13 najlepszych generatorów kodów QR do następnej kampanii cyfrowej

Jeśli prowadzisz biznes w dzisiejszych czasach, na pewno słyszałeś o kodach QR i ich pozytywnym wpływie na jego rozwój.

Kody QR (Quick Response) to najwygodniejsze nawigatory do Twoich produktów i usług online. Nowoczesne kody QR mogą przechowywać mnóstwo informacji, które mogą pomóc w lepszym zaangażowaniu konsumentów. W pewnym sensie kod QR umożliwia dostęp do Twojej obecności online dla odbiorców offline.

Bez wątpienia kody QR są do zrobienia, ale jak faktycznie je wygenerować. Aby odpowiedzieć na to pytanie, spójrzmy na niektóre z najlepszych generatorów kodów QR, które pomogą Ci szybko wygenerować kod QR.

Tygrys z kodem QR

Zestaw funkcji Tygrys z kodem QR jest tak majestatyczny jak jego nazwa, z wieloma typami kodów QR i opcjami dostosowywania. Jest nawet wyposażony w obsługę edytora HTML i wielu adresów URL upchniętych w jednym QR.

Możesz tworzyć statyczne kody QR za darmo, ale musisz wybrać płatny program do tworzenia dynamicznych kodów QR. Płatny program zawiera również funkcje, takie jak śledzenie QR i informacje o urządzeniu skanera. Ponadto na ich platformie znajduje się przewodnik wideo, który przeprowadzi Cię przez proces tworzenia kodów QR.

Opcje dostosowywania są dość żywe, z opcjami zmiany wzorów, oczu, a nawet dodania logo do QR. Co więcej, możesz dodać ramkę lub wybrać z biblioteki szablonów.

Wizualizacja

Visualead dzieli proces generowania kodów QR na cztery proste kroki; wybierz typ QR, zaprojektuj kod, wydrukuj kod i zarządzaj kampanią. Ponad 500 000 firm, w tym giganci tacy jak Hp i Intel, zaufało Visualead jako swojemu rozwiązaniu QR. Przede wszystkim ze względu na przyjazny interfejs użytkownika i łatwy w użyciu układ.

Bez wątpienia Visualead oferuje znacznie więcej typów kodów QR niż jakikolwiek inny generator kodów QR w Internecie. Możesz znaleźć typy kodów QR, takie jak adres URL witryny, vCard, strona na Facebooku, e-mail, niestandardowy tekst i wiele innych, klikając przycisk Opcja generowania kodu. Co więcej, możesz znaleźć typy QR, które odpowiadają potrzebom biznesowym, osobistym, użytkowym i społecznym.

Po wprowadzeniu wymaganych informacji dla kodu, Visualead oferuje wiele opcji dostosowywania kodu. Kod zostanie szybko wygenerowany po dostosowaniu i kliknięciu OK, ale będziesz musiał zalogować się do Visualead, aby pobrać wygenerowany kod QR.

Generator QR Wix

The Generator QR Wix jest idealny dla fanów minimalizmu. Możesz stworzyć swój niestandardowy kod QR za pomocą kilku kliknięć na przejrzystej stronie generatora QR WIX. WIX oferuje wszystkie główne typy kodów QR, takie jak tekst, adres URL, telefon i obraz, ale dzięki platformie otrzymujesz również unikalne typy kodów QR, takie jak PDF, geolokalizacja, Wi-Fi i e-mail.

Proces generowania kodu QR to bułka z masłem na WIX, ponieważ wystarczy wybrać preferowany typ QR i wprowadzić wartość. Kod QR w prawym dolnym rogu zmienia się zgodnie z wprowadzoną wartością. Otrzymujesz ograniczone opcje dostosowywania, takie jak dostosowywanie rozmiaru od 100 do 1000 pikseli oraz zmiana kolorów tła i pierwszego planu kodu QR.

Najlepsze w Wix jest to, że nie wymaga rejestracji w celu pobrania kodu QR. Możesz pobrać swój kod QR, klikając Pobierz i wybierając format pobierania.

Kod QR Kaywa

Często informacje przechowywane w QR stają się nieaktualne, ale kod QR nadal przekierowuje Cię do oryginalnych informacji. Co więcej, ten problem staje się zagrożeniem, gdy ten kod QR zostanie wydrukowany lub wykonany fizycznie, ponieważ zły kod QR wciąż zwiększa zamieszanie konsumenta.

Kaywa ma na celu rozwiązanie tego problemu, dając możliwość wyboru między dynamicznymi i statycznymi kodami QR. Kod dynamiczny zmienia przechowywane w nim informacje zgodnie z potrzebami twórcy.

Masz opcje wyrzeźbienia adresu URL, kontaktu lub kuponu w QR, ale platforma nie obsługuje bezpłatnego generowania kodów QR. Użytkownik musi wybrać między swoimi płatnymi planami, w tym Pakietem Startowym, Pakietem Zaawansowanym lub Pakietem Premium.

Kod przepływu

Generator QR kodu przepływu oferuje unikalne typy QR, takie jak Snapchat, Twitter, Tik Tok, LinkedIn, Venmo, Dysk Google i inne. Oprócz predefiniowanych typów QR, Flowcode oferuje również opcję konwersji pliku z pamięci na kod QR. Plik może być plikiem pdf, obrazem, wideo lub dźwiękiem o maksymalnym rozmiarze 20 MB.

Otrzymujesz przyzwoitą ilość opcji dostosowywania dzięki Flowcode, aby zmienić styl wzoru QR, kolor pierwszego planu i motyw QR. Co więcej, możesz również dodać centralny obraz z urządzenia o maksymalnym rozmiarze 5 MB.

Flowcode szybko generuje kod QR po sfinalizowaniu projektu kodu i przejściu dalej. Będziesz musiał zarejestrować się w Flowcode, aby pobrać utworzony kod QR.

Szympans z kodem QR

Szympans z kodem QR jest królem dostosowywania wszystkich generatorów QR. Oferuje wszystkie podstawowe typy kodów QR, w tym Facebook, Event, Vcard, Coupon i inne, ale magia dzieje się, gdy dostosowujesz swój kod QR.

Możesz dostosować kształt, kolor, logo, a nawet dodać naklejki do kodu. Dzięki temu narzędziu niebo jest granicą, ponieważ możesz tworzyć unikalne kody QR, takie jak kod QR w kształcie serca, kod w kształcie kawy, a nawet kod QR w kształcie gitary. Możesz nawet dodać do kodu wybrane przez siebie zdjęcie.

Bezpłatny abonament oferuje dziesięć dynamicznych kodów, 1000 skanów miesięcznie, ale będziesz musiał przejść na płatne plany, jeśli chcesz więcej skanów.

Qrd.by

Wyobraź sobie generator kodów QR i narzędzie do analizy danych w jednym! Qrd.by robi to właśnie, umożliwiając śledzenie pozyskiwania przez użytkowników kodów QR generowanych za pośrednictwem platformy.

Qrd.by oferuje wszystkie główne typy kodów QR i mnóstwo opcji dostosowywania, ale ich funkcje śledzenia wyróżniają je. Możesz śledzić liczbę odwiedzających za pomocą każdego kodu QR, ich dokładną pozycję i zachowanie. Co więcej, możesz wybrać powiadomienia e-mail z lokalizacją i informacjami o urządzeniu, które skanuje Twój kod QR.

Dynamiczne kody QR utworzone za pomocą Qrd.by są wysoce konfigurowalne, a nawet możesz zaplanować z nimi przekierowania. Cała historia śledzenia jest dostępna na Twoim Qrd.by profilu, możesz ją zaimportować w dowolnym momencie w arkuszu kalkulacyjnym.

Shopify

Czasami potrzebujesz prostego kodu QR, który możesz szybko utworzyć bez konieczności rejestrowania się w celu dostosowania kodu. Jeśli o to chodzi, Generator kodów QR Shopify jest idealny do tego przypadku użycia.

Shopify oferuje proste typy kodów QR, takie jak adres URL, numer telefonu, SMS lub niestandardowy tekst. Proces generowania kodu jest prosty; wprowadź swój adres e-mail, wybierz typ QR, wprowadź wartość i naciśnij Utwórz kod QR. Otóż ​​to. Możesz wygenerować funkcjonalny kod QR w ciągu kilku sekund. Co więcej, możesz również zobaczyć podgląd swojego kodu w czasie rzeczywistym.

Kod QR zostanie wysłany e-mailem na adres podany na stronie. Pamiętaj też o odznaczeniu monitu o wyświetlanie reklam w wiadomości e-mail, aby uniknąć spamu.

Kreator kodów QR

Brzmiałoby to niewiarygodnie, gdybyśmy powiedzieli, że możesz uzyskać wszystkie funkcje QR, takie jak dynamiczny QR, niesamowita personalizacja, mnóstwo typów kodów QR, statystyki QR i mnóstwo innych funkcji za DARMO! Cóż, trafiłeś w dziesiątkę z Kreator kodów QRi nie wymagają nawet rejestracji w ich witrynie. Co więcej, te kody QR nie wygasają i są kompatybilne z drukiem.

Proces generowania kodu jest prosty, nie wymaga uwierzytelniania ani rejestracji. Platforma może dodać wiele adresów URL do jednego kodu QR lub skrócić adres URL, aby kod QR wyglądał schludnie. Biorąc to pod uwagę, platforma działa wyłącznie na darowiznach użytkowników za pośrednictwem PayPal i powinieneś przekazać je, aby je wesprzeć.

goQR.me

Generator kodu goQR.me to prosty i bezproblemowy generator kodu z podstawowymi typami QR i prostym interfejsem użytkownika. Otrzymasz również podgląd kodów QR w czasie rzeczywistym z typami kodów QR, takimi jak adres URL, teksty niestandardowe, kontakty, lokalizacje i inne. Ponadto otrzymujesz opcję osadzania na platformie, która pozwala osadzić kod QR bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Możesz dodać logo do swojego kodu, wstawiając niestandardowy obraz na platformie.

Generator kodów QR obejmuje Cię, jeśli kiedykolwiek planujesz wydrukować kod QR na swoim towarze. Możesz bezpośrednio przenieść wygenerowany kod QR do Zazzle z generatora kodów QR i zdecydować się na plan wydruku zgodny z Twoimi potrzebami.

Rzeczy QR

Rzeczy QR to kolejny twórca kodów QR ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami, ale niektóre są zablokowane dla płatnych subskrybentów. Oferują one kilka unikalnych typów QR, takich jak Skype Calls, Attendance, iTunes Link, PayPal i Bitcoin, a także wszystkie konwencjonalne. Możesz wybrać statyczny i dynamiczny kod QR, ale dostęp do edycji uzyskasz dopiero po zasubskrybowaniu elementów QR.

Opcje dostosowywania obejmują dostosowanie rozmiaru, kolorów i formatu kodu QR. Co więcej, otrzymujesz funkcję zmniejszania błędu na QR, co poprawia responsywność i czytelność kodów. Możesz także dostosować kropki i rogi lub wybrać wstępnie ustawiony szablon QR.

Platforma jest całkowicie wolna od reklam i możesz wydrukować wiele kodów QR jednocześnie. Podgląd QR w czasie rzeczywistym przydaje się również podczas próbowania różnych opcji dostosowywania.

Małpa z kodem QR

Podążając za trendem podobnym do QR Code Tiger, Małpa z kodem QR zawiera wiele typów QR i opcji dostosowywania, ale zachowuje niektóre z jego najwyższej klasy funkcji dla płatnego programu. Platforma oferuje funkcję pobierania kodu QR w formacie SVG, PDF lub EPS. Pamiętaj, że format EPS jest idealny, jeśli planujesz drukować kody na towarach, ale EPS nie obsługuje gradientów kolorów.

Możesz konwertować pliki MP3, PDF lub wideo o określonym rozmiarze na kod QR za pomocą QR Code Monkey i zmieniać ich jakość za pomocą poręcznego suwaka jakości. Funkcje statystyk i edycji są ograniczone tylko do płatnego programu.

Egoditor

Wreszcie, ale oczywiście nie mniej ważne, mamy Generator kodów QR. Hej! możesz być pewien, że jego funkcje nie są tak ogólne, jak brzmi jego nazwa. Powyższa lista zawiera wszelkiego rodzaju dziwaczne typy kodów QR, ale żaden z nich nie zbliża się do generatora kodów QR; za pomocą tej platformy możesz nawet konwertować dokumenty Word i PPT na kody QR.

Podobnie jak wiele innych generatorów QR na tej liście, Generator kodów QR jest dostarczany z płatnym i bezpłatnym programem. Funkcje śledzenia i statystyki są dostępne tylko w płatnym programie, ale zawsze możesz tworzyć statyczne QR w ich bezpłatnym programie.

Ta platforma jest najlepiej udokumentowanym generatorem QR. Otrzymasz oficjalne odpowiedzi na większość najczęściej zadawanych pytań na stronie internetowej. Co więcej, możesz zdecydować się na ich wstępnie zaprojektowane szablony, które zawierają wizytówki, ulotki, broszury i wiele innych.

Opcje dostosowywania są wyjątkowe i dają swobodę dostosowywania kodu QR zgodnie z własnymi potrzebami.

Ostatnia uwaga 👩‍🏫

Kody QR szybko stają się potrzebne dla wszelkiego rodzaju firm. Powyższa lista kodów QR zawiera wyraźne, ale skuteczne generatory QR. Radzimy poszukać możliwości dostosowania, skalowalności i funkcji śledzenia przed wyborem idealnego skanera QR. To powiedziawszy, śmiało rozwijaj swoją firmę na szczyt dzięki technologii QR Code.