12 portfeli Tether, dzięki którym Twoje kryptowaluty będą bezpieczne i zdrowe

Oto najlepsze portfele Tether do przechowywania i zabezpieczania tokenów kryptograficznych.

Portfel kryptowalut to narzędzie cyfrowe, które pozwala nam wysyłać, odbierać i przechowywać różne kryptowaluty. Co więcej, te portfele zapewniają kontrolę, wygodę i bezpieczeństwo Twoich zasobów kryptograficznych.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, możesz także używać portfela kryptograficznego do interakcji z różnymi zdecentralizowanymi aplikacjami (DApps). Na przykład możesz używać portfeli do przechowywania i handlu na zdecentralizowanych giełdach (DEX).

Ogólna wielkość rynku portfeli kryptograficznych wyniosła 8,42 miliarda dolarów w 2022 roku i oczekuje się, że w latach 2023-2030 nastąpi łączny wzrost o 24,8%. Ponadto łączna liczba użytkowników portfeli kryptograficznych przekroczyła 84 miliony w sierpniu 2022 roku.

Tether (USDT) to trzecia co do wielkości kryptowaluta, której kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 77 miliardów dolarów. Co więcej, ze względu na stabilny charakter Tethera, coraz więcej traderów i inwestorów preferuje tę kryptowalutę do przechowywania i przeprowadzania transakcji.

Przyjrzyjmy się teraz portfelowi Tether. Czekać na dalsze informacje!

Co to jest portfel Tether?

Portfel Tether to portfel kryptograficzny, który umożliwia przechowywanie tokenów Tether (USDT). Ponieważ Tether jest stabilną monetą o wartości odpowiadającej dolarowi amerykańskiemu, nie musisz się martwić dużą zmiennością rynku kryptowalut.

Brzmi imponująco, prawda?

Token Tether (USDT), uruchomiony w 2014 roku, został zbudowany na blockchainie Bitcoina przez platformę Omni. Obecnie Tether jest obsługiwany na popularnych blockchainach, takich jak Ethereum, Algorand, Bitcoin Cash, Polygon i Tron, by wymienić tylko kilka.

Możesz znaleźć różne portfele Tether w oparciu o ich funkcje i zalety. Główne rodzaje portfeli Tether to:

🔷 Portfele sprzętowe: możesz używać sprzętowych portfeli Tether do przechowywania tokenów w trybie offline, aby uniknąć włamań online.

🔷 Portfele mobilne: Portfele mobilne Tether umożliwiają natychmiastowe łączenie się i interakcję z giełdami lub aplikacjami za pomocą urządzeń mobilnych.

🔷 Portfele stacjonarne: Możesz używać tego typu portfela zainstalowanego na komputerze do przechowywania i handlu tokenami Tether.

🔷 Portfele internetowe: dostęp do tych portfeli Tether można uzyskać za pomocą obsługiwanych przeglądarek internetowych na urządzeniach mobilnych lub komputerach.

Skoro już znasz portfel Tether, sprawdźmy, jak wybrać jego najlepszy portfel.

Jak wybrać najlepszy portfel Tether?

Rozważając wybór portfela Tether, należy wziąć pod uwagę główne czynniki wymienione poniżej:

# 1. Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa są najważniejszym czynnikiem przy wyborze portfela Tether. Każda usterka bezpieczeństwa może spowodować utratę całych tokenów przechowywanych w portfelu.

Zawsze wybieraj portfele z funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak kod PIN, blokada linii papilarnych, uwierzytelnianie dwuskładnikowe lub identyfikator twarzy. Ponadto sprawdź, czy portfel spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i szyfrowania.

#2. Zgodność

Jeśli używasz wielu urządzeń, upewnij się, że Twój portfel Tether obsługuje różne systemy operacyjne. W ten sposób możesz uniknąć trudności w przesyłaniu tokenów podczas przełączania urządzeń.

Ponadto wybierz portfele Tether, które zapewniają aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android lub iOS. Ta funkcja będzie przydatna do wysyłania i odbierania tokenów USDT, gdy jesteś w podróży.

#3. Wygoda

Portfele Tether zostały opracowane, aby pomóc użytkownikom w szybszych transakcjach kryptograficznych. Aby to zrobić, musisz wybrać portfel, który zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs do przechowywania i transakcji.

Większość portfeli Tether pozwala na przeprowadzanie transakcji w kilku prostych krokach i zawsze wybieraj tego typu portfele. Co więcej, najlepiej jest preferować portfele, które nie proszą o utworzenie konta i weryfikację.

#4. Obsługa klienta

Zła obsługa klienta jest zawsze bolesnym doświadczeniem użytkownika w każdym sektorze usług. Wybierz portfele Tether, które rozwiążą Twoje problemy w krótszym czasie.

Lepiej jest również wybrać portfel Tether, który zapewnia wiele opcji rozwiązania za pośrednictwem czatów, poczty e-mail i telegramu.

#5. Dodatkowe funkcje

Oprócz wysyłania, odbierania i przechowywania tokenów Tether możesz także szukać dodatkowych usług, które pasują do Twojego celu. Załóżmy na przykład, że jesteś traderem kryptowalut. W takim przypadku możesz wybrać portfele Tether, które zapewniają śledzenie portfela i ceny kryptowalut na żywo.

Inne dodatkowe funkcje, na które warto zwrócić uwagę w portfelach Tether, to:

 • Dostępność skanera QR do natychmiastowego wysyłania i odbierania tokenów.
 • Możliwość bezproblemowego połączenia z DApps.
 • Portfele obsługujące wiele łańcuchów bloków.
 • Obsługuje różne opcje płatności za zakup tokenów Tether.

A teraz przyjrzyjmy się najlepszym portfelom Tether.

Exodus

Założona w 2015 roku firma Exodus zapewnia portfele Tether dla użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych. Możesz użyć tego portfela kryptograficznego do płynnego zarządzania tokenami Tether z różnych łańcuchów bloków.

Exodus szyfruje dane transakcji i klucze prywatne portfela w celu zapewnienia bezpieczeństwa i prywatności. Co więcej, ten portfel Tether ma przyjazny dla użytkownika interfejs i całodobową obsługę klienta.

Exodus jest dostępny jako portfele sprzętowe, mobilne, stacjonarne i internetowe. Możesz wybrać dowolny z tych portfeli, aby natychmiast handlować, przesyłać lub otrzymywać tokeny Tether. Otrzymasz również dane portfela w czasie rzeczywistym i wykresy rynku kryptograficznego na żywo.

Użytkownicy mobilni mogą zainstalować portfel Exodus Tether z Google Play lub App Store. Ponadto komputerowa wersja Exodus obsługuje systemy Windows, Mac i Linux.

Jeśli wolisz portfele internetowe, możesz zainstalować Exodus w przeglądarce Brave lub Chrome. Ponadto, dla dodatkowego bezpieczeństwa, możesz wybrać portfel sprzętowy, zbudowany we współpracy z Trezorem, jednym z najlepszych twórców kryptowalutowych portfeli sprzętowych.

Bielizna

Portfel Tether firmy Linen jest zabezpieczony za pomocą inteligentnych kont kontraktowych Safe, popularnej platformy bezpieczeństwa kryptograficznego. Oprócz funkcji bezpieczeństwa, ten mobilny portfel oferuje prosty interfejs użytkownika do łatwego przechowywania i przesyłania tokenów Tether w ciągu kilku sekund.

Linen zapewnia 3 klucze prywatne do zabezpieczenia portfela Tether. Zaletą posiadania tych kluczy jest:

 • Możesz uzyskać dostęp do swojego portfela, nawet jeśli zgubisz jeden z kluczy prywatnych.
 • Jeśli ktoś ukradnie jeden z Twoich kluczy prywatnych, nadal nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twojego portfela.

Ponadto możesz również kupić Tether i inne kryptowaluty na Linen za pomocą kart kredytowych lub debetowych. Ponadto zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia z systemem iOS, możesz zainstalować portfel Linen’s Tether z App Store. Jednak użytkownicy Androida muszą poczekać, aż będzie dostępny w Google Play.

Alpha Wallet

Szukasz mobilnego portfela, który pomoże Ci zarobić odsetki i zapewnić bezpieczeństwo tokenom Tether? Wypróbuj AlphaWallet, znany portfel kryptograficzny.

Możesz użyć tego portfela, aby połączyć się z zaufanymi pożyczkowymi DApps. Tutaj otrzymasz zainteresowanie tokenami Tether bezpośrednio na swoim AlphaWallet.

Co więcej, Twoje przechowywane tokeny Tether są zabezpieczone za pomocą Secure Enclave. Ponadto AlphaWallet nie gromadzi Twoich danych ani danych KYC w celu ochrony Twojej prywatności.

Najnowsza wersja AlphaWallet jest dostępna w App Store i Google Play. Co więcej, użytkownicy Androida mogą również bezpośrednio pobrać ten mobilny portfel ze strony internetowej AlphaWallet.

AlphaWallet zapewnia również magiczne łącza do bezproblemowego wysyłania tokenów Tether. Ponadto ich oficjalna obsługa klienta jest dostępna przez e-mail i Telegram.

Portfel Nieskończoności

Możesz zarządzać swoimi tokenami Tether na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych za pomocą Infinity Wallet. Co więcej, ten portfel umożliwia żądanie tokenów z innych portfeli za pomocą kodu QR.

Infinity Wallet ma funkcje szyfrowania najwyższego poziomu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przechowywania Tether i jego transakcji. Podobnie Twoje dane są również anonimowe i prywatne, aby zwiększyć bezpieczeństwo i prywatność Twojego portfela.

Ponadto możesz śledzić swój portfel Tether do jego aktualnej ceny rynkowej. Możesz także skorzystać z funkcji czatu i wsparcia e-mail Infinity Wallet, aby rozwiązać swoje problemy i rozwiać wątpliwości.

Najnowsza wersja Infinity Wallet na komputer obsługuje systemy operacyjne, takie jak Linux, MacOS i Windows. Możesz także zainstalować ich mobilny portfel na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Powiernik

Szukasz portfela Tether do przechowywania tokenów z różnych standardów blockchain, takich jak ERC-20, TRC-20 i BEP-20? Opracowany przez BlockSoft Lab portfel Trustee ułatwia Ci pracę.

Najbardziej imponującą cechą tego portfela jest prostota, jaką oferuje swoim użytkownikom. Możesz aktywować portfel Trustee’s Tether jednym kliknięciem.

Po zakończeniu aktywacji portfela musisz ustawić 12-wyrazową frazę odzyskiwania. Załóżmy, że zgubiłeś swoje urządzenie; nadal możesz odzyskać swój portfel i przechowywane tokeny Tether, używając tego wyrażenia. Ponadto możesz odpowiednio dodać funkcje bezpieczeństwa, takie jak kod PIN, touchID lub faceID.

Kolejną ważną cechą portfela Trustee jest obsługa wielu portfeli kryptograficznych. Możesz dodawać i monitorować wszystkie swoje tokeny Tether za pomocą aplikacji mobilnej.

Portfel Powiernika jest dostępny na urządzenia mobilne. Możesz zainstalować ten portfel z App Store lub Google Play.

Minke

Zainteresowany portfelem Tether obsługującym wiele łańcuchów bloków bez opłat za gaz? Sprawdź Minke, aby skorzystać z tak imponujących funkcji.

Ten mobilny portfel, opracowany przez Minke Labs, jest przydatny, jeśli chodzi o bezpieczne wpłacanie lub przesyłanie tokenów Tether. W chwili pisania tego tekstu portfel Minke obsługuje blockchainy Binance Smart Chain, Ethereum i Polygon.

Portfel Minke pozwala kupować Tether i inne kryptowaluty za pomocą Google i Apple Pay. Poza tym ten portfel obsługuje również karty debetowe i kredytowe oraz inne popularne metody przelewów bankowych.

Ponadto przyjazny dla użytkownika interfejs pomaga dodać tokeny Tether (USDT) do portfela za pomocą trzech prostych kliknięć. Portfel Minke jest dostępny w App Store i Google Play.

Wolny portfel

Freewallet to wielofunkcyjny portfel Tether opracowany dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS oraz przeglądarek internetowych. Możesz również użyć tego portfela do zakupu tokenów Tether (USDT) za pomocą innych kryptowalut.

Aby korzystać z funkcji Freewallet, musisz utworzyć bezpłatne konto przy użyciu swojego identyfikatora e-mail. Poza tym możesz również użyć swojego numeru telefonu komórkowego oraz kont Google lub Facebook, aby otworzyć konto.

Freewallet oferuje jedną z najlepszych funkcji bezpieczeństwa kryptowalut, aby chronić tokeny Tether. Ten portfel jest dostarczany z następującymi elementami:

 • Potwierdzenie wielu podpisów dla każdej transakcji opartej na portfelu.
 • Dzienny i tygodniowy limit transakcji, aby zminimalizować możliwość kradzieży tokena.
 • Kod PIN, odcisk palca i funkcje bezpieczeństwa 2FA.
 • Zimne przechowywanie tokenów Tether w celu wyeliminowania oszustw internetowych.

Freewallet zapewnia różne sposoby kontaktowania się z centrum wsparcia. Możesz skontaktować się z ich oficjalnymi menedżerami klientów za pośrednictwem Telegramu, Facebook Messenger, Skype lub e-mail.

Powiernik Plus

Firma BlockSoft Lab opracowała znacznie bardziej zaawansowany portfel Tether (USDT), Trustee Plus, w celu bezpieczniejszego przechowywania i przesyłania kryptowalut. Co więcej, możesz użyć tego portfela Tether TRC-20 do doładowania za pomocą kart bankowych.

Trustee Plus wykorzystuje wiele czynników bezpieczeństwa i technologię audytu w czasie rzeczywistym, aby bezpiecznie przechowywać tokeny Tether użytkownika.

Główne cechy portfela mobilnego Trustee Plus to zerowe opłaty za doładowania i przelewy kryptowalut. Poza tym możesz przeprowadzać transakcje kupna i sprzedaży po najlepszych kursach wymiany.

Portfel Tether firmy Trustee Plus można zainstalować na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Ponadto możesz również użyć skanera QR do natychmiastowego transferu tokenów kryptograficznych. Ponadto użytkownicy Trustee Plus mogą kontaktować się z obsługą klienta przez telefon lub e-mail.

ZenGo

Portfel Tether firmy ZenGo pomaga chronić fundusze kryptograficzne w najbezpieczniejszy sposób. Co więcej, możesz odzyskać swój portfel, jeśli zapomnisz hasła lub zgubisz urządzenie.

Wbudowany internetowy moduł do śledzenia portfela ZenGo pozwala monitorować aktualną wartość Twoich tokenów Tether. Ponadto możesz wysyłać i odbierać Tether za pomocą kilku dotknięć urządzenia mobilnego.

ZenGo zapewnia również różne metody płatności za zakup tokenów Tether. Możesz zapłacić za pomocą aplikacji do płatności mobilnych, przelewu SWIFT, SEPA, Mastercard lub Visa.

Portfel ZenGo obsługuje urządzenia z systemem iOS i Android. Możesz również uzyskać pomoc na czacie lub e-mail od zespołu obsługi klienta ZenGo.

Paybis

Założona przez zespół entuzjastów blockchain w 2014 roku, Paybis jest wiodącym dostawcą portfela Tether. Ten portfel kryptograficzny ma na celu łatwe kupowanie, sprzedawanie lub przechowywanie tokenów Tether (USDT).

Musisz utworzyć profil Paybis, aby otworzyć u nich portfel. Gdy Twój profil będzie gotowy, możesz szybko utworzyć darmowy portfel Tether.

Portfel Paybis Tether jest wyposażony w różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak:

 • Klucze prywatne do zabezpieczenia tokenów USDT.
 • Prawdziwe transakcje on-chain, które zawsze można zweryfikować.
 • Dostępność obiektów podziemnych, które obejmują trzy poziomy ochrony.
 • Wbudowana warstwa bezpieczeństwa do radzenia sobie z możliwymi atakami.

Oprócz imponujących funkcji bezpieczeństwa, Paybis zapewnia również swoim użytkownikom całodobową pomoc. Możesz zainstalować portfel Paybis Tether z App Store lub Google Play.

Portfel atomowy

Szukasz portfela Tether, który dobrze współpracuje z komputerem i urządzeniami mobilnymi? Wtedy z pomocą przychodzi Atomic Wallet.

Atomic Wallet przechowuje Twoje klucze prywatne na Twoich urządzeniach zamiast na serwerze lub scentralizowanej giełdzie, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Ta funkcja bezpieczeństwa pozwala mieć całkowitą kontrolę nad tokenami Tether.

Poza tym Atomic Wallet nie prosi o rejestrację konta ani weryfikację KYC. Poza tym Twoje dane pozostają nieśledzone. Możesz także skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu lub e-maila, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub skargi.

Możesz pobrać Atomic Wallet na swój komputer, który obsługuje MacOS, Windows, Fedora, Ubuntu i Debian. Możesz także zainstalować ich aplikacje mobilne z App Store lub Google Play.

MonetaZoom

CoinZoom oferuje użytkownikom wydajny portfel Tether obsługujący standard tokenów TRC-20. Aby wpłacić tokeny Tether do tego portfela, musisz utworzyć bezpłatne konto CoinZoom.

Prosty i łatwy interfejs użytkownika tego portfela Tether pomaga w szybszych i bardziej wydajnych transakcjach. Możesz wysyłać i odbierać USDT (TRC-20) za pomocą kilku prostych kliknięć.

Portfel Tether firmy CoinZoom to portfel mobilny. Możesz zainstalować ten portfel, skanując kod QR na stronie internetowej CoinZoom lub z Google Play lub App Store.

Możesz również skorzystać z obsługi klienta z czatu CoinZoom, aby rozwiązać swoje pytania lub problemy. Ponadto możesz również przesyłać zgłoszenia do pomocy technicznej i śledzić ich status.

Ostatnie słowa

Podsumowując, bezpieczeństwo musi być Twoim najwyższym priorytetem przy wyborze portfela Tether. Następnie możesz poszukać innych głównych funkcji, takich jak wygoda i kompatybilność urządzeń.

W tym artykule możesz wybrać dowolny portfel Tether, który najbardziej Ci odpowiada. Na koniec upewnij się, że korzystasz z maksymalnych funkcji bezpieczeństwa dostępnych w portfelach, aby chronić swoje zasoby kryptograficzne.

Sprawdź także najlepsze portfele Ethereum!