10 gier Battle Royale, w które możesz zagrać już teraz

Gry wideo są naprawdę zabawne, prawda? Ale czy próbowałeś grać w gry Battle Royale? Jeśli tak, musisz wypróbować gry omówione poniżej.

Jeśli jesteś graczem, bez wątpienia znasz gry typu battle royale. Jednym z najbardziej lubianych gatunków gier jest Battle Royale. W ostatnich latach ta gra podniosła poziom całej branży gier wideo.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego gry Battle Royale są tak popularne? Jakie nowe funkcje przyciągają graczy? Czym dokładnie jest gra Battle Royale?

Tutaj będziemy oświetlać wszystkie te aspekty gry Battle Royale, niezależnie od tego, czy należy wypróbować te gry, czy nie. W dalszej części tego artykułu dowiemy się o najlepszych grach Battle Royale i ich funkcjach.

Czasami granie w gry może być terapeutyczne. Niektórzy ludzie wolą grać w gry ze względu na spokój ducha. Zabawy te wywierają pozytywny wpływ na rozwój intelektualny.

Jednak gry wideo poprawiają koncentrację, kreatywność, pamięć i pracę zespołową. Ale powinniśmy zwrócić uwagę na negatywny wpływ, jaki może wywołać granie w gry wideo. Dlatego należy spróbować grać w te gry na własne ryzyko.

Powód rosnącej popularności gier Battle Royale

Na popularność gier typu battle royale wpływa kilka czynników. Po pierwsze, są proste do grania, w przeciwieństwie do większości innych gier. Jednak programiści mogą szybko uruchamiać i aktualizować te gry na dowolnej platformie. Co najważniejsze, gry typu battle royale oferują intensywne i ekscytujące wrażenia. W rezultacie gry Battle Royale są na ustach graczy.

Co więcej, dzięki kreskówkowej grafice i prostemu sterowaniu łatwo jest nauczyć się grać w tę grę. Dlatego rozgrywka jest intensywna i może być trudna. Co więcej, gra jest darmowa na PC, Mac, Xbox One, PS4, iOS i wiele innych urządzeń.

Dlatego były to jedne z głównych powodów, dla których gry Battle Royale stały się popularne wśród graczy.

Czym dokładnie jest gra Battle Royale?

Jak sama nazwa wskazuje, gra typu battle royale to gra, w której gracze walczą w stylu battle royale. Jest to gra wideo dla wielu graczy, w której gracze walczą na śmierć i życie na dużym, otwartym terenie.

Gra zwykle składa się z maksymalnie 100 graczy, którzy są wrzucani do miejsca na mapie i muszą walczyć na śmierć i życie, dopóki jeden gracz nie pozostanie przy życiu. Ostatni ocalały, który zabije wszystkich pozostałych graczy, zostaje zwycięzcą gry.

Ponadto programiści unikają powtórzeń i za każdym razem starają się zapewnić nowe środowisko i wrażenia z gry. Tak więc każda gra składa się z unikalnych postaci, broni, ulepszeń i technik obronnych. Wszystko to prowadzi do kreatywnej gry Battle Royale na wyższym poziomie. Pomaga to odróżnić samą grę od konkurencji.

Ostatecznym celem gry jest bycie ostatnim graczem lub drużyną stojącą. Najlepszą częścią gry Battle Royale jest to, że maksymalna liczba gier jest dostępna bezpłatnie. Chociaż gra Battle Royale jest darmowa, dostępna jest również wersja płatna.

Posiadanie dostępu do płatnej wersji nie oznacza żadnych niepożądanych korzyści w zakresie wydajności. Zamiast tego płatna wersja zapewnia graczom przedmioty kosmetyczne, skórki i czapki.

Załóżmy, że jesteś początkującym i nadal potrzebujesz wyjaśnień w wyborze najlepszej gry Battle Royale dla siebie. Oto kilka najlepszych gier Battle Royale na początek. Pokrótce opisaliśmy cechy wszystkich wymienionych gier, aby pomóc Ci wybrać najciekawszą dla siebie.

Legendy Apexa

Ponieważ nazwa przypomina grę, Apex Legends jest również legendarny — jedna z wyróżniających się gier Battle Royale. Ekscytującą częścią gry w Apex Legends jest połączenie gry z uniwersum Titanfall. Jednak ta łączność dała uniwersum Titanfall większe poczucie tożsamości.

Gracze mogą wybrać swoją najlepszą drużynę z unikalnymi umiejętnościami, aby być ostatnią drużyną. Ta gra jest dostępna za darmo na Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC.

Co więcej, gra składa się z unikalnych legendarnych postaci o osobowościach, mocnych stronach i różnych zdolnościach. Możesz skorzystać z Apex Legends, kupując najnowszą edycję od Amazon. Kod cyfrowy otrzymasz po otrzymaniu pudełka z grą Apex Legends. Wystarczy wpisać ten kod, aby rozpocząć grę.

Fortnite

Kolejną z najlepszych gier Battle Royale z naszych epickich kolekcji jest Fortnite. Fortnite pozwala swoim graczom rozgrywać mecze jeden na jednego z nieznajomymi i kumplami. Po rozegraniu kilku meczów dowiesz się, dlaczego Fortnite jest jedną z naszych epickich kolekcji.

Fortnite jest również dostępny na Amazon. Możesz go pobrać lub kupić z dowolnej platformy internetowej.

Podobnie jak wiele innych gier Battle Royale, Fortnite zrzuca cię na mapę samotnie lub z członkami drużyny. Ponadto gracze będą musieli przetrwać, korzystając ze swojego ekwipunku lub grabieży.

Główną cechą, która sprawia, że ​​gra jest wyjątkowa i interesująca, jest to, że pozwala graczom zbudować ochronę, która ochroni ich broń przed grabieżą. Jednak gra jest dostępna na PC, PS 4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac i urządzenia z Androidem.

jesienni faceci

Fall Guys to łatwa w obsłudze gra Battle Royale dla początkujących. Możesz łatwo grać w Fall Guys, przestrzegając określonych zasad i przepisów, nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym graczem. Kolorowe postacie sprawiają, że gra przyciąga wzrok i przyciąga wzrok.

Jednak na polu bitwy może przebywać do 60 graczy, walczących ze sobą o przetrwanie do końca. Po każdej rundzie gracze zostaną nagrodzeni za swoje osiągnięcia, aby ich zachęcić.

Fall Guys jest dostępne na kilka platform, takich jak PC i PS4. Co więcej, w przyszłości Fall Guys pojawi się na Androida, iOS, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Możesz wypróbować grę Fall Guys Battle Royale, aby rozpocząć w wygodnym i atrakcyjnym otoczeniu.

PUBG

Dzięki ekscytującej historii pochodzenia PUBG rządzi sercami wielu graczy. Nazwa PlayerUnknown’s Battlegrounds została zmieniona na PUBG. W sesji PUBG może uczestniczyć do 100 graczy, w których mogą grać solo lub w czteroosobowym składzie.

Po zrzuceniu graczy muszą szukać zbroi, broni, pojazdów i innego sprzętu do przetrwania. Te przedmioty pomogą ci w dalszej walce z wrogiem.

Co więcej, PUBG jest bezpłatny i działa na szerokiej gamie urządzeń, w tym na PC, PlayStation 4, Xbox One, Android i iOS. Projektanci płynnie pracują nad rozwojem, aby jeszcze bardziej powiększyć społeczność graczy. Dlatego plądrowanie i przechytrzanie przeciwników może sprawić, że staniesz się najlepszym ocalałym w grze.

Call of Duty: Warzone

Wypróbuj Call of Duty: Warzone, aby zyskać ogromną, darmową grę Battle Royale. Warzone zawiera kilka elementów Battle Royale, które sprawiają, że gra jest wyjątkowa. Co więcej, Warzone jest zbudowane na frameworku Modern Warfare. Gra jest dobrze zaprojektowana i nie ma błędów, na które można by zwrócić uwagę.

Jednak Call of Duty: Warzone jest dostępne na kilku platformach, w tym PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC.

Co więcej, mecze odrodzenia i zestawy wyposażenia poprawiają wrażenia z gry. Oprócz tego funkcje strzelania zapewniają szybkie reakcje. Dlatego mapy mają charakter informacyjny, a wraz z nimi wszyscy gracze mogą rozgrywać częste potyczki praktycznie w każdym meczu.

Ogólnie rzecz biorąc, Call of Duty: Warzone to niesamowita darmowa gra w królewskiej walce konkurencyjnych gier wieloosobowych.

Zniesmaczony

Wraz z nadejściem nowego sezonu gra Crsed Battle Royale znalazła się w naszej czołówce. Misje bang-bang, niesamowici bohaterowie, mistyczna moc i bogata personalizacja sprawiają, że gra jest niezwykła. Jednak gracze zostaną nagrodzeni wspaniałymi przedmiotami po ukończeniu wyzwania Bang Bang.

Aby pozbyć się wroga, gracze mogą użyć prawdziwej broni palnej. Ta realistyczna broń palna to najprostszy sposób na zniszczenie wrogów. Gracze mogą wybrać swoje postacie do walki w grze.

Ponadto w grze dostępne jest różnorodne uzbrojenie, od toporów po karabiny. Gracze mogą otrzymać dodatkowe bonusy taktyczne za stworzenie swojego unikalnego stylu. Crsed jest dostępny na wielu platformach, w tym na PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Wreszcie zainteresowani gracze mogą pobrać grę za darmo.

Pierścień Elizjum

Gra Battle Royale kopiąca innych konkurentów to Ring of Elysium. Każdy kolejny sezon tej gry ma inne środowisko, które poprawia wrażenia z gry. Możesz grać w grę na różne sposoby. Jednak konstrukcja świata i grafika są kuszące dla oka.

Gra Ring of Elysium Battle Royale to darmowa gra dostępna na PC. Dynamiczna pogoda, lawiny, mechanika budowania osłon i wiele innych funkcji sprawiają, że gracze są zaciekawieni przez całą grę.

Co więcej, udoskonalone systemy broni i dodatków mogą zmienić dowolny sprzęt w odpowiednią broń w trakcie gry. Ponadto ostatnia część gry ma fantastyczny zwrot akcji. 4-osobowy helikopter ratunkowy pozwoli wygrać mecz nawet 4 graczom. Ogólnie rzecz biorąc, Ring of Elysium jest ekscytujące i różni się od innych gier Battle Royale.

Naraka

Podobnie jak większość gier Battle Royale, Naraka to zwykła walka o przetrwanie. Kontrola sztuk walki jest tym, co wyróżnia Naraka spośród innych. Zamiast trzymać zbroję i broń, gracze muszą kontrolować sztukę walki swojej postaci. Jednak hak z liną sprawia, że ​​postacie wspinają się po ścianach, co sprawia, że ​​gra jest przyjemna.

Tutaj o przetrwaniu decyduje zdolność twojej postaci do walki z przeciwnikiem i radzenie sobie z poziomem twojej postaci. Możesz pobrać grę Naraka Battle Royale przez Steam.

Możesz także pobrać grę ze sklepu Epic Games Store. Wreszcie, jeśli szukasz dobrej gry akcji, możesz wybrać Naraka.

Królewska Zwierzęca

Sześćdziesiąt cztery urocze zwierzęta walczą o przetrwanie w grze Animal Royale. Szybka i wściekła rozgrywka z perspektywą 2D sprawia, że ​​gra jest niezwykła. Wreszcie ostatni ocalały będzie mógł zatańczyć zimowy taniec.

Gra Animal Royale jest dostępna bezpłatnie z opcją aktualizacji do superedycji. Wybierając swoje ulubione zwierzę z menu krwiożerczych bestii, możesz rozpocząć grę.

Zgodnie z zasadami i przepisami gry, gracze muszą odeprzeć śmiercionośną grad kul i materiałów wybuchowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz drapieżnika, czy ofiarę, zwycięzcą będzie ten, kto przetrwa. Pamiętaj, aby nie dać się zwieść uroczemu zwierzęciu przeciwnika. Co więcej, gracze mogą z łatwością grać w tę grę na PC, Mac, Xbox One, Xbox Series S|X, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Dokładne pola bitew

Accurate Battlegrounds to gra taktyczna oparta na fizyce. Ponadto ta gra Battle Royale została opracowana i opublikowana przez firmę Landfall. Jednak wiele walk opartych na fizyce czyni grę bardziej interesującą i ekscytującą.

Gra rozpocznie się od skoku ze spadochronem twarzą do budynku i zakończy się pokonaniem przeciwnika o przetrwanie. W lobby kręci się do 60 graczy. Gracze mogą grać w trybie solo lub w drużynie.

Gra Accurate Battlegrounds ze swoimi dziwnymi mapami o zabawnych rozmiarach uzależniła graczy. Dostępność ponad 90 broni ułatwiła przetrwanie dzięki fantastycznym zwrotom akcji. Co więcej, personalizacja postaci i jakość grafiki są znakomite. Wreszcie, możesz skorzystać z gry ze Steam, aby mieć fantastyczne wrażenia z gry.

Notka autora

Chociaż każda wspomniana wcześniej gra jest niesamowita i zapewnia graczom najwyższy poziom wrażeń, gorąco polecam wypróbowanie wszystkich naraz. Co najważniejsze, pamiętaj, aby unikać uzależnienia od tych gier.

Wniosek

Krótko mówiąc, gry Battle Royale zazwyczaj zawierają kilka stylów walki, od strzelanin po sztuki walki. Te gry zdominowały nawet listy przebojów, konkurując z innymi grami. Co więcej, dostępność i ekscytujące wrażenia z gry skłoniły wielu graczy do zmiany wyboru gier.

W tym gatunku dostępnych jest wiele gier. Możesz grać tylko w niektóre z nich. Ale najlepiej będzie, jeśli wypróbujesz kilka, aby uzyskać nowe wrażenia z gry. Wspomnieliśmy o niektórych z najlepszych gier typu Battle Royale, które pobudzą Twój umysł. Wypróbuj je, aby zobaczyć, który najbardziej Cię interesuje.