15 najlepszych aplikacji do tworzenia siatek / rozdzielania obrazów na Instagramie dla estetycznego kanału

Częścią bycia w mediach społecznościowych jest dostosowywanie się do najnowszych trendów i kolejna wspaniała rzecz.

Jedną z tych rzeczy jest projekt układu siatki, z którego wielu użytkowników na Instagramie korzystało w swoich profilach. Układ siatki to zbiór postów w Twoim profilu, które składają się na pojedynczy obraz.

To świetny sposób na wyróżnienie się spośród innych kont na Instagramie, ponieważ nadaje Twojemu feedowi wyjątkowo estetyczny wygląd. Oczywiście wygląda na to, że masz konto, na które wkładasz wysiłek.

Jest używany przez wiele celebrytów i marek, aby przyciągnąć uwagę użytkowników i zdecydowanie zadziałał.

Jak utworzyć post w siatce na Instagramie

Wpis w siatce jest niezwykle łatwy do utworzenia za pomocą aplikacji, którym przyjrzymy się w tym poście. Te aplikacje w zasadzie robią zdjęcie, które dostarczasz, i dzielą je na różne rozmiary siatek, które możesz od razu przesłać na swoje konto.

Przeczytaj także: Przewodnik po rozwoju Instagrama

Oczywiście robienie tego ręcznie może prowadzić do błędnych obliczeń i nie uzyskasz idealnej siatki. Kiedy mamy aplikacje, które to umożliwiają, najlepiej z nich korzystać. Przejdźmy do listy i zacznijmy tworzyć nasz post w siatce.

Podział zdjęć

Prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja do dzielenia zdjęć, PhotoSplit sprawia, że ​​tworzenie siatki i publikowanie jej bezpośrednio na koncie na Instagramie jest naprawdę proste.

Pomaga zachować większość pikseli obrazu i ma kilka świetnych funkcji, takich jak wyniki w wysokiej rozdzielczości. Jest wyposażony w różne opcje rozmiaru siatki, w tym:

 • 1×2
 • 1×3
 • 2×3
 • 3×3
 • 4×3
 • 5×3

Jest darmowy, a najlepsze w nim jest to, że otrzymuje regularne aktualizacje. Pomaga naprawić błędy, problemy z wydajnością i wszelkie obawy dotyczące bezpieczeństwa.

Aplikacja została pobrana ponad milion razy w sklepie Google Play.

 • Dostępne na:

 • Android

 • iOS

Zapowiedź

Tworzenie postów w siatce to tylko jedna z wielu funkcji Preview.

Jest to aplikacja wyposażona w kilka naprawdę ekscytujących funkcji, takich jak:

 • Edytor przeciągnij i upuść
 • Analizy i spostrzeżenia
 • Kolekcja niesamowitych filtrów
 • Nieograniczona przestrzeń siatki
 • Planowanie i automatyczne publikowanie
 • Wyszukiwarka podpisów i hashtagów
 • Opcje współpracy, aby dodawać członków i współpracować
 • Opcje ponownego publikowania treści

Pozwala także tworzyć projekty dla Twojej historii i bębnów. Można śmiało powiedzieć, że Preview to najlepsza aplikacja do planowania kanałów na Instagramie, która nie wymaga nawet logowania się z konta na Instagramie.

Kreator siatek na Instagram

Grid Maker na Instagram jest tak prosty jak sama nazwa, ale ma również funkcje, które wykraczają poza zwykłą aplikację. Możesz tworzyć siatki w wielu rozmiarach z wynikami w wysokiej rozdzielczości i publikować je bezpośrednio na swoim koncie.

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić oprócz pobrania aplikacji, jest przesłanie do niej żądanego zdjęcia. Aplikacja automatycznie pobiera go stamtąd i kroi w idealną siatkę.

Oprócz możliwości przesłania go bezpośrednio do mediów społecznościowych, możesz także zapisać go w swojej galerii. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

Kreator siatki

Podziel swoje zdjęcia lub zdjęcia panoramiczne za pomocą narzędzia Grid Maker i zamień je w wysokiej jakości kwadratowe obrazy. Jest bardzo łatwy w użyciu i ma funkcje, które pozwolą Ci automatycznie zapisać go na karcie SD.

Może również eksportować w wysokiej rozdzielczości i publikować siatkę bezpośrednio na Twoim koncie na Instagramie. Oto opcje rozmiaru siatki dostępne w tej aplikacji:

 • 3×1
 • 3×2
 • 3×3
 • 3×4
 • 3×5
 • 3×6
 • 3×7
 • 3×8
 • 3×9
 • 3×10
 • 2×1
 • 2×2
 • 2×3

Chociaż ma zakupy w aplikacji, nie można zaprzeczyć, że ta aplikacja pozostaje bezpłatna, jeśli Twoje wymagania są ograniczone.

Siatka pocztowa

Otrzymujesz 5 różnych typów rozmiarów siatki dzięki Grid Post, aplikacji, która jest prosta w użyciu i ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs.

Jest wysoko oceniany w sklepie Google Play i oferuje takie funkcje, jak:

 • Różne szablony kolaży
 • Różne style siatki i nakładki
 • Możliwość dodawania różnych kolorów do nakładek i siatek
 • Możliwość powiększania lub przesuwania obrazu zgodnie z własnymi upodobaniami
 • Właściwe ustawienie wstępne w celu zapewnienia prawidłowego pozycjonowania siatki

Ma ponad 120 różnych nakładek i ponad 55 pięknych filtrów, które możesz zastosować do swoich zdjęć, aby uczynić je bardziej atrakcyjnymi wizualnie.

Dodawanie tekstu, naklejek, logo i znaków wodnych to tylko niektóre inne możliwości, z których możesz skorzystać.

GridStar

GridStar umożliwia tworzenie siatek, a także przesuwanie panoram na Twój kanał na Instagramie. Funkcja przycinania panoramy umożliwia stworzenie bardzo estetycznego efektu dzielonego przesuwania z jednego zdjęcia.

Poza tym pozwala wybierać spośród wielu stylów siatek, które najlepiej pasują do wizerunku Twojej marki. Dobrze poprowadzi Cię przez sekwencjonowanie, więc nie popełnisz żadnych błędów podczas przesyłania go do swojego kanału.

Zapewnia, że ​​wszystkie kafelki siatki mają wysoką rozdzielczość, aby pomóc Ci zachować tę doskonałą jakość w całym kanale.

Rozdzielacz obrazu

Szybkie, łatwe i dokładne jest tym, co najlepiej opisuje Image Splitter. Jest to bardzo przydatna aplikacja, która wyjątkowo tworzy siatkę dla Twojego kanału. Cały proces zajmuje zaledwie kilka sekund i można go wykonać tylko w kilku krokach.

Jest to aplikacja, która otrzymuje regularne aktualizacje, aby stale poprawiać wszelkie wady. Ponadto jest bardzo lekki i prosty w obsłudze. Obsługuje rozmiary siatki 1×3, 2×3 i 3×3.

Możesz pobrać Image Splitter całkowicie za darmo, nawet jeśli możesz kupić aktualizacje, jeśli chcesz.

Griddy

Griddy to aplikacja, która wie, jak zrobić coś od razu po wyjęciu z pudełka i wyróżnić się z tłumu. Ułatwia tworzenie układu siatki dla Twojego pliku danych i możesz utworzyć do 10 wierszy. Ma również ustawienia wstępne siatki, których można użyć do wykorzystania rozmiarów, które są już zalecane.

W przypadku postów karuzelowych możesz stworzyć ten piękny efekt przesuwania panoramy, odpowiednio dzieląc obrazy. Możesz wybierać spośród różnych orientacji, takich jak kwadratowa, pionowa, pozioma i piętrowa.

Zachowuje oryginalną jakość zdjęcia, aby zapewnić brak utraty jakości. Otrzymasz również jasne instrukcje dotyczące dokładnego publikowania podzielonych zdjęć.

Oprócz tych funkcji ma również narzędzie do znaku wodnego, które pozwala stemplować Twoją władzę nad zdjęciami.

Grid Post Pic Collage Maker

Bardzo interesująca aplikacja, Grid Post Pic Collage Maker, ma jedną z moich ulubionych funkcji, a mianowicie możliwość płynnego wstawiania filmów do siatki. Dzięki temu możesz dołączyć mieszankę zdjęć i filmów, aby uzyskać lepszy wygląd.

Co więcej, pozwala tworzyć ponad 50 różnych typów siatek z jasnymi instrukcjami od początku do końca. Ma wiele metod cięcia, których możesz użyć, a także obsługuje różne filtry, dzięki którym Twoje obrazy będą jeszcze bardziej widoczne.

Ta aplikacja jest darmowa do zainstalowania i używania.

MySocialBoutique

Narzędzie online, które działa bezbłędnie, Instagram Grid Maker MySocialBoutique może pomóc Ci uzyskać bardzo estetyczny wygląd Twojego kanału. Ma siatkę, karuzelę i urządzenie do układania puzzli, które wykonuje zadanie w kilka sekund.

Nie musisz pobierać do tego żadnej aplikacji. Po prostu prześlij swoje zdjęcie i zacznij tworzyć idealny post. Ma różne opcje układu, z których możesz wybierać, i możesz natychmiast pobrać wyniki jako plik ZIP lub indywidualnie, jeśli chcesz.

Ma kilka zalecanych wymiarów dla układów siatki, których możesz się trzymać, jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki.

ImageSplitter

Jak sama nazwa wskazuje, ImageSplitter to rozdzielacz obrazów na Instagramie i jest całkowicie darmowy. To tylko prosty 4-etapowy proces, a po zakończeniu podziału możesz natychmiast udostępnić obraz na swoim koncie na Instagramie za pomocą wbudowanej aplikacji Postcron.

Oprócz dzielenia obrazów, pozwala także zmieniać ich rozmiar, przycinać i konwertować. Ponieważ jest to narzędzie online, nie musisz niczego pobierać. Wszystko działa z Twojej przeglądarki i możesz uzyskać do niego dostęp z dowolnego urządzenia.

Ogólnie rzecz biorąc, jest błyskawiczne i kładzie duży nacisk na prywatność, co moim zdaniem jest ogromnym plusem każdego narzędzia. Możesz przesyłać obrazy, o ile są w formacie JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF lub ICO.

Pinetools

Bardzo proste narzędzie, ten rozdzielacz obrazu z Pinetools ma funkcje, które wystarczą, aby wykonać zadanie. Nie ma żadnych dodatkowych fantazyjnych funkcji. W rzeczywistości zauważyłbyś również, że ma bardzo prosty interfejs, ale to powinno wystarczyć, jeśli twoje wymagania są podstawowe.

Pozwala skonfigurować kilka ustawień, takich jak:

 • Podziel według liczby bloków lub wysokości
 • Ustaw ilość bloków zaczynając od 2
 • Możliwość nakładania bloków
 • Możliwość podziału obrazów w poziomie lub w pionie
 • Możliwość eksportu w różnych formatach lub takich samych jak oryginalny obraz

Ma również opcję decydowania o jakości obrazu wyniku.

Platforma obrazów

Twórz własne motywy lub łącz różne posty w swoim kanale za pomocą puzzli, korzystając z narzędzia do tworzenia siatek na platformie Images Platform. Jest bezpłatny i zapewnia krok po kroku proces, który jest bardzo łatwy do naśladowania.

Po przesłaniu obrazu do narzędzia online można go przyciąć i utworzyć wybraną siatkę. Gdy będziesz zadowolony, możesz pobrać go jako plik ZIP.

Możesz oczekiwać, że wyniki będą wysokiej jakości, co jest cechą wspólną wszystkich aplikacji i narzędzi z tej listy.

Imagy.app

Podziel swoje obrazy w poziomie, w pionie lub w obu, używając aplikacji Imagy.app. Jest to narzędzie oparte na przeglądarce, które obsługuje JPG, JPEG, GIF, PNG i BMP jako typy plików do przesłania, więc jeśli Twój obraz jest w jednym z tych formatów, możesz zacząć.

Za pomocą edytora możesz:

 • Ustaw rozmiar każdego bloku
 • Ustaw liczbę bloków lub ogranicz ją według szerokości lub wysokości
 • Wybierz, czy chcesz, aby bloki były równej wielkości

Gdy obraz jest gotowy, możesz go pobrać jako plik ZIP. To narzędzie jest zgodne z bardzo bezpiecznym protokołem, który nigdy nie pozwala serwerowi dotykać twoich zdjęć. W rzeczywistości nigdy nie przechowuje żadnych danych.

Imageonline.co

Ten rozdzielacz obrazu firmy Imageonline.co umożliwia cięcie obrazów na różne bloki zgodnie z wybraną orientacją. Możesz przeciągać i dzielić w żądanej pozycji, aby stworzyć układankę zgodnie z własnymi preferencjami.

Jest całkowicie darmowy i nie wymaga pobierania żadnego oprogramowania. W rzeczywistości nie musisz również rejestrować konta. Po prostu zacznij tworzyć z samej strony głównej.

Najlepsze w tym narzędziu jest to, że nie ma żadnych ograniczeń, mimo że jest bezpłatne.

Ostatnie słowa

Przy stale rosnącej liczbie użytkowników na Instagramie każdy najmniejszy wysiłek ma znaczenie, jeśli chodzi o zaprezentowanie konta większej liczbie osób i potencjalnie utrzymanie zaangażowania obserwujących.

Tworzenie siatki na swoim kanale to świetny sposób na osiągnięcie estetycznego wyglądu, a powyższe aplikacje i narzędzia pomogą Ci to osiągnąć w mgnieniu oka.

Następnie sprawdź te genialne harmonogramy na Instagramie, których możesz użyć do planowania i planowania treści z wyprzedzeniem.

x