12 najlepszych stron internetowych, w których można znaleźć telepracę

Praca w domu lub praca z dowolnego miejsca jest tutaj, aby zostać! Zwłaszcza po pandemii COVID-19 ujawniono, że pracownicy mogą być tak samo wydajni podczas telepracy, jak w biurze.

Co to jest praca z telepracą?

Kilka prac telepracujących nie wymaga wchodzenia do tradycyjnego biura i pracy w wyznaczonym miejscu. Te zadania zdalne są znane pod kilkoma nazwami, w tym zadania wirtualne, telepraca i zadania domowe.

A Ankieta Gartnera liderów firm stwierdziło, że 80% firm planuje umożliwić pracownikom pracę zdalną przynajmniej przez część czasu po pandemii. Ponadto Ankieta PWC dyrektorów generalnych stwierdziło, że 78% zgadza się, że praca zdalna pozostanie w dającej się przewidzieć przyszłości.

Korzyści z pracy telepracy

  • Lepsza równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: Praca zdalna często wiąże się z elastycznymi harmonogramami, umożliwiając pracownikom wybór czasu pracy w celu wykonania wyznaczonej pracy.
  • Bez kłopotów z dojazdami: dojazdy do pracy iz powrotem zajmują średnio dwie godziny naszego dnia, co wlicza się w nasze godziny pracy. Ponadto stres związany z dojazdami do pracy powoduje problemy zdrowotne, takie jak wysoki poziom cholesterolu i podwyższony poziom cukru we krwi.
  • Elastyczna lokalizacja pracy: Kandydaci mogą szukać pracy poza miejscem zamieszkania, w obszarach metropolitalnych, ponieważ położenie geograficzne nie ogranicza możliwości pracy zdalnej. Daje to szerszy zakres możliwości zatrudnienia, zwłaszcza dla osób na obszarach wiejskich.
  • Ekonomiczne: Gaz, konserwacja samochodu, opłaty parkingowe, obiady itp. można wyeliminować z Twoich wydatków, dzięki czemu praca zdalna jest bardzo oszczędna.
  • Konfigurowalne i wygodne biuro: w pracy zdalnej możesz skonfigurować swoje miejsce pracy tak, jak chcesz i mieć pozytywne środowisko z rodziną, dzięki czemu praca w domu jest znacznie bardziej produktywna.

Gdzie znaleźć pracę telepracy

Jeśli nie możesz znaleźć pożądanej pracy zdalnej i szukasz tego samego, nie szukaj dalej! Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania i przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepszych stron z ofertami pracy dla telepracy.

FlexJobs

FlexJobs, z ponad 50 kategoriami stanowisk do wyboru, ma ponad 27 497+ najwyższej jakości zdalnych, elastycznych ofert pracy z domu do wyszukania zgodnie z własnymi preferencjami. Kategorie te obejmują pracę na zlecenie, pracę w niepełnym wymiarze godzin oraz pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin.

Unikalną cechą FlexJobs jest to, że samodzielnie sprawdzają każdą pracę, aby upewnić się, że wszystkie oferty pracy są autentyczne. Możesz także mieć dostęp do coachingu kariery i recenzji życiorysów.

Tylko zdalne

Tylko zdalne wyróżnia się przyjaznym dla użytkownika interfejsem i łatwymi w użyciu filtrami do wyszukiwania żądanej pracy zdalnej. Zapewnia również funkcję wyszukiwania według określonego kraju i filtrowania wyszukiwania według stanowiska umownego lub pełnego etatu.

Możesz nie tylko wyszukiwać według kategorii, ale także przeglądać najnowsze oferty pracy. Oznacza to, że możesz aplikować wcześnie, zwiększając swoje szanse na wybór.

WeWorkRemotely.com

WeWorkRemotely.com to doskonała strona internetowa do wyszukiwania pracy zdalnej online. Wymienia kilka kategorii zdalnych prac w różnych dziedzinach. Jego kategorie pracy obejmują zwykłe dziedziny technologii, w tym sprzedaż i marketing, projektowanie, obsługę klienta i wiele innych.

Wyjątkowość tej strony polega na tym, że różne rozwijające się startupy zamieszczają tutaj swoje oferty pracy. Jeśli więc interesuje Cię praca w kulturze startupowej, to jest to świetne miejsce dla Ciebie. Niemniej jednak wiele dużych firm również tutaj publikuje.

Zdalnie OK

Zdalnie OK zawiera obszerną listę kategorii telepracy. Najpopularniejsze z nich to rozwój, design i user experience. Ufają jej giganci, tacy jak Amazon, GitHub, Stripe i Shopify.

Każda oferta pracy jest weryfikowana przez stronę internetową i oznaczana jako „Zweryfikowana”, aby pomóc kandydatom. Gwarantuje to brak oszukańczych działań, a cały proces pozostaje przejrzysty. Poprzez „zdalne statystyki pracy” możesz dowiedzieć się o najszybciej rozwijających się dziedzinach w branży telepracy.

Wirtualne powołania

Wirtualne powołania to popularna rodzinna witryna do wyszukiwania pracy zdalnej w USA. Prezentuje 41 kategorii zdalnych prac do wyboru, w tym określone rodzaje pracy, takie jak freelance, w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin.

Oprócz poszukiwania zdalnych możliwości firma oferuje również usługi CV i blogi edukacyjne, które pomagają kandydatom. Zgodnie ze swoim sposobem działania serwisem zarządza zdalny zespół.

Pomiń jazdę

Pomiń jazdę to bardzo popularna i łatwa w obsłudze strona do wyszukiwania zdalnej pozycji w różnych kategoriach. Różnorodne kategorie pracy obejmują między innymi dziedziny technologiczne, doradztwo, administrację, zarządzanie, sprzedaż.

Możesz po prostu wyszukiwać według stanowiska, nazwy firmy lub kategorii, korzystając z wielu filtrów, które Ci pomogą. Konfigurowanie alertów, gdy nowe oferty pracy pasują do Twoich zainteresowań, to kolejna dodatkowa funkcja, która je wyróżnia.

Talent Hubstaffa

Talent Hubstaffa to rozwijająca się strona internetowa z tysiącami użytkowników na całym świecie, którzy szukają za jej pośrednictwem odległych pozycji. Tutaj możesz wyszukiwać idealne oferty pracy przez firmy i założyć własne portfolio prezentujące się dla firm, które się do Ciebie zbliżą.

W ten sposób firmy poszukujące konkretnych pożądanych umiejętności mogą bezpośrednio zwrócić się do Ciebie, oszczędzając Ci kłopotów z aplikowaniem. Ponadto Hubstaff talent to darmowy rynek z licznymi filtrami, które zawężają wyszukiwanie za pomocą różnych kategorii do wyboru.

Pracujący Nomadowie

Pracujący Nomadowie jest prowadzony przez duet podróżujący podczas pracy zdalnej. Ta witryna jest znana z listy ofert pracy, oznaczającej każdą ofertę kolorami zgodnie z określoną kategorią, aby ułatwić wyszukiwanie.

Chociaż większość ofert pracy znajduje się w kategorii tworzenia stron internetowych, wiele zdalnych stanowisk jest dostępnych w marketingu, sprzedaży, projektowaniu i marketingu. Ponadto możesz skonfigurować alerty i zapisać się na cotygodniowe wiadomości e-mail z ogłoszeniami o pracy, aby nigdy nie przegapić nowych możliwości.

Remotywa

Remotywa staje się popularna z dnia na dzień, zyskując popularność od kandydatów poszukujących pracy zdalnej. Oprócz tego, że jest świetną witryną do przeglądania ofert pracy, oferuje zróżnicowaną społeczność i zasoby, takie jak narzędzia, manifesty i przewodniki, które pomagają kandydatom w samokształceniu i znajdowaniu idealnej okazji.

Możesz także zasubskrybować ich codzienne aktualizacje ofert pracy e-mail. Oferty pracy są posegregowane według kategorii, takich jak rozwój, projektowanie, marketing itp.

Kostka do gry

Kostka do gry to doskonała platforma dla profesjonalistów technicznych do łączenia się ze zdalnymi możliwościami technologicznymi najlepszych firm. Zaprezentuj swoje CV i umiejętności pracodawcom, aby mogli Cię znaleźć, jednocześnie szukając możliwości za pośrednictwem ogłoszeń o pracę.

Dostępne filtry umożliwiają wybór kategorii, preferowanej lokalizacji, wyszukiwanie według słów kluczowych lub nazw firm. Zapewniają również cenne zasoby, takie jak obszerne badania dotyczące firm, najlepszych lokalizacji, najlepszych zawodów i pożądanych umiejętności. W ten sposób możesz się edukować i aktualizować w świecie technologii.

Upwork

Upwork to jeden z największych rynków dla freelancerów. Najlepsze firmy, takie jak Airbnb, Microsoft, GoDaddy i dropbox, zatrudniły freelancerów za pośrednictwem tej platformy. Ta strona oferuje oferty pracy głównie we wszystkich kategoriach: Rozwój i IT, Projektowanie i kreacja, Sprzedaż i marketing, Finanse, Pisanie itp.

Utwórz przykładowy profil dla klientów, aby zaoferować Ci pracę jako freelancer. Sposoby tworzenia idealnego profilu są wymienione w sekcji zasobów Upwork.

Piątek

Fiverr to ogromny rynek dla freelancerów, na którym musisz tworzyć koncerty i podchodzić do klientów oferujących im pomoc. Gigs to wyspecjalizowany zestaw umiejętności, który chcesz pokazać, aby pomóc klientom w ich pracy. Niektóre przykłady to edycja wideo, pisanie treści i projektowanie graficzne.

To świetne miejsce na szybkie znalezienie pracy na krótki okres, płatnej za zadanie. Aukcje zaczynają się już od 5 USD za zadanie. Tak więc, jeśli specjalizujesz się w swojej niszy, możesz podnieść cenę za bardziej lukratywne transakcje.

Ostatnie słowa

Jeśli szukasz freelancera lub zatrudniasz freelancerów, koniecznie przeczytaj: Najlepsze miejsce do znalezienia i zatrudnienia freelancerów.

Możesz także nauczyć się nowych umiejętności, które pomogą Ci znaleźć pracę zdalną tutaj: Platformy do nauki nowych umiejętności informatycznych.

Mamy nadzieję, że powyższa lista pomoże Ci w znalezieniu wybranej przez Ciebie pracy zdalnej. Udanego polowania na pracę!

x