13 platform, aby uzyskać ikony dla Twojej witryny [Free and Paid]

Ikony to projekt graficzny lub symbol reprezentujący jakąś fantazję, rzeczywistość lub akcję.

Są to przydatne i wizualne sposoby ułatwiające ludziom łatwe zrozumienie treści. Sprawiają, że nudny projekt wygląda atrakcyjnie i jest atrakcyjny dla odbiorców.

Jednak znalezienie licencjonowanych bezpłatnych ikon może być dość trudnym zadaniem — większość ikon jest dostępna za darmo lub wymaga subskrypcji premium, aby je pobrać. Aby Ci pomóc, jesteśmy tutaj z najlepszymi witrynami, aby uzyskać bezpłatne i premium ikony.

Flaticon

Flaticon to doskonała strona z darmowymi ikonami. Posiada jedną z największych baz ikon dostępnych w różnych formatach i rozmiarach. Ikony są całkowicie bezpłatne do celów osobistych i komercyjnych z przypisaniem ich właścicielom używanych ikon.

Jego biblioteka ikon zawiera ponad 3 miliony ikon wektorowych. Możesz także dostosować i edytować te ikony.

Nie tylko za darmo, ale Flaticon oferuje również szeroką gamę ikon premium. A jeśli jesteś projektantem, możesz również dodawać ikony i zarabiać.

Elementy Envato

Najwyższej jakości rozwiązanie dla poważnych twórców marek.

Elementy Envato to biblioteka online z milionem zasobów graficznych, w tym czcionkami, zdjęciami, szablonami, klipami audio, materiałami wideo, obrazami i oczywiście czcionkami.

Musisz zdecydować się na miesięczną płatną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do ikon i innych zasobów. Jeśli planujesz użyć ikon w swoim następnym projekcie, nie martw się, ponieważ subskrypcja obejmuje licencję komercyjną.

Jej usługi oferują stosunek jakości do ceny, ponieważ ich ikona i projekty są bardzo atrakcyjne i niepowtarzalne. Posiada szeroką gamę wysokiej jakości ikon, a nowe ikony są stale dodawane. Ogólnie rzecz biorąc, świetna oferta premium dla niesamowitych pakietów ikon.

Wyszukiwarka ikon

Wyszukiwarka ikon jest bardzo popularny, z ponad 2 milionami użytkowników. To jest jak wyszukiwarka, ale dla ikon. Możesz je pobrać w formatach SVG, PNG, AI, ICO i ICNS.

Umożliwia także pobieranie ikon w różnych rozmiarach od 16px do 512px.

Jeśli tworzysz aplikację do projektowania i chcesz programowo pobierać ikony, masz szczęście – możesz użyć ich interfejsu API, aby rozpocząć pracę w ciągu kilku minut.

Freepik

Freepik dostałem wiele grafik.

  • Ikony
  • Wektory
  • Zdjęcia seryjne
  • Abstrakcyjne tło
  • makieta

Jeśli pracujesz nad zupełnie nowym projektem, możesz przejrzeć ich kolekcje, aby zachować spójność.

Ikony8

Czy chcesz edytować ikony przed ich pobraniem?

Twoje życzenie się spełniło. Ikony8 umożliwia zmianę koloru, dodawanie efektów, nakładki, dodawanie tekstu przed ich pobraniem. Darmowe ikony są dostępne w wymiarach do 100 × 100 i są dostępne w formatach PNG, podczas gdy premie mają wiele rozmiarów i opcji.

Jeśli jesteś programistą, możesz wykorzystać ich interfejs API do wyszukiwania i pobierania ulubionych ikon, muzyki, zdjęć i wektorów.

Rzeczownik

Rzeczownik posiada obszerną kolekcję bezpłatnych ikon o jakości artystycznej, obejmującą wszystko, od zebr po astronautów. Narzędzie wybrało różne ikony pod kątem różnorodności, jakości i włączenia, które można łatwo pobrać, a także użyć pliku SVG lub PNG.

Obsługuje twórców z ponad 120 krajów, granic kulturowych i przekraczania języka. Dostępnych jest ponad 3 miliony ikon, które spełniają wszystkie wymagania, w tym salę konferencyjną i salę lekcyjną. Obejmuje również futurystyczną technologię, energię odnawialną, rośliny, przygodę, ikonathon (redefiniującą kolekcję dla kobiet) i wózek inwalidzki.

Vecteezy

The Vecteezy po prostu ułatwia znajdowanie darmowych ikon. Ta strona jest świetna, jeśli nie lubisz krzywej uczenia się programu Illustrator. Posiada szeroką gamę ikon we wszystkich kategoriach. Najlepsze w tej witrynie jest to, że nie tylko ikony. Ale zapewnia również bezpłatne obrazy stockowe.

W jednym miejscu otrzymasz wszystko, takie jak logo, zdjęcia i ikony. Poza tym filtr jest dostępny w lewym okienku, aby ustawić orientację i typ zawartości. Istnieje również plan premium, aby uzyskać dodatkowe funkcje, takie jak edycja i ikony premium. Sugeruje również ikony zgodnie z Twoim wyszukiwaniem, aby ułatwić Ci pracę.

GraficznyBurger

GraficznyBurger jest domem dla ikon najwyższej jakości i innych zasobów oferowanych użytkownikom bezpłatnie. Strona wygląda bardzo prosto i prosto, ale na tyle godna, aby znaleźć się na liście.

Istnieją partie ikon, które można pobrać bez rejestracji. Istnieją również płatne ikony, które umożliwiają pobieranie w formatach PNG, SVG i EPS.

Oprócz ikon ma również zestawy UI, efekty tekstowe, tło i kilka innych zestawów graficznych, które można łatwo pobrać.

Szok ikon

The Szok ikon ma ponad 2 miliony profesjonalnych bibliotek ikon i ponad 400 zestawów ikon w ponad 30 stylach. Większość z nich to SVG i można je dostosowywać. Ta szeroka gama stylów i wzorów obejmuje ikony iPhone’a, płaskie ikony, ikony Real Vista i wiele innych.

Iconshock cieszy się bardzo dobrą opinią wśród projektantów dzięki czystym i profesjonalnym projektom. Główny interfejs witryny jest dość przyjazny dla użytkownika, a wyszukiwanie żądanych ikon nie zajmuje dużo czasu.

Jego długa lista zawierająca różne kategorie ikony została zaprojektowana tak, aby pasowała do Twojego projektu. Stąd jedna z najlepszych stron z darmowymi ikonami.

Sklep z ikonami

Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz tworzyć niesamowite projekty lub usługi za pomocą ikon, ta strona internetowa ma ogromną kolekcję, na początek. Możesz uzyskać dostęp do ich biblioteki, która pomoże Ci dodać wyraźne elementy do swoich projektów.

The Sklep z ikonami wyróżnia się spośród innych witryn, ponieważ koncentruje się na wyjątkowych i oryginalnych pakietach ikon. Ale to nie wszystko. Możesz wejść głębiej i wyszukiwać ikony na podstawie kategorii, takich jak technologia, rozrywka, media społecznościowe, gry i gesty rąk.

Najlepsze w tej witrynie jest to, że nie ma planów premium; dlatego wszystko jest bezpłatne dla użytkowników.

UXWing

UXWing przyniósł rozwiązania wszystkich problemów związanych z wyszukiwaniem ikon. Jest to jedna z popularnych stron z darmowymi ikonami. Zapewnia wysokiej jakości ikony zaprojektowane przez profesjonalistów.

Ikony są dostępne w skompresowanych formatach SVG i PNG. Jeśli chodzi o różnorodność, istnieje ponad 50+ kategorii.

Jeśli jednak nie znajdziesz ikony, możesz nawet przesłać o nią prośby. Ogólnie rzecz biorąc, jedna z najlepszych stron internetowych, w której można uzyskać bezpłatną ikonę do następnego projektu.

pngtree

W bardzo krótkim czasie pngtree zgromadził na swojej stronie miliony unikalnych projektów graficznych. Możesz łatwo przeszukać bibliotekę ikon online i wybrać najbardziej odpowiednią dla swoich projektów.

Otrzymasz obrazy PNG, tło, szablony, ilustracje i najważniejsze ikony. Ikony są dostępne tylko w formatach PNG i PSD. Pamiętaj, że uznanie autorstwa jest wymagane dla darmowych członków, podczas gdy użytkownicy premium nie muszą podawać autora.

Da ci to szeroki wybór opcji dla twojego projektu. Jeśli jednak chcesz przekazać darowiznę na ikony i dzieła sztuki dobrej jakości, zapraszamy.

Opływowy

Usprawnij ikony to jedno z najlepszych miejsc, w których można znaleźć ikony premium. Otrzymasz szeroki wybór ikon pogrupowanych w 53 kategorie i 720 podkategorii. Wszystkie dostępne ikony można dostosować, ponieważ wszystkie są w wielu formatach plików. Zapewniają również ikony wektorowe, których rozmiar można zmieniać bez utraty jakości.

Być może słyszałeś o ich popularnym pakiecie ikon, Nova.

Wniosek

Ikony są wszędzie; można znaleźć miliony ikon. Ale jakość liczy się bardziej niż liczby. Koszt projektowania ikon może pochłonąć znaczną część Twojego budżetu. Dlatego mądrze jest zaoszczędzić pieniądze, zdobywając gotowe ikony z powyższych witryn.

Jeśli jednak nadal chcesz spróbować uzyskać niestandardową ikonę zaprojektowaną dla Twoich potrzeb, możesz spróbować Piątek lub Upwork.

x