47 najlepszych programów partnerskich AI do promocji i zarabiania pieniędzy

Strona internetowa, firma lub sklep internetowy angażuje się w umowę marketingową znaną jako program partnerski. Płaci prowizję zewnętrznej stronie internetowej, osobie lub organizacji znanej jako partner lub wydawca. W rezultacie ruch i sprzedaż są generowane przez rekomendacje tworzone przez partnerów.

Zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i podmioty stowarzyszone mogą zarabiać dzięki programom partnerskim, ponieważ zapewniają one firmom szansę na dotarcie do większej liczby odbiorców. Co więcej, poprawia perspektywy sprzedaży i oferuje afiliantom sposób na zarabianie pieniędzy poprzez reklamowanie produktów lub usług, które ich pasjonują.

Współpraca z podmiotami stowarzyszonymi może być sytuacją korzystną zarówno dla handlowców, jak i podmiotów stowarzyszonych. W tym artykule omówimy, jak działają programy partnerskie i wymagania, aby zostać idealnym partnerem. Poza tym będziemy reprezentować jedne z najlepszych programów partnerskich AI, które pomogą Ci promować produkty i osiągać większe zyski.

Jak działa większość programów partnerskich

Podstawowe procesy związane z działaniem większości programów partnerskich są następujące:

Dołączenie do programu: Kiedy partner dołącza do programu, otrzymuje specjalny link lub kod partnerski. Kodu można użyć do reklamowania towarów i usług sprzedawcy.

Promowanie produktu: podmiot stowarzyszony promuje produkt za pomocą określonego łącza lub kodu partnerskiego, które zapewnia sprzedawca. Medium promocji może być strona internetowa, blog, platformy mediów społecznościowych i tak dalej.

Monitorowanie i śledzenie: Program śledzi kliknięcia i zakupy dokonane za pośrednictwem specjalnego łącza lub kodu partnera. W ten sposób handlowcy mogą ocenić sukces każdego partnera i skuteczność programu.

Płacenie partnerom: Partnerzy otrzymują określoną prowizję za każdą sprzedaż lub konwersję, która ma miejsce w wyniku linku lub kodu partnerskiego. Stawka prowizji może się różnić w zależności od reklamowanej usługi i sprzedawcy.

Ogólnie rzecz biorąc, programy partnerskie zapewniają relacje między handlowcami a podmiotami stowarzyszonymi, które są korzystne dla obu stron. Partnerzy mogą zarabiać pieniądze, promując produkty, którym ufają, podczas gdy handlowcy mogą poszerzać bazę klientów i zwiększać sprzedaż.

Ogólne wymagania, aby zakwalifikować się jako potencjalny partner

Ogólne warunki wstępne, aby zostać potencjalnym partnerem, mogą się różnić w zależności od konkretnego programu partnerskiego. Typowe są jednak następujące kryteria:

  • Partnerzy powinni być obecni online za pośrednictwem strony internetowej, mediów społecznościowych i bloga, aby promować produkty.
  • Musi mieć odpowiednią grupę odbiorców lub fanów, która odpowiada rynkowi docelowemu i celowi sprzedawcy.
  • Powinni mieć wysokiej jakości treści na swojej stronie lub platformie internetowej, które odwiedzający będą trawić z zainteresowaniem.
  • Powinien mieć duży ruch na swojej stronie lub platformie internetowej, na której link partnerski będzie skuteczny.
  • Partnerzy powinni być gotowi do przestrzegania zasad i warunków podmiotów stowarzyszonych, aby zbudować zaufanie i przejrzystą komunikację.

Teraz przyjrzymy się niektórym z najlepszych programów partnerskich AI, które pozwolą Ci zarobić dobrą kwotę prowizji.

Orzech łuskowy

Program partnerski Scalenut może zmaksymalizować Twój potencjał zarobkowy dzięki kompleksowemu rozwiązaniu. Ułatwia SEO i copywriting, co usprawnia tworzenie treści i działania marketingowe. Partnerzy otrzymają powtarzającą się prowizję w wysokości 30%-40% przez całe życie po zarejestrowaniu się na tej platformie.

Jaspis

Jasper pomoże Ci w promowaniu popularnego nowego narzędzia SaaS i zapewni unikalną metodę tworzenia treści i pisania tekstów. W ten sposób Twoi obserwatorzy mogą zmienić proces produkcji treści i tworzyć najlepsze treści. Po dołączeniu do programu partnerskiego Jasper możesz promować wyjątkową ofertę na swoim rynku docelowym i otrzymywać dożywotnią prowizję w wysokości 30%.

Pojęcie

Program partnerski Notion zapewnia ludziom szansę na pasywne zarobki poprzez polecanie narzędzi zwiększających produktywność swoim przyjaciołom i obserwującym. W ten sposób partnerzy mogą zarobić 50% wszystkich poleconych płatności bez żadnych ograniczeń zarobkowych. Ponadto platforma oferuje partnerom dodatkowe korzyści poprzez program Lighthouse i PartnerStack.

obrazkowe

Program partnerski Pictory zapłaci ci godziwą kwotę za polecenie go. Możesz dołączyć do tego wiodącego w branży programu partnerskiego i uzyskać powtarzalny dochód do 50%. Poza tym otrzymasz bezpłatne członkostwo Forever Pictory Premium z premią pieniężną w wysokości 1000 USD za samo polecenie prawdziwych klientów w Twojej społeczności.

Kopiuj.ai

Copy.ai oferuje zestaw potężnych narzędzi marketingowych, które można udostępniać za pośrednictwem programu partnerskiego. Jako partner możesz udostępniać linki i otrzymywać 45% prowizji od płatności otrzymanych w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Co więcej, dołączając do tego programu, możesz pomóc widzom w osiągnięciu sukcesu poprzez kopiowanie. narzędzi Ai i rozwijać swoją działalność.

AdCreative.ai

AdCreative.ai to popularna platforma reklamowa, która oferuje swoim użytkownikom program partnerski. Partnerzy mogą czerpać korzyści z tego programu, reklamując swoje produkty i przyciągając klientów na platformę. Platforma oferuje konkurencyjne stawki wynagrodzenia. Co więcej, przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny pozwala partnerom śledzić swoje przychody i kampanie.

Kafkai

Program partnerski Kafkai jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze jako twórca treści lub sprzedawca. Opowiadając swoim odbiorcom o naszym generatorze treści opartym na sztucznej inteligencji, możesz otrzymać dożywotnią prowizję w wysokości nawet 50%. W związku z tym będziesz otrzymywać powtarzające się prowizje, o ile Twoi klienci będą dokonywać płatności.

GetGenie

GetGenie to usługa wirtualnego asystenta oparta na sztucznej inteligencji, która oferuje program partnerski, w którym możesz zarobić 30% powtarzającej się prowizji. W ten sposób możesz opracować pasywny strumień przychodów dzięki tej pomocy AI dla treści i SEO w WordPress. Dzięki każdemu opłacalnemu poleceniu, niezależnie od planu członkostwa lub pakietu, możesz zarobić do 30 USD miesięcznie.

wapno

Program partnerski Headlime oferuje prowizję za promowanie ich produktów. Platforma nie wymaga od kandydatów posiadania strony internetowej ani bloga, aby dołączyć do programu partnerskiego. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się przez Twój link, otrzyma 20% prowizji. Poza tym będziesz nadal zarabiać 20% na wszelkich kolejnych płatnościach, które dokonują.

Wzory.Ai

Rejestrując się w programie partnerskim Designs.ai, możesz zwiększyć rozmiar społeczności przedsiębiorców, marketerów, firm, freelancerów i nauczycieli. Z każdego udanego polecenia możesz uzyskać zysk i rozszerzyć swoją sieć, zarabiając do 25% prowizji. Jako partner możesz promować różnorodne narzędzia do projektowania oparte na sztucznej inteligencji do tworzenia logo, makiet i nie tylko.

Gramatycznie

Grammarly oferuje najwyższej klasy program partnerski, jeśli chodzi o kategorię edukacyjną. Partnerzy osiągający najlepsze wyniki mogą skorzystać ze specjalnych korzyści tego programu, które obejmują zachęty, wyższe płatności i wyjątkowe oferty. Dodatkowo uzyskasz większy współczynnik konwersji o 20-30%, premię aktywacyjną, zachęty do osiągania lepszych wyników i nie tylko.

Bez szwu. Ai

Program partnerski Seamless.ai oferuje hojną prowizję w wysokości 40% od każdej licencji sprzedanej za pośrednictwem linku polecającego. Partnerzy mają dostęp do różnych zasobów, co ułatwia im natychmiastowe rozpoczęcie generowania pieniędzy. Ponadto program oferuje zaawansowane narzędzia do raportowania, które pozwalają partnerom projektować charakterystyczne kody i adresy URL, które zbierają szczegółowe informacje i pulpity nawigacyjne.

Piękny.ai

Beautiful.ai zrezygnowało z programu partnerskiego i obecnie jest bardziej skłonne do bezpośredniego kontaktu z klientami. Jeśli możesz podać dane swojej firmy i liczbę odbiorców, platforma będzie bezpośrednio z Tobą współpracować.

Szekspir

Dzięki platformie do pisania tekstów Shakspeare AI możesz zacząć zarabiać dobre pieniądze, zostając partnerem. Dzięki temu wiodącemu na rynku programowi partnerskiemu możesz uzyskać do 40% zysku z każdego zakupu dokonanego przez użytkownika.

Co więcej, otrzymasz ogromne wsparcie i zasoby, aby rozwijać się jako jeden z najlepszych programów partnerskich online. W ten sposób możesz tworzyć angażujące treści, które łączą się z odbiorcami.

synteza

Platforma generowania wideo Synthesia AI pozwala zostać jej partnerem, dzięki któremu możesz się rozwijać. Możesz zostać partnerem technologicznym, partnerem serwisowym i partnerem stowarzyszonym. Program partnerski oferuje 20% prowizji od każdej płatności za plan osobisty dokonanej w ciągu pierwszych 12 miesięcy.

Film.ai

Dzięki programowi partnerskiemu platformy Fylm.ai możesz zarabiać pasywne pieniądze dla swojej firmy, polecając klientów. Otrzymasz więc 20% opłaty za każdym razem, gdy klient kupi plan Pro lub Team za pośrednictwem Twojego linku polecającego. Dodatkowo otrzymasz 60-dniowy okres polecania, wysokie współczynniki konwersji, raporty w czasie rzeczywistym, najwyższej klasy wsparcie i więcej dla Twojego sukcesu.

Podgrzewacz

Warmbox to rozwiązanie e-mail, które oferuje atrakcyjny program partnerski. Możesz otrzymać 30% cyklicznej prowizji od każdej subskrypcji, którą pomożesz im wygenerować. Platforma zapewnia dedykowane wsparcie podmiotom stowarzyszonym i partnerom dowolnej wielkości. Za promowanie ich usług otrzymasz zasoby premium, a także będziesz mógł śledzić i zarabiać pieniądze

Sztuczna inteligencja głębokiego mózgu

Sugerując swoim odbiorcom generator wideo Deepbrain AI Studios, możesz szybko zarobić do 30% prowizji dzięki ich programowi partnerskiemu. Zapewniają kuszący program partnerski, który może przynieść 10 000 $ miesięcznie. W rezultacie przyciąganie odwiedzających za pośrednictwem blogów, PR w mediach społecznościowych i kampanie promocyjne produktów może przynieść Ci pasywne pieniądze.

Szybkość zapisu

Korzystając z programu partnerskiego Speedwrite, użytkownicy mogą zarabiać pieniądze, promując swoje narzędzie do pisania AI. oferuje 30% udziału w przychodach za każdą subskrypcję wygenerowaną za pośrednictwem specjalnego linku partnerskiego. ponadto oferuje monitorowanie prowizji i sprzedaży w czasie rzeczywistym, a także 30-dniową żywotność ciastek.

Speakai

Speakai oferuje swoim użytkownikom jedną z najlepszych platform do transkrypcji i inteligencji językowej. Dlatego możesz zarobić 25% prowizji, dołączając za darmo do programu partnerskiego i prezentując swoje usługi. Dzięki temu uzyskasz również 60-dniowe okno plików cookie, aby przekształcić odbiorców w klientów.

Neuroflash

Zostań członkiem sieci afiliacyjnej Neuroflash, aby promować swoje magiczne narzędzie do tworzenia treści. W rezultacie możesz zyskać powtarzalną prowizję w wysokości 35% dożywotnio, w tym 60-dniowy okres ważności ciastka. Zawsze możesz być poinformowany i dowiedzieć się o możliwościach tej platformy dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi nawigacyjnemu.

Bit.ai

Bit.ai pomaga firmom tworzyć zaawansowane zintegrowane dokumenty, w których członkowie zespołu mogą współpracować. Program partnerski tej platformy pozwala zarobić do 25% prowizji od każdej sprzedaży. Dlatego możesz dołączyć do jego sieci afiliacyjnej, kontrolować swoją wypłatę i monitorować swoje działania afiliacyjne.

Natychmiast

Każdy może zostać partnerem platformy AtOnce i promować jej najnowsze narzędzie SAAS. Oferuje dożywotnią prowizję w wysokości 30% od sprzedaży przez całe życie. Ponadto możesz zaoferować swoim odbiorcom ekskluzywną ofertę 100000 kredytów bonusowych za pośrednictwem linku partnerskiego.

Writesonic

Program partnerski firmy Writesonic umożliwia tworzenie powtarzającego się i możliwego do osiągnięcia strumienia dochodów. Zapewnia dożywotnią prowizję w wysokości 30% za każdym razem, gdy ktoś kupi subskrypcję Writesonic za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego. Będziesz promować wartościowe narzędzia AI do pisania i generowania obrazów oraz zarabiać bez żadnych ograniczeń.

Przeglądaj SI

Zarejestruj się w programie partnerskim Browse AI, aby otrzymać dożywotnią nagrodę w wysokości 20% za każdą transakcję zrealizowaną przez klientów, których polecisz. Co więcej, możesz zaoferować swoim odbiorcom 10% zniżki i zwiększyć swoje dochody. Zdobądź dożywotnią i nieograniczoną prowizję, która zaczyna się od 40 $ i dochodzi do 1000 $ miesięcznie.

cokolwiek

Anyword to jedna z wiodących platform do pisania tekstów, która pozwala zarabiać prowizję, prezentując swoją kreatywność. Możesz wybrać pomiędzy dwoma planami prowizji i zarobić do 1149 $ za pojedynczą konwersję. Za każdą subskrypcję i odnowienie otrzymasz 40% prowizji i dodatkowo do rocznych subskrypcji.

Długi strzał

Dołączając do skutecznej sieci afiliacyjnej Longshot, zyskasz szansę na zarobienie do 60% dożywotniej prowizji. W ten sposób uzyskasz korzyści dzięki temu niesamowitemu narzędziu do pisania treści SEO AI i uzyskasz lukratywne prowizje. Uzyskaj 40% za 20 rejestracji, 50% za 21-50 rejestracji i 60% za 50+ rejestracji.

kora tekstowa

Textcortex oferuje dożywotnią prowizję w wysokości 30% w ramach programu partnerskiego lub partnerskiego. Możesz więc współpracować z ich platformą i promować najbardziej pożądane narzędzie AI do generowania treści przy 70% mniejszym wysiłku. Co więcej, możesz zwiększyć swój roczny dochód za pomocą 10 poleceń.

Smartlead

Dzięki programowi partnerskiemu Smartlead możesz zyskać dodatkowe pieniądze, dzieląc się renomowaną technologią i narzędziami AI Sales. Możesz łatwo zarobić powtarzającą się miesięczną prowizję w wysokości 15%, udostępniając ją za pośrednictwem linku partnerskiego. Nie musisz się martwić o zdobywanie klientów, ponieważ ma już klientów wszędzie.

Windsor.ai

Zarabiaj prowizję poprzez zakupy subskrypcji windsor.ai poprzez polecenia partnerów. Jest to idealny program dla blogerów, blogerów, webmasterów, marketerów cyfrowych, mówców, marketerów agencyjnych, trenerów i nie tylko. Otrzymasz 20% cykliczną prowizję, wczesne aktualizacje najnowszych produktów, prawa do promocji i świetny miesięczny dochód.

Świetliki.ai

Program partnerski Fireflies jest spersonalizowany, aby przynosić korzyści jego partnerom i podmiotom stowarzyszonym. Jeśli masz silną pozycję biznesową, możesz z łatwością czerpać korzyści dzięki powtarzającym się prowizjom i osiąganiu celów. Co więcej, wielopoziomowy program partnerski daje różne kwoty zysku z różnych poziomów.

Trinka

Trinka daje Ci możliwość dołączenia do programu partnerskiego i dużych zarobków. Abonament na płatny plan zapewni Ci prowizję w wysokości 25%. Ma również świetny współczynnik konwersji, śledzenie urządzeń, 90-dniowe okno plików cookie, nagrodę za wczesną ptaka i świetne wsparcie partnerów.

Shopia

Shopia oferuje rozwijającą się sieć partnerów, aby promować swoją najszybciej rozwijającą się platformę do pisania AI. Uzyskaj stałą prowizję w wysokości 30%, udostępniając Shopia swoim odbiorcom za pośrednictwem linków partnerskich. Twoi odbiorcy otrzymają również 20% zniżki na wszelkie subskrypcje premium.

Przeciwprostokątna

Hypotenuse oferuje program partnerski, który umożliwia zarabianie prowizji, a także pomaga odbiorcom w tworzeniu wysokiej jakości treści. Partnerzy mogą zarobić 30% prowizji do końca życia, udostępniając swoje usługi za pośrednictwem linków partnerskich.

Murf AI

Zostanie członkiem sieci afiliacyjnej Murf umożliwi Ci zarabianie 20% powtarzającej się prowizji przez 24 miesiące od każdego klienta.

Platforma Murf zapewnia łatwą metodę tworzenia lektorów, a także generowania zysków. Co więcej, otrzymasz pełne wsparcie partnerów, ponieważ dostępnych jest wystarczająco dużo zasobów i przewodników.

Podcastle

Program partnerski Podcastle oferuje atrakcyjne dochody partnerskie za polecanie ich narzędzi audio i wideo opartych na sztucznej inteligencji. Możesz łatwo śledzić swoje polecenia i współczynniki konwersji oraz uzyskać dostęp do ich narzędzi premium. Nie ma specjalnych wymagań, aby dołączyć do ich programu partnerskiego

Lalal AI

Lalal.AI oferuje program partnerski w celu osiągnięcia zysku dzięki nowej generacji technologii dzielenia pary. Tak więc każdy zakup przyniesie Ci 30% przychodu jako prowizję. Wszystkie płatności są śledzone za pośrednictwem linków partnerskich i plików cookie.

Głębokie efekty artystyczne

Deep Art Effects to odnosząca sukcesy platforma do edycji wideo wykorzystująca sztuczną inteligencję i głębokie uczenie się. Oferuje wybór pomiędzy dwoma atrakcyjnymi programami partnerskimi. Jednorazowa prowizja obejmuje okres polecenia wynoszący 120 dni oraz prowizję w wysokości 25% od każdej sprzedaży. Z drugiej strony, dożywotnia prowizja obejmuje 10% prowizji od sprzedaży i ponownej subskrypcji oraz ten sam okres polecenia.

Fliki

Dołączenie do programu partnerskiego Fliki jest bezpłatne i nie potrzebujesz żadnej subskrypcji ani płatnego konta, aby być członkiem. Polecając 25 płacących użytkowników, otrzymasz 250 USD, 50 płacących użytkowników otrzyma 500 USD, a 100 płacących użytkowników otrzyma 1000 USD oprócz prowizji.

Akobot

Platforma Acobot.ai zapłaci Ci 50% dożywotnią prowizję za przyciąganie klientów i zmuszanie ich do płacenia klientom. Oferuje 90-dniowe okno cookie, a otrzymasz płatności za każdy zakup dokonany za pośrednictwem Twojego polecenia.

Mentum

Mentum.ai oferuje firmom doskonałą okazję do zarabiania prowizji poprzez promowanie szeregu narzędzi rozwoju biznesu. Jako partner możesz zarobić 70% powtarzających się prowizji od całej sprzedaży Mentum.ai. Co więcej, będziesz zarabiać dożywotnie prowizje od swojej obecnej i przyszłej sprzedaży.

CrawlQ.AI

CrawlQ.ai, narzędzie do automatyzacji treści, oferuje program partnerski dla tych, którzy mogą przyciągnąć ruch i go przekonwertować. Po zarejestrowaniu się jako partner możesz czerpać zyski z każdego udanego polecenia i zachęcać innych do korzystania z platformy. Oferuje 30% cyklicznej prowizji do pierwszego roku sprzedaży subskrypcji.

LinkSzept

Dzięki programowi partnerskiemu LinkWhisper możesz zarobić do 30% za każdą płatność i odnowienie subskrypcji. Zapewnia szczegółowe raporty o zarobkach partnerów, które wizualnie przedstawiają Twoje oczekujące i zapłacone prowizje. Co więcej, możesz szybko przejrzeć wszystkie działania polecające, a także wygenerować niestandardowe adresy URL podmiotów stowarzyszonych.

Opisz

Stając się partnerem stowarzyszonym Descript, możesz zarabiać pieniądze promując ich niezawodne narzędzia do edycji.

Dołączenie do programu Descript jest łatwe i bezpłatne, w którym możesz zarobić 15% powtarzającej się prowizji za każdego pro subskrybenta. Możesz utworzyć i udostępnić specjalny link partnerski i opublikować go na preferowanych kanałach, takich jak YouTube, Instagram i inne.

Sklep ze sztuczną inteligencją

AI Art Shop nawiązał współpracę z GoAffPro, która oferuje program partnerski, w ramach którego możesz zarobić 15% prowizji jako partner. Dodatkowo otrzymasz kupon rabatowy 5% na produkty tej platformy, który możesz udostępnić za pomocą swojego linku partnerskiego. Poza tym możesz korzystać z zaawansowanego pulpitu nawigacyjnego, aby monitorować swoją wydajność, odsyłający adres URL i wypłaty.

StoryLab.ai

StoryLab.ai, program partnerski generatora kopii marketingowych, oferuje powtarzającą się prowizję w wysokości 20%. Zawiera również 90-dniowe śledzenie plików cookie, próg wypłaty 25 USD, ogromną bazę klientów i współczynnik konwersji.

Wyprzedzanie

Dzięki funkcji Outranking możesz promować platformę za pośrednictwem jej linku partnerskiego i zarabiać jak profesjonalista. Możesz otrzymać powtarzającą się prowizję w wysokości 25%, udostępniając swój link partnerski za pośrednictwem aktywnych klientów. Ponadto zakupy dokonane za pośrednictwem linków partnerskich są ważne przez 60 dni.

Wniosek

Nasza obszerna lista obejmuje szeroką gamę platform oferujących narzędzia oparte na sztucznej inteligencji dla różnych branż. Dlatego możesz dołączyć jako partner, promować i zarabiać pieniądze w branżach takich jak marketing, pisanie, projektowanie i nie tylko.

Jednak wymagania i struktury prowizji mogą się różnić na różnych platformach. Dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z warunkami przed dołączeniem i promowaniem produktów.

Możesz także odkrywać najlepsze sieci afiliacyjne, aby dołączyć i zarabiać pieniądze.

x