10 najlepszych aplikacji/gier, które zainteresują Twojego kota

Zwierzęta to nie „tylko zwierzęta”. Są prawdopodobnie najbardziej lojalnymi, wyrozumiałymi i kochającymi stworzeniami na ziemi.

Korzyści z posiadania zwierzaka są nieskończone. Są dobre dla twojego zdrowia i pomagają zmniejszyć stres, niepokój i depresję. Oferują bezwarunkową miłość i wsparcie emocjonalne. Zwierzęta nie powstrzymują się, gdy kochają swoich właścicieli, więc sprawiedliwe jest, abyś uszczęśliwiał swoich futrzanych towarzyszy.

Jeśli jesteś właścicielem kota, nikt nie ma więcej szczęścia niż ty. Koty są samodzielnymi, ciekawskimi z natury i naturalnymi myśliwymi. Rozpieszczanie ich jest łatwe.

Obecnie wiele aplikacji dla kotów w Internecie wzbudza ich ciekawość. Podczas grania w te aplikacje Twój kot godzinami będzie gonił mysz, rybę lub laser i zapomni o Tobie. Zachowaj więc meble i baw się razem ze swoim kotem!

Kot sam

Cat Alone to zabawna aplikacja dla kotów, która zapewni rozrywkę Twojemu kociemu towarzyszowi przez wiele godzin. Ta aplikacja oferuje różne możliwości ścigania, od motyli i karaluchów po wskaźniki laserowe i jaszczurki. Zostaw swojego kota z tą piękną aplikacją i patrz, jak bawi się godzinami.

Ta gra o kotach przedstawia osiem etapów z genialną grafiką i typowym dźwiękiem. Możesz jednak dostosować dźwięk do swoich upodobań.

Ściągnij: Android | iOS

Jeśli Twój kot znudzi się tą aplikacją, możesz przejść do jej drugiej części, Kot sam 2.

  • Dostępne na:

  • Android

  • iOS

Mysz dla kotów

Mouse for Cats to najbardziej zoptymalizowana gra dla kotów na świecie. Jeśli twój kot jest znudzony, zły lub leniwy, zagraj w tę aplikację, a w mgnieniu oka zacznie gonić myszy. Mouse for Cats to legendarna gra 2D dla kotów z grafiką HDR.

Istnieje 11 różnych, wciągających i ekscytujących poziomów myszy! Gra jest zbudowana, zsynchronizowana i zoptymalizowana dla kotów! Trzy minigry po każdych 100 trafieniach. Myszy są w różnych kolorach z animowanymi kształtami, irytującymi ruchami ogona i dźwiękiem, więc Twój kot przywiązuje dużą wagę do gry.

Może być odtwarzany zarówno na iOS oraz Android urządzenia. Jest darmowy i uwielbiany przez koty.

  • Dostępne na:

  • Android

  • iOS

Plac zabaw dla kotów

Plac zabaw dla kotów to doskonała aplikacja dla kotów. Pozwól swojemu futrzanemu przyjacielowi ścigać mysz, rybę lub wskaźnik laserowy i zdobywaj punkty za każdym razem, gdy go złapie. Uważaj jednak, ponieważ może to powodować uzależnienie od kotów. Ta zabawka dla kota będzie działać na każdym telefonie z Androidem z ekranem dotykowym, ale najlepiej będzie działać z telefonami i tabletami z dużym wyświetlaczem, ponieważ ułatwi to Twojemu kotu. Jest to płatna aplikacja, która wprawi Twojego kota w dobry, zabawny nastrój.

Wędkarstwo kotów 2

Cat Fishing 2 to zabawna gra dla kotów od Friskies. To najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono dla kotów. Zapewnia doskonałą stymulację umysłową i utrzymuje aktywny umysł kota, jednocześnie drapiąc swędzenie łowieckie. Cat Fishing 2 to połów dnia Twojego kota. Będą polować na zdobycz w stawie twojego zbioru i zdobywać punkty.

Został stworzony z myślą o kotach, świeżo zaopatrzony w określone dźwięki, aby utrzymać ich zainteresowanie, i rój ryb, aby powstrzymać je od drapania po więcej. W tę grę można grać na wiele sposobów.

Ściągnij: Android | iOS

  • Dostępne na:

  • Android

  • iOS

Zabawka dla kota

Zabawka dla kota to kolejna fantastyczna aplikacja mobilna dla kotów. Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć zabawkę dla kota i zostawić kota w spokoju. Twój pupil będzie się świetnie bawił łapiąc i goniąc zabawki. Jeśli szukasz najlepszej gry dla kotów, jesteś we właściwym miejscu.

Ta gra z kotami ma sześć zabawek do zabawy. Możesz dostosować prędkość i znaleźć najlepszą prędkość dla swojego kota. Twój zwierzak nie może też przypadkowo wyjść z gry, ponieważ musisz przesunąć przycisk Wstecz. Takie aplikacje dla kotów poprawiają ich refleks i sprawiają, że są energiczne i szczęśliwe.

Symulator myszy

Symulator myszy to prosta aplikacja, która symuluje mysz działającą na telefonie i zjadającą ser. Jest to jedna z najlepszych aplikacji dla kotów, która również zyskała ekstremalną popularność. Jest to gra offline i jest bardzo lekka.

Ponad pięć milionów pobrań i ocena 4+ sprawiły, że ta aplikacja jest popularna wśród kotów. Jest darmowy dla użytkowników mobilnych Androida. Możesz dostosować dźwięk, rozmiar i prędkość. Może to trochę frustrować Twojego kota, ponieważ nie może podnieść myszy po złapaniu, ale będzie zajmowało go na wiele godzin.

MiauTalk

MiauTalk daje Twojemu kotu głos. Kot może wyraźnie miauczeć na „jedzenie” lub „wypuść mnie”. Uczenie maszynowe MeowTalk natychmiast przekłada unikalne miauczenie Twojego kota na jedną z ogólnych intencji kota. Istnieje dziewięć intencji, które reprezentują nastroje i stany umysłu kota. Każdy kot ma również wyjątkowe znaczenie dla miauczenia.

Możesz nauczyć tę aplikację, aby uczyła się unikalnych miauczy Twojego kota, mówiąc aplikacji, co oznacza każde miauczenie. Możesz nawet otrzymać miesięczną subskrypcję tej aplikacji. Pozwala pobrać historię dźwięku, usunąć reklamy sieciowe i odblokować inne funkcje premium.

Pet Clicker

Pet Clicker to potężne narzędzie do szkolenia zwierząt! Kliknij i podaruj swojemu zwierzakowi smakołyki. Pet Clicker zapewnia również różne ustawienia. Jeśli Twoje zwierzęta mają złe nawyki lub zachowania, możesz szkolić kota za pomocą Pet Clickera. Jest darmowy dla użytkowników Androida i jest lekką aplikacją. Możesz wybrać żądany efekt dźwiękowy i motyw. Wydaje dźwięk kliknięcia, który jest przydatny w szkoleniu Twojego zwierzaka.

Szkolenie Cat Clicker

Szkolenie Cat Clicker to prosta aplikacja do klikania kotów do szkolenia kotów. Jest to płatna aplikacja dla użytkowników iPada i iPhone’a i jest łatwa do grania. Gdy dotkniesz łapy na ekranie, urządzenie odtwarza dźwięk kliknięcia. Możesz wybrać różne kolory łap i ustawić tło na czarne lub białe.

Ta aplikacja zawiera wszystkie instrukcje, jak szkolić kota za pomocą pilota. Naucz swojego kota dotykania ekranu, aby dźwięk kliknięcia był idealnie dopasowany do żądanej czynności.

Złap mysz

Złap mysz to prosta gra dla Twojego kota. Będzie śledzić połowy Twojego kota. Możesz wybrać tło spośród siedmiu dostępnych opcji. Możesz także zresetować licznik. To takie proste, że Twój kot może bawić się sam, bez Twojej pomocy lub instrukcji.

Ta gra jest przeznaczona zarówno dla iPada, jak i iPhone’a. IPhone ma mały ekran do tego rodzaju gry w koty. Dlatego bardziej spodoba się Twojemu kotu w wersji na iPada. Jest to płatna aplikacja, w którą Twój kot może bawić się bez kłopotów.

Streszczenie

Aplikacje dla kotów mogą początkowo brzmieć sztucznie, ale tak nie jest. Są absolutnie zabawne, aby bawić się z twoim kotem. Te aplikacje wzbudzają ciekawość kotów, pomagają je szkolić, zapewniają stymulację umysłową, a także łagodzą ich umiejętności łowieckie.

Koty mogą popaść w zły nastrój, gdy są zbyt długo pozostawione same sobie, nie mając nic do roboty. Te aplikacje mogą pobudzić kota, aby wyrwał go z nudy. To także doskonały czas na związanie się z kotem. Możesz przeglądać te najlepsze aplikacje dla kotów i spędzać czas ze swoim zwierzakiem.

x