13 najlepszych inteligentnych gadżetów ułatwiających życie właścicielom zwierząt

Masz futrzanego dzieciaka w domu? Wtedy będziesz chciał mieć pewność, że cały czas będzie z tobą bezpieczny, zdrowy i wesoły.

Inteligentny gadżet może niesamowicie pomóc.

Gadżet zorientowany na zwierzęta to urządzenie, które monitoruje i towarzyszy zwierzęciu na różne sposoby. Zostały one zaprojektowane, aby pomóc właścicielom zwierząt śledzić ich zwierzęta na wiele sposobów.

Na przykład te gadżety mogą śledzić ogólny stan zdrowia Twojego zwierzaka. Możesz też monitorować aktywność swojego psa lub kota przez cały dzień za pomocą inteligentnej kamery. Wiele innych gadżetów, takich jak ten, pomaga zapewnić rozrywkę i zajęcie Twojego zwierzaka.

W jaki sposób przydatne są gadżety skoncentrowane na zwierzętach?

Większość domowych rodziców nieustannie szuka wyjątkowych, pomocnych gadżetów dla swoich pupili. To dlatego, że te gadżety znacznie ułatwiają życie, gdy jesteś zajęty pracą. Poza tym te gadżety sprawiają, że Twoje zwierzaki czują się rozpieszczane i bezpieczne.

Ponieważ jeśli jesteś właścicielem zwierzaka, nie możesz przebywać ze swoim zwierzakiem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ale zwierzęta domowe są wrażliwymi stworzeniami i łatwo akceptują swoje otoczenie.

Z pomocą inteligentnych gadżetów możesz sprawić, że wyeliminują separację, niepokój i samotność. Możesz być na bieżąco z ich spostrzeżeniami dotyczącymi zdrowia i otrzymywać powiadomienia, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy.

Niektóre inteligentne gadżety, takie jak kamery, umożliwiają monitorowanie ich działań w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Niektóre urządzenia zasilane sztuczną inteligencją oferują dwukierunkową komunikację wraz z wydawaniem smakołyków i wszystkim innym.

W ten sposób wszystko to może pomóc Twojemu zwierzakowi czuć się szczęśliwym, zajętym i bezpiecznym nawet podczas Twojej nieobecności.

Korzyści z używania inteligentnych gadżetów dla zwierząt

  • Inteligentne gadżety dla zwierząt pozwalają monitorować zachowanie Twojego zwierzaka. W razie jakichkolwiek problemów możesz zaoferować im odpowiednie szkolenie.
  • Dzięki nim możesz widzieć, słyszeć i rozmawiać ze swoim zwierzakiem, nawet gdy jesteś poza domem. W rezultacie możesz pomóc swojemu zwierzakowi wyjść z lęku separacyjnego.
  • Niektóre inteligentne gadżety oferują również różne inteligentne zabawki dla twojego zwierzaka. To pomaga w utrzymaniu ich zajętych.
  • Niektóre inteligentne gadżety pomagają również właścicielom zwierząt domowych w codziennym sprzątaniu bałaganu po zwierzętach.

Teraz, gdy rozumiesz korzyści płynące z używania inteligentnych gadżetów dla zwierząt, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych inteligentnych gadżetów.

Kamera dla psa Furbo 360°

Chcesz mieć psa cały czas na widoku? Ta kamera dla psa Furbo 360° to odpowiedni inteligentny gadżet dla Ciebie, który monitoruje każdą aktywność Twojego zwierzaka. Ta kamera pozwala śledzić chwile Twojego psa i dzielić się wyjątkowymi z przyjaciółmi.

Ta kamera ma widok 360 stopni, dzięki czemu może płynnie obracać się pod dowolnym kątem. Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 1080p z 4-krotnym zoomem cyfrowym i jest wyposażony w kolorowy noktowizor oraz wysokiej jakości mikrofon. Furbo 360° Dog Camera ma wbudowany głośnik i niesamowitą funkcję ostrzegania o szczekaniu.

Pozwala zadzwonić do psa, gdy jesteś poza domem, eliminując w ten sposób lęk separacyjny. Oprócz monitorowania twojego zwierzaka, może również oferować psu smakołyki. Może pomieścić 100 kawałków smakołyków. Możesz dostosować rozmiar smakołyków do swojego zwierzaka.

Monitor dla psa FitBark

Martwisz się snem lub codziennymi czynnościami Twojego psa? Pozwól FitBark monitorować to wszystko za Ciebie, abyś mógł dowiedzieć się o ogólnym stanie zdrowia Twojego psa.

Fitbark śledzi aktywność i sen Twojego zwierzaka i oferuje szczegółowy raport o stanie zdrowia. W rezultacie możesz być świadomy, czy Twój pies jest aktywny.

FitBark monitoruje aktywność Twojego psa 24/7. Ma sześciomiesięczną żywotność baterii, wodoodporność i jest wykonany z trwałego materiału. FitBark posiada połączenie Bluetooth 4.0 i pozwala udostępniać aktualizacje dotyczące zdrowia Twojego zwierzaka znajomym lub rodzinie.

Tractive GPS Pet Tracker dla psów

Śledź swojego psa w czasie rzeczywistym dzięki temu inteligentnemu GPS Tractive, zaprojektowanemu specjalnie dla właścicieli psów lub zwierząt domowych. Możesz wybrać abonament miesięczny, roczny, dwuletni lub pięcioletni. Jest dostępny przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Pozwala na stworzenie wirtualnego ogrodzenia poprzez zaznaczenie bezpiecznych stref. Możesz wiedzieć, kiedy Twój pies opuszcza i wraca do tej bezpiecznej strefy. Ten tracker pozwala również śledzić całodzienną aktywność psa, od aktywnego czasu po spalone kalorie i odpoczynek.

Występuje jako obroża, która może śledzić Twojego psa w ponad 150 krajach. Ma lekką i małą konstrukcję, która uzupełnia ogólny wygląd Twojego zwierzaka.

Inteligentna kość Wickedbone

Upewnij się, że Twój pies nie nudzi się, gdy jesteś zajęty pracą dzięki tej inteligentnej kości Wickedbone. To inteligentna zabawka dla Twojego psa lub pupila, która nie wymaga żadnej ingerencji manualnej. Możesz grać lub sterować nim za pomocą aplikacji lub joysticka w trybie jazdy.

Wickedbone Smart Bone jest wykonany z poliwęglanu spożywczego FDA, który jest bezpieczny dla zębów, pazurów i ogólnego stanu zdrowia Twojego szczeniaka. Jest wyposażony w baterię 470 mAh, która może wytrzymać 2 godziny w trybie interaktywnym, 30 minut w trybie aplikacji i około miesiąca w trybie uśpienia.

Został zaprojektowany przede wszystkim w celu przyciągnięcia uwagi Twojego zwierzaka, aby zapewnić mu rozrywkę przez cały dzień.

Fontanna Veken Pet

Zaoferuj swojemu zwierzakowi świeżą, przefiltrowaną i zdrową wodę do picia nawet podczas Twojej nieobecności dzięki tej fontannie dla zwierząt Veken. Jest to pompa o niskim zużyciu energii i wyjątkowo cicha, która ma pojemność 2,5 l.

Fontanna dla zwierząt Veken jest wykonana z wysokiej jakości materiału wolnego od BPA, który jest trwały i łatwy do czyszczenia. Ma trzy tryby: bańka kwiatowa, wodospad kwiatowy i delikatna fontanna.

Posiada potrójny system filtracji i jest dostarczany z trzema wymiennymi filtrami. Filtry te obejmują włókniny, węgiel aktywny i żywice jonowymienne.

eufy Pet Camera

Dzięki tej kamerze eufy możesz zawsze pocieszać swojego zwierzaka swoim głosem i jego ulubionymi smakołykami. Jest to kamera 360 stopni, która zapewnia widok Twojego zwierzaka dookoła 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiada szerokokątny obiektyw, który usuwa martwe punkty.

Jego potężna funkcja noktowizyjna umożliwia rejestrowanie uroczych chwil ze zwierzakiem w jakości HD. Możesz obserwować aktywność zwierzaka w czasie rzeczywistym dzięki aplikacji eufy pet.

Jest również wyposażony w dozownik smakołyków na 3 odległości, który leczy twojego zwierzaka, rzucając. Działa jak opiekun zwierząt, ponieważ otrzymujesz powiadomienia o każdej aktywności, szczekaniu, miauczeniu i innych.

Inteligentna kamera Moorebot Scout

Moorebot Scout to nowatorska kamera robota, która patroluje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby śledzić twojego zwierzaka. Możesz sterować tą wszechkierunkową kamerą robota za pomocą smartfona. Śledzi i podąża za zwierzętami domowymi i ludźmi wokół niego.

Działa to również jako gadżet bezpieczeństwa w domu. Pozwala kontrolować go za pomocą głosu za pośrednictwem Alexa, Siri i Google Home. Możesz łatwo przesyłać strumieniowo nagrania wideo na swoim Echo Show. Wysyła alerty w chmurze bezpośrednio na Twój telefon. Porusza się po zaprogramowanej ścieżce i automatycznie dokuje do stacji ładującej.

Odkurzacz Dreametech L10 Pro

Szukasz dokładnego i inteligentnego środka do czyszczenia sierści zwierząt? Dreametech L10 Pro to robot odkurzający o mocy ssania 4000 pa. Działa niesamowicie w usuwaniu sierści zwierząt domowych z podłogi lub dywanu.

Wyposażony jest w dwuliniową nawigację LiDAR i wysoce precyzyjną technologię 3D, która dokładnie odnajduje przeszkody. Wystarczy, że zapiszesz na nim swoją mapę domu i możesz łatwo nią sterować za pomocą dedykowanej aplikacji. Jego bateria 5200 mAh pozwala na 150 minut sprzątania.

Oprócz czyszczenia sierści zwierząt, może usunąć cały kurz, brud i inne zanieczyszczenia z powierzchni.

Kamera Petcube

Wybierz tę kamerę Petcube, jeśli chcesz stale monitorować swojego zwierzaka. To inteligentna kamera HD. Ma rozdzielczość 1080p i dwukierunkową funkcję audio.

Petcube Cam oferuje strumieniowe przesyłanie wideo na żywo, aby śledzić swojego zwierzaka w czasie rzeczywistym. Oferuje 30-metrowe krystalicznie czyste widzenie w nocy. Kamera Petcube jest objęta roczną gwarancją. Zapewnia również wszystkim użytkownikom Petcube całodobowy dostęp do licencjonowanego weterynarza z dedykowanej aplikacji.

Kamera Petcube Play 2

Ułatw lęk separacyjny swojemu zwierzakowi, pozostając z nim w kontakcie za pomocą kamery Petcube Play 2. Oferuje szeroki kąt widzenia 160 stopni z rozdzielczością HD 1080p. Kamera posiada noktowizor i 4-krotny zoom cyfrowy.

Posiada dwukierunkowy dźwięk, dzięki czemu możesz rozmawiać ze swoim zwierzakiem i słuchać go. Jedną ze specjalnych cech tej kamery Petcube jest interaktywna laserowa zabawka, która zapewnia rozrywkę Twojemu zwierzakowi. Twój zwierzak z przyjemnością pobawi się tym w pościg.

Petcube Bites 2 Lite

Petcube Bites 2 Lite to inteligentna kamera HD z obiektywem o kącie widzenia 160 stopni. Rozdzielczość HD 1080p i 8-krotny zoom cyfrowy umożliwiają monitorowanie zwierzaka.

Petcube Bites 2 Lite jest również wyposażony w dwukierunkowy dźwięk do słuchania i mówienia. Pozwala zdalnie wchodzić w interakcje i oferować smakołyki swojemu zwierzakowi dzięki wbudowanemu dozownikowi smakołyków. To świetny sposób na zajęcie zwierząt domowych, gdy jesteś z dala od nich.

Whistle™ Health Dog Tracker

Whistle™ Health to zasilany sztuczną inteligencją inteligentny gadżet dla właścicieli zwierząt domowych, który pomaga dokładnie monitorować zachowanie ich zwierząt. W rezultacie możesz uzyskać wgląd w stan zdrowia swojego psa.

Monitoruje różne aspekty zdrowotne psów, takie jak drapanie, picie, lizanie, spanie i inne. Dzięki temu możesz ustawić cele fitness swojego zwierzaka i śledzić jego wyniki. Możesz użyć tego monitora zdrowia psa, aby spersonalizować porcje jedzenia dla swojego psa.

Jest wyposażony w funkcję Zapytaj weterynarza, która pozwala w dowolnym momencie połączyć się z licencjonowanym weterynarzem za pośrednictwem jego aplikacji.

Whistle™ Zdrowie i GPS+

Whistle™ Health & GPS+ to inteligentna obroża zaprojektowana z myślą o regularnym monitorowaniu zdrowia i GPS Twojego zwierzaka. Ta obroża zasilana sztuczną inteligencją jest dostarczana z dwoma akumulatorami. Pozwala monitorować swojego zwierzaka 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możesz ustawić bezpieczne miejsce dla swojego psa. Otrzymujesz powiadomienia o lokalizacji na smartfonie, gdy tylko zwierzę opuści bezpieczne miejsce. Analizuje różne czynności zwierząt domowych, takie jak lizanie, picie, drapanie itp., oferując w ten sposób aktualizacje dotyczące zdrowia. Jest objęty roczną gwarancją.

Ostatnie słowa

Czy twoje futrzane dziecko ma któryś z tych inteligentnych gadżetów? Jeśli nie, wypróbuj któryś z nich i zobacz, jak mogą zapewnić wygodę Tobie i Twojemu uroczemu zwierzakowi. Co więcej, dają ci pewność, że twój zwierzak ma się doskonale i jest pod twoją opieką przez cały czas.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi urządzeniami do śledzenia zwierząt domowych, aby monitorować lokalizację swojego zwierzaka.

x