3 alternatywy dla aplikacji Google Camera na iPhone’a

Udostępnij teraz w social media:

Aplikacja Aparat Google i nowo dodana funkcja rozmycia okazały się wielkim hitem. Wypróbowaliśmy aplikację i szczegółowo opisaliśmy jej działanie i nie trzeba dodawać, że my też byliśmy pod wrażeniem. Aplikacja zyskała aprobatę, ale otrzymała nową amunicję do ulubionego argumentu w Internecie; iOS vs Android. Sporo osób, które wypróbowały aplikację i uznały ją za niesamowitą, zwróciło uwagę, że iOS nie oferuje niczego podobnego do tego, co użytkownicy iOS po cichu wskazali na bardzo dużą liczbę aplikacji fotograficznych w App Store. Jedyną rzeczą jest to, że aplikacja Aparat Google jest bezpłatna i chociaż App Store ma kilka naprawdę niesamowitych aplikacji fotograficznych, mają również cenę. Nawet przeciętni poproszą o 0,99 $, a tutaj użytkownicy Androida mają to za darmo. Tak więc dla użytkowników iOS, którzy szukają aplikacji (lub aplikacji), które mogą naśladować to, co robi nowa aplikacja aparatu, ale za darmo przygotowaliśmy krótką listę aplikacji, aby wyszukiwanie było krótkie i bezbolesne.

Efekt rozmycia dodaje na żywo efekt małej głębi ostrości do fotografowanego obiektu. Istnieją dwa sposoby, aby to powtórzyć; jednym z nich jest zrobienie tego, co robi ta aplikacja, tj. zastosowanie efektu na żywo, a drugim jest sfałszowanie go za pomocą inteligentnego narzędzia rozmycia. Odpowiednio podzieliliśmy aplikacje na tej liście, ale wszystkie są bezpłatne, chociaż niektóre mają reklamy.

  Jak sprawdzić swoje zdrowie psychiczne za pomocą narzędzia do depresji klinicznej od Google

Efekt głębi ostrości na żywo

SynthCam

Z przyjemnością dowiesz się, że SynthCam jest lepszy niż Aparat Google, ale ma tylko jedną wadę; jest trochę skomplikowany w użyciu i zajęło nam kilka prób, aby uzyskać przyzwoity obraz. Aplikacja umożliwia robienie zdjęć z 1, 2, 3 lub 4 punktami ostrości. Oto jak to działa; uruchom aplikację, a zobaczysz następujący ekran. Liczba jeden wskazuje, ile jest punktów skupienia. Stuknij, aby zwiększyć do 2, 3 lub 4. Możesz zmienić położenie punktów ostrości, które pojawiają się na obiektach, które chcesz uchwycić. Aplikacja jest przeznaczona dla obiektów statycznych.

śledzenie

Stuknij przycisk nagrywania, a następnie przesuń telefon o cal w lewo, w prawo, w górę i w dół. Nie poruszaj się do przodu ani do tyłu. Będziesz mógł zobaczyć, jak aplikacja śledzi Twój ruch za pomocą czerwonej kropki, która pozostawia ślad. Gdy skończysz, dotknij przycisku pauzy, aby zobaczyć, jak wyszedł obraz, a jeśli podoba Ci się to, co masz, zapisz go. Będzie to wymagało praktyki, a im więcej punktów skupienia wykorzystasz, tym trudniej będzie uzyskać dobry obraz.

  Które urządzenia obsługują HBO Max? Roku i Amazon Fire TV nie

Pobierz SynthCam z App Store

Fałsz to Głębia ostrości

Liczba bezpłatnych aplikacji, które mogą udawać głębię ostrości, jest duża, ale wyniki nie są takie same, a niektóre bezpłatne aplikacje mają absurdalne ograniczenia w nadziei, że użytkownik zaktualizuje aplikację zamiast odinstalować ją i przejść na alternatywę, lub wykorzystaj swoje pieniądze na nieskończenie lepszej aplikacji.

Generator TiltShift za darmo

Ta aplikacja umożliwia dodawanie rozmycia liniowego i promienistego do zdjęć w rolce aparatu lub zdjęć zrobionych za pomocą samej aplikacji. Możesz kontrolować stopień rozmycia i łatwo zarządzać kątem i obszarem rozmycia. Zrób zdjęcie za pomocą funkcji aparatu w aplikacji i dotknij przycisku rozmycia. Wybierz rodzaj rozmycia, który chcesz zastosować, jak silny powinien być efekt rozmycia, a nawet dodaj efekt winiety spośród wielu innych, które oferuje. Jeśli podoba Ci się ta aplikacja, dostępna jest płatna wersja, która oferuje więcej funkcji. Zapisz zdjęcie, kiedy skończysz, a zobaczysz, że wychodzi całkiem dobrze.

plamarozmycie 2

Pobierz generator TiltShift ze sklepu App Store

Tadaa SLR

Ta aplikacja jest łatwa w użyciu i bardzo elastyczna w tym, co umożliwia. Zrób zdjęcie aparatem i zacznij od zaznaczenia obiektu, na którym chcesz zachować ostrość. To proste i jeśli się pomylisz, zawsze możesz wymazać zaznaczony obszar. Po zaznaczeniu obiektu, który będzie głównym celem, dotknij dalej i wybierz żądany rodzaj rozmycia i efektu bokeh. Ściśnij, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar rozmycia i przesuwaj palcem ognisko. Stuknij Zastosuj i masz całkiem niezłe zdjęcie, które całkiem dobrze udaje rzeczywistą głębię ostrości.

  Jak wyodrębniać i modyfikować ikony na komputerze Mac

znakRozmycie promieniowe

Pobierz Tadaa SLR z App Store

Czy znasz bezpłatną aplikację na iOS, która może konkurować z aplikacją Aparat Google? Dajcie nam znać w komentarzach. Czytelnicy powinni pamiętać, że jeśli są skłonni wydać 1-5 USD i zainwestować trochę czasu w wyszukiwanie, mogą znaleźć doskonałą aplikację, która potrafi znacznie więcej niż Aparat Google. Jedną z popularnych opcji na początek jest Duży obiektyw który kosztuje tylko 0,99 USD.

x