14 najlepszych portfeli Litecoin w 2023 roku dla bezproblemowych transakcji

Twoje poszukiwania najlepszych portfeli Litecoin kończą się tutaj!

Wprowadzony na rynek w 2011 roku, Litecoin (LTC) jest drugą najstarszą kryptowalutą, z obecną kapitalizacją rynkową przekraczającą 6,5 miliarda dolarów. Co więcej, jego blockchain był świadkiem najwyższej jednodniowej transakcji wynoszącej ponad 580 000 w maju 2023 r.

Zwiększony popyt na tokeny LTC budzi również obawy o ich bezpieczne przechowywanie i przeprowadzanie transakcji. W takim przypadku niezbędne jest posiadanie portfela, który zapewnia najlepsze ogólne funkcje.

Litecoin (LTC) ma obecnie średni dzienny wolumen obrotu przekraczający 350 milionów dolarów. Co więcej, ta kryptowaluta ma w obiegu ponad 72 miliony tokenów LTC.

Teraz, gdy wiesz już, jak ważne jest posiadanie portfela Litecoin, przyjrzyjmy się ważnym krokom, które należy rozważyć przed wyborem portfela do przechowywania tokenów LTC.

Podążaj za nami!

Portfele Litecoin: Jak wybrać najlepsze?

Wybór portfela Litecoin to ważna decyzja, która będzie miała poważny wpływ na handel kryptowalutami lub inwestowanie.

1️⃣ Bezpieczeństwo

Nie ma sensu wybierać portfela, który ma słabe zabezpieczenia. Przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich portfeli musi być Twoim najwyższym priorytetem.

Zawsze wybieraj portfele oferujące wiele opcji ochrony tokenów LTC i innych kryptowalut. Na przykład włącz w portfelu uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), rozpoznawanie twarzy lub blokadę linii papilarnych.

2️⃣ Obsługiwane aktywa kryptograficzne

Większość znanych portfeli kryptograficznych obsługuje przechowywanie i transfer głównych kryptowalut. Załóżmy jednak, że planujesz kupić i przenieść różne tokeny kryptograficzne. W takim przypadku musisz wybrać portfel obsługujący szeroki zakres aktywów kryptograficznych.

Mówiąc najprościej, wybierz portfel, który obsługuje co najmniej 50 głównych kryptowalut.

3️⃣ Rodzaje portfeli

Wybór odpowiedniego portfela Litecoin dla tokenów LTC może być trudny. Nie martw się; mamy to dla Ciebie.

👉 Portfel mobilny: jeśli w działaniach związanych z portfelem polegasz przede wszystkim na urządzeniu mobilnym, te portfele dobrze spełniają Twoje zadanie. Większość portfeli w tym artykule zawiera aplikacje mobilne, które można zainstalować z Google Play lub App Store.

👉 Desktop Wallet: czy wolisz swój komputer od urządzeń mobilnych do transakcji kryptograficznych? Jeśli tak, możesz zdecydować się na portfele stacjonarne. Ten portfel umożliwia kupowanie lub wysyłanie tokenów LTC z urządzeń z systemem Windows, Linux lub macOS.

👉 Portfele internetowe: Czy jesteś kimś, kto szuka szybkich i regularnych transakcji portfelowych? W takim przypadku portfele internetowe są doskonałym wyborem. Tutaj możesz dodać rozszerzenie przeglądarki, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do portfela.

👉 Portfel sprzętowy: Planujesz przechowywać znaczną liczbę tokenów LTC? W takim razie nie ma nic bezpieczniejszego niż portfele sprzętowe, które przechowują Twoje kryptowaluty w trybie offline.

Oto lista najlepiej wyselekcjonowanych portfeli Litecoin. Czekać na dalsze informacje!

Litewallet

Litewallet to oficjalny portfel Litecoin, który koncentruje się głównie na prostocie i bezpieczeństwie. Możesz użyć tego portfela mobilnego do wysyłania i odbierania tokenów LTC w ciągu kilku sekund.

Charlie Lee, twórca Litecoin, jest również ściśle zaangażowany w rozwój tego portfela. W rezultacie Litewallet otrzymuje częste aktualizacje, które poprawiają komfort użytkowania.

Warto zauważyć, że ten portfel bez nadzoru zapewnia pełną własność tokenów. Ponadto możesz zweryfikować wszystkie swoje transakcje w kilku prostych krokach.

Możesz także przywrócić swoje portfele za pomocą 12-wyrazowej frazy początkowej. Możesz także zwiększyć bezpieczeństwo swojej aplikacji za pomocą blokady biometrycznej lub kodu PIN. Co więcej, możesz zainstalować ten portfel na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS.

Exodus

Z ponad 4 milionami pobrań, Exodus jest znaną nazwą w przestrzeni kryptowalut. Ten nieizolacyjny portfel obsługuje ponad 260 aktywów kryptograficznych.

Ten portfel Litecoin szyfruje Twoje prywatne klucze i dane jako standard bezpieczeństwa. Co więcej, nie przechowują twoich danych w ramach swojej polityki prywatności.

Exodus jest dostępny w różnych wersjach:

  • Portfel Web3 obsługujący przeglądarkę Chrome i Brave.
  • Portfel mobilny jest dostępny dla użytkowników Androida i iOS.
  • Portfel na komputer jest dostępny w systemach Linux, Windows i Mac.
  • Portfel sprzętowy współpracuje z Trezorem w zakresie zaawansowanego przechowywania tokenów offline.

Nie znasz portfeli kryptowalutowych? Nie martw się; Exodus udostępnia przewodniki wideo i samouczki dotyczące wszystkich typów portfeli. Ponadto możesz również skontaktować się z ich obsługą klienta 24/7.

Portfel atomowy

Szukasz portfela, który obsługuje dużą liczbę zasobów kryptograficznych? W takim przypadku Atomic Wallet pomoże Ci zarządzać ponad 300 tokenami i monetami.

Ponadto możesz również skorzystać z zwrotu gotówki do 1% na swapy kryptowalut. Ta zachęta jest dostępna dla ponad 60 par handlowych.

Możesz również użyć tego portfela do zakupu kryptowalut za pomocą kart debetowych lub kredytowych. Zapewniają również możliwości obstawiania wybranych aktywów kryptograficznych.

Warto zauważyć, że system zarządzania portfelem Atomic Wallet pomaga bezproblemowo monitorować i zarządzać wszystkimi aktywami. Co więcej, ten portfel ma dedykowany zespół obsługi klienta dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możesz dodać ten portfel Litecoin do swoich urządzeń mobilnych lub komputera. Portfel Atomic jest obsługiwany w systemach Android, iOS, Windows, MacOS i Ubuntu.

Wolny portfel

Opracowany w 2016 roku Freewallet obsługuje ponad 100 kryptowalut, w tym Litecoin (LTC). Co więcej, nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami za transakcje dokonywane w portfelu. Imponujące prawda?

Ponadto wszystkie twoje tokeny kryptograficzne są przechowywane w zimnym portfelu. Ta metoda przechowywania chroni Twoje zasoby przed włamaniami i atakami online.

W aspektach bezpieczeństwa możesz dodać funkcje, takie jak blokady portfela, takie jak odcisk palca i blokady PIN. Ponadto otrzymasz e-mail z potwierdzeniem przed przekazaniem swoich aktywów.

Ten portfel jest również wyposażony w minimalnie zaprojektowanego menedżera portfela kryptograficznego. Tutaj możesz monitorować i śledzić aktualne ceny wszystkich przechowywanych aktywów.

Freewallet jest dostępny jako portfele internetowe i mobilne. Użytkownicy mogą zainstalować ten portfel z App Store lub Google Play.

TyHodler

YouHodler to wyróżniający się portfel Litecoin, który zapewnia użytkownikom wyższy poziom obsługi. W rezultacie ten portfel ma ponad 200 000 aktywnych użytkowników.

Mówiąc najprościej, YouHodler to portfel do wszystkich działań opartych na kryptowalutach. Możesz natychmiast użyć tego portfela do kupowania, sprzedawania, pożyczania, handlu lub wymiany obsługiwanych zasobów kryptograficznych.

Ten portfel pozwala obstawiać zgromadzone aktywa, aby wygenerować pasywny zwrot. Zarobione odsetki są dopisywane bezpośrednio do Twojego portfela co tydzień.

Możesz zainstalować ten mobilny portfel na urządzeniach z Androidem lub iOS. Możesz także śledzić wszystkie swoje zasoby z tej jednej aplikacji.

Zaufaj portfelowi

Trust Wallet to popularny portfel Litecoin, któremu zaufało ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie. Co więcej, jest to oficjalny portfel kryptograficzny Binance.

Warto zauważyć, że ten portfel obsługuje szeroką gamę aktywów kryptograficznych. Na przykład ten portfel może przechowywać i zarządzać ponad 9 milionami aktywów w ponad 70 łańcuchach bloków.

Ten portfel umożliwia natychmiastowe łączenie się z czołowymi aplikacjami DApps z przestrzeni Web3. Możesz także uzyskać natychmiastowy dostęp do najlepszych zdecentralizowanych giełd (DEX), takich jak Uniswap i PancakeSwap.

Możesz stworzyć ten darmowy portfel kryptograficzny za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Otrzymasz również 12-wyrazową frazę odzyskiwania, aby mieć kontrolę nad przechowywanymi zasobami.

Trust Wallet jest dostępny w Google Play i App Store. Możesz także dodać ich rozszerzenie do przeglądarek Brave, Edge, Opera lub Chrome.

Bit2Me

Szukasz prostego portfela Litecoin z imponującymi funkcjami? Następnie możesz rozważyć Bit2Me.

Ten multikryptograficzny portfel obsługuje ponad 200 kryptowalut. Co więcej, możesz stworzyć portfel kryptograficzny, który umożliwia szybki dostęp do monitorowania i zarządzania wszystkimi przechowywanymi tokenami.

Bit2Me wysoko ceni bezpieczeństwo zasobów użytkownika. Z tego powodu ten portfel ma ubezpieczenie o wartości 150 milionów euro. Poza tym ich użytkownicy są również chronieni przez „Fundusz gwarancji depozytów”, który zapewnia gwarancję depozytów do 100 000 EUR.

Do portfela możesz dodać wiele kart kredytowych lub debetowych. W rezultacie możesz natychmiast kupić kryptowaluty lub NFT.

Bit2Me jest dostępny w Google Play i App Store. Pomogą ci także w zespole obsługi klienta, który działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Coinomi

Coinomi pomaga wymieniać, zarządzać i przechowywać ponad 1700 tokenów, w tym Litecoin (LTC). Ponadto ten portfel obsługuje również ponad 125 sieci blockchain.

Silny proces szyfrowania zapewnia, że ​​Twoje klucze prywatne pozostają tylko u Ciebie. W rezultacie ostateczna kontrola i własność Twojego portfela pozostaje po Twojej stronie.

Możesz także utworzyć portfel bez ujawniania swojej tożsamości. Ponadto nie ma weryfikacji KYC ani śledzenia transakcji.

Elegancka konstrukcja tego portfela mobilnego umożliwia płynne działanie na urządzeniach z niższej półki. Możesz zainstalować Coinomi na urządzenia z systemem iOS i Android.

Czy jesteś użytkownikiem komputera? W takim przypadku możesz użyć ich portfela na komputer, który jest dostępny w systemach Linux, macOS i Windows. Ponadto Coinomi zapewnia najlepszą w branży obsługę klienta dla wszystkich Twoich zapytań.

Guarda

Co powiesz na portfel Litecoin, który można łatwo zsynchronizować między wieloma urządzeniami? Brzmi ekscytująco, prawda? Mówimy o Guarda, wielowalutowym portfelu obsługującym ponad 400 000 tokenów kryptograficznych!

Możesz używać tego portfela do monitorowania, zarządzania i przesyłania przechowywanych zasobów z wielu urządzeń. Poza tym Guarda oferuje obsługę klienta, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ten niepowierniczy portfel pomaga przesyłać i wymieniać kryptowaluty za pomocą kilku prostych dotknięć. Co więcej, funkcja kodu QR umożliwia wysyłanie i odbieranie kryptowalut w ciągu kilku sekund.

Martwisz się o bezpieczeństwo swoich aktywów? Guarda ma to dla Ciebie. Tutaj masz pełną własność i dostęp do swojego portfela.

Użytkownicy komputerów PC mogą korzystać z tego portfela na urządzeniach Mac, Linux lub Windows. Ponadto ich mobilny portfel jest dostępny w PlayStore i App Store.

Powiernik Plus

Zaufanie jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze portfela Litecoin. Tutaj Trustee Plus całkowicie uzasadnia swoją nazwę w ochronie aktywów użytkowników.

Funkcja natychmiastowej wymiany w tym portfelu pomaga szybko wymieniać tokeny LTC na inne kryptowaluty. Co więcej, nie musisz płacić żadnych opłat za żadne transakcje kryptograficzne.

Ten portfel umożliwia kupowanie lub sprzedawanie kryptowalut za pomocą kart Visa i Mastercard. Ponadto możesz sprzedawać kryptowaluty i wypłacać środki bezpośrednio na swoje oddziały bankowe bez płacenia jakichkolwiek prowizji.

Portfel mobilny Trustee Plus możesz zainstalować na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android. Ta aplikacja pomoże Ci śledzić wartość wszystkich przechowywanych tokenów.

Paybis

Paybis to uznany portfel kryptograficzny, który służy swoim użytkownikom od prawie dekady. Co więcej, ten portfel jest wyposażony w najnowsze dostępne funkcje bezpieczeństwa.

Najbardziej imponującą funkcją bezpieczeństwa, jaką znalazłem w tym portfelu Litecoin, są „wbudowane warstwy bezpieczeństwa”, które chronią przed atakami zewnętrznymi. Ponadto zawsze możesz zweryfikować transakcje kryptograficzne w dowolnym momencie.

Ten portfel wykorzystuje „najnowocześniejszą technologię”, która pomaga zabezpieczyć klucze prywatne. Dzięki temu możesz szybko odzyskać swój portfel w przypadku kradzieży lub uszkodzenia urządzenia.

Paybis jest dostępny na urządzenia z Androidem i iOS. Musisz jednak utworzyć u nich bezpłatne konto.

Portfel Nieskończoności

Szukasz portfela do płynnej kontroli i monitorowania tokenów LTC? Jeśli tak, z pomocą przychodzi Infinity Wallet.

Możesz używać tego portfela do przechowywania Litecoin (LTC) i innych znanych kryptowalut. Dzięki ich usłudze Infinity Wallet ma ponad 200 000 aktywnych użytkowników.

Oprócz przechowywania portfela możesz także monitorować wartość swoich aktywów kryptograficznych w czasie rzeczywistym. Co więcej, możesz również uzyskać dostęp do ich wbudowanego narzędzia do śledzenia cen, aby sprawdzić aktualną cenę kryptowalut bez potrzeby korzystania z aplikacji innych firm.

Infinity Wallet rozwija swój portfel internetowy na urządzenia z Androidem i iOS. Obecnie ten portfel jest dostępny na komputery PC z systemem MacOS, Linux lub Windows.

Widulum

Czy jesteś zainteresowany poznaniem lekkiego portfela, który zapewnia płynne korzystanie z portfela? Następnie sprawdź Vidulum, wersję portfela Litecoin skupioną na wygodzie użytkownika.

Ten portfel ma minimalistyczny design, który pozwala użytkownikom na szybsze transakcje kryptograficzne, szczególnie dla początkujących. Ponadto członkowie ich zespołu wchodzą w interakcje z użytkownikami, aby zapewnić najlepszą obsługę portfela.

Warto zauważyć, że możesz również obstawiać swoje tokeny kryptograficzne bezpośrednio z tego portfela. Możesz także monitorować aktualną wartość swoich kryptowalut.

Możesz wybrać portfel mobilny lub internetowy tego Vidulum zgodnie z własnymi preferencjami. Ich mobilny portfel można zainstalować z App Store lub Google Play.

EXBASE.IO

EXBASE.IO to wielofunkcyjny portfel, za pomocą którego możesz wymieniać, kupować i sprzedawać kryptowaluty. Oprócz Litecoin (LTC), ten portfel obsługuje przechowywanie i transakcje Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH).

Ten portfel ma zaawansowany wieloskładnikowy system bezpieczeństwa, który chroni aktywa użytkownika. Ponadto EXBASE.IO planuje aktualizację do portfela z wieloma podpisami, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Musisz jednak utworzyć konto, aby korzystać z usługi tego portfela. Tutaj musisz podać swój identyfikator e-mail i numer telefonu. Jeśli chcesz być anonimowy, ten portfel nie jest korzystnym wyborem.

Podsumowanie

W tym artykule omówiliśmy najlepsze portfele Litecoin dostępne w przestrzeni kryptograficznej. Lista portfeli jest zakwalifikowana na podstawie głównych funkcji, takich jak bezpieczeństwo, kompatybilność urządzeń, łatwość użytkowania i obsługa wielu kryptowalut, by wymienić tylko kilka.

Krótko mówiąc, nie ma „idealnego portfela”. Możesz wybrać jeden lub dwa portfele z naszej listy w zależności od preferencji. Pamiętaj jednak, aby nadać priorytet bezpieczeństwu w stosunku do innych funkcji.

Sprawdź także najlepsze portfele Tron do przechowywania i zarządzania tokenami TRX.