7 najlepszych serwerów proxy na Instagramie dla marketerów w 2023 r

Instagram stał się najważniejszym wyborem dla marketerów społecznościowych na całym świecie.

Za pośrednictwem tej platformy marketerzy mogą dotrzeć do docelowych odbiorców, aby reklamować im swoje produkty i zwiększać sprzedaż. Jednak dotarcie do odbiorców i marketing swoich produktów nie jest tak proste, jak się wydaje. To jest ciężka praca.

Zdobycie większej liczby polubień, komentarzy i obserwujących na koncie na Instagramie oznacza zwiększenie szans na pozyskanie większej liczby potencjalnych konsumentów.

Dlatego korzystanie z wielu kont, które działają konsekwentnie, ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia udanych kampanii marketingowych. I jest to niezwykle czasochłonne, jeśli jest wykonywane ręcznie. Dlatego wielu marketerów korzystających z mediów społecznościowych korzysta dziś z narzędzi do automatyzacji marketingu lub botów w celu szybkiego budowania zaangażowania.

Ale jest problem; Instagram znany jest z restrykcyjnych warunków użytkowania. Nie wahają się blokować kont kierowanych przez boty po wykryciu. Więc co możesz zrobić? Nie martw się. I tu właśnie pojawiają się serwery proxy Instagrama.

Pomogą Ci ominąć wszelkie ograniczenia i zarządzać kilkoma kontami jednocześnie. Poniżej przyjrzymy się niektórym z najlepszych serwerów proxy na Instagramie dla marketerów. Czytaj dalej.

Co to są serwery proxy na Instagramie?

Serwery proxy na Instagramie to serwery, za pomocą których marketerzy mediów społecznościowych mogą zarządzać wieloma kontami z jednego urządzenia i odwrotnie.

Ze względu na surowe zasady dotyczące sieci społecznościowych Instagram może zablokować Twoje konto lub adres IP, jeśli wykryje, że korzystasz z wielu kont.

Jednak po połączeniu z serwerem proxy Instagram rozpozna serwer proxy jako jedyny adres IP. Dlatego możesz swobodnie korzystać z wielu kont, aby budować zaangażowanie i robić to, co potrzebne, bez podejrzeń Instagrama.

Takie serwery proxy maskują Twój oryginalny adres IP swoim adresem IP serwera proxy. Dlatego Instagramowi trudno jest zidentyfikować i zablokować Twój rzeczywisty adres IP.

Dlaczego potrzebujesz serwerów proxy na Instagramie?

Marketingowcy w mediach społecznościowych i właściciele firm mogą bardzo skorzystać na korzystaniu z serwerów proxy na Instagramie. Oto kilka powodów, dla których ich potrzebujesz:

# 1. Za korzystanie z wielu kont

Ogólnie rzecz biorąc, możesz użyć maksymalnie pięciu kont, zanim zostaniesz zbanowany. Jeśli chcesz korzystać z większej liczby kont, najlepszym rozwiązaniem są serwery proxy na Instagramie. Maskują Twój rzeczywisty adres IP i sprawiają, że adres IP serwera proxy wygląda jak Twój własny, uniemożliwiając Instagramowi zablokowanie Twojego adresu IP lub konta.

#2. Do automatyzacji mediów społecznościowych

Ręczne zarządzanie wieloma kontami na Instagramie pochłania dużo czasu i energii. Co więcej, zmniejsza to również zasięg. Serwery proxy na Instagramie mogą rozwiązać te problemy, automatyzując Twoje konto na Instagramie i pomagając w dotarciu do szerszej publiczności.

#3. Dla zwiększenia bezpieczeństwa

Chroniąc Twój rzeczywisty adres IP, serwery proxy Instagram zapewniają użytkownikom anonimowość i chronią ich prywatność. Dlatego zapewnia dodatkową warstwę ochrony wszystkim Twoim kontom.

#4. Do celów skrobania

Jeśli chodzi o przydatne informacje, Instagram nie ma niedoboru. Pobieranie informacji, takich jak hashtagi, obserwujący, profile itp., w celach technicznych i komercyjnych, może pomóc w rozwoju Twojej firmy. Ale o ile nam wiadomo, Instagram jest przeciwny tej praktyce i może podjąć surowe działania przeciwko tobie, jeśli złapią cię na gorącym uczynku. Proxy na Instagramie mogą pomóc Ci bezpiecznie skrobać bez martwienia się o jakiekolwiek reperkusje.

Teraz, gdy masz już krótkie pojęcie o serwerach proxy na Instagramie i tym, co robią, pozwól nam wymienić najlepsze serwery proxy na Instagramie:

Królewski

IPRoyal należy do najlepszych w 100% etycznie pozyskiwanych serwerów proxy. Oferuje adresy IP, których używają prawdziwi ludzie. Dlatego zapewnia, że ​​​​użytkownicy nigdy nie napotkają żadnych flag ani banów.

IPRoyal oferuje obecnie serwery proxy rozproszone w ponad 195 krajach na całym świecie i wykorzystuje targetowanie na poziomie miast w celu zwiększenia wydajności.

Użytkownicy mogą korzystać z serwerów proxy w celu uzyskania dostępu do dowolnej witryny, chyba że jest to nielegalne. IPRoyal oferuje mnóstwo fajnych funkcji, w tym natychmiastową zmianę adresu IP, automatyczne obracanie, lepkie sesje proxy, dedykowane domowe serwery proxy i tak dalej.

Poza tym oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych sesji bez żadnych ograniczeń, dając użytkownikom większą swobodę. Według strony internetowej, IPRoyal ma 99,67% wskaźnik sukcesu z nigdy nie wygasającym ruchem. Oznacza to, że możesz polegać na IPRoyal w zakresie wszystkich Twoich potrzeb marketingowych w mediach społecznościowych.

W tej chwili ceny IPRoyal zaczynają się od 7 USD za początkowy 1 GB, z rabatami wchodzącymi w grę w miarę wzrostu.

Oxylabs

Unikalne serwery proxy Oxylabs są idealne do unikania banów podczas zbierania i budowania zaangażowania na Instagramie. Dzięki wysokiej jakości, etycznie pozyskiwanym serwerom proxy, Oxylabs może skutecznie chronić Twoje konto na Instagramie.

Używając prawdziwych adresów IP, pozwala zbierać publiczne dane bez błędnego podejrzenia Instagrama o to, że jesteś fałszywy. Ma długi czas pracy, zapewniając płynne działanie projektów web scrapingu.

Niektóre z kluczowych funkcji Oxylabs to targetowanie na poziomie stanu i miasta, nieograniczona liczba jednoczesnych sesji, ponad 100 milionów stabilnych adresów IP z zasięgiem na całym świecie itp.

Oprócz serwerów proxy otrzymujesz również narzędzia do zarządzania serwerami proxy, ubezpieczenie Lloyd’s i dedykowanych menedżerów kont dla dodatkowej wygody. Pojedynczy wpis połączenia zwrotnego Oxylabs umożliwia korzystanie z stale obracającej się puli proxy. Pomaga to kontrolować sesje, a także unikać blokad i uzyskać średni wskaźnik sukcesu na poziomie 99,95%.

Obecnie pakiety Oxylabs zaczynają się od 300 USD miesięcznie.

Jasne dane

Bright Data oferuje ponad 72 miliony unikalnych rzeczywistych adresów IP z nieograniczoną rotacją, dzięki czemu nie musisz już nigdy rezygnować z jakości i niezawodności. Oferując stabilne połączenia z 99,9% skutecznością, firma Bright Data zyskała dobrą reputację wśród użytkowników.

Bright Data umożliwia użytkownikom zmianę lokalizacji tyle razy, ile potrzebują, i kierowanie reklam na dowolne miasto, kraj, przewoźnika lub ASN na całym świecie.

Dla twojej informacji, programiści nie pozostawiają kamienia na kamieniu, jeśli chodzi o zadowolenie klientów i często wprowadzają nowe funkcje.

Kluczowe cechy Bright Data obejmują w pełni zgodne i opatentowane serwery proxy, nieograniczoną liczbę jednoczesnych żądań, bezproblemowe integracje, pełną przejrzystość i wiele więcej. Poza tym zapewnia globalne wsparcie 24/7 i dedykowanych menedżerów kont, zapewniając bezproblemową obsługę proxy na Instagramie.

Pakiety Bright Data są dość drogie, a pakiet startowy kosztuje 500 USD miesięcznie. Ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność, jest to najlepsza opcja do rozważenia.

SmartProxy

SmartProxy oferuje doskonałe, skuteczne adresy IP, które omijają zakazy i ograniczenia Instagrama oraz chronią Twoje konto. Obsługuje wszystkie boty na Instagramie, a jego mechanizm automatyzacji to niezawodny sposób obsługi wielu kont na Instagramie.

Co ciekawe, jego łatwy proces konfiguracji zapewnia, że ​​nawet nowicjusze mogą uzyskać do niego dostęp bez kłopotów. Użytkownicy SmartProxy mogą wybierać spośród ponad 40 milionów adresów IP rozproszonych w ponad 195 lokalizacjach na całym świecie. Ponadto, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i anonimowość, gwarantuje, że żaden użytkownik nie będzie narażony na żadne zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem.

Mieszkaniowe serwery proxy oferowane przez SmartProxy wyglądają jak standardowe urządzenia bez współdzielenia jakichkolwiek podsieci. Dlatego Instagram nigdy niczego nie podejrzewa i nie może ich masowo blokować. Niektóre z jego głównych funkcji to nieograniczona liczba połączeń i wątków, całodobowa obsługa klienta, lepkie sesje, statystyki wykorzystania ruchu itp.

Plany mieszkaniowe SmartProxy zaczynają się od 80 USD miesięcznie. Użytkownicy mogą również wybrać plan „Pay As You Go”, który kosztuje 12,5 USD za każdy GB.

Sprzedawca Pełnomocnik

Nowszy dodatek do świata proxy, Proxy Seller robi dokładnie to, co mówi jego nazwa – sprzedaje prywatne proxy Socks5 i HTTPS. W krótkim czasie Proxy Seller sprawdził się i wygląda całkiem obiecująco.

Twórcy zastosowali uwierzytelnianie dwuskładnikowe, dzięki czemu użytkownicy mogą bezpiecznie odwiedzać zablokowane strony internetowe bez obawy o utratę danych.

Sprzedawca proxy pozwala także wybierać spośród ponad 300 sieci, podsieci i ponad 15 krajów serwerów proxy z kierowaniem na poziomie miasta. Ponadto ma okno czatu, w którym można się z nimi skontaktować w razie potrzeby, a całodobowa obsługa klienta zapewni szybkie rozwiązanie wszystkich problemów.

Proxy Sprzedawcy Proxy IPv4 dla Instagram są wyposażone w liczne funkcje. Obejmują one stabilne, szybkie połączenie (do 1 GBPS), wymianę/zwrot kosztów proxy w ciągu 24 godzin od otrzymania danych osobistego proxy, indywidualne proxy do użytku osobistego itp.

Ponadto kierownicy obsługi klienta Proxy Seller mogą nawet pomóc w skonfigurowaniu serwera proxy na komputerze za pomocą TeamViewer, jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie.

Pakiety proxy IPv4 sprzedawcy proxy mają różne koszty w zależności od lokalizacji serwera proxy i liczby serwerów proxy. Najlepsze jest to, że są gotowi zaoferować zniżki do 40%, jeśli wybierzesz pakiety długoterminowe.

Pełnomocnik społeczny

Social Proxy zapewnia marketerom i firmom w mediach społecznościowych wysokiej jakości proxy 5G i 4G do efektywnego zarządzania marketingowego. Ta szybka sieć proxy IP umożliwia firmom korzystanie z wielu kont na Instagramie bez ryzyka zablokowania.

Ma niekończący się strumień adresów IP, z których korzystają prawdziwi użytkownicy. Dzięki temu łatwiej jest zbierać informacje i anonimowo wykonywać inne niezbędne zadania, aby pomóc w rozwoju konta na Instagramie.

Serwer proxy społecznościowy zoptymalizował wszystkie swoje serwery proxy, aby zapewnić płynną automatyzację. Oferuje bogate funkcje, takie jak rotacja adresów IP, bogate dzienniki dostępu na żywo, nieograniczone połączenia, obsługa interfejsu API REST i tak dalej.

Social Proxy oferuje obecnie adresy IP w pięciu krajach – Stanach Zjednoczonych Ameryki (Nowy Jork i Teksas), Wielkiej Brytanii, Izraelu, Niemczech i Austrii. Ponadto dbają o zachowanie dobrych standardów prywatności i dostępności.

Social Proxy zawiera pięć pakietów dla pięciu dostępnych lokalizacji. 119 €/miesiąc + 1 € opłaty za rejestrację w USA i 89 €/miesiąc + 1 € opłaty za rejestrację w Teksasie (USA), Wielkiej Brytanii, Izraelu, Niemczech i Austrii.

ProxyImperium

ProxyEmpire oferuje użytkownikom ponad 9,75 miliona czystych adresów IP w ponad 170 krajach, aby uzyskać dostęp do dowolnych treści. Obrotowe domowe serwery proxy wykorzystują zaawansowane filtrowanie, umożliwiając kierowanie na kraje, miasta, dostawców usług internetowych itp.

Serwery proxy ProxyEmpire obsługują wszystkie standardowe protokoły proxy i integrują się ze wszystkimi głównymi stosami oprogramowania. Zapewnia również statyczne domowe serwery proxy lub serwery proxy ISP, które umożliwiają użytkownikom dalsze korzystanie z tego samego adresu IP przez wiele miesięcy.

Poza tym ma wiele przydatnych funkcji, takich jak nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń, przerzucanie danych, dedykowane mobilne serwery proxy i wiele innych.

Obecnie ceny domowego serwera proxy ProxyEmpire zaczynają się od 45 USD miesięcznie.

Ostatnie słowa

Jak widać, serwery proxy na Instagramie mają wiele wspaniałych zastosowań, od omijania ograniczeń geograficznych, automatyzacji narzędzi mediów społecznościowych, obsługi wielu kont, płynnego prowadzenia różnych kampanii marketingowych jednocześnie itp.

W tym artykule wymieniliśmy najlepsze serwery proxy Instagram dla marketerów. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i przenieś swoje konto firmowe na nieoczekiwany poziom. Powodzenia!

Teraz możesz przeczytać o najlepszych serwerach proxy YouTube do bezproblemowego przesyłania strumieniowego wideo.

x