50 najlepszych darmowych gier dla systemu Windows 10 do pobrania

Wszyscy lubimy grać w gry na naszych urządzeniach cyfrowych. Istnieją różne urządzenia, na których możemy grać w różnego rodzaju gry. Niektórzy ludzie interesują się grami walki, inni grają w gry oparte na szachach. Niektóre gry są płatne, a inne są dostępne w Internecie bezpłatnie. W tym artykule opowiemy o niektórych grach dla systemu Windows 10 do pobrania za darmo. Te gry są kompatybilne z komputerami PC i innymi podobnymi urządzeniami. Wymienione poniżej gry to gry na laptopa do pobrania w systemie Windows 10.

Spis treści:

Najlepsze darmowe gry dla systemu Windows 10 do pobrania

Oto lista 50 najlepszych gier, które można pobrać na urządzenie z systemem Windows 10

1. Asfalt 9: Legendy

Asfalt 9: Legendy to wspaniała gra wyścigowa, w której możesz kolekcjonować i dostosowywać legendarne samochody. Możesz aktualizować osiągi samochodu i zdobywać mnóstwo nagród. Gra zabierze Cię w różne miejsca w świecie rzeczywistym, ponieważ zawiera mapy z różnych części świata. Gra jest darmowa i kompatybilna z urządzeniami PC z systemem Windows 10 lub nowszym.

2. Wyścigi na wzgórzach

wyścigi na wysokościach to oparta na fizyce gra wyścigowa, która zabierze Cię w ekscytującą przygodę jazdy po trudnym terenie. Możesz zmienić samochód według własnego uznania i cieszyć się grą za darmo. Wykonuj śmiałe sztuczki i zbieraj monety, aby ulepszyć swój samochód. Gra będzie działać płynnie na komputerze PC z systemem Windows 10.

3. Wojna bohaterów

Ta najnowsza gra RPG akcji dla wielu graczy pozwala cieszyć się rozgrywką ze znajomymi. Zbieraj, trenuj i wzmacniaj swoich bohaterów i pokonaj wroga. Zbuduj swój zespół i opracuj strategie, aby rządzić magicznym światem. Wojna Bohaterów gra jest bezpłatna i doskonale kompatybilna z urządzeniami PC działającymi pod kontrolą systemu Windows 10.

4. Wersja demonstracyjna gry Forza Horizon 4

Idź w pojedynkę lub połącz siły ze znajomymi, aby odkrywać piękno Wielkiej Brytanii. Dostajesz około 450 samochodów do jazdy i dostosowywania zgodnie z własnymi życzeniami. Możesz tworzyć i eksplorować swoją drogę do zostania supergwiazdą Horizon. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Wersja demonstracyjna Forzy Horizon 4 jest dostępna za darmo w sklepie Microsoft Store i można w nią grać na urządzeniach PC z systemem Windows 10 lub nowszym.

5. Mistrzostwa Świata w Krykiecie 2

Jeśli jesteś miłośnikiem krykieta, Mistrzostwa Świata w Krykiecie 2 to najlepsza gra dla Ciebie, ponieważ możesz teraz doświadczyć gry w krykieta 3D w dłoni. Możesz spersonalizować swoich ulubionych graczy i kibicować swojej drużynie za pomocą spersonalizowanych banerów motywacyjnych. Jest to najbardziej dynamiczna, wszechstronna i darmowa gra w historii mobilnych gier krykieta, która jest kompatybilna z komputerami z systemem Windows 10.

6. Gra w szachy 3D

Gra w szachy 3D pozwala grać przeciwko AI o odpowiednim poziomie. Dzięki grom 3D możesz poczuć się jak w prawdziwym życiu. Możesz grać w trzech różnych formatach: człowiek kontra człowiek, komputer kontra człowiek i komputer kontra komputer. Jest to darmowa gra, która jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10, takimi jak PC i Surface Hub.

7. Modern Combat 5: Zaciemnienie

Modern Combat 5: Zaciemnienie to gra wieloosobowa, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi, a także grać przeciwko nim. Minigry, takie jak drużynowy deathmatch i rankingowe PvP, podtrzymują emocje. Możesz dostosować swoją broń, a także swojego gracza. Grę można bezpłatnie pobrać ze sklepu Microsoft i jest kompatybilna z systemami Windows 10 lub nowszymi.

8. Wściekłe ptaki 2

Wściekłe Ptaki 2 to najpopularniejsza gra wśród internautów. Możesz wybrać ptaka, którym chcesz rzucić, grać ze znajomymi na wieloetapowych poziomach i rywalizować z graczami z całego świata. Możesz wyświetlić tabelę wyników, aby wiedzieć, kto jest najlepszy. Można bezpłatnie pobrać grę zgodną z urządzeniami PC z systemem Windows 10.

9. Sniper Fury — elitarna strzelanka

Sniper Fury — elitarna strzelanka zapewni Ci najbardziej niesamowitą akcję snajperską na wyciągnięcie ręki. Podczas rozgrywki natkniesz się na tysiące misji i wydarzeń. Jest to jedna z najlepszych gier do pobrania na laptopa z systemem Windows 10. Różnorodność broni, którą oferuje ta gra, jest wyjątkowa. Dostępnych jest wiele trybów w grze, które zwiększają wrażenia gracza. Gra jest bezpłatna i kompatybilna z komputerem PC z systemem Windows 10.

10. Woody: Układanka

Woody: Układanka z klockami to układanka 10×10, dzięki której mózg gracza jest zdrowy. Poświęć trochę czasu z napiętego harmonogramu, aby się uspokoić, grając w tę grę. Gra nie ma limitu czasu i jest prosta do grania, nie wywierając prawie żadnej presji na graczu. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Grę można pobrać za darmo w sklepie Microsoft. Jest kompatybilny z komputerami PC z systemem Windows 10 i nowszymi wersjami.

11. Miasteczko

Parafia to gra online, która koncentruje się na rolnictwie i budowaniu miasta. Możesz zbudować swoje miasto, tworząc odpowiednie obiekty, takie jak drogi, farmy, centra biznesowe, sklepy, restauracje, parki, sale kinowe itp. Eksploruj zasoby i starożytne artefakty i zdobywaj kolejne poziomy. W grę można grać na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem Windows 10 lub nowszym.

12. Nitro Nation Drag & Drift

Najbardziej wciągająca gra wyścigowa, Nitro Nation Drag & Drift, jest tutaj. Rozpocznij swoją drużynę, zapraszając znajomych i wygrywaj turnieje, aby awansować. Dostosuj swoje samochody i przygotuj się do wyścigów. Ta gra wieloosobowa zapewni wrażenia ze świata wyścigów w czasie rzeczywistym. Gra jest dostępna bezpłatnie w sklepie Microsoft i jest kompatybilna z systemem Windows 10, umożliwiając korzystanie z urządzeń takich jak komputery PC i laptopy.

13. Rajd: Legendy Cienia

Rajd: Legendy Cienia przeprowadzi Cię przez szereg strategii i różnych trybów rozgrywki. Możesz dostosować swoją postać i jej umiejętności. Dołącz do różnych graczy z całego świata i ugruntuj swoją pozycję wśród bohaterów Telerii. Grę można pobrać za darmo i jest kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami działającymi w systemie Windows 10 lub nowszym.

14. Poszukiwanie skarbów firmy Microsoft

Poszukiwanie skarbów Microsoftu pozwala odkrywać podziemne tunele, aby znaleźć ukrytą fortunę. Po drodze możesz odkryć różne narzędzia, broń i ukryte skarby, a przede wszystkim złoto. Jest to jedna z najlepszych gier na laptopa z systemem Windows 10 do pobrania za darmo. Zebrane złoto może pomóc w zakupie i zebraniu zapasów. Gra jest bezpłatna i kompatybilna z laptopami i komputerami PC z systemem Windows 10 lub nowszym.

15. World of Tanks Blitz

Z World of Tanks Blitz walczyć w 7×7. Zabierz swój czołg na ogromne pole bitwy. Natkniesz się na różnorodne mapy, tryby i pojazdy. Przestrzeń do rozwoju oferowana przez tę grę jest wyjątkowa. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Nie będziesz się nudzić, ponieważ napotkasz różne sytuacje w różnych wojnach. Możesz pobrać tę grę ze sklepu Microsoft za darmo. Gra jest kompatybilna z komputerami PC z systemem Windows 10 i nowszymi wersjami.

16. Układanka firmy Microsoft

Wyrzynarka Microsoftu pozwala grać w setki puzzli w trzech trybach: Jigsaw Jam, Classic Jigsaw i Daily Challenges. Możesz nawet dostosować i stworzyć swoją układankę. Wykonuj codzienne wyzwania, aby zdobywać odznaki i rywalizować ze znajomymi. Grę można pobrać ze sklepu Microsoft całkowicie za darmo i jest ona kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami z systemem Windows 10 lub nowszym.

17. Code of War: Gry strzelanki

Ta internetowa strzelanka jest pełna wyjątkowej grafiki 3D i ogromnej kolekcji broni. Graj przeciwko graczom z całego świata i spróbuj zostać mistrzem globalnej tabeli liderów. Pokonaj swoich przyjaciół i osiągnij wyższe stopnie. Code of War: Strzelanki to darmowa gra, która jest kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami z systemem Windows 10 i nowszymi wersjami.

Witamy w nowej erze piłki nożnej online. Możesz grać w grę za darmo, a dane gry będą regularnie aktualizowane. Jeśli jesteś miłośnikiem piłki nożnej, to jest to najlepsza gra dla Ciebie. Jest to jedna z najlepszych gier na laptopa do pobrania w systemie Windows 10. Elementy atakujące i broniące zostały zaktualizowane eFutbol 2023. Gra jest dostępna w sklepie Microsoft Store i można ją pobrać za darmo, jest również kompatybilna z laptopami i urządzeniami PC działającymi w systemie Windows 10.

19. Microsoft Mahjong

Gra polegająca na dopasowywaniu kafelków jest codziennie pełna nowych wyzwań i ponad 40 łamigłówek. W grze dostępne są cztery poziomy trudności Mahjonga Microsoftu gdzie trzeba ułożyć puzzle. Odkrywaj i dopasowuj wszystkie ukryte pary złotych płytek, aby zdobyć specjalne odznaki. Gra jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10, takimi jak komputery PC i laptopy.

20. HITMAN 3

HITMAN 3 zabierze Cię w podróż stania się agentem ICA. Możesz doświadczyć World of Assassination, zostając Agentem 47. Gra oferuje najlepsze animacje i efekty świetlne. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Aby uzyskać dostęp do gry, wystarczy założyć bezpłatne konto IOI. Gra jest kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami działającymi w systemie Windows 10 i nowszych wersjach.

21. Marsz imperiów: Wojna panów

Marsz imperiów: Wojna Lordów zabierze Cię z powrotem do epoki masowych średniowiecznych wojen. Zbuduj swój zamek, szkol swoją armię i weź udział w wojnie o globalną dominację. Tylko jeden król może zasiąść na tronie. Możesz pobrać grę za darmo ze sklepu Microsoft Store, jest również kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10, takimi jak laptopy lub komputery PC.

22. Microsoft Sudoku

Microsoft Sudoku to najlepsza lokalna gra logiczna z ekscytującymi nowymi funkcjami, wyzwaniami, osiągnięciami i nie tylko. Możesz sprawdzić swoje umiejętności w codziennych wyzwaniach. Wyjątkowe i codzienne wyzwania z puzzlami przynoszą monety i odznaki. Gra jest dostępna za darmo i można w nią grać na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem Windows 10 lub nowszym.

23. Pejzaże domowe

Krajobrazy domowe to gra logiczna, w której musisz odrestaurować wspaniałą posiadłość. Możesz odnawiać i dekorować różne obszary w rezydencji. Jest to darmowa gra dla jednego gracza, którą można pobrać ze sklepu Microsoft i grać na komputerach PC z systemem Windows 10 lub nowszym.

24. Prawdziwe szachy online

Prawdziwe szachy online to darmowa gra 3D, która pozwala grać z prawdziwymi przeciwnikami lub wbudowaną sztuczną inteligencją. Ta gra zrewolucjonizowała sposób gry w szachy. Przeciwnik AI ma poziomy od jednego do dwudziestu czterech. Grę można bezpłatnie pobrać ze sklepu Microsoft Store. Jest kompatybilny z laptopami i komputerami PC działającymi w systemie Windows 10 lub nowszym.

25. Przeznaczenie 2

Przeznaczenie 2 to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której musisz odblokować zdolności żywiołów i zbierać unikalne wyposażenie. Możesz grać w tę grę ze znajomymi i innymi graczami w różnych trybach. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Dzięki tysiącom dostępnych broni możesz zdefiniować swój styl. Gra jest bezpłatna i kompatybilna z urządzeniami obsługującymi system Windows 10, takimi jak komputery PC i laptopy.

26. Ryby

Wędkarstwo daje doświadczenie podwodnego świata. Natkniesz się na różne wyzwania z unikalnymi zwrotami akcji. Twórz akwaria i przytulne domy dla swoich ryb i obserwuj, jak wchodzą ze sobą w interakcje. Możesz także karmić i bawić się ze swoimi rybkami. Fishdom jest dostępny za darmo w sklepie Microsoft Store i doskonale współpracuje z komputerami PC z systemem Windows 10 lub nowszym.

27. Błyskawiczna wojna: ostateczna wojna

Gra oferuje najlepsze wrażenia z pola bitwy, które Natychmiastowa wojna: ostateczna wojna nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Musisz dołączyć do różnych sojuszy, aby pokonać wrogów. W grze musisz uważnie zarządzać zasobami, aby bronić swojej bazy przed wrogami. Jest to jedna z najlepszych gier do pobrania na laptopa z systemem Windows 10. Gra jest dostępna bezpłatnie w sklepie Microsoft Store i jest w pełni kompatybilna z urządzeniami obsługującymi system Windows 10.

28. Saper Microsoftu

Saper Microsoftu pomaga zachować bystrość umysłu, ponieważ musisz użyć logiki i strategii, aby wyczyścić całą planszę bez uruchamiania żadnej kopalni. Jest to jedna z najlepszych gier na laptopa z systemem Windows 10 do pobrania za darmo. Gra ma nowe motywy i tryby gry i jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Jest to darmowa gra, którą można pobrać ze sklepu Microsoft Store. Gra jest kompatybilna z urządzeniami PC działającymi w systemie Windows 10 lub nowszym.

29. Prawdziwa jazda samochodem

Prawdziwa jazda samochodem to jeden z najlepszych symulatorów wyścigów, który pozwala zwiedzać miasto. Driftuj, rozbijaj się i ścigaj po torach. W tej grze poczujesz prawdziwe wrażenia z jazdy, ponieważ przy każdym zderzeniu samochodu zobaczysz prawdziwe zadrapania i wgniecenia. Ta pełna akcji gra jest dostępna bezpłatnie w sklepie Microsoft i jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10.

30. Symulator transportu publicznego — beta

Jedź swoim autobusem po mieście i przełączaj kamery, aby oglądać piękne środowiska 3D i pojazdy. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Symulator transportu publicznego — beta pozwala sterować autobusem tak, jak chcesz, ponieważ masz możliwość dostosowania sterowania, ale staraj się nie rozbijać autobusu o inne samochody, jeśli nie chcesz stracić punktów. W grę możesz grać na komputerach PC z systemem Windows 10 lub nowszym.

31. Klejnoty Egiptu: Dopasuj 3 puzzle

Gra przenosi Cię w czasy starożytnego imperium egipskiego. Klejnoty Egiptu to wyjątkowe połączenie budowania miasta i ciekawej fabuły. Musisz pomóc mieszkańcom ożywić zdewastowaną społeczność. Gra jest dostępna bezpłatnie w sklepie Microsoft Store i jest w pełni kompatybilna z komputerami i laptopami z systemem Windows 10.

32. Misja świątynna

Uciekaj, jeśli chcesz przeżyć. Ukradnij artefakt i zbieraj złote monety w biegu. Otrzymasz ulepszenia, ale bądź przygotowany na nagłe zakręty, śliskie powierzchnie, wodospady i nieoczekiwane przeszkody. Zadanie świątyni jest dostępny bezpłatnie w sklepie Microsoft Store i jest w pełni kompatybilny z komputerami stacjonarnymi i laptopami działającymi w systemie Windows 10 i nowszych wersjach.

33. Wyścigi miejskie 3D

Gra jest dostarczana z wysokiej klasy samochodami i możesz mieć doświadczenie w wyścigach w różnych miastach świata, takich jak Paryż, Londyn, Chicago i wiele innych. Ścigaj się w dowolnym trybie. Sterowanie jest bardzo płynne i łatwe do zrozumienia. Wyścigi miejskie 3D można pobrać ze sklepu Microsoft Store całkowicie bezpłatnie i działa płynnie na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem Windows 10 lub nowszym.

34. Battle of Warplanes: Gry Samoloty Symulator wojny

Wejdź do swojego samolotu i strzelaj do wrogów, aż niebo będzie czyste. Graj różnymi formami na całym świecie. Gra oferuje najlepszą grafikę 3D i mnóstwo samolotów bojowych, które odblokują się wraz z awansem. pobierasz Bitwa samolotów bojowych z Microsoft Store bezpłatnie i jest w pełni kompatybilny z Windows 10 lub nowszymi wersjami.

35. Miasto na lotnisku

Skorzystaj z możliwości stworzenia swojego lotniska w symulatorze budowania miasta. Montuj różne samoloty, od prywatnych odrzutowców po autobusy powietrzne. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Uzupełnij kolekcję, przynosząc różne artefakty i zdobądź nagrodę. Zaproś i połącz siły ze znajomymi, aby utworzyć sojusz. Miasto lotniska jest dostępny w sklepie Microsoft Store i ma wysoką kompatybilność z urządzeniami działającymi w systemie Windows 10 lub nowszym.

36. Gorączka gotowania

Ćwicz swoje umiejętności gotowania w tym niesamowitym symulatorze gotowania. Użyj różnych składników, aby ugotować najlepsze posiłki. Awansuj, pokazując swoje umiejętności gotowania w różnych lokalizacjach restauracji. Ulepsz swoją kuchnię i gotuj pyszne przepisy, aby zdobywać nagrody. Gorączka gotowania można bezpłatnie pobrać ze sklepu Microsoft Store i jest w pełni kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami z systemem Windows 10.

37. Niesamowita dziwna policja linowa – Vice Spider Vegas

Zostań bohaterem lub złoczyńcą. Symulator miasta daje ci możliwość zostania Spidermanem, jednym z najsłynniejszych superbohaterów wszechczasów. Grafika 3D jest niezwykle intensywna, a miasto pełne niespodzianek. Postać superbohatera jest w pełni funkcjonalna. Amazing Strange Rope Police-Vice Spider Vegas można pobrać bezpłatnie w sklepie Microsoft i jest w pełni kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows 10.

38. Witaj Sąsiedzie 2 Alfa 1

Witaj Sąsiedzie 2 powoduje, że jesteś prześladowany przez tajemnicze stworzenie, gdy tropisz swojego sąsiada, który zniknął. Grasz przeciwko samouczącej się sztucznej inteligencji, która jest niezwykle zaawansowana w dostosowywaniu się do twoich ruchów. Gra jest dostępna w sklepie Microsoft Store i można ją pobrać za darmo, jest również kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami z systemem Windows 10.

39. Szachy Lv.100

Jest to najczęściej pobierana gra oparta na szachach. Graj w szachy z ludźmi z całego świata i dostosuj swoją siłę gry, a także siłę sztucznej inteligencji. Gra jest wypełniona 100 różnymi poziomami, od początkującego do eksperta. The Szachy Lv.100 to gra kompatybilna z komputerami PC, w którą można grać na komputerach stacjonarnych lub laptopach, ponieważ jest w pełni funkcjonalna z systemem Windows 10.

40. Strefa napastnika: strzelanki wojenne

Strefa napastnika: strzelanki wojenne jest najbardziej znaną i najlepszą grą online. Twórz własne zasady w tej wieloosobowej grze online. Przetrwaj Czarnobylską Strefę i zostań Elitarnym Stalkerem w różnych trybach. Możesz grać z graczami z całego świata. To jedna z najlepszych gier na Windows 10 do pobrania za darmo. Grę można pobrać bezpłatnie ze sklepu Microsoft Store i jest ona kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10.

41. Jeździec drogowy

Wymagająca gra o wyścigach motocyklowych oferuje wysokiej jakości udogodnienia, takie jak dostosowywanie postaci lub postaci wyścigowej. Jeśli jesteś miłośnikiem szybkości, ta gra jest dla Ciebie. przejedź przez ruchliwy ruch na autostradzie i zostań najszybszym kierowcą. Jeździec ruchu można bezpłatnie pobrać ze sklepu Microsoft Store i jest w pełni kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows 10, takimi jak komputery PC i laptopy.

42. Tytani szachowi

Szachowi Tytani został opracowany przez Oberon Games. Jest to w pełni animowana gra z grafiką 3D, w którą można grać jako gra wieloosobowa lub w trybie gracz kontra komputer. Jest to jedna z najlepszych gier na laptopa z systemem Windows 10 do pobrania za darmo. Ma w sumie 10 poziomów. Pokaż swoje umiejętności szachowe w tej niesamowitej grze, która jest dostępna bezpłatnie w Microsoft Store, a także jest w pełni kompatybilna z komputerami PC lub laptopami z systemem Windows 10.

43. World of Warships

Zaangażuj się w ekscytujące okręty wojenne. Zmieniaj wygląd swoich okrętów wojennych i ulepszaj je, aby pasowały do ​​Twojego stylu gry. Można tu znaleźć setki historycznych statków z okresu I i II wojny światowej. Świat okrętów wojennych można bezpłatnie pobrać ze sklepu Microsoft Store i jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows 10, takimi jak komputery PC lub laptopy.

44. War Planet Online: Global Conquest

Świat jest w stanie wojny, a ty musisz powstać, rzucając wyzwanie światu i wyciągając potężne działa. Musisz zbudować swoją bazę, aby przetrwać atak wrogów. Graj przeciwko sobie na rzeczywistej mapie. Możesz pobrać Planeta wojny online ze sklepu Microsoft za darmo. Gra jest w pełni kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami z systemem Windows 10.

45. Top Eleven 2023 – Zostań menadżerem piłkarskim

Zostań szefem swojego klubu piłkarskiego i wykonuj różne zadania, takie jak podpisywanie kontraktów z różnymi piłkarzami, czy tworzenie strategii zarządzania, które pomogą Twojej drużynie wygrać. Możesz także stworzyć swój stadion. Najlepsza jedenastka 2023 r można pobrać ze sklepu Microsoft Store i jest ona kompatybilna z urządzeniami obsługującymi system Windows 10.

46. ​​Saga z napojami cukrowymi

Ta zabawna gra zabierze Cię na przygodę, w której będziesz towarzyszyć Kimmy w jej soczystej podróży. Możesz zagrać Saga Candy Crush Soda sam lub z przyjaciółmi, aby sprawdzić, kto uzyskał najwyższy wynik. Gra jest regularnie aktualizowana przez twórców i jest dostępna za darmo w sklepie Microsoft Store, jest również kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i laptopami z systemem Windows 10.

47. Smocze miasto

miasto Smoka pozwala budować miasto oparte na smokach na wyspach. Możesz dodawać farmy, budynki itp. do swojego miasta. Połącz siły z innymi smoczymi mistrzami, uczestnicząc w wydarzeniach sojuszu, aby odblokować nagrody. Odkrywaj nowe smoki co tydzień. Gra jest dostępna za darmo w sklepie Microsoft i jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10.

48. Symulator przestępczości w mieście gangsterów

Jako nowicjusz w mieście musisz wziąć udział w brudnych walkach i przestępstwach gangów. Wykończ gangi, gdy awansujesz. Gra posiada dwa tryby, jeden koncentruje się na przestępczości gangów, a drugi skupia się na eksploracji miasta samochodami i motocyklami. Symulator przestępczości w mieście gangsterów jest dostępny za darmo w sklepie Microsoft Store, jest także w pełni kompatybilny z komputerami stacjonarnymi i laptopami działającymi pod kontrolą systemu Windows 10.

49. Rzemiosło planetarne: Kopalnia bloków

Stwórz mini świat 3D z Planet Craft: Kopalnia bloków. Gra oferuje szeroką gamę broni, takich jak śnieżki, kusze itp. Podczas rozgrywki natkniesz się na wrogie moby i przyjazne zwierzęta. Możesz bezpłatnie pobrać grę ze sklepu Microsoft i jest ona kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 10.

50. Ukryte miasto: przygoda z ukrytymi obiektami

Eksploruj nieznane miasto, aby znaleźć ukryte przedmioty. Rozwiązuj łamigłówki i zagadki, aby zdobywać kolejne poziomy i poznawać różne postacie, które podzielą się z Tobą swoimi historiami. Graj ze znajomymi, aby walczyć ze złem w zespołach i ciesz się regularnymi aktualizacjami, aby uzyskać nową zawartość. Możesz pobrać Ukryte miasto: przygoda z ukrytymi przedmiotami ze sklepu Microsoft Store i jest w pełni kompatybilny z komputerami stacjonarnymi i laptopami działającymi pod kontrolą systemu Windows 10.

***

Przygotowaliśmy listę najlepszych darmowych gier dla systemu Windows 10 do pobrania. Nasze najlepsze rekomendacje to Asphalt 9, Traffic Rider, Temple Quest, Real Car Driving i Dragon City. Mamy nadzieję, że dzięki tej liście wiesz, w którą grę zagrać jako następną. Ciesz się grą!

x