3 proste aplikacje do tworzenia treści wideo i GIF-ów

Deepfakes umożliwia manipulowanie filmami i GIF-ami. Technologia stała się tak łatwa w użyciu, że możesz teraz tworzyć głębokie podróbki bezpośrednio na swoim telefonie. Zgadza się – możesz teraz łatwo wstawić się do mema.

To również imponująca demonstracja, jak łatwo jest stworzyć deepfake. Zamiana twarzy gwiazdy z wirusowego GIF-a i zastąpienie jej własną jest teraz po prostu dotknięciem ekranu.

Dzięki aplikacji deepfake możesz zmieniać twarze w filmach i GIF-ach bez zepsucia innych oryginalnych elementów. Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych, jeśli chcesz to wypróbować.

Uderz się w GIF-y z Reface

Dzięki Reface możesz zastąpić twarze w prawie każdym pliku GIF. Wszystko, co musisz zrobić, to załadować zdjęcie z galerii lub zrobić nowe selfie telefonem. Aplikacja automatycznie wykryje Twoją twarz i podrobi ją w wybranym pliku GIF.

To, co wyróżnia Reface, to również animacja Twojej twarzy, aby dopasować ją do wyrazu oryginalnego GIF-a, dzięki czemu nie wygląda nie na miejscu.

Reface nie ogranicza Cię również do kilku zoptymalizowanych klipów. Możesz wyszukiwać słowa kluczowe, aby pobrać dowolny plik GIF w Internecie (o ile ma on ludzką twarz), a następnie go edytować.

Głęboka zamiana twarzy Forrest Gum w Reface.

Możesz także przetwarzać i przechowywać wiele twarzy. Pozwala to na ich ponowne użycie bez konieczności importowania ich za każdym razem. Ponieważ Reface rozpoznaje wszystkie twarze w GIF-ie, możesz także ustawić osobne twarze dla każdej z nich.

Reface jest dostępne na iPhone, iPad, i Urządzenia z systemem Android. Większość jego funkcji jest bezpłatna, ale będziesz musiał zapłacić za subskrypcję Pro, jeśli nie chcesz znaku wodnego na swoich wynikach.

Uderz się w filmy taneczne z Jiggym

Wideo tańca deepfake w Jiggy.

Jiggy to kolejna aplikacja, która pozwala na czerpanie korzyści z technologii deepfake dla przyjemności. Oferuje dziesiątki głupich filmów tanecznych, w których możesz przykleić swoją (lub kogoś innego) twarz, przesyłając zdjęcie. Jiggy skanuje również Twoją cholewkę

x