Znajdź, gdzie rzadkie Pokémony zostały złapane przez innych graczy Pokémon Go

Pidgey, Rattata i Doduo to jedne z najczęściej pojawiających się Pokémonów. Będą dosłownie pojawiać się wszędzie i wkrótce będziesz próbował uniknąć ich zbierania lub wpadania na nie w poszukiwaniu rzadszego Pokémona. Gracze szukają rzadkich Pokémonów, a teorie ich odradzania się w niektórych miejscach, a niektóre siedliska wciąż są bogate, prawdopodobnie zastanawiasz się, gdzie twój przyjaciel mógł złapać Pikachu. Poke Radar to bezpłatna aplikacja na iOS, która pozwala sprawdzić, gdzie gracze Pokemon przechwytują dowolnego pokemona. Aplikacja pozwala wybrać dowolnego pokemona, którego chcesz złapać, a następnie pokazuje na mapie, gdzie złapali go inni gracze. Możesz wtedy odwiedzić te lokacje i mieć nadzieję, że pojawi się ponownie. Tłum aplikacji pozyskuje swoje dane, więc jeśli znajdziesz konkretnego Pokemona w jakimś miejscu, możesz wnieść wkład w dane i pomóc innym graczom znaleźć Pokemona.

Zainstaluj Poke Radar i pozwól mu uzyskać dostęp do Twojej lokalizacji. Naciśnij przycisk „Filtr” w lewym górnym rogu i wybierz pokemona, którego chcesz złapać. Kliknij „Prześlij”, a powrócisz do ekranu mapy.

Poke Radar-lokalizacjaPoke Radar - wybierz Pokemona

Na ekranie mapy dowiesz się, ile wybranych pokemonów zostało znalezionych zgodnie z bazą danych. Powiększ / pomniejsz, aż zobaczysz wybranego Pokemona na mapie.

Znaleziono radar PokePoke Radar-mapa

Kliknij najbliższą obserwację Pokemona, aby uzyskać szczegółowe informacje. Szczegóły obejmują, kto znalazł Pokemona, o której godzinie został znaleziony i wskazówki, gdzie został znaleziony. Aplikacja może otworzyć lokalizację w domyślnej aplikacji Mapy i możesz uzyskać do niej wskazówki. Jeśli uda ci się złapać tego samego Pokemona z lokalizacji, zagłosuj na niego, aby inni gracze wiedzieli, że jest dobry.

Poke radar poke radar - kierunki

Jak wspomniano wcześniej, aplikacja gromadzi informacje i jeśli czerpiesz z tego korzyści, również powinieneś się do tego przyczynić. Aby przesłać Pokemona z lokalizacją, w której go znalazłeś, dotknij małej pinezki znacznika w prawym dolnym rogu. Wpisz imię i nazwisko trenera, wybierz znalezionego Pokemona i dotknij „Prześlij”.

Poke Radar ma interfejs sieciowy, z którego możesz korzystać, jeśli używasz Androida. Aplikacja twierdzi, że ma wersję Androida, ale link do niej jest uszkodzony. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji internetowej. Działa mniej więcej tak samo, jak aplikacja na iOS.

poke radar web

Powinniśmy również wspomnieć, że należy być bardzo ostrożnym podczas polowania na Pokemony. Aplikacja ma pomóc graczom, a większość graczy jest przyjazna i pomocna, ale to nie znaczy, że wszyscy są. Ze względu na grę nie warto zapuszczać się w niebezpieczne miejsca.

Zainstaluj Poke Radar z App Store

Odwiedź Poke Radar