17 najlepszych usług hostingowych serwerów Minecraft dla każdego [2023]

Szał na gry wideo wydaje się nie mieć końca.

Zwłaszcza, gdy na wolności szaleje śmiercionośny wirus, a my zmuszeni jesteśmy pozostać w domach. Granie w gry wideo to wspaniały sposób na cieszenie się czasem, gdy nie pracujesz.

Dzięki morzu dostępnych gier wideo Minecraft wyróżnia się na tle innych interaktywnymi ofertami, które przyciągają ludzi, a także wygodą hostingu serwerów Minecraft.

Można powiedzieć, że Minecraft jest jak Super Mario tej generacji.

Rzućmy światło na tę interesującą i popularną grę.

Co to jest serwer hostingowy Minecraft?

Minecraft to nie tylko kolejna gra wideo; to znacznie więcej. Jest to gra przygodowa, znana również jako gra wideo typu „sandbox”, stworzona przez szwedzkiego programistę Markusa Perssona i Mojan Studios. Gra wideo została wydana w 2011 roku i od tego czasu jej popularność wzrosła wykładniczo.

Minecraft pozwala graczom wydobywać kilka bloków, z których mogą budować konstrukcje 3D tak, jak chcą. Dostajesz wiele trybów gry – tryb walki, tryb eksploracji, tryb budowania lub kombinację różnych trybów.

Możesz wykazać się kreatywnością podczas eksploracji, gromadzenia zasobów, tworzenia kostek i walki. Skraj raport mówi, że Minecraft sprzedał się w 200 milionach egzemplarzy i ma ponad 126 milionów aktywnych graczy.

Korzystanie z gry Minecraft na swoim urządzeniu wymaga dedykowanego i bezpiecznego serwera, aby uzyskać lepszą kontrolę nad grą i większe możliwości dostosowywania. Umożliwia także hostowanie trybów gry wieloosobowej bez wyczerpywania zasobów komputera.

Dlatego wybranie specjalistycznej platformy hostingowej serwerów Minecraft jest lepsze niż samodzielne budowanie.

Wielu graczy lubi grać w Minecrafta solo. Jednak tryb wieloosobowy w Minecraft otwiera bramę do nowego świata kreatywnych możliwości, którymi możesz się cieszyć „tylko” na serwerze hostingowym.

Mówiąc prościej, serwer hostingowy przenosi wielu graczy do tego samego świata Minecrafta, aby tworzyć sojusze, które mogą razem budować, toczyć wojny i robić cokolwiek innego. Na niektórych z tych serwerów hostingowych w dowolnym momencie znajdują się tysiące aktywnych graczy.

Maszyny te są skonfigurowane tak, aby oferować najlepsze wrażenia z gry wieloosobowej globalnie rozdzielonej grupie graczy.

Takie serwery są fabrycznie wyposażone w narzędzia umożliwiające łatwe instalowanie modów, zarządzanie miejscami dla graczy, tworzenie kopii zapasowych i zapewnianie bezpieczeństwa przed zakłóceniami zewnętrznymi, takimi jak ataki DDoS. Poza tym większość dostawców serwerów hostingowych Minecraft zapewnia doskonałe gwarancje dostępności i utrzymuje obecność na całym świecie dzięki wiodącym w branży sprzęcie.

Chociaż zawsze możesz hostować serwer na swoim sprzęcie osobistym, nie będzie on tak potężny. Co więcej, większość czasu w grze spędzisz na administrowaniu serwerem. Właśnie dlatego te serwery doskonale nadają się do rozgrywki wieloosobowej bez użycia rąk w ramach subskrypcji, którą możesz anulować w dowolnym momencie.

Jak wybrać najlepszy serwer hostingowy Minecraft?

Jest kilka czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę przed wyborem dowolnego hosta Minecraft.

❇️ Lokalizacja: lokalizację uznałbym za najważniejszy czynnik, ponieważ duże odległości od serwera hosta bezpośrednio przekładałyby się na duże opóźnienia, co oznacza opóźnienia w grze. Sprawdź więc lokalizację serwera i wybierz najbliższy możliwy, biorąc pod uwagę wszystkich graczy.

❇️ Liczba graczy: Kolejną decydującą cechą może być dozwolona liczba graczy, ponieważ tacy gospodarze mają ograniczenia dotyczące liczby graczy, którzy mogą grać razem. Dzieje się tak głównie z powodu ograniczeń wydajności, a posiadanie większej liczby graczy może powodować nieoptymalne wrażenia.

❇️ Rozszerzenia: Prawie wszyscy gracze w trybie wieloosobowym szukają niestandardowych map i modów, aby doświadczyć wyjątkowej rozgrywki w Minecraft. Jednak nie wszystkie serwery umożliwiają taką elastyczność. Dlatego sprawdź, czy serwer obsługuje modowanie Minecrafta lub, lepiej, ma opcje instalacji i aktualizacji jednym kliknięciem, aby zapewnić płynną rozgrywkę.

❇️ Kopia zapasowa i przywracanie: tworzenie Minecrafta wymaga czasu i cierpliwości. Oznacza to, że nie chcesz stracić wszystkiego z powodu usterki technicznej, która może się zdarzyć w przypadku najlepszych gospodarzy. Dlatego dokładnie sprawdź, czy działają automatyczne kopie zapasowe i funkcja przywracania jednym kliknięciem.

❇️ Oceny i recenzje: Nawet po wszystkich badaniach możesz zauważyć, że większość hostów Minecrafta oferuje podobny zestaw funkcji, a żaden konkretny dostawca nie oferuje żadnych przełomowych rozwiązań. Pomocne w tym przypadku mogą okazać się oceny obecnych i byłych użytkowników. I chociaż większość ludzi zwraca się do Trustpilot, sugerowałbym również sprawdzenie w społeczności Reddit.

❇️ Zwrot pieniędzy: następną funkcją, na którą należy zwrócić uwagę, jest przyzwoita gwarancja zwrotu pieniędzy „bez zadawania pytań”, która powinna pozwolić na co najmniej 24 godziny rozgrywki. Jest to ważne, ponieważ recenzje można „podrzucić” i nigdy nie wiadomo o autentyczności innego Redditora.

Ponadto możesz doświadczyć tego od środka: interfejsu użytkownika, rozgrywki, siły serwera, wsparcia itp. Wersja próbna może dać ci najlepszą „przegląd” wszystkiego i posiadać politykę zwrotu pieniędzy, jeśli coś się nie powiedzie. brak ćwiczeń to miły dodatek.

❇️ Inne: lista funkcji może być dość długa. Możesz na przykład dodać gwarancję dostępności, ochronę DDoS, sprzęt premium itp. Jednak doświadczenia w świecie rzeczywistym przewyższają je wszystkie. W związku z tym jedyne, czego potrzebujesz, to zdecydować się na wersję próbną i przekonać się, czy konkretny host serwera odpowiada Twoim wymaganiom.

Nie kieruj się tylko słowami; czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego.

Poprawiona wydajność 💯

Nikt nie chce grać w powolnej sieci gier.

Mając u boku wyspecjalizowany serwer hostingowy, nie musisz się martwić, że na Twoim urządzeniu działają inne aplikacje, które mogą spowolnić rozgrywkę. Poza tym nie będzie to miało wpływu na wykorzystanie zasobów. Dzięki temu możesz cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką.

Lepsza kontrola 🎮

Kopia zapasowa gry na solidnym serwerze zapewnia lepszą kontrolę nad rozgrywką. Twórcy gry Minecraft opracowali różne mody i wtyczki do oprogramowania, aby ulepszyć wygląd, narzędzia i broń, stworzenia i postacie oraz inne funkcje gry. Możesz kontrolować wszystkie funkcje, które chcesz zachować w grze i dostosowywać je według własnego uznania.

Większa prywatność i bezpieczeństwo 🔐

Wielu dostawców usług hostingowych udostępnia panel sterowania, za pomocą którego możesz kontrolować swój serwer, aby ograniczyć liczbę osób wchodzących na Twój serwer. Dzięki temu możesz cieszyć się lepszą prywatnością i cieszyć się grą bez kłopotów.

Otrzymujesz także pełną ochronę sieci, aby złagodzić ataki online, takie jak DDoS. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczną siecią, nie narażając swoich danych.

Większy czas pracy i mniejsze opóźnienia 👍

Wyspecjalizowani dostawcy hostingu posiadają globalne centra danych. Dlatego otrzymujesz serwer hostowany w pobliskim centrum danych, co zapewnia dłuższy czas pracy i mniejsze opóźnienia. Wiele z nich zapewnia również kopie zapasowe serwerów, aby zachować dane na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Oszczędzam zasoby urządzenia 👨‍💻

Oferują wysokowydajne procesory i dyski SSD w planach hostingowych. Dzięki temu nie zabraknie Ci zasobów urządzenia, co może mieć wpływ na wydajność gry poprzez spowolnienie komputera.

Teraz poznajmy najlepszych dostawców hostingu serwerów Minecraft, którzy mogą pomóc pomnożyć Twoje wrażenia z gry.

ScalaCube

Szukasz hostingu serwera Minecraft w przystępnej cenie?

ScalaCube może pomóc!

Zacznij od zainstalowania ponad 1000 unikalnych pakietów modów za pomocą jednego kliknięcia i natychmiast skonfiguruj serwer. Obsługuje serwery, w tym Standard, PaperMC, Spigot, FTB i inne. Możesz wybrać niestandardowy pakiet modów w Forge i uzyskać dostęp do 13 minigier, w tym SkyWars, TnTRun, Sponge, HungerGames, BuildBattle itp.

Panel sterowania umożliwia także utworzenie programu uruchamiającego Minecraft i niestandardowego serwera kuźni oraz edycję listy serwerów i modów. Możesz także zmienić projekt programu uruchamiającego i pozwolić swoim graczom dołączyć do serwera za pośrednictwem tego programu uruchamiającego.

Panel sterowania jest wyposażony w aplikacje takie jak PHP, MySQL i Apache, a także dostęp do SSH, FTP i PHPMyAdmin. Ich serwery działają na Ubuntu. Zapewniają również dostęp do serwera ROOT.

Mają centra danych zlokalizowane na różnych kontynentach, w tym w Ameryce Północnej, Europie i Australii, a Ty masz swobodę wyboru serwera najbliższego Twojej lokalizacji. W związku z tym zmniejsza opóźnienia i umożliwia szybszy dostęp do serwera, zapewniając niesamowite wrażenia z gry.

ScalaCube zapewnia również ochronę DDoS i automatyczne tworzenie kopii zapasowych w celu przywrócenia danych. Oferują bezpłatną subdomenę, dzięki czemu wszyscy gracze mogą łatwo połączyć się z Twoim serwerem.

Hosting Apex

Utworzenie serwera Minecraft za pomocą Apex Hosting jest proste i niedrogie. Wystarczy, że wybierzesz wersję i rozmiar serwera, a oni zajmą się wdrożeniem Twojego serwera w ciągu kilku minut. Ponadto masz możliwość zmiany pakietu i wersji serwera w dowolnym momencie.

Apex Hosting posiada łatwy w obsłudze panel sterowania – Multicraft, składający się z wideoprzewodników. Wdrożyli kilka modyfikacji, dzięki którym kontrolowanie konta nie wymaga wysiłku. Tutaj możesz łatwo uzyskać dostęp do konsoli, edytować konfiguracje, zarządzać plikami, zmieniać wersję swojego serwera itp.

Dzięki pakietom modów jednym kliknięciem możesz natychmiastowo zainstalować najlepsze wtyczki. Oferują procesory Xeon i szybkie dyski SSD dla lepszego systemu przetwarzania transakcji (TPS), a także serwery wolne od opóźnień, dostępne przez cały czas.

Apex Hosting korzysta z najwyższej jakości serwerów typu bare metal i centrów danych poziomu 3, aby zapewnić najlepsze wrażenia z gier wideo. Posiadają 18 centrów danych zlokalizowanych na całym świecie, aby zapewnić mniejsze opóźnienia graczom korzystającym z wersji Java i Bedrock. Ich serwery wykorzystują wydajny i najnowszy sprzęt, zapewniający 99,9% czasu pracy.

Ciesz się grami w chronionym środowisku, ponieważ Apex Hosting zapewnia ochronę DDoS, aby zabezpieczyć Twój serwer przed atakami. Może nawet złagodzić ataki DDoS o prędkości do 300 Gb/s, aby chronić Twój serwer i adres IP. Dodatkowo otrzymujesz automatyczne kopie zapasowe, które chronią Twoje dane.

Apex Hosting oferuje bezpłatną nazwę subdomeny, której możesz używać ze swoim serwerem, eliminując potrzebę kupowania dedykowanych adresów IP. Otrzymujesz także obsługę MySQL i FTP, korzystasz ze Sponge, Bukkit, Spigot lub Paper, grasz na wtyczkach takich jak Word Edit, Essentialsx itp., grasz w mini-gry i generujesz mapy.

Iskrowany gospodarz

Hostowanie własnego serwera Minecraft dla przyjemności lub celów biznesowych może być trudne. Dlatego my tutaj w newsblog.pl rozpoznajemy Iskrowany gospodarz jako jedno z najłatwiejszych, najtańszych i najpotężniejszych rozwiązań.

Po zakupie usługi, która zaczyna się już od 1,00 USD miesięcznie, Twój serwer automatycznie się konfiguruje. Stamtąd możesz od razu rozpocząć grę za pośrednictwem klienta Minecraft lub kontynuować konfigurowanie serwera według własnych upodobań za pomocą paczek modów lub wtyczek. Bez względu na to, co wybierzesz, z naszego doświadczenia wynika, że ​​przeszkolony zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy.

Dlaczego więc polecamy Sparked Host?

Cóż, to nie do pomyślenia. To najlepszy zwrot z każdej wydanej złotówki! Ich serwery wykorzystują wiodący w branży sprzęt, co oznacza, że ​​Twój projekt, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna, czy ma już dużą bazę graczy, będzie działał bezbłędnie na ich platformie. Upewnij się tylko, że wybierasz odpowiedni plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, mają niesamowite zasoby i dokumentację, dzięki którym możesz błyskawicznie rozpocząć pracę.

Nadal możesz mieć pewne zastrzeżenia: uruchomienie serwera to duże zadanie. Jednak nie musisz mi wierzyć, aby powiedzieć, jak świetny jest Sparked Host. Kiedy piszę, ocenili na Trustpilot 4,6 / 5 gwiazdek! Co więcej, Sparked Host gwarantuje czas pracy sieci „99,99%” lub otrzymasz rekompensatę w postaci zwrotu czasu usługi lub zwrotu pieniędzy. Kupując u nich takie recenzje i obietnice, nie ma możliwości, aby się pomylił.

Gospodarz Havoc

Ciesz się niezrównaną wydajnością w grach dzięki sprzętowi klasy korporacyjnej Gospodarz Havoc. Każda subskrypcja obejmuje najnowszą generację procesorów Intel Xeon lub AMD Ryzen oraz dyski SSD Intel U.2 NVMe, które umożliwiają pozbawione opóźnień sesje gry wieloosobowej w grze Minecraft.

Będziesz mieć także jedną z najszybszych w całej branży konfiguracji serwerów w ciągu 30 sekund od otrzymania płatności. Poza tym Host Havoc obsługuje wszystkie pakiety modów, a ich automatyczny instalator modów gwarantuje, że Minecraft będzie w pełni zabawny.

Host Havoc integruje również automatyczne kopie zapasowe, dzięki czemu nie stracisz postępu w grze. Dodatkowo otrzymujesz dostęp FTP, aby w pełni kontrolować swój serwer Minecraft. A ponieważ boty internetowe mogą przeciążać serwery gier, Host Havoc oferuje solidną ochronę DDoS, aby zapewnić nieprzerwaną zabawę.

Kolejną dobrą rzeczą jest to, że Host Havoc daje ci wolną rękę w dodawaniu dowolnej liczby graczy. Mimo to wskazują liczbę zalecanych graczy w celu uzyskania optymalnej wydajności w grach.

Dzięki 10 globalnym centrom danych i gwarancji dostępności na poziomie 99,9%, Host Havoc nie pozostawia wiele do życzenia. Uwzględnij całodobową pomoc techniczną ze średnim czasem reakcji krótszym niż 15 minut, a stanie się prawdziwym mistrzem dla każdego, kto szuka niezawodnego hostingu serwerów Minecraft.

Wreszcie, wszystkie subskrypcje objęte są 72-godzinną gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki której możesz przetestować wody bez zastanowienia.

GPORTAL

GPORTAL oferuje serwery Minecraft w bezkonkurencyjnej cenie, z natychmiastową konfiguracją i modelem serwera opartym na pamięci RAM. Już podczas procesu rezerwacji możesz wybrać swój ulubiony spośród ponad 250 pakietów modów i otrzymać preinstalowany pakiet modów na swoim serwerze. Nie są wymagane żadne niepotrzebne ani skomplikowane ustawienia.

Jeśli chcesz dokonać własnych ustawień, ich łatwy w użyciu interfejs sieciowy zapewnia całą potrzebną swobodę. Otrzymujesz także bezpłatny dostęp do FTP i MySQL.

Jeśli chodzi o ochronę użytkowników serwerów, nie pozostawiają niczego przypadkowi. Opracowali ochronę DDoS i połączyli ochronę od partnera Corero.

Oferują 99,9% czasu sprawności działania sieci i centrów danych w ramach umowy SLA, co zapewniają poprzez utrzymywanie dwóch oddzielnych obiektów we wszystkich głównych lokalizacjach, innymi słowy, dwóch oddzielnych centrów danych. Są one obsługiwane poprzez połączenie pierścieniowe i są dodatkowo obsługiwane przez dodatkowy koncentrator sieciowy. Sieć i centra danych GPORTAL obsługiwane są samodzielnie.

W przypadku konieczności odpowiedzi na problem lub pytanie, oferują całodobową pomoc techniczną przez telefon, zgłoszenia, forum, wiki i e-mail. Ty lubisz grać, oni zajmują się resztą.

Hosting Bisect

Dwóch właścicieli serwerów założyło BisectHosting w 2012 roku, aby zapewnić najłatwiejszy i najlepiej obsługiwany hosting serwerów Minecraft w branży.

W przypadku wielu typów serwerów Minecraft, wtyczek i modów, hosting serwerów Minecraft może stać się niezwykle przytłaczający i skomplikowany dla nowych użytkowników. Z tego powodu od pierwszego dnia BisectHosting skupiał się na zapewnianiu szybkiego i kompetentnego wsparcia z krótkim czasem realizacji zgłoszeń w dzień i w nocy, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu na grze ze znajomymi, zamiast na rozwiązywaniu problemów z serwerem.

Kupując serwer, będziesz mógł wybierać spośród setek opcji preinstalacji, takich jak różne wersje Vanilla, Paper, Spigot, Forge oraz setki dostępnych i aktualnych paczek modów od CurseForge, FTB, Technic i innych . Jeśli później zmienisz zdanie, nie stanowi to problemu, ponieważ to, co działa na Twoim serwerze, można szybko zmienić w dowolnym momencie.

Po dokonaniu płatności Twój serwer zostanie natychmiast skonfigurowany i uzyskasz dostęp do wysoce spersonalizowanego panelu sterowania BisectHosting, który zawiera automatyczne aktualizacje pakietów modów, menedżera plików typu „przeciągnij i upuść” oraz wiele innych narzędzi ułatwiających wykonywanie skomplikowanych zadań. Zaawansowani użytkownicy będą również pod wrażeniem takich funkcji, jak edytor konfiguracji w przeglądarce i konfigurowalne kopie zapasowe pełnych serwerów.

Dzięki serwerom Minecraft dostępnym w 17 lokalizacjach na całym świecie, z pewnością znajdziesz idealny serwer do gry z niskimi opóźnieniami dla Ciebie i Twoich znajomych.

Obojętne brokuły

Obojętne brokuły jest firmą hostingową skupiającą się na graczach. Ułatwiają hostowanie serwerów Minecraft dzięki niestandardowemu panelowi sterowania i integracji z Discordem. Są stosunkowo nowi w dobrze ugruntowanej przestrzeni hostingowej Minecraft, szczególnie skupiając się na wysokiej jakości obsłudze klienta.

Dwudniowy bezpłatny okres próbny Independent Broccoli i konfiguracja jednym kliknięciem oznaczają, że wypróbowanie ich jest oczywiste. Możesz rozpocząć tworzenie obwodów Redstone i strzyżenie owiec na swoim serwerze, zanim będziesz musiał wyciągnąć kartę kredytową.

Instalowanie pakietów modów może czasami być uciążliwe, ale chcą, aby było to tak proste, jak to tylko możliwe. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz skontaktować się z ich obsługą za pośrednictwem Discorda lub e-maila, a oni pomogą Ci skonfigurować RLCraft, FTB, Pixelmon lub dowolny inny mod.

Independent Broccoli jest najlepsze dla graczy w Ameryce Północnej i Europie, ponieważ tam znajdują się lokalizacje serwerów. Mają maszyny o pojemności 64 GB i 128 GB, aby zapewnić, że pamięć RAM nigdy nie będzie problemem powodującym opóźnienia dla ich klientów.

Wypróbuj Independent Broccoli, jeśli szukasz przyjaznego, pomocnego i praktycznego hosta serwerów dla Twoich serwerów Minecraft. Oferują dwudniowy bezpłatny okres próbny, a następnie 12 USD miesięcznie za serwer Minecraft o pojemności 2 GB.

Serwer XGaming

Próbować XGamingServer dedykowany hosting serwerów Minecraft do eksploracji blokowego terenu, wydobywania surowców, tworzenia przedmiotów, narzędzi i budowania struktur. Jest wiele powodów, dla których wybór XGamingServer dla serwera Minecraft jest korzystny:

  • Nie ma stałych miejsc do gry, ponieważ serwer jest zaprojektowany pod kątem wydajności.
  • Najszybszy proces aktywacji pozwala na korzystanie z serwera w ciągu 5 minut od złożenia zamówienia.
  • Intuicyjny panel sterowania został zaprojektowany tak, abyś mógł płynnie zarządzać swoimi serwerami gier. Panel posiada wiele przydatnych funkcji, które uprzyjemnią rozgrywkę.

Co więcej?

Otrzymasz automatyczne kopie zapasowe w chmurze zabezpieczające Twoje pliki, ulepszony menedżer plików oraz możliwość uruchomienia baz danych SFTP i MySQL jednym kliknięciem. Innymi słowy, będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim serwerem.

Po zbadaniu różnych luk w zabezpieczeniach różnych gier online i strategii ataków, XGamingServer opracował doskonałą ochronę przed atakami DDoS. Otrzymasz wysokowydajne serwery i dostępne maszyny do grania w gry wieloosobowe.

XGamingServer wykorzystuje procesor Intel i7 6700k/7700k, który zapewnia potężną wydajność i zapewnia przepustowość co najmniej 15 Mbps. Co więcej, wykorzystuje także AMD Ryzen 7 3700X, który zapewnia lepszą kontrolę i moc.

Zdobądź serwer za jedyne 8 USD miesięcznie i przetestuj serwery dedykowane przez dwa dni.

Bajt szoku

Shockbyte oferuje usługi hostingowe dla gry Minecraft od 2013 roku i cieszy się dobrą reputacją w społeczności. Wszystkie ich plany hostingowe obsługują w pełni aktualne wersje Java i Bedrock Edition. Zainstaluj jej usługi jednym kliknięciem i ciesz się automatyczną aktualizacją.

Obsługiwane wersje serwerów to CraftBukkit, Spigot, Forge, BungeeCord, Sponge, Snapshots i Vanilla, a także Bedrock Dedicated Server, NukkitX i PocketMine-MP. Wszystkie serwery obsługują wiele pakietów modów, takich jak Feed-The-Beast, ATLauncher, Technic i inne.

Możesz zmienić swoje plany, wtyczki, mody i typ serwera bez utraty ustawień. Shockbyte jest kompatybilny z MCPE i MCPC, zawiera przełącznik wersji Java i obsługuje niestandardowe pliki JAR.

Twoja rozgrywka stanie się bardziej interesująca dzięki oznaczonej kolorami konsoli, pamięci RAM DDR4 zapewniającej dużą wydajność, Multicraft CP, wydajnemu procesorowi i opcjom planowania zadań. Otrzymujesz także nieograniczoną przepustowość i pamięć SSD, port o niższym opóźnieniu 1 Gb/s, ochronę DDoS, bezpłatną subdomenę i nieograniczoną liczbę gniazd.

Hostwindy

Hostwindy oferuje niedrogi hosting Minecraft VPS, który został zaprojektowany z uwzględnieniem Twoich wymagań jako punktu odniesienia. Wybieraj spośród różnych procesorów, różnych pamięci masowych, różnej pamięci RAM i przepustowości, a następnie przejmij kontrolę nad swoim serwerem. Wykorzystuje najwyższej jakości rdzenie procesorów i wysokiej klasy dyski SSD, aby zapewnić płynną rozgrywkę.

Uzyskaj nienaganną wydajność sieci dzięki Minecraft Hosting, jeśli grasz bez przestojów i opóźnień. Zamawiając serwer, otrzymasz wraz z zamówieniem pewne funkcje, takie jak dyski półprzewodnikowe, czas sprawności na poziomie 99,9999%, porty 1 Gb/s, niestandardowe ISO, gwarancja przyjazności, wiele lokalizacji, zapora korporacyjna i inne.

Otrzymasz pełną kontrolę nad konfiguracjami i ustawieniami serwera, aby mieć całkowicie spersonalizowaną rozgrywkę. Możesz także zaprosić graczy do stworzenia środowiska dla wielu graczy. Otrzymasz McMyAdmin jako panel sterowania dla swoich serwerów. Zapewnia także intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs, który pozwala szybko dostosować serwer przy mniejszym wysiłku.

Zamów swój serwer już teraz w cenie początkowej 4,99 USD/miesiąc, a otrzymasz 1 procesor, 1 GB pamięci RAM, 30 GB pamięci i 1 TB przepustowości.

Serwery GG

Podnieś poziom swoich wrażeń z gry dzięki solidnemu hostingowi serwerów firmy GGServers. Wykorzystuje mocne procesory dla lepszej wydajności. Otrzymujesz do 4 GHz w ramach usług standardowych i do 5 GHz w ramach usługi premium.

GGServers zapewnia niezmierzoną pamięć masową dla dysków SSD i NVMe. Obsługuje również pakiet mudpack i możesz zainstalować żądany serwer jednym kliknięciem. Masz możliwość zamiany typów serwerów i pakietów modów, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Różne typy serwerów obsługiwanych przez GGServers to Java Edition, Bedrock Edition, PaperMC. Spigot, Twitch, FTB, Technic launcher, Forge, Bukkit, ATLauncher, Voids Wrath, Pixelmon i bungeecord.

Jeśli szukasz w pełni skonfigurowanego serwera do uruchomienia, wypróbuj pakiety wtyczek, aby grać w Skyblock, Factions i nie tylko. GGServers oferują dostosowany panel sterowania Multicraft, który pomoże Ci z łatwością zarządzać serwerem. Dzięki niemu możesz uzyskać pełny dostęp do plików FTP, czatów i konsoli.

GGServers posiada centra danych zlokalizowane w 9 lokalizacjach, m.in

  • Oregon, Montreal, Wirginia w USA
  • Londyn, Helsinki, Frankfurt i Roubaix w Europie
  • Singapur w Azji
  • Sydney w Australii

W celu zapewnienia bezpieczeństwa serwera otrzymujesz automatyczną ochronę DDoS w celu ograniczenia zagrożeń w Internecie. Oferuje wsparcie techniczne 24/7/365 za pośrednictwem zgłoszeń do pomocy technicznej lub czatu na żywo.

Kamyk Host

Kamyk Host to kolejna budżetowa opcja hostingu dla Minecrafta. Jego standardowy plan obejmuje wysokowydajny procesor Xeon 3,7 GHz wraz z pamięcią DDR4, łączem nadrzędnym 250 Mb/s, dyskami SSD klasy korporacyjnej i nieograniczoną liczbą gniazd.

Jej centra danych są dostępne w głównych lokalizacjach w Ameryce Północnej i Europie. Zapewniają sprzęt klasy korporacyjnej, wsparcie dla podużytkowników, obsługę Java 8, planowanie zadań i tworzenie subdomen za darmo, abyś mógł cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką.

Łatwy w obsłudze panel sterowania jest stabilny i prosty w obsłudze. Wykorzystaj go do uruchamiania, ponownego uruchamiania lub zatrzymywania serwerów, uruchamiania poleceń z konsoli, zarządzania wtyczkami, śledzenia użycia, automatycznego ponownego uruchamiania i wielu innych. Bazę danych MySQL otrzymujesz gratis oraz pełen dostęp do FTP.

Aby zapewnić większą prywatność i bezpieczeństwo, PebbleHost oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, wbudowany menedżer zapory sieciowej i ochronę DDoS. Stale aktualizują swoje pakiety modów i regularnie dodają nowe. Obecnie obsługuje pakiety modów w wielu wersjach, w tym CurseForge, FTB, Forge, SpongeForge i Technic.

PebbleHost obejmuje trzy typy planów: budżetowy, premium i ekstremalny. Plan budżetowy zaczyna się od 3 USD/kwartał za 1 GB, składka zaczyna się od 2,25 USD/miesiąc za 1 GB i obejmuje dodatkowe centrum danych w Australii.

Plan Extreme obejmuje dedykowany procesor i priorytetową obsługę, dzięki czemu możesz całkowicie kontrolować swój serwer.

Szukaj Hosta

Graj w Minecraft na wydajnych serwerach Szukaj Hosta jest zabawne. Rozpocznij i graj szybko z wieloma graczami. Ich potężne procesory są wyposażone w aż do 6 GB pamięci RAM i częstotliwości do 5 GHz, aby usprawnić rozgrywkę.

Ich serwery mają pamięć NVMe lub SSD, a także zapewniają niezmierzone wykorzystanie we wszystkich swoich planach. Utwórz swój serwer w globalnym centrum danych, aby uzyskać niskie opóźnienia.

SeeksHost oferuje wiele typów serwerów Minecraft i pakietów modów, które można zainstalować jednym kliknięciem. Możesz także wykorzystać Bedrock Edition, Java Edition, Spigot i wiele innych, które stale dodają. Ich rozwiązanie anty-DDoS jest wyposażone na wszystkich serwerach, aby chronić Cię przed atakami online.

Ich doświadczona pomoc techniczna jest zawsze dostępna, jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej hostingu serwera lub jakichkolwiek innych problemów technicznych poprzez zgłoszenie do pomocy technicznej i czat na żywo. Plany zaczynają się od 2 USD miesięcznie za 1 GB pamięci RAM i 12 miejsc dla graczy.

RAMShard

Możliwe jest rzadkie połączenie znalezienia wysokiej jakości hostingu serwerów Minecraft w przystępnej cenie RAMShard. Oferuje nieograniczoną liczbę gniazd, pamięci i miejsca na dysku we wszystkich swoich planach.

Dzięki swoim centrom danych zlokalizowanym w Ameryce Północnej, Europie, Oceanii i Azji Południowo-Wschodniej dostarczają szybkie serwery dla ludzi na całym świecie. Aby zapewnić wydajność, zapewniają dyski NVMe i SSD, łącze nadrzędne o przepustowości 1 Gb/s oraz sprzęt klasy korporacyjnej.

RAMShard udostępnia Ci panel sterowania Multicraft 2.0, dzięki któremu możesz łatwo zarządzać swoim kontem. Ponadto. Dają Ci możliwość planowania zadań wraz z darmowym wykorzystaniem bazy danych MySQL.

Otrzymujesz ochronę DDoS, pełny dostęp do FTP, bezpłatną subdomenę i obsługę niestandardowych plików JAR. Rozpocznij pracę z Minecraftem w mgnieniu oka, korzystając z instalatora uruchamianego jednym kliknięciem.

GTX Gaming

GTXGaming jest głównym hostem serwerów Minecraft. Zbudowali swój panel sterowania, koncentrując się na funkcjach i cechach, ułatwiając korzystanie z niego początkującym. Zapewnia także zaawansowane narzędzia dla doświadczonych graczy.

Oferują procesory Intel, od wydajnych procesorów E3 po najnowsze procesory i7 lub i9. Oprócz tego znalazły się w nich najnowsze i najpotężniejsze procesory AMD Ryzen. Będziesz także mógł skorzystać z przejścia z gry Minecraft na dowolny serwer gier obsługiwany przez GTXGaming.

GTXGaming swoim zasięgiem obejmuje niemal cały świat, w tym wiele miast z USA, Londynu, Hiszpanii, Szwecji, Australii, Niemiec i wiele innych lokalizacji centrów danych. Wszystkie ich centra danych są chronione przed atakami DDoS, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.

Możesz zainstalować Spigot i Craftbukkit za pomocą menedżera modów za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli nie znajdziesz żadnych wersji, możesz poprosić ekspertów GTXGaming o ich zainstalowanie. Dodatkowo uzyskaj pełny dostęp FTP dla doświadczonych graczy.

Co więcej, będziesz w pełni kontrolować serwer gry poprzez doskonały interfejs sieciowy. Eleganckie suwaki i rozwijane menu również pomogą Ci w przyjemnej konfiguracji serwera. Zaawansowani gracze mogą korzystać z edytorów tekstu, aby ręcznie skonfigurować serwer.

Nodecraft

Pierwsze kroki Nodecraft dla serwera Minecraft hosting jest łatwy. Niestandardowy interfejs – NodePanel 2 jest powodem łatwości obsługi, prostoty i przyjazności dla urządzeń mobilnych. Możesz zamienić i zapisać dowolną z 28 oferowanych gier bez ograniczeń dotyczących automatów.

Stwórz swój modowany serwer, zmieniaj konfiguracje i bez wysiłku instaluj wtyczki i pakiety modów. Dostęp do aplikacji możesz uzyskać nawet ze swojego smartfona. Na panelu dostępnych jest ponad 100 pakietów modów do wyboru spośród Forge, Sponge, Spigot i innych.

Po prostu graj dalej i bądź pewien, że Nodecraft zajmie się konserwacją poprzez automatyzację aktualizacji. Powiedz „nie” awariom i opóźnieniom, ponieważ Nodecraft nie przeciąża Twoich serwerów, ponieważ pozwala na obsługę do 12 klientów na jednym urządzeniu.

Dzięki temu można szybko wykorzystać rdzenie procesora, pamięć RAM i operacje we/wy dysków. Zapewniają procesory Xeon 3,3+ GHz, 32 GB pamięci RAM ECC, dyski SSD 240 GB klasy korporacyjnej i dyski twarde klasy korporacyjnej. Ich sieć jest niezawodna, ponieważ chroni ją za pomocą ochrony DDoS i łącza nadrzędnego o przepustowości 1 Gb/s.

Cała infrastruktura Nodecraft jest zbudowana na ekosystemie Linux, co zapewnia większą stabilność, wydajność i bezpieczeństwo. Posiada 13 centrów danych zlokalizowanych na całym świecie, w tym 4 w Stanach Zjednoczonych, 1 w Ameryce Południowej, 4 w Europie i 4 w regionie Azji i Pacyfiku.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz dodać swoich graczy do białej listy. Możesz także wymieniać się różnymi grami, kiedy masz na to ochotę, bez dodatkowych kosztów. Jego ceny zaczynają się od 9,98 USD miesięcznie.

MCProHosting

Rozpocznij i uruchom w ciągu kilku minut, korzystając z hostingu serwera firmy MCProHosting dla Minecrafta, jednej z wiodących platform powstałych w 2011 roku.

Dzięki MCProHosting nie musisz martwić się o miejsce na dysku, ponieważ oferuje ono nieograniczone miejsce na dysku i inne zasoby, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z gry. Zwiększ swoją użyteczność, ponieważ opracowali aplikacje mobilne na Androida i iOS.

Dzięki temu możesz sterować swoim serwerem bezpośrednio ze smartfona. MCProHosting gwarantuje 99,99% czasu pracy, więc nie musisz się denerwować podczas rozgrywki. Posiadają ponad 21 centrów danych rozmieszczonych na całym świecie, takich jak Azja, Europa i Ameryka Północna, co zapewnia doskonałą wydajność niezależnie od fizycznej lokalizacji.

Ich flota serwerów wykorzystuje sprzęt klasy premium składający się z podwójnych procesorów z serii E5-2600, dysków SSD Samsung i pamięci RAM DDR4. Nie martw się o swoje dane, ponieważ MCProHosting automatycznie zapewnia codzienne kopie zapasowe, bez dodatkowych kosztów. Nawet jeśli potrzebujesz akt sprzed sześciu miesięcy, obejmują Cię.

Wersja Minecraft Bedrock Edition jest dostępna w cenie początkowej 1,49 USD miesięcznie.

Często zadawane pytania

Ile pamięci RAM potrzebuję dla mojego serwera Minecraft i czy w razie potrzeby mogę go później łatwo zaktualizować?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, ponieważ zależy to od liczby i typów rozszerzeń. Co więcej, rodzaj gry, szczególnie jeśli jest to wersja zmodyfikowana, również określa ilość pamięci RAM potrzebną do grania w grę bez żadnych opóźnień. Dodatkowo zależy to od ilości aktywnych graczy na serwerze. Więcej graczy oznacza większą ilość wymaganej pamięci RAM. Możliwość aktualizacji pamięci RAM zależy od dostawcy usług hostingowych, dlatego warto wcześniej zapytać o to.

W jaki sposób dostawca usług hostingowych radzi sobie z wydajnością serwera i opóźnieniami dla graczy znajdujących się w różnych regionach?

Dostawcy usług hostingowych optymalizują wydajność serwerów i minimalizują opóźnienia dla graczy w różnych regionach, strategicznie lokalizując centra danych, wykorzystując sieci dostarczania treści (CDN) w celu zapewnienia sieci o niskim opóźnieniu i wdrażając równoważenie obciążenia.
Jednakże może istnieć wiele bardziej niszowych technik obsługi tak rozproszonej geograficznie bazy użytkowników.
Ponadto nie wszystkie serwery mogą mieć wdrożone takie optymalizacje. Zwykle najlepiej jest wybrać spośród użytkowników hosta posiadającego optymalnie zlokalizowany serwer.

Czy mogę instalować i używać niestandardowych wtyczek lub modów na serwerze?

Zwykle tak, ale ostatecznie zależy to od konkretnego hosta serwera, aby umożliwić instalację wtyczek i modów innych firm.

Czy mogę tworzyć i zarządzać wieloma światami lub serwerami Minecraft w ramach jednego konta hostingowego?

Podobnie jak wiele innych, jest to funkcja, którą mogą oferować niektóre hosty serwerów. Jednak przed rejestracją powinieneś skontaktować się z pomocą techniczną w sprawie swoich konkretnych wymagań.

Wniosek

Gry wideo to niekończąca się sprawa. Minecraft to jedna z najpopularniejszych dostępnych gier wideo, która zapewnia zabawę i pobudza kreatywność. Ale jeśli chcesz grać bez żadnych kłopotów, dostawcy hostingu serwerów mogą pomóc Ci uzyskać radość z gry, której pragniesz!

Jeśli nadal chcesz zbudować własny, zdobądź maszynę wirtualną w chmurze i wykorzystaj swoją kreatywność.

Następnie sprawdź najlepszych dostawców hostingu serwerów Minecraft z obsługą modów.