13 najlepszych internetowych rejestratorów kamer internetowych do wszystkich zastosowań

Filmy to świetny sposób na kontakt z bliskimi. Niezależnie od lokalizacji możesz rozmawiać na czacie wideo z członkami rodziny lub przyjaciółmi i czuć więź na głębszym poziomie niż zwykłe połączenie głosowe.

Ponadto, jeśli jesteś początkującym streamerem, który chce tworzyć treści i przesyłać je na YouTube lub do mediów społecznościowych, wiesz już, jak ważne są filmy. Kliknięcia treści wideo z publicznością bardziej niż cokolwiek innego.

I tu wkraczają kamery internetowe? Jednak posiadanie samej kamery internetowej to za mało. Do nagrywania filmów potrzebujesz dobrej kamery internetowej. Tutaj wymieniamy najlepsze rejestratory kamer internetowych online dla wszystkich przypadków użycia. Więc włącz się, aby dowiedzieć się więcej o nich.

Co to jest rejestrator kamery internetowej online?

Rejestrator kamery internetowej online to aplikacja, która umożliwia użytkownikom nagrywanie filmów za pomocą kamer internetowych podłączonych do ich komputerów i strumieniowanie ich w Internecie. Te aplikacje są idealne do przesyłania strumieniowego, nauczania online i różnych innych celów.

Dlaczego przede wszystkim potrzebujesz kamery internetowej?

Podczas gdy kamera twojego laptopa może nagrywać filmy, kamery internetowe są bardziej wydajne pod wieloma względami. Po pierwsze, w przeciwieństwie do kamery laptopa, możesz umieścić kamerę internetową w dowolnym miejscu.

Ponadto aparaty do laptopów są dość proste. Brakuje im zaawansowanych funkcji, które posiadają kamery internetowe, takich jak autofokus, światłoczułość, zoom itp. Tak, niektóre kamery do laptopów rzeczywiście mają funkcje zoomu. Ale bądźmy szczerzy; ich możliwości powiększania mają swoje ograniczenia.

Ponadto kamery internetowe zazwyczaj oferują lepszą jakość wideo w porównaniu z kamerami do laptopów. Dlatego jeśli chcesz, aby nagrane filmy wyglądały bardziej profesjonalnie i oszałamiająco, musisz kupić kamerę internetową.

Korzyści z używania kamery internetowej

Przyjrzyjmy się teraz niektórym niesamowitym zaletom korzystania z kamery internetowej:

  • Kamery internetowe umożliwiają pracę zdalną. Osoby pracujące w domu mogą czasami czuć się odizolowane od swoich współpracowników. Korzystając z kamer internetowych, mogą jednak prowadzić wideokonferencje i mieć dostęp do tych samych informacji, co ich koledzy.
  • Korzystając z kamery internetowej, możesz pozostać w kontakcie z bliskimi, nawet gdy jesteś daleko. W porównaniu z tradycyjną rozmową telefoniczną rozmowa wideo wydaje się bardziej osobista. Oglądanie wyrazu twarzy ukochanej osoby w czasie rzeczywistym jest pięknym przeżyciem.
  • Oprócz przesyłania strumieniowego lub prowadzenia rozmów wideo, kamery internetowe są również idealne do nagrywania w domu, na przykład do nagrywania wydarzeń. Ponadto mogą działać jako kamery bezpieczeństwa do nadzoru wideo.
  • Możesz także używać kamer internetowych do celów nauczania online lub na odległość. Kamery internetowe mogą zrobić wszystko, od wygłoszenia wykładu po przeprowadzenie grupowej sesji szkoleniowej.

Teraz poinformujemy Cię o najlepszych opcjach rejestratora kamery internetowej online. Poniżej znajdują się te opcje:

VEED

Bezpłatny rejestrator kamery internetowej VEED umożliwia pobieranie kanałów wideo za pomocą kamery internetowej bez instalowania jakiejkolwiek aplikacji. Jego funkcja „Komentuj i przeglądaj” ułatwia współpracę z członkami zespołu i osiąganie najlepszych wyników.

Do twojej wiadomości, możesz wybrać, czy chcesz nagrywać filmy za pomocą kamery internetowej, ekranu, czy obu jednocześnie. Jest również wyposażony w funkcję zmiany rozmiaru wideo, która pozwala wybrać idealne proporcje dla platformy, na którą zamierzasz przesłać wideo (na przykład 9:16 na Instagramie, 16:9 na YouTube itp.).

Rejestrator kamery

Korzystając z Cam Recorder, możesz bezpłatnie nagrywać filmy za pomocą kamery internetowej i udostępniać je bezpośrednio w serwisie YouTube. Jeśli nie chcesz od razu przesyłać go do YouTube, możesz zamiast tego zapisać go lokalnie na swoim urządzeniu.

Cam Recorder w pełni wykorzystuje natywne możliwości nagrywania Twojej przeglądarki internetowej. Dba również o Twoją prywatność. Nie udostępni żadnych Twoich nagrań, chyba że wyrazisz na to zgodę.

Clipchamp

Clipchamp to internetowy rejestrator kamer internetowych, który umożliwia użytkownikom nagrywanie filmów bez opuszczania przeglądarki. Oprócz nagrywania filmów z nieograniczoną liczbą powtórzeń, możesz także dostosowywać kolory, dodawać filtry, używać zielonych ekranów i tak dalej, aby ulepszyć zawartość wideo.

Co ciekawe, możesz nawet z łatwością pozbyć się błędów z filmów za pomocą narzędzia do przycinania. Clipchamp pozwala użytkownikom zmieniać rozmiar ich filmów, aby pasowały do ​​dowolnej platformy i udostępniać je bezproblemowo.

Obecnie Clipchamp ma bezpłatny plan dla początkujących z ograniczonymi funkcjami. Aby uzyskać więcej funkcji, dostępny jest płatny plan, który zaczyna się od 11,99 USD miesięcznie.

Speakflow

Speakflow to świetny sposób na nagranie szybkiego filmu i udostępnienie go online. Oprócz prostego nagrywania i udostępniania, Speakflow może również służyć jako teleprompter. Ponadto można go sparować z fizycznym teleprompterem, aby podwoić jego wydajność.

Speakflow nigdy nie udostępnia Twoich filmów nigdzie bez Twojej zgody, nawet na swoich serwerach. Przechowuje wszystkie nagrane materiały na twoim komputerze. Speakflow umożliwia również użytkownikom zapraszanie członków swojego zespołu i współpracę.

Rejestrator kamery internetowej Speakflow jest darmowy, ale jego funkcje są ograniczone. Aby odblokować więcej przydatnych funkcji, użytkownicy mogą kupować plany premium już od 10 USD miesięcznie.

Zrzut ekranu

Bezpłatna nagrywarka internetowa programu Screen Capture umożliwia przechwytywanie filmów na komputerze. Obsługuje wszystkie główne przeglądarki i nie wymaga instalacji.

Proces nagrywania jest prywatny i bezpieczny. Ponadto umożliwia eksportowanie nagranych filmów w jakości HD. Oprócz kamery internetowej rejestrator umożliwia przechwytywanie ekranu i dźwięku za pomocą zaawansowanych funkcji, takich jak wyświetlanie naciśnięć klawiszy, rysowanie na filmach i nie tylko. A najlepsze jest to, że nie ma ograniczeń czasowych.

Panopto Express

Panopto Express to prosty ekran online i rejestrator wideo. Pozwala przechwytywać ekran lub nagrywać filmy za pomocą kamery internetowej bez instalacji, tworzenia konta lub karty kredytowej.

Panopto Express ma również opcję przesyłania prezentacji, wykładów, samouczków itp. na YouTube lub Google Classroom.

Obecnie Panopto Express ma bezpłatny plan z ograniczonymi funkcjami. Aby uzyskać dodatkowe funkcje, oferuje plan pro w cenie zaczynającej się od 14,99 USD/miesiąc.

Flixier

Flixier to łatwy sposób na nagrywanie kamery internetowej i ekranu wraz z dźwiękiem. To narzędzie internetowe umożliwia wycinanie, przycinanie i zmianę rozmiaru wideo.

Umożliwia także dodawanie tekstu, obrazów, kształtów, podkładu muzycznego itp. do filmów, aby przenieść je na wyższy poziom. Flixier ma również opcje filtrów, zmiany poziomów jasności/ostrości/jaskrawości itp. A wszystko to jest bezpłatne.

Test kamery internetowej

Rejestrator kamery internetowej Webcam Test jest idealny do nagrywania wideo i audio bezpośrednio z przeglądarki za darmo. Po nagraniu możesz zapisać lub odrzucić nagranie.

Narzędzie internetowe obsługuje wszystkie kamery podłączone do Twojego urządzenia, pod warunkiem, że posiada ono nowoczesną przeglądarkę. Oprócz przechwytywania wideo i audio oferuje kilka innych przydatnych funkcji, takich jak nagrywanie w tle, ręczna specyfikacja szybkości transmisji wideo/audio, nagrywanie wideo z wyciszonym dźwiękiem i wiele innych.

media.io

Darmowy rejestrator kamery internetowej Media.io umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów z dźwiękiem za pomocą jednego kliknięcia. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki temu z narzędzia mogą korzystać nawet osoby o mniejszej wiedzy technicznej.

Media.io jest idealne do tworzenia ciekawych screencastów i udostępniania ich na różnych platformach. Oprócz podstawowego nagrywania wideo oferuje funkcje przycinania, dzielenia, dodawania tekstu i podkładu muzycznego, aby dostosować wideo do własnych potrzeb. Korzystając z zaawansowanego szyfrowania SSL, Media.io gwarantuje, że Twoja prywatność nigdy nie zostanie naruszona.

Kapwing

Od tworzenia demonstracji produktów, przez tworzenie poradników, po prowadzenie wykładów online – kamera internetowa Kapwing ułatwia wszystko. To narzędzie internetowe umożliwia użytkownikom nagrywanie filmów za pomocą kamery internetowej i udostępnianie ich w Internecie.

Ponadto ma wiele przydatnych funkcji, takich jak napisy, wspólna edycja, usuwanie szumów, usuwanie tła, zmiana rozmiaru, przycinanie, zasoby giełdowe, szablony, nieograniczona liczba przebiegów itp.

Choć może to zabrzmieć absurdalnie, Kapwing oferuje wszystkie te profesjonalne funkcje za darmo. Tak, rejestrator kamery internetowej Kapwing jest darmowy. Dla twojej informacji, Kapwing to narzędzie oparte na chmurze. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swoich filmów i rozpocząć edycję bez względu na to, gdzie jesteś.

Wpisz Studio

Internetowa kamera internetowa i rejestrator ekranu Type Studio to szybki i skuteczny sposób na przechwytywanie wideo z dźwiękiem za pośrednictwem kamery internetowej.

Zawiera również funkcje edycji wideo, takie jak przycinanie, cięcie, stylizacja itp. Type Studio pozwala użytkownikom szybko udostępniać swoje treści wideo komukolwiek, wysyłając link. Możesz także wybrać różne proporcje, aby zmienić rozmiar i przeznaczenie nagrań z kamery internetowej.

Bez względu na to, co próbujesz zrobić, czy to szkolenie grup online, współpraca z zespołem, przesyłanie strumieniowe filmów z gier, czy coś innego, Type Studio może być wszechstronnym rozwiązaniem do nagrywania kamerą internetową.

Obecnie Type Studio ma bezpłatny plan i kilka płatnych planów już od 12 USD/miesiąc.

Vmaker

Darmowy rejestrator kamery internetowej Vmaker to prosty sposób na nagrywanie, edycję i przesyłanie nagrań wideo z kamery internetowej na różne platformy. Vmaker oferuje wiele unikalnych filtrów, ramek, wirtualnych teł itp., które wzbogacą Twoje filmy. Nagrania są wysokiej jakości, z ostrym, wyraźnym materiałem.

Oprócz nagrywania z kamery internetowej umożliwia również przechwytywanie ekranu komputera/laptopa. Wszystkie nagrania z kamery internetowej i ekranu są przechowywane w Twojej prywatnej chmurze, co oznacza, że ​​tylko Ty masz do nich dostęp. A ponieważ wszystkie Twoje filmy są w jednym miejscu, nie musisz ich szukać.

Kamera internetowa.io

Webcamera.io firmy 123apps to bezpłatna aplikacja internetowa, która umożliwia użytkownikom łatwe nagrywanie filmów za pomocą kamery internetowej bezpośrednio z przeglądarki. Kamera internetowa i stabilne połączenie internetowe to wszystko, co jest potrzebne do dobrego nagrywania kamerą internetową.

123apps nigdy nie udostępnia Twoich danych osobowych stronom trzecim. Tak więc wszystkie Twoje nagrania są bezpieczne i tylko Ty masz dostęp do nagranych filmów. Webcamera.io pozwala swobodnie wybierać ustawienia nagrywania wideo, takie jak jakość wideo, włączać lub wyłączać tryb lustrzany, wybierać pełny ekran itp.

Możesz także dostosować głośność nagranych filmów lub zmniejszyć efekt echa, jeśli taki występuje. Oprócz krótkich filmów, Video Recorder może również nagrywać długie filmy.
Po zakończeniu nagrywania możesz zapisać je na swoim komputerze, w Dropbox lub na Dysku.

Ostatnie słowa

Jak widać, jeśli chcesz nagrywać i udostępniać swoje filmy na platformach internetowych, takich jak Facebook, Instagram, YouTube itp., Kamera internetowa może być Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. W tym miejscu wymieniamy najlepsze rejestratory kamer internetowych online do wszystkich zastosowań. Użyj ich już dziś, aby wydobyć swoją grę A. Wszystkiego najlepszego!

Następnie sprawdź najlepsze aplikacje do obsługi kamery internetowej, które poprawią jakość korzystania z kamery internetowej.