

 • Wznów badanie przesiewowe
 • Pozyskiwanie kandydatów
 • Zarządzanie pulą talentów
 • Planowanie wywiadów
 • Karty wyników rozmów kwalifikacyjnych i opinie
 • Zarządzanie ofertą
 • Raportowanie rekrutacji
 • Procesy rekrutacyjne
  Najlepsza sieć VPN dla Estonii w 2020 r .: Dostęp do treści zablokowanych geograficznie

Wdrażanie pracowników

Dzięki Freshteam organizacje mogą zapewnić nowo zatrudnionym pracownikom płynne i przyjemne doświadczenie w zakresie wdrażania. Obsługuje szybkie wdrażanie pracowników dzięki takim funkcjom, jak lista kontrolna, podpis elektroniczny, proaktywne przypomnienia i dalsze działania dotyczące niekompletnych elementów wprowadzających i wiele innych.

Rezygnacja pracownika

Platforma ta wspiera Cię również podczas procesu offboardingu pracownika. Dzięki niemu możesz obliczyć pełne i ostateczne wynagrodzenie pracownika, sporządzić listę kontrolną do odzyskania urządzeń firmowych i kluczowych plików oraz skontaktować się z firmą ubezpieczeniową w celu wypowiedzenia polis zdrowotnych.

Zarządzaj urlopami

Freshteam skutecznie dba również o politykę czasu wolnego w Twojej firmie. Za pomocą następujących atrybutów możesz zarządzać saldami urlopów pracowników, płatnymi urlopami i kalendarzami urlopów z jednego miejsca:

 • Globalne zarządzanie polityką czasu wolnego
 • Zautomatyzuj przepływy pracy związane z zatwierdzaniem czasu wolnego
 • Spersonalizowane zasady dotyczące czasu wolnego
 • Zarządzanie kalendarzem świąt
 • Raportowanie zespołowe

Raportowanie HR

Narzędzie do raportowania HR tej platformy pozwala uzyskać wszystkie wskaźniki HR na wyciągnięcie ręki. Oprócz utrzymywania wysokiego poziomu bezpieczeństwa raportów, umożliwia tworzenie, planowanie i nadzorowanie raportów.

Integracje Freshteam

Freshteam wspiera również integrację z najbardziej znanymi tablicami ogłoszeń na świecie. Możesz zintegrować go z Indeed, LinkedIn, Monster, Ziprecruiter, Jooble i JobTarget.

Cennik FreshTeam

Freshteam jest bezpłatny dla mikro i rodzinnych firm, które zarządzają do 50 pracowników. Ale ma ograniczone funkcje.

Możesz cieszyć się najlepszymi funkcjami Freshteam, gdy zarejestrujesz się w Growth (1,2 USD za użytkownika miesięcznie), Pro (2,4 USD za użytkownika miesięcznie) i Enterprise (4,8 USD za użytkownika miesięcznie).

Wszystkie płatne plany zawierają również opłatę za platformę. Opłaty za platformę dla Growth, Pro i Enterprise wynoszą odpowiednio 71 USD, 119 USD i 203 USD miesięcznie.

Alternatywy dla Freshteam

Możesz również przyjrzeć się następującym alternatywom dla Freshteam. Pomoże Ci porównać możliwości Freshteam z niektórymi czołowymi konkurentami i zrozumieć, jak solidny jest Freshteam.

Falujący

Falowanie działa jako centrum dowodzenia HR. Od onboardingu do offboardingu i wszystkiego pomiędzy tymi dwiema fazami, możesz nimi wszystkimi zarządzać w tym oprogramowaniu HRIS.

Oferuje narzędzia HR, takie jak płace, świadczenia, LMS, zarządzanie talentami, karty czasu pracy, obecność, śledzenie wydajności i inne. Subskrypcja zaczyna się już od 8 USD za miesiąc za użytkownika i można ją skalować do dowolnej liczby użytkowników.

Ludzie Zoho

Zoho People to także fantastyczne narzędzie HRMS, które upraszcza i porządkuje procesy HR, takie jak zarządzanie wydajnością, szkolenia pracowników, uczenie się pracowników, dodatki, benefity, poszukiwanie talentów, utrzymywanie talentów i tak dalej.

Zoho People dystrybuował swoje funkcjonalności w trzech modułach: Core HR, Time & Attendance oraz Employee Development.

Wniosek

Po przejrzeniu wszystkich funkcji i funkcjonalności Freshteam staje się jasne, że jest to jedna z najlepszych i najbardziej wydajnych metod zarządzania procesami HR dla firm każdej wielkości.

Jeśli nie masz pewności, możesz spróbować w środowisku piaskownicy z ograniczonymi procesami HR, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej Freshteam. Możesz skorzystać z płatnego planu, jeśli spełnia on Twoje oczekiwania.

Możesz także wziąć udział w kursach przygotowawczych do certyfikacji SHRM i certyfikacji PHR.

x