10 najlepszych sieci afiliacyjnych do przyłączenia się i zarabiania pieniędzy

Chcesz zwiększyć swoje przychody? Sieci afiliacyjne mogą być świetnym sposobem na rozwój.

W dzisiejszych czasach zarabianie pieniędzy nie polega już na znalezieniu pracy, uczestnictwie w wyścigu szczurów i pracy w godzinach 9-5. Ludzie pracują jako freelancerzy, zarabiają na swoich blogach, sprzedają produkty online, a co nie, żeby nie zarabiać.

Jedną z najskuteczniejszych metod zarabiania pieniędzy w cyfrowym świecie jest sieć afiliacyjna. Marketing afiliacyjny umożliwia blogerom, marketerom lub wydawcom zarabianie prowizji za promowanie produktów lub usług firmy.

Dlaczego sieci afiliacyjne?

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym faktom i liczbom, aby pokazać, w jaki sposób sieci afiliacyjne pomagają tysiącom zarabiać regularnie.

 • Statystyki Mediakix pokazują, że 80% organizacji prowadzi programy partnerskie, z których mogą korzystać blogerzy.
 • Jak na Statystykawydatki na marketing afiliacyjny w 2022 r. przekroczą 8,2 mld dolarów.

Jeśli chcesz zarabiać pasywny dochód, mamy listę sieci afiliacyjnych, do których możesz dołączyć.

TradeDoubler

TradeDoubler to sieć afiliacyjna, która pozwala użytkownikom zarabiać hojne prowizje dzięki niezawodnemu śledzeniu. Posiada wbudowane solidne narzędzia, dzięki którym afilianci mogą tworzyć dynamiczne treści i usprawniać działania.

Niektóre popularne narzędzia oferowane przez TradeDoubler jako sieci afiliacyjne to:

 • Śledzenie kodu kuponu
 • Śledzenie mobilne
 • Potężne funkcje API
 • Śledzenie na różnych urządzeniach
 • Dynamiczne uruchomienie
 • Śledzenie bez plików cookie

FlexOferty

FlexOferty to kolejna sieć afiliacyjna, która oferuje renomowane marki i ich produkty na całym świecie. Istnieje wiele programów reklamodawców, które użytkownicy mogą wybrać i zacząć generować przychody.

Oferuje użytkownikom szereg korzyści, takich jak:

 • Narzędzia do raportowania, które mogą filtrować wyniki w oparciu o podstawy kampanii, produktu i reklamodawcy.
 • Zasięg reklamodawców nawiązał współpracę z 12 tys. reklamodawców i 65 sieciami skupiającymi się na ponad 25 kategoriach.

FlexOffers daje użytkownikom możliwości płatnych miejsc docelowych dla partnerów z wiodącymi w branży wypłatami i płatnościami zaawansowanymi. Oferuje również model dzielenia się obrotem, ponieważ program FLEXREV-$HARE wynagradza użytkowników odwołujących się do nowych marketingowców afiliacyjnych.

Partnerzy

Partnerzy wykorzystuje promocje i oferuje ponad pół miliarda dolarów jako roczny przychód dla marketingowców afiliacyjnych. Użytkownicy pracują z danymi i technologią czasu rzeczywistego, aby zarabiać pieniądze w tym programie partnerskim.

Użytkownicy mogą znaleźć najlepsze oferty w sekcji „Odkrywanie marki” i zacząć polecać sprzedaż, aby zarobić prowizje. Istotne cechy tej sieci afiliacyjnej to:

 • Obsługuje 60 różnych walut oraz 215 krajów i terytoriów.
 • Otrzymuj prowizje w ciągu 24 godzin.
 • Śledź ogólną wydajność każdego działania za pomocą szczegółowego raportu.
 • API do importowania danych afiliacyjnych do systemów raportowania.

TradeTracker

TradeTracker ma na celu dostarczenie niezbędnych narzędzi marketingowcom, które mogą pomóc im w skutecznej karierze w naszych kampaniach promocyjnych. Jest to narzędzie, które może pomóc w łączeniu użytkowników z renomowanymi markami i promowaniu ich produktów.

Dzięki temu partnerzy mogą:

 • Komunikuj się z reklamodawcami przed ich promowaniem
 • Dodaj wielu użytkowników do swojego pulpitu nawigacyjnego przypisanych do różnych ról
 • Generuj przyjazne dla SEO linki partnerskie, które nie obniżają twoich rankingów
 • Pełna przejrzystość raportów, płatności i ogólnej wydajności
 • Dodaj wiele witryn z tego samego pulpitu nawigacyjnego
 • Użyj generatora precyzyjnych linków, aby połączyć się z określonymi stronami
 • Twórz niestandardowe raporty
 • Całkowicie przejrzyj portfolio kampanii, aby wybrać tylko to, co jest dla Ciebie odpowiednie

Awin

Z przyjemnością dołączysz do armii partnerów, którzy zarobili łącznie ponad 900 milionów dolarów w zeszłym roku dzięki Awin. To niezwykle satysfakcjonująca platforma, na której znajduje się ponad 15 000 różnych marek ze wszystkich sektorów, dając Ci więcej niż wystarczającą liczbę opcji, aby wybrać pożądane produkty do promowania.

Sposób działania tej platformy jest bardzo prosty i intuicyjny. Możesz błyskawicznie znaleźć odpowiednich reklamodawców za pomocą filtrów regionu sprzedaży i branży, zanim złożysz wniosek o status partnera.

Gdy zostaniesz zaakceptowany do marek, które Ci się podobają, możesz pobrać swój link i umieścić go w generatorze precyzyjnych linków, aby umożliwić jego śledzenie.

Awin ułatwia śledzenie ogólnej skuteczności z podziałem na każde kliknięcie, transakcję, lokalizację banera i nazwę kampanii, dostarczając szczegółowe i dogłębne raporty informacyjne. A jeśli uważasz, że jest jeszcze coś, co trzeba zrobić, aby jeszcze bardziej zoptymalizować wydajność, możesz skorzystać z ich zestawu zaawansowanych narzędzi, jednocześnie uważnie obserwując, co działa w czasie rzeczywistym.

To, co najbardziej polubisz na tej platformie, to to, że będziesz otrzymywać płatności naprawdę szybko i konsekwentnie, bez żadnych opóźnień. Nawet jeśli jeszcze nie otrzymali tantiem od reklamodawców, Twoje prowizje zostaną Ci wysłane bezbłędnie.

Współpracownicy Amazon

Amazon to dobrze znana platforma eCommerce o najwyższym przepływie przychodów, jaki ma każda platforma eCommerce. Każdy może dołączyć do oddziałów Amazon, ponieważ jest to bezpłatne i nie ma wymogu, aby zacząć. Po zakończeniu musisz się reklamować i możesz zarobić do 12% opłat reklamowych.

Główne cechy Współpracownicy Amazon dla podmiotów stowarzyszonych to:

 • Sam Amazon zatwierdza
 • Dołącz za darmo
 • Zacznij od razu i zacznij się reklamować
 • Świetny pulpit nawigacyjny, który oferuje wgląd
 • Zarabiaj do 12% opłat reklamowych

UdostępnijASale

Promuj ponad 4800 wysokiej jakości sprzedawców i usług, aby zwiększyć swoje dochody partnerskie. Działając w branży od ponad 17 lat, UdostępnijASale to jedno z najbardziej znanych nazwisk w przestrzeni marketingu afiliacyjnego. Ta sieć ma mnóstwo marek i ofert w różnych niszach, które możesz promować i zarabiać dobrą prowizję.

Zdecydowanie powinieneś być częścią tej renomowanej sieci, ponieważ istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz oferty o wysokiej konwersji, za które Twoi odbiorcy chcieliby zapłacić. Ma ponad 40 kategorii i marek, w tym The NBA Store, Jillian Michaels, WP Engine i Viator.

Możesz spodziewać się, że znajdziesz duże, średnie i małe oferty, które mogą zainteresować Ciebie i Twoich odbiorców, więc warto skorzystać z ich funkcji wyszukiwania, aby zbadać wszystko. Możesz nawet odfiltrować wyniki według określonych kryteriów i wykorzystać ich funkcję PowerRank, wyświetlając 100 najlepszych dostępnych sprzedawców.

Rejestracja jest dość prosta i może trwać kilka minut. Ponadto, jeśli masz wiele witryn, możesz umieścić je wszystkie w ramach jednego konta bez rejestrowania się osobno dla każdego z nich. Co więcej, ich obsługa klienta jest dość responsywna i pomocna.

Clickbank

Clickbank sprzedaje produkty cyfrowe i zapewnia rynek partnerski zarówno dla podmiotów stowarzyszonych, jak i twórców produktów. Jest to jedna z najpopularniejszych platform eCommerce z zasięgiem ponad 200 milionów klientów z zasięgiem ponad 190 krajów.

Platforma jest równie korzystna dla przedsiębiorców, jak i partnerów, którzy chcą zwiększyć swoje przychody poprzez marketing afiliacyjny. Przedsiębiorcy mogą korzystać z platformy, aby zwiększyć sprzedaż i rozwijać działalność, docierając do globalnej publiczności w ponad 190 krajach. Z drugiej strony partnerzy mogą zarabiać nawet 75% prowizji.

Funkcje dla przedsiębiorców:

 • Globalny zasięg odbiorców
 • Przyciągnij marketerów cyfrowych, aby zwiększyć przychody
 • Remarketing i zwiększanie sprzedaży
 • Wiarygodne wypłaty dla partnerów

Funkcje dla partnerów:

 • Potencjał prowizyjny do 75%
 • Płatność na czas
 • Wybór produktu należy do Ciebie
 • Obsługiwane prowizje cykliczne
 • Zautomatyzuj oferty dodatkowe
 • Zaawansowana analityka

Uderzenie

Uderzenie to transformacyjna technologia marketingowa, która usprawnia działania marketingowe dzięki natywnemu pakietowi produktów. Jest specjalnie stworzony dla reklamodawców, którzy chcą mieć lepszą kontrolę nad procesem reklamowym.

Impact oferuje analizy marketingowe, wykrywanie oszustw reklamowych i marketing partnerski wydajności.

Cechy:

 • Oferuje zaawansowaną metodę wykrywania w celu powstrzymania oszustw reklamowych
 • Oferuje dogłębną analizę danych umożliwiającą podejmowanie czystych decyzji
 • Śledź wyniki i zarządzaj partnerami

Możesz zarabiać pieniądze, wspierając poniższe za pośrednictwem Impact.

CJ

Popularna sieć afiliacyjna, w której znajdują się duże marki i oferty do promowania. Posiada marki takie jak Barnes & Noble, GoPro, Verizon i wiele innych, podzielone na wiele kategorii. Możesz zarobić dużo prowizji na CJ stając się partnerem i promując swoją bibliotekę ofert.

Możesz od razu przejść do ich listy ofert lub skorzystać z pola wyszukiwania, aby znaleźć te, których szukasz. Pozwala filtrować wyniki według 7 dni i 3 miesięcy EPC, a także zarobków sieci, dzięki czemu wyświetlane są tylko te, które mają doskonałe współczynniki konwersji i prowizji.

Po wybraniu oferty do promowania możesz poprosić o jej zatwierdzenie, a gdy to zrobisz, możesz pobrać linki do promowania. Istnieje również generator głębokich linków, który umożliwia linkowanie do konkretnej strony oferty zamiast do strony głównej.

Istnieją również inne godne uwagi funkcje, takie jak kreator widżetów. Możesz stworzyć pokaz slajdów, kolaż lub siatkę wyświetlającą wybrane produkty przed publicznością, po prostu przeciągając i upuszczając elementy.

CJ płaci na zasadzie netto-30, co oznacza, że ​​Twoje prowizje zostaną wypłacone 30 dni po ich wygenerowaniu. Możesz wybrać płatność czekiem, bezpośrednią wpłatą lub Payoneer, gdy zarobisz co najmniej 50 USD.

Wniosek 👨‍🏫

Jeśli jesteś pewien, że chcesz zacząć od marketingu afiliacyjnego, najlepiej zacząć od znajomości najlepszych autentycznych programów na rynku. Zacznij od nich i zarabiaj pieniądze.💰

Możesz być także zainteresowany programami partnerskimi Best Form dla blogerów.

Dowiedz się, jak działa marketing afiliacyjny.

x