10 najlepszych cyrkulatorów powietrza, które możesz kupić, aby pokonać upał

Walcz z gorącym letnim upałem, wybierając najlepszy cyrkulator powietrza do swojej przestrzeni.

Kontrolowanie klimatu w Twojej przestrzeni to jedna z maleńkich rzeczy, które mogą sprawić, że poczujesz się lepiej. Wilgotny lub duszny pokój w upalną letnią pogodę może zwiększyć poziom frustracji. Przy tak irytującej pogodzie potrzebujesz czegoś, co poprawi Twój komfort. Cyrkulator powietrza może ci pomóc w takich warunkach.

Co to jest cyrkulator powietrza?

Cyrkulator powietrza to rodzaj urządzenia do poruszania powietrzem, które porusza powietrze wokół, aby uczynić rzeczy bardziej komfortowymi. Równomiernie rozprowadza powietrze w zamkniętej przestrzeni, umożliwiając stopienie się chłodnego i gorącego powietrza. To ostatecznie tworzy efekt wiatru w pomieszczeniu, dzięki czemu pokonasz irytujące ciepło i poczujesz się dobrze.

Jak działają cyrkulatory powietrza i dlaczego są skuteczne?

Zwykle składa się z dwóch, trzech lub kilku ostrzy przymocowanych do urządzenia mocującego lub słupa. Te ostrza obracają się w jednym kierunku w szybkim ruchu. Siły odśrodkowe ciągną powietrze w kierunku krawędzi łopatek. Gdy ostrza kontynuują swój ruch obrotowy, powietrze przechodzi przez szczeliny między nimi.

Dzięki temu powietrze kierowane jest w postaci niewidzialnego strumienia strumieni na określony obszar. Ten strumień również przyciąga ciepło i odciąga je od obiektów.

Ten mechanizm cyrkulacji powietrza pomaga zapewnić komfortową przestrzeń w lecie. Poza promowaniem wentylacji w Twojej przestrzeni, cyrkulatory powietrza są również energooszczędne. Czują się komfortowo przenosząc się z jednego pokoju do drugiego. Niektóre z nich są również wyposażone w piloty, dzięki czemu są bardziej skuteczne i warte zakupu.

Wentylatory kontra cyrkulatory powietrza

Tradycyjne wentylatory i cyrkulatory powietrza czasami wydają się podobne; jednak działają na różnych mechanizmach.

  • Wentylator zapewnia chłód, dmuchając bezpośrednio na Ciebie. Natomiast cyrkulator powietrza cyrkuluje powietrze w pomieszczeniu, wspierając wentylację.
  • Tradycyjne wentylatory mają tylko zalety chłodzenia; jednak cyrkulatory powietrza są idealne na każdą porę roku, ponieważ mają na celu utrzymywanie powietrza w ruchu.
  • Cyrkulatory powietrza bardziej równomiernie rozprowadzają powietrze w pomieszczeniu. W przeciwieństwie do tego wentylatory kierują więcej powietrza i jego efekt chłodzenia w kierunku, w którym są umieszczone.
  • Generalnie cyrkulatory powietrza zużywają mniej energii elektrycznej niż tradycyjne wentylatory.

Ludzie uważają, że te cyrkulatory są bardziej przydatne i skuteczne niż wentylatory. W rezultacie na rynku dostępnych jest wiele opcji, z których można dokonać najlepszego wyboru.

Przyjrzyjmy się najlepszym cyrkulatorom powietrza, które możesz kupić.

Vornado 660 Duży wentylator cyrkulacyjny powietrza do całego pomieszczenia

Cyrkulator powietrza Vornado 660 jest wyposażony w 4-biegowe przyciski sterujące umieszczone w górnej części urządzenia. Wykorzystuje charakterystyczną cyrkulację powietrza Vortex Vornado. Jego chromowana listwa ślizgowa pozwala skierować powietrze w dowolne miejsce

Vornado 660 został zaprojektowany, aby spełnić wymagania dotyczące napięcia w USA. Jest wyposażony w wentylator stołowy z możliwością przechylania o 90 stopni. Pochodzi z pięcioletnią gwarancją.

Cyrkulator powietrza AIRMATE

Cyrkulator powietrza AIRMATE charakteryzuje się kompaktową i nowoczesną konstrukcją. Ten wysoki wentylator o przekątnej 11,5 cala jest dostępny w formie wentylatora stołowego, który pasuje do Twojego wnętrza. Jego aerodynamiczna konstrukcja turbo maksymalizuje ruch, promując w ten sposób większy przepływ powietrza. Cyrkulator powietrza AIRMATE jest idealny do połączenia z klimatyzacją latem i grzałką zimą.

Posiada dziesięć różnych ustawień prędkości, które pozwalają dostosować przepływ powietrza. Ponadto może obracać się o 120 stopni zarówno w prawo, jak i w lewo. Doskonale zaprojektowane łopatki tych cyrkulatorów pozwalają na spokojne zrównoważenie środowiska w pomieszczeniu.

Cyrkulator powietrza Honeywell HT-900 TurboForce

Cyrkulator powietrza Honeywell HT-900 TurboForce to mały wentylator idealny do podłogi lub stołu. Ma obrotową głowicę o 90 stopni i 3 ustawienia prędkości. Jego wentylator ma aerodynamiczną konstrukcję turbo, która maksymalizuje ruch powietrza. Dzięki temu są skuteczne zarówno w chłodzeniu, jak i oszczędzaniu energii.

Idealnie nadaje się do użytku w biurze jak i w domu. Ten cyrkulator powietrza sprawia, że ​​czujesz jego moc 27 stóp od niego. Jest również wyposażony w opcję montażu na ścianie. Może być używany do chłodzenia kierunkowego lub osobistego.

Wentylator cyrkulacyjny powietrza PELONIS

Obieg powietrza Pelonis to wentylator stojący 2 w 1, idealny do prawie każdej przestrzeni. W kilka sekund możesz przekształcić wentylator biurkowy 14″ w wentylator stojący 33″. Jego pięć łopatek naśladuje kształt skrzydła samolotu. Działa wspaniale w połączeniu z centralnym systemem powietrza lub ogrzewania.

Wentylator cyrkulacyjny powietrza PELONIS jest wyposażony w opcje 3 prędkości, głowicę obrotową o 75 stopni i oscylację o 90 stopni. Jest dość łatwy do czyszczenia, przechowywania, a także montażu. Posiada solidną i bezpieczną konstrukcję, która poprawia stabilność i bezpieczeństwo dzieci. Ten cyrkulator powietrza jest objęty roczną gwarancją producenta.

Cyrkulator powietrza do całego pomieszczenia Vornado 184

Obieg powietrza Vornado 184 oparty jest na technologii V-flow, która zapewnia dokładną cyrkulację w całym pomieszczeniu. Jego mocny silnik generuje duży ruch powietrza. Posiada energooszczędny czas użytkowania, który można ustawić na 1, 2, 4 lub 8 godzin.

Jego przyciski sterujące umożliwiają wybór spośród 4 ustawień prędkości. Jest wyposażony w pilota, który sprawia, że ​​obsługa tego wentylatora jest wygodniejsza. Oferuje 5-letnią gwarancję.

Cichy Cyrkulator Powietrza MYCARBON

Cyrkulator powietrza MYCARBON to ultra ciche i energooszczędne urządzenie, które wykorzystuje maksymalną moc 25 watów. Jego unikalny tryb uśpienia został zaprojektowany specjalnie dla niemowląt, osób śpiących słabo i osób starszych. Potężny Vortex, który wykorzystuje, pomaga zrównoważyć temperaturę w pomieszczeniu.

Posiada unikalny tryb eko, który sprawia, że ​​zmienia prędkość wiatru w zależności od temperatury w pomieszczeniu. Jego pilot zdalnego sterowania 360 stopni ułatwia sterowanie. Posiada funkcje takie jak oscylacja pionowa i pozioma, szybsza cyrkulacja, szeroki kąt nawiewu itp.

Lasko Wind Machine 20″ Cyrkulator Powietrza

Lasko Wind Machine posiada trzy bardzo wydajne ustawienia prędkości. Jego solidna konstrukcja i konstrukcja sprawiają, że jest trwały i wytrzymały. Obrotowa głowica umożliwia kierunkowy przepływ powietrza.

Został zaprojektowany, aby zapewnić energooszczędną wydajność. Uchwyt do przenoszenia umożliwia wygodne przenoszenie z jednego pokoju do drugiego.

Super cichy cyrkulator powietrza NUMIFUN

Obieg powietrza NUMIFUN ma unikalną konstrukcję przepływu powietrza, która promuje cyrkulację powietrza w każdym rogu pomieszczenia. Jego konstrukcja z siłą wirową, zamknięty kanał powietrzny i łopatka mewy o głębokim skoku zapewniają szybki przepływ powietrza. Silnik prądu stałego tego cyrkulatora powietrza jest o 80% bardziej energooszczędny i może pomóc Ci zaoszczędzić więcej w letnie dni.

Jego silnik prądu stałego zapewnia również cichą i cichą pracę, dzięki czemu jest wygodny podczas snu. Posiada obracaną o 90 stopni głowicę i 90 stopni oscylacji. Pilot umożliwia przejęcie kontroli nad wentylatorem w dowolnym miejscu pomieszczenia.

Cyrkulator powietrza PELONIS PFS45A5BBB

PELONIS PFS45A5BBB posiada inteligentny czujnik kontroli temperatury ECO, który może automatycznie zwiększać lub zmniejszać prędkość wentylatora. Posiada czytelny wyświetlacz LED, 5 ustawień prędkości, cztery tryby i 7-godzinny programowalny timer.

Jego projekt studyjny ma 24-stopniowy kąt pochylenia i 90-stopniowy kąt oscylacji. Możesz regulować jego wysokość od 3,9 do 4,7 stopy. Posiada solidną i bezpieczną podstawę z wbudowaną ochroną przed przegrzaniem.

Cyrkulator powietrza Vornado 723DC

Vornado 723DC wykorzystuje potężną technologię wirowania powietrza, która pomaga w efektywnej cyrkulacji powietrza. Jego zmienne elementy sterujące prędkością pozwalają wybierać spośród wielu ustawień prędkości. Regulowana głowica odchylająca zapewnia wielokierunkowy przepływ powietrza.

Ten cyrkulator powietrza został zaprojektowany, zmontowany i skonstruowany w USA. Pochodzi z dziesięcioletnią gwarancją satysfakcji.

Wniosek

Możesz rozważyć te najlepsze opcje cyrkulacji powietrza w gorącym sezonie letnim. Wiadomo, że oferują one najlepszą wydajność i funkcjonalność. Możesz także zapoznać się z najlepszymi gadżetami do inteligentnego domu, aby poprawić swój styl życia.

x