11 najlepszych portfeli do zarządzania inwestycjami w monety Binance w 2023 roku

Zarządzaj, przechowuj i zabezpieczaj swoje Binance Coin (BNB) za pomocą najlepszych kryptowalutowych portfeli!

Binance Coin (BNB) to natywna kryptowaluta Binance, największej giełdy kryptowalut ze średnim dziennym wolumenem obrotu przekraczającym 300 milionów dolarów. Co więcej, BNB regularnie od 2019 roku znajduje się na liście 10 najlepszych kryptowalut.

Giełda Binance miała ponad 120 milionów zarejestrowanych użytkowników przed początkiem 2023 roku. Poza tym wielu użytkowników handluje, inwestuje i płaci opłaty transakcyjne za pomocą tokenów BNB.

Co więcej, możesz teraz używać tej kryptowaluty do rezerwacji podróży, filmów i zakwaterowania. Ponadto możesz również kupować wirtualne karty podarunkowe, loterie i pakiety kart za pomocą BNB.

Źródło: Binance.com

Z tych wszystkich powodów ważne jest, aby stworzyć portfel BNB do bezpiecznego przechowywania kryptowalut.

Najpierw sprawdźmy, jak wybrać odpowiedni portfel. Czekać na dalsze informacje!

Portfele Binance Coin (BNB): Jak wybrać najlepsze?

Rynek kryptograficzny jest zalewany setkami różnych portfeli, które mogą wprowadzać w błąd. Oto kilka rzeczy, które pomogą Ci wybrać odpowiedni portfel do Twojej przygody z kryptowalutami.

  • Bezpieczeństwo: Jak mówi „bezpieczeństwo jest najważniejsze”, zawsze wybieraj portfele BNB, które zapewniają wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), blokady biometryczne i weryfikacje poczty e-mail.
  • Obsługa wielu kryptowalut: wybór portfela obsługującego wiele kryptowalut może być pomocny, jeśli planujesz zdywersyfikować swoje portfolio poprzez inwestowanie w różne inne kryptowaluty w przyszłości.
  • Portfolio Tracker: Prosty i dobrze skonstruowany tracker portfela wyjaśnia Twoje inwestycje w kryptowaluty i pomaga w płynniejszym przechowywaniu i transakcjach.
  • Obsługa wielu urządzeń: lepiej wybrać portfel obsługiwany na urządzeniach mobilnych, komputerach PC i przeglądarkach internetowych.
  • Przyjazny dla użytkownika: Portfele BNB z prostym interfejsem użytkownika oszczędzają dużo czasu, jeśli chodzi o przechowywanie i przesyłanie kryptowalut.

Teraz nadszedł czas, aby zanurzyć się w najlepsze portfele BNB.

Zaufaj portfelowi

Przejęty przez Binance Trust Wallet cieszy się zaufaniem ponad 60 milionów użytkowników kryptowalut na całym świecie. Możesz używać tego portfela do przechowywania i przeprowadzania transakcji tokenami BNB za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Poza tym możesz także kupować i przechowywać swoje NFT wraz z kryptowalutami. Co więcej, możesz śledzić zmianę wartości swoich zasobów cyfrowych bez opuszczania aplikacji na Androida lub iOS.

Ten portfel działa również jako przeglądarka dla znanych DApps z przestrzeni kryptograficznej. W rezultacie możesz wchodzić w interakcje z platformami DeFi, GameFi i Metaverse bez wychodzenia z portfela.

Możesz także użyć narzędzia do śledzenia cen na żywo, aby kupować lub sprzedawać kryptowaluty lub NFT. Ponadto możesz śledzić wydajność swoich aktywów w dziennych, tygodniowych, miesięcznych lub rocznych ramach czasowych.

Warto zauważyć, że Trust Wallet umożliwia również natychmiastowe przesyłanie kryptowalut z Twojego portfela do innych osób. Poza tym ten portfel pokazuje również opłaty sieciowe za każdą transakcję z góry.

Exodus

Szukasz prostego, ale w pełni funkcjonalnego portfela BNB? W takim razie musisz sprawdzić Exodus!

Ten stylowy portfel bez nadzoru obsługuje ponad 250 aktywów kryptograficznych, w tym tokeny BNB. Co więcej, możesz przeprowadzać natychmiastowe wymiany kryptowalut w oparciu o bieżącą cenę swojej rodzimej waluty fiducjarnej.

Najbardziej imponującą rzeczą w Exodusie jest to, że jest dostępny jako portfel internetowy, mobilny, sprzętowy i stacjonarny. W rezultacie możesz stworzyć portfel do zarządzania i monitorowania swoich aktywów za pomocą różnych urządzeń.

Poza tym ten portfel Binance Coin szyfruje Twoje dane transakcyjne i klucze prywatne, aby chronić Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Ponadto nie musisz się rejestrować ani weryfikować swojej tożsamości, aby utworzyć nowy portfel.

Co więcej, możesz generować zainteresowanie za pomocą funkcji stakingu dostępnej dla użytkowników portfela. Przede wszystkim ich zespół obsługi klienta pomoże Ci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu we wszystkich zapytaniach i reklamacjach.

Portfel atomowy

Czy chcesz poznać portfel, który obsługuje ponad 1000 aktywów kryptograficznych? Jeśli tak, z pomocą przychodzi Atomic Wallet!

Ten multikryptograficzny portfel, dostępny jako portfele stacjonarne i mobilne, zapewnia całkowitą kontrolę nad Twoimi aktywami. Co więcej, możesz zarobić od 5% do 20% odsetek za obstawianie swoich tokenów.

Warto zauważyć, że ten portfel umożliwia zakup ponad 30 aktywów kryptograficznych za pomocą kart kredytowych lub debetowych. Poza tym możesz wymienić ponad 60 par kryptowalut i zyskać do 1% zwrotu gotówki.

Przechodząc do prywatności, Atomic Wallet pozwala zachować całkowitą anonimowość podczas przeprowadzania transakcji kryptograficznych. Z tego powodu nie musisz przechodzić żadnych weryfikacji KYC.

Możesz użyć ich wbudowanej giełdy do handlu swoimi ulubionymi kryptowalutami. Tutaj możesz również analizować ceny na żywo i wykresy, jeśli to konieczne.

Wreszcie, możesz monitorować wszystkie przechowywane aktywa z sekcji „Portfel” portfela. Podobnie możesz szybko sprawdzić całą historię transakcji kryptowalutowych.

Wolny portfel

Czy jesteś podekscytowany poznaniem portfela BNB, który oferuje bezproblemowe transakcje kryptograficzne? Jeśli tak, Freewallet służy temu celowi. Tutaj możesz wysyłać, odbierać i przechowywać swoje kryptowaluty bez płacenia ani grosza.

Ponadto ten portfel zapewnia również funkcje bezpieczeństwa premium, takie jak:

  • Kod PIN i blokada biometryczna: Tutaj możesz stworzyć dodatkowe zabezpieczenie swojego urządzenia mobilnego za pomocą 4-cyfrowego kodu. Co więcej, możesz także dodać opcje logowania biometrycznego, takie jak logowanie odciskiem palca.
  • Uwierzytelnianie dwuetapowe (2FA): ta dodatkowa warstwa zabezpieczeń uniemożliwia innym dostęp do portfela w przypadku zhakowania hasła. W rezultacie musisz zweryfikować hasła jednorazowe za pośrednictwem poczty e-mail i wiadomości tekstowych.
  • Potwierdzenie Multisig: Ta funkcja bezpieczeństwa zapewnia, że ​​wszystkie transakcje kryptograficzne odbywają się za Twoją zgodą. Z tego powodu możesz ustawić do 3 weryfikacji adresu e-mail dla bezpieczeństwa swojego portfela.

Wreszcie, Freewallet jest dostępny jako portfele stacjonarne i mobilne. Poza tym ich zespół obsługi klienta odpowiada na Twoje pytania w ciągu 30 minut.

Guarda

Guarda to wielowalutowy i obsługujący wiele urządzeń portfel, który przechowuje BNB i inne kryptowaluty o wartości 400 000. Możesz używać tego portfela bezpośrednio z komputera, telefonu komórkowego i przeglądarki.

Guarda jest również portfelem nieizolacyjnym, który zapewnia pełną kontrolę nad aktywami kryptograficznymi. Co więcej, możesz włączyć Face lub Touch ID, aby odblokować swój portfel Binance Coin bez polegania na normalnych hasłach.

Możesz także kupić tokeny kryptograficzne za pomocą walut fiducjarnych. Guarda obsługuje opcje płatności, takie jak karty bankowe, Google Pay i Apple Pay.

Wbudowane portfolio pomaga ocenić zasoby kryptograficzne z poziomu jednej karty. Ponadto możesz zarządzać wszystkimi swoimi kryptowalutami i NFT za pomocą prostej aplikacji mobilnej.

Wreszcie, Guarda pozwala również generować nagrody za staking na przechowywanych aktywach kryptograficznych. Otrzymasz te nagrody w ustalonym okresie.

Portfel Nieskończoności

Infinity Wallet jest wyposażony w dogłębny system monitorowania portfela. Z tego powodu zawsze możesz monitorować wydajność swoich zasobów kryptograficznych.

Poza tym możesz także ustawić alerty cenowe dla swoich ulubionych kryptowalut. W takim przypadku otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy cena zostanie osiągnięta.

Ponadto ten portfel zapewnia silne szyfrowanie na twoim urządzeniu, aby chronić twoje dane i klucze prywatne. Co więcej, możesz pozostać anonimowy podczas korzystania z portfela.

Ponadto Infinity Wallet obsługuje tworzenie wielu portfeli. W rezultacie możesz lokować swoje aktywa w różnych portfelach jako bezpieczniejszą praktykę inwestycyjną.

Możesz także skorzystać z giełdy portfela, aby kupować lub sprzedawać tokeny kryptograficzne w oparciu o aktualną cenę rynkową. Ponadto ten portfel pomaga również łączyć się z wybitnymi DApps, takimi jak OpenSea, 1inch i Aave, by wymienić tylko kilka.

Czy chcesz być na bieżąco z wydarzeniami związanymi z kryptowalutami? Ten portfel Binance Coin pomoże Ci otrzymywać najświeższe wiadomości w oparciu o Twoje zainteresowania.

Coinomi

Coinomi to wielołańcuchowy portfel obsługujący ponad 125 łańcuchów bloków. Co więcej, ten portfel nigdy nie został zhakowany od czasu jego powstania w 2014 roku. Imponujące, prawda?

Ze względów bezpieczeństwa klucze prywatne są chronione za pomocą kryptografii i szyfrowania. Poza tym nie musisz weryfikować swojego KYC, a wszystkie Twoje transakcje pozostają anonimowe.

Możesz także wymieniać setki obsługiwanych zasobów kryptograficznych za pomocą wbudowanych zdecentralizowanych giełd (DEX). Ponadto możesz uzyskać dostęp do wielu DApps bezpośrednio z portfela.

Coinomi jest dostępny jako przeglądarka na komputery i urządzenia mobilne i obsługuje stakowanie kryptowalut. W rezultacie możesz regularnie otrzymywać nagrody za obstawianie bezpośrednio do swojego portfela.

Ponadto możesz monitorować wszystkie swoje aktywa z sekcji „Przegląd” portfela. Zapewniają również funkcję czatu na żywo, aby rozwiązać Twoje pytania i problemy.

TyHodler

Szukasz portfela BNB z dodatkowymi funkcjami oprócz przechowywania tokenów? Następnie możesz rozważyć YouHodler.

Ten uniwersalny portfel umożliwia handel, pożyczanie i wymianę kryptowalut. Co więcej, możesz również skorzystać z możliwości obstawiania, aby zarobić pasywne zwroty w wysokości do 8%.

Ponadto możesz zaciągać pożyczki na aktywa przechowywane w portfelu. Na przykład możesz otrzymać pożyczkę w wysokości około 90% wartości swojego majątku.

YouHodler chroni również środki swoich użytkowników za pomocą ubezpieczenia o wartości 150 milionów dolarów. Poza tym ten portfel Binance Coin jest zgodny z najlepszymi w branży praktykami bezpieczeństwa, aby chronić portfel użytkownika i klucze prywatne.

Pierwsi użytkownicy mogą również otrzymać bonus w wysokości 10 $ od depozytu. Aby skorzystać z tej zachęty, wystarczy zdeponować tokeny BNB w swoim portfelu YouHodler.

Wreszcie, możesz zarządzać i monitorować swoje zasoby kryptograficzne za pomocą ich aplikacji mobilnej. Tutaj możesz również śledzić aktualną cenę swoich ulubionych kryptowalut za pomocą wykresów.

Bit2Me

Bit2Me zapewnia kompletny pakiet dla właścicieli portfeli. Ten bogaty w funkcje multi-portfel umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby portfeli, którymi można zarządzać za pomocą jednej aplikacji.

Możesz używać tego portfela do handlu i przechowywania ponad 220 obsługiwanych kryptowalut. Ponadto możesz dodawać i wypłacać środki za pomocą kart bankowych, międzynarodowych przelewów bankowych lub kart Bit2Me.

Ponadto ten portfel Binance Coin zapewnia również funkcję 2FA w celu zwiększenia bezpieczeństwa zasobów użytkownika. Ponadto dane transakcji kryptograficznych są szyfrowane, aby uniknąć włamań.

Najbardziej imponującą cechą jest ich dedykowana obsługa klienta, dostępna 24 godziny na dobę. Tutaj możesz się z nimi skontaktować przez e-mail, czat lub telefon.

Bit2Me umożliwia również monitorowanie i śledzenie ceny tokena na żywo za pomocą wykresów. Możesz także ustawić alerty cenowe, aby otrzymywać aktualne powiadomienia przez Internet i e-mail.

Portfel matematyczny

MathWallet to wielołańcuchowy portfel obsługujący przechowywanie ponad 100 łańcuchów bloków. Poza tym umożliwia także przeprowadzanie transakcji BNB i innych ponad 3000 tokenów kryptograficznych.

Ten niepowierniczy portfel nie przechowuje Twoich kluczy prywatnych. W rezultacie pełna własność Twojego portfela i przechowywanych aktywów pozostaje przy Tobie.

Poza tym zawsze możesz odzyskać swój portfel, jeśli zgubisz urządzenie lub hasło. W takim przypadku wystarczy wprowadzić klucze prywatne w celu weryfikacji odzyskiwania.

Możesz także monitorować aktualną wartość swoich aktywów za pomocą aplikacji mobilnej. Ta funkcja pomaga śledzić wszystkie Twoje kryptowaluty w jednym miejscu.

Ponadto możesz również przechowywać swoje NFT w MathWallet. Tutaj możesz monitorować całkowitą wartość swoich tokenów z sekcji „Kolekcje” aplikacji.

Wreszcie, możesz uzyskać dostęp do wszystkich znanych DApps bezpośrednio z portfela. W rezultacie możesz kupować lub sprzedawać swoje aktywa po lepszej cenie rynkowej.

Portfel mostowy

Czy jesteś zmęczony wypełnianiem długich procedur KYC? Nie martw się; Bridge Wallet pomoże Ci kupować lub sprzedawać kryptowaluty bez weryfikacji tożsamości za kwotę do 100 000 USD rocznie.

Ponadto ten portfel pozwala sprzedawać kryptowaluty i wypłacać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe. Ponadto możesz wypłacać środki w 14 walutach fiducjarnych w ponad 170 krajach.

Możesz także monitorować całą historię transakcji, aby w dowolnym momencie przejrzeć swoje działania. Co więcej, możesz także skanować kody QR, aby bezproblemowo wysyłać kryptowaluty.

Ten portfel obsługuje również dostęp do zdecentralizowanych finansów (DeFi). W rezultacie możesz zatwierdzać, odrzucać i przeglądać transakcje kryptograficzne z głównych platform kryptograficznych, takich jak Uniswap, Zapper lub Zerion.

Bridge Wallet nie pobiera żadnych opłat ani ukrytych opłat za jakąkolwiek transakcję BNB. Co więcej, zawsze możesz sprawdzić aktualną cenę swoich aktywów.

Końcowe przemyślenia

Wybór bezpiecznego i bogatego w funkcje portfela Binance Coin do przechowywania tokenów BNB jest ważny. Tutaj omówiliśmy najlepsze portfele do bezpiecznego przechowywania kryptowalut i transakcji.

Ostatecznie przydziel swoje zasoby kryptograficzne do dwóch lub trzech różnych portfeli, aby uzyskać większe bezpieczeństwo.

Odkryj także najlepsze portfele Polkadot!