Zobacz, ile możesz zaoszczędzić, korzystając z różnych usług taksówkowych

Udostępnij teraz w social media:


Tani, punktualny i niezawodny transport jest niezwykle ważny dla każdego, kto potrzebuje się poruszać. Usługi takie jak Uber i Lyft dobrze się rozwinęły, ponieważ mogą zapewnić transport szybko i elastycznie, ale także dlatego, że są tańsze niż wynajęcie taksówki. Obie firmy skutecznie zakłóciły działanie taksówek, jakie znamy, ale czy naprawdę zawsze są tańszą opcją i która z nich jest tańsza? Jeśli masz ograniczony budżet i próbujesz dostać się do określonego miejsca docelowego, Up Hail Discover to usługa internetowa, z którą możesz się zapoznać przed zamówieniem taksówki. Usługa pozwala wybrać punkt początkowy, budżet i wybrać usługę taksówkową, aby zobaczyć, jak daleko można się nią dostać.

  Jak usunąć kopie zapasowe iPhone'a i iPada na komputerze Mac

Odwiedź stronę Up Hail Discover i wybierz punkt początkowy. Użyj suwaka, aby ustawić budżet swojej podróży i użyj rozwijanej listy, aby wybrać usługę taksówkową. Up Hail obsługuje Uber (wszystkie rodzaje przejazdów), Lyft (Plus i Line) oraz Taxicab.

Wyniki są wyświetlane na mapie z narysowanym promieniem, aby wskazać, jak daleko możesz się posunąć w ramach swojego budżetu. Możesz powiększyć, aby przyjrzeć się bliżej.

Wyniki Up Hail

Wspaniałą rzeczą w Up Hail jest to, że jest to narzędzie wizualne. Brakuje wsparcia dla ustawiania miejsca docelowego, co oznacza, że ​​dobrze jest zobaczyć, jak daleko można się dostać za określoną kwotę pieniędzy. Jego przydatność jest ograniczona, więc jest dobra do planowania, ale niekoniecznie do porównywania cen, gdy masz na myśli ustalone miejsce docelowe.

  Jak zamknąć aplikacje na iPhonie X

Wyniki mogą ulec poprawie, jeśli oprócz wizualnej reprezentacji na mapie, usługa poinformuje Cię również o tym, do których obszarów możesz się dostać przy obecnym budżecie. Na przykład w naszym teście sprawdziliśmy, jak daleko możemy się dostać za 6 $ z Grand Central Terminal i uzyskaliśmy promień pokazany na powyższym zrzucie ekranu. Gdyby wyniki zawierały coś w rodzaju ostrzeżenia o treści „Możesz dostać się na Times Square”, byłoby to wyjątkowo przydatne. Usługa jest w fazie beta, więc możemy spodziewać się ulepszeń i prawdopodobnie nowych funkcji.

Odwiedź Up Hail

x