6 najlepszych aplikacji do piłki nożnej (piłki nożnej) dla aktualizacji FIFA World Cup 2022

Udostępnij teraz w social media:

Bądź na bieżąco z aktualizacjami FIFA World Cup 2022 dzięki odpowiedniej aplikacji piłkarskiej.

Nie da się zaprzeczyć popularności piłki nożnej. Z szacunkową liczbą 3,5 miliarda fanów jest to najpopularniejszy sport na świecie. Odpowiada to ponad połowie światowej populacji! Jest popularny w każdym kraju i na każdym kontynencie. Ponad 250 milionów graczy w ponad 200 krajach uprawia ten sport.

Mistrzostwa Świata FIFA to szczyt tego sportu.

Finał z 2014 roku pomiędzy Niemcami a Argentyną ogląda około 715 milionów ludzi, co czyni go najczęściej oglądanym wydarzeniem sportowym na świecie. Odpowiada to ponad 10% światowej populacji!

Dla wyjaśnienia, FIFA uzyskała już łącznie ponad 1,85 miliarda dolarów za prawa telewizyjne do Mistrzostw Świata 2018 i 2022.

Czy ludziom w USA będzie trudno oglądać Mistrzostwa Świata FIFA 2022?

Tegoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej organizowane są w Katarze. Znajduje się na środkowym wschodzie. Większość krajów oblicza swoje strefy czasowe przy użyciu średniego czasu Greenwich (GMT) lub uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Z drugiej strony Stany Zjednoczone działają w systemie czterostrefowym.

Każda strefa jest podzielona na mniejsze regiony. Może to powodować problemy podczas planowania meczów Mistrzostw Świata FIFA. Wynika to z faktu, że godziny gry mogą różnić się od większości stref czasowych w Stanach Zjednoczonych.

  11 najlepiej zarządzanych hostingów WooCommerce dla Twojego sklepu internetowego

Na przykład, jeśli mecz rozpocznie się o godzinie 21:00 GMT, w Nowym Jorku będzie to godzina 16:00 EDT, aw Los Angeles dopiero o godzinie 13:00 czasu PDT. Może to utrudniać oglądanie meczów kibicom w różnych częściach kraju.

Ponadto mecze będą transmitowane na żywo w Stanach, głównie w godzinach porannych. Wynika to z różnicy stref czasowych. Transmisja rozpocznie się głównie wtedy, gdy ludzie będą kierować się do swoich biur. Dlatego przeciętnemu Amerykaninowi może być trudno oglądać sport na żywo z domu.

Aby rozwiązać ten problem, przejrzyjmy niektóre z najlepszych aplikacji piłkarskich do aktualizacji na żywo FIFA World Cup 2022:

FIFA+

Jest to oficjalna aplikacja FIFA. Teraz bądź na bieżąco z wydarzeniami na boisku dzięki aplikacji FIFA+. Możesz także oglądać filmy dokumentalne o piłce nożnej. Co więcej, możesz nawet transmitować mecze na żywo z lig krajowych. W związku z trwającymi Mistrzostwami Świata FIFA 2022 spodziewaj się więcej treści związanych z Mistrzostwami Świata.

Możesz przesyłać strumieniowo filmy dokumentalne i najciekawsze momenty za darmo. Aplikacja zawiera materiały zza kulis i treści influencerów.

Pobierz FIFA+: iOS | Android

FotMob

FotMob to jedyna w swoim rodzaju aplikacja do aktualizacji gier na żywo. Obejmuje ponad 375 różnych rodzajów zawodów z całego świata. Możesz uzyskać wszystkie aktualizacje FA Cup, La Liga i Serie A w aplikacji. W tej aplikacji możesz sprawdzić harmonogram gier, wiadomości o transferach i inne aktualizacje.

  Escape From Tarkov Najnowsze kody promocyjne: Wykorzystaj teraz

FotMob ma funkcję komentarzy tekstowych. Dzięki temu możesz przeczytać, gdy nie możesz przesyłać strumieniowo meczu. Aplikacja zapewnia szczegółowe statystyki dotyczące gier. Możesz także otrzymywać powiadomienia na zegarku Apple Watch lub zegarku Android WearOS.

Pobierz FotMob: iOS | Android

SofaScore

Otrzymuj wszystkie aktualizacje na żywo Mistrzostw Świata FIFA 2022 całkowicie za darmo w aplikacji SofaScore. W tej aplikacji dostępne jest wszystko, od prostych wyników na żywo po skomplikowane statystyki. Możesz także sprawdzić szczegółowe analizy graczy.

Aplikacja SofaScore pokazuje mapy cieplne graczy na boisku, aby pokazać ich wysiłki. Pokazuje również mocne i słabe strony gracza. Obejmuje około 11 000 turniejów w ponad 20 kategoriach sportowych.

Pobierz SofaScore: iOS | Android

Sport NBC

Aplikacja NBC Sports umożliwia oglądanie tysięcy wydarzeń sportowych na żywo. Wydarzenia te są transmitowane w NBC, NBC Sports, NBC Sports Gold, Golf Channel, Olympic Channel, Telemundo Deportes i innych.

Pobierz NBC Sports: iOS | Android

Wyniki na żywo

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje i wiadomości na temat piłki nożnej, aplikacja LiveScore jest dla Ciebie. Możesz otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym, całe tablice wyników i komentarze minuta po minucie. Nie tylko to, aplikacja pokazuje skład drużyny jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem meczu.

Fani piłki nożnej mogą zobaczyć recenzje po meczu, wiadomości transferowe i inne aktualizacje podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022. Wyniki na żywo pokazują tabele punktów dla różnych lig.

  Jak dołączyć do polowania na jajka „Animal Crossing: New Horizons”

Pobierz wyniki na żywo: iOS | Android

Otrzymuj wszystkie wiadomości piłkarskie związane z Premier League, statystyki zawodników i nie tylko w aplikacji OneFootball. Ponieważ Mistrzostwa Świata FIFA 2022 są transmitowane na żywo, dzięki tej aplikacji możesz spodziewać się wyników na żywo, najnowszych wiadomości, najważniejszych wydarzeń i nie tylko.

Ta aplikacja pozwala użytkownikom z Wielkiej Brytanii i USA przesyłać strumieniowo mecze i najważniejsze wydarzenia. OneFootball ma funkcję paska na żywo, która pokazuje wiadomości i wyniki.

Pobierz OneFootball: iOS | Android

Ostatnie słowa

Oto niektóre obowiązkowe aplikacje, które muszą znajdować się na Twoim Androidzie lub iPhonie. Dzięki tym aplikacjom możesz otrzymywać aktualne informacje z Mistrzostw Świata FIFA 2022 odbywających się w Katarze.

Oprócz wyników i aktualności otrzymasz relacje z ceremonii otwarcia i zamknięcia. Co więcej, będziesz otrzymywać aktualizacje na temat następnego miejsca docelowego mistrzostw świata.

Możesz także ponownie zapoznać się z najlepszymi grami piłkarskimi.

x